Development (future 3.4) - en to he translation catalogue (3387 entries)

en: Feedback
he: משוב

en: Contributing Developers
he: מפתחים תורמים

en: Show Toolbar when viewing site
he: הצג את סרגל הכלים כשצופים באתר

en: Use the current theme &mdash; %1$s &mdash; or <a href="%2$s">choose a new one</a>.
he: ניתן להשתמש בערכת העיצוב הנוכחית &mdash; %1$s &mdash; או <a href="%2$s">לבחור ערכה חדשה</a>.

en: <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue and fixed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue and fixed %2$s bugs.
he[0]: <strong>גרסה %1$s</strong> מטפלת בסוגיית אבטחה ובבאג %2$s.
he[1]: <strong>גרסה %1$s</strong> מטפלת בסוגיית אבטחה וב-%2$s באגים.

en: For more information, see <a href="%s">the release notes</a>.
he: למידע נוסף, ראו <a href="%s">הודעת שחרור</a>.

en: <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues and fixed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues and fixed %2$s bugs.
he[0]: <strong>גרסה %1$s</strong> מטפלת במספר סוגיות אבטחה ובבאג %2$s.
he[1]: <strong>גרסה %1$s</strong> מטפלת במספר סוגיות אבטחה וב-%2$s באגים.

en: <strong>Version %1$s</strong> addressed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed %2$s bugs.
he[0]: <strong>גרסה %1$s</strong> מטפלת בבאג %2$s.
he[1]: <strong>גרסה %1$s</strong> מטפלת ב-%2$s באגים.

en: Welcome to your WordPress Dashboard! This is the screen you will see when you log in to your site, and gives you access to all the site management features of WordPress. You can get help for any screen by clicking the Help tab in the upper corner.
he: ברוכים הבאים ללוח הבקרה של וורדפרס! מסך זה יוצג עם ההתחברות לאתר, הוא נותן לך גישה לכל תכונות ניהול האתר. ניתן לקבל עזרה עבור כל מסך על ידי לחיצה על הלשונית עזרה.

en: You can also choose a background color. If you know the hexadecimal code for the color you want, enter it in the Background Color field. If not, click on the Select a Color link, and a color picker will allow you to choose the exact shade you want.
he: ניתן לבחור צבע רקע לאתר. אפשר להוסיף קוד הקסדצימל לשדה המתאים, או לבחור צבע על ידי לחיצה על "בורר הצבע".

en: Maintenance and Security Release | Maintenance and Security Releases
he[0]: גרסת אבטחה ותחזוקה
he[1]: גרסאות אבטחה ותחזוקה

en: What&#8217;s New
he: מה חדש

en: Security Release | Security Releases
he[0]: גרסת אבטחה
he[1]: גרסאות אבטחה

en: Maintenance Release | Maintenance Releases
he[0]: גרסת תחזוקה
he[1]: גרסאות תחזוקה

en: <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue. | <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues.
he[0]: <strong>גרסה %1$s</strong> מטפלת בסוגיית אבטחה.
he[1]: <strong>גרסה %1$s</strong> מטפלת במספר סוגיות אבטחה.

en: This screen allows you to choose your default permalink structure. You can choose from common settings or create custom URL structures.
he: מסך זה מאפשר להגדיר מבנה קישורים רצוי. ניתן לבחור מבין ההגדרות הנפוצות או ליצור מבנה מותאם אישית.

en: Welcome to WordPress %1$s. You will be redirected to the About WordPress screen. If not, click <a href="%s">here</a>.
he: ברוכים הבאים לוורדפרס %1$s. מתבצעת הפניה אוטומטית לעמוד האודות, אם לא <a href="%s">לחצו כאן</a>.

en: Return to Updates
he: חזרה לשדרוגים

en: Welcome to WordPress %1$s. <a href="%2$s">Learn more</a>.
he: ברוכים הבאים לוורדפרס %1$s. <a href="%2$s">למידע נוסף</a>.

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
he: חדש

en: If your theme does not support the custom menus feature yet (the default themes, Twenty Eleven and Twenty Ten, do), you can learn about adding this support by following the Documentation link to the side.
he: במידה וערכת העיצוב שלך אינה תומכת בתפריטים מותאמים (תבניות ברירת המחדל, 2010 ו- 2011 כבר כן) ניתן ללמוד כיצד להוסיף את התמיכה בעזרת התיעוד בקישור בצד.

en: Custom menus may contain links to pages, categories, custom links or other content types (use the Screen Options tab to decide which ones to show on the screen). You can specify a different navigation label for a menu item as well as other attributes. You can create multiple menus. If your theme includes more than one menu, you can choose which custom menu to associate with each. You can also use custom menus in conjunction with the Custom Menus widget.
he: תפריטי ניווט עשוי להכיל קישורים לעמודים, קטגוריות, לקישורים חיצוניים או סוגי תוכן אחרים (השתמשו בלשונית אפשרויות תצוגה כדי להחליט אילו סוגי תוכן להציג). ניתן לציין תווית שונות עבור פריט שונים בתפריט, כמו גם תכונות אחרות. ניתן ליצור תפריטים מרובים. ואם ערכת העיצוב תמיכה בתפריטי ניווט, ניתן לבחור איזה תפריט יוצג מבין התפריטים שכבר יצרתם. ניתן גם להשתמש בתפריטי ניווט בוידג'טים ולהציגם בסרגלי הצד של ערכת העיצוב.

en: This feature allows you to use a custom menu in place of your theme&#8217;s default menus.
he: מאפיין זה מאפשר להשתמש בתפריטים מותאמים אישית המוצגים על ידי ערכת העיצוב.

en: Adding Categories
he: הוספת קטגוריות

en: Adding Tags
he: הוספת תגיות

en: Troubleshooting
he: פתרון בעיות

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
he: ניתן להעלות קבצי מדיה ללא יצירת פוסטים או עמודים. פעולה זו מאפשרת לשמור קבצים לשימוש בעתיד בפוסטים, עמודים וכו'. אפשר גם ליצור קישור ישירות לקבצי המדיה מתוך עמודי התוכן. ישנן שלוש אפשרויות להעלאת הקבצים:

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive area, where all your widgets and their settings will have been saved.
he: כאשר משנים ערכת עיצוב, ישנם הבדלים בין מספר סרגלי הצד ומיקומן, והם יוצרים שיבושי תצוגה. לכן אחרי החלפת ערכות עיצוב יש לבדוק את תצוגת הוידג'טים ואם חלק חסרים הם יוצגו באזור הוידג'טים הלא פעילים.

en: You must assign a password to the new user, which they can change after logging in. The username, however, cannot be changed.
he: עליך להקצות ססמה למשתמש החדש, הוא יוכל לשנות אותה אחרי ההתחברות. לעומת זאת, את שם המשתמש לא ניתן לשנות.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
he: להמרת קטגוריות לתגים (או להפך), עשו שימוש ב<a href="%s">ממיר קטגוריות ותגים</a> הזמין במסך היבוא.

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
he: זכור ללחוץ על הכפתור "הוסף משתמש חדש" בתחתית המסך זה כשאתה מסיים.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
he: אחרי הורדת הקובץ, ניתן לעשות שימוש בפונקציית היבוא בהתקנת וורדפרס אחרת, על מנת ליבוא את תכני האתר.

en: Screen Display
he: הצגת מסכים

en: Attaching Files
he: הוספת קבצים

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
he: סקירה בסיסית של התפקידים השונים וההרשאות שיש לכל תפקיד:

en: User Roles
he: תפקידי משתמש

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
he: להוספת משתמש חדש לאתר, יש למלא את הטופס במסך הזה וללחוץ על כפתור "הוסף משתמש חדש".

en: Moderating Comments
he: אישור תגובות

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
he: משתמש בתפקיד "מנוי" יכול לקרוא תגובות, להגיב לתגובות, לקבל ניוזלטרים וכו'. אך הוא אינו יכול ליצור תכנים רגילים לאתר.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
he: אם המייבא הנדרש לא נמצא ברשימה, ניתן <a href="%s">לחפש בספריית התוספים</a> כדי לראות את כל המייבאים הזמינים.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected posts at once. To remove a post from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
he: כאשר משתמשים בעריכה קבוצתית, ניתן לשנות מידע (קטגוריות, מפרסם וכו') עבור כל הפריטים שנבחרו. על מנת להעביר פריט מתוך קבוצה, יש ללחוץ על האיקס לצד שם הפריט בעריכה הקבוצתית.

en: Available Actions
he: פעולות אפשריות

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
he: משתמש בתפקיד "כותב" יכול לפרסם ולערוך את הפוסטים שלו ולהעלות קבצים.

en: How to Update
he: איך לשדרג

en: If you want to install a plugin that you&#8217;ve downloaded elsewhere, click the Upload in the upper left. You will be prompted to upload the .zip package, and once uploaded, you can activate the new plugin.
he: אם ברצונך להתקין תוסף שהורדת ממקום אחר, לחץ על כפתור העלאה בפינה השמאלית העליונה. תתבקש להעלות קובץ .zip, בעת סיום העלאה, באפשרותך להפעיל את התוסף החדש.

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
he: מסך זה מאפשר גישה לכל הפוסטים שלך. ניתן להתאים את תצוגת המסך כדי שיתאים לצורת העבודה שלך.

en: The Categories and Tags Converter link on this screen will take you to the Import screen, where that Converter is one of the plugins you can install. Once that plugin is installed, return to this screen  and the link will take you to a screen where you can choose to convert tags into categories or vice versa.
he: הקישור לממיר הקטגוריות והתגים במסך זה מוביל למסך היבוא, שם נמצאת רשימת תוספי יבוא אותם ניתן להתקין. אחרי התקנת התוסף, יש לחזור למסך זה והקישור יוביל לממיר עצמו.

en: You can also edit or move multiple posts to the trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
he: ניתן גם לערוך או להעביר מספר פוסטים לפח. יש לבחור את הפוסטים ולבצע עליהם עריכה קבוצתית.

en: Adding Plugins
he: הוספת תוספים

en: Screen Content
he: תוכן מסך

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
he: ניתן להתאים את התצוגה במסך זה בכמה דרכים:

en: It is very important to keep your WordPress installation up to date for security reasons, so when you see a number appear, make sure you take the time to update, which is an easy process.
he: מסיבות אבטחה, חשוב מאוד לשמור את התקנת וורדפרס מעודכנת, לכן כשתבחינו במספר המופיע לצד התפריט, יש להשקיע את הזמן ועדכן את המערכת.

en: Adding Themes
he: הוספת ערכות עיצוב

en: Delete brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their posts. You can also delete multiple users at once by using Bulk Actions.
he: מחיקה מובילה למסך מחיקת משתמשים, לצורך אישור הפעולה. המחיקה מאפשרת למחוק משתמשים לצמיתות ואף למחוק את הפוסטים שלהם. ניתן גם למחוק משתמשים מרובים בעזרת עריכה קבוצתית.

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierachy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
he: לקטגוריות יש היררכיה, כלומר ניתן ליצור קטגוריות אב וקטגוריות בת. לתגיות אין היררכיה ולא ניתן ליצור יחסים בין תגיות. פעמים רבות בעלי אתרים מתחילים להשתמש בסוג אחד, ובהמשך שמתברר להם שהיו צריכים להשתמש בסוג אחר.

en: This screen lets you update to the latest version of WordPress as well as update your themes and plugins from the WordPress.org repository. When updates are available, the number of available updates will appear in a bubble on the left hand menu as a notification.
he: מסך זה מאפשר לשדרג את המערכת לגרסה העדכנית ביותר ולעדכן את התוספים וערכות העיצוב המותקנות באתר. כאשר ישנה גרסה חדשה זמינה להורדה, המערכת תתריאה על כך על ידי הוספת מספר העדכונים הזמינים לצד התפריט.

en: Remove allows you to remove a user from your site. It does not delete their posts. You can also remove multiple users at once by using Bulk Actions.
he: הסרת משתמשים מאפשרת לך להסיר משתמשים מהאתר. ההסרה אינה מוחקת את הפסטים שלהם. אפשר להסיר מספר משתמשים בו זמנית באמצעות עריכה קבוצתית.

en: Plugins hook into WordPress to extend its functionality with custom features. Plugins are developed independently from the core WordPress application by thousands of developers all over the world. All plugins in the official <a href="%s" target="_blank">WordPress.org Plugin Directory</a> are compatible with the license WordPress uses. You can find new plugins to install by searching or browsing the Directory right here in your own Plugins section.
he: תוספים מרחיבים את היכולות של וורדפרס ומוסיפים לאתר שלך אפשרויות וכלים חדשים. אפשר להתקין תוספים מתוך <a href="%s" target="_blank">מאגר התוספים הרשמי</a> ישירות מתוך האתר, או להתקין ידנית תוספים ממקורות אחרים.

en: Permalinks are the permanent URLs to your individual pages and blog posts, as well as your category and tag archives. A permalink is the web address used to link to your content. The URL to each post should be permanent, and never change &#8212; hence the name permalink.
he: מבנה קישורים קובע איך תראה כתובת ה-URL לכל אחד מהדפים באתר (פוסטים, עמודים, קטגוריות, תגיות, ארכיונים). במילים אחרות, מבנה קישור הוא הכתובת רשת של דף האינטרנט. כתובת ה-URL לכל דף אמורה להיות קבוע ואין לשנותה.

en: Many people choose to use &#8220;pretty permalinks,&#8221; URLs that contain useful information such as the post title rather than generic post ID numbers. You can choose from any of the permalink formats under Common Settings, or can craft your own if you select Custom Structure.
he: רבים בוחרים להשתמש "קישורים יפים" המכילים מידע שימושי כגון כותרת הפוסט ולא מידע גנריות כמו מספר זיהוי של הפוסט. ניתן להגדיר מבנה קישורים מבין המבנים הנפוצים, או לעצב מבנה קישורים מותאם אישית.

en: Common Settings
he: הגדרות נפוצות

en: Custom Structures
he: מותאם אישית

en: If you do not set the maximum embed size, it will be automatically sized to fit into your content area.
he: אם הגודל המקסימלי לא מוגדר, יותאם הגודל אוטומטית לגודל אזור התוכן.

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
he: העלאת קבצים מאפשרת לבחור את התיקייה והנתיב שבהם יאוחסנו הקבצים שהועלו.

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
he: וורדפרס מאפשרת לפרסם תכנים במספר דרכים. במסך זה ניתן להגדיר הגדרות פרסום תוכן המשפיעות על כל אפשרויות הפרסום. במקטע העליון קובעים את עורך התוכן בלוח הבקרה, ואילו במקטעים התחתונים ניתן להגדיר אפשרויות פרסום באמצעות כלים חיצוניים. למידע נוסף על כל אחת מהשיטות הפרסום, ראו תיעוד.

en: Installing themes on Multisite can only be done from the Network Admin section.
he: התקנת ערכות עיצוב על רשת אתרים יכולה להתבצע רק באזור ניהול הרשת.

en: You can choose whether or not your site will be crawled by robots, ping services, and spiders. If you want those services to ignore your site, click the radio button next to &#8220;Ask search engines not to index this site&#8221; and click the Save Changes button at the bottom of the screen. Note that your privacy is not complete; your site is still visible on the web.
he: ניתן לבחור האם האתר יוצג לרובוטים, זחלנים, ושירותי פינג. אם אתה מעוניין ששירותים אלה יתעלמו מהאתר, יש לבחור את האפשרות שאינה מאפשרת למנועי חיפוש לגשת לאתר ולשמור שינויים בתחתית המסך. ראוי לציין שאין בכוחן של אפשרויות אלה למנוע גישה לאתר, כל עוד האתר נמצא ברשת, יהיו מי שימצאו אותו.

en: WordPress has a nice new API for working with admin screens. Create rich screens, add help documentation, adapt to screen contexts, and more.
he: לוורדפרס יש API חדש לעבודה עם מסכי לוח בקרה. הממשק החדש מאפשר ליצור מסכים עשירים, להוסיף תיעוד בלשונית עזרה, להתאים את המסך לתוכן ועוד.

en: Changing themes often requires widget re-configuration based on the number and position of sidebars. Now if you change back to a previous theme, the widgets will automatically go back to how you had them arranged in that theme. <em>Note: if you&#8217;ve added new widgets since the switch, you&#8217;ll need to rescue them from the Inactive Widgets area.</em>
he: שינוי תכוף של ערכות עיצוב מחייב התאמה מחדש של תצורת הוידג'טים בהתבסס על מספר סרגלי הצד ומיקומם. מעתה, כאשר אנו משנים בחזרה לערכת עיצוב קודמת, המערכת תחזיר את הוידג'טים באופן אוטומטי למיקומם הקודם. <em>הערה: אם הוספתם ווידג'טים חדשים מאז שינוי ערכת העיצוב, יהיה עליכם לחלץ אותם מהאזור הוידג'טים הלא פעילים.</em>

en: Thank you for updating to the latest version! Using WordPress %s will improve your looks, personality, and web publishing experience. Okay, just the last one, but still. :)
he: תודה על השדרוג לגרסה העדכנית ביותר! שימוש בוורדפרס %s תשפר את מראה האתר וחוויית פרסום התוכן.

en: If you want site visitors to be able to register themselves, as opposed to by the site administrator, check the membership box. A default user role can be set for all new users, whether self-registered or registered by the site admin.
he: על מנת לאפשר למשתמשי האתר להירשם בעצמם, בניגוד לרישום ידני המתבצע על יד הנהלת האתר, לחצו על כפתור החברות. ניתן להגדיר תפקיד ברירת מחדל לנרשמים חדשים, בין אם מדובר במשתמשים שנרשמו בעצמם או במשתמשים בנוצרו על ידי הנהלת האתר.

en: <strong>Post editor</strong> - Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your post text. You can insert media files by clicking the icons above the post editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular post editor.
he: <strong>עורך התוכן</strong> - העורך תומך בשני מצבי עריכה - עורך ויזואלי ועורך HTML. הלשוניות מעל אזור עריכה עוברות בין שני המצבים. העורך הוויזואלי מציג את התוכן כפי שיראה באתר ועורך ה-HTML מציג מידע גולמי עם פקודות HTML.. להוספת קבצי מדיה, אפשר להשתמש בכפתור המדיה. לכתיבה שקטה וללא הפרעות ניתן להפעיל לעבור לכתיבה ב"מסך מלא", בעורך הוויזואלי או בעורך HTML. בכתיבה במסך מלא אפשר להציג את סרגל הכלים בעזרת ריחוף מעל החלק העליון של המסך.

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and HTML modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box:
he: עריכת עמוד דומה מאוד לעריכת פוסט, ומסך עריכת עמוד תומך באותן אפשרויות להתאמה אישית עמו עריכת פוסט. אפשר לקבוע אילו פריטים יוצגו בעמוד ובכמה טורים בלשונית אפשרויות תצוגה, ואפשר להזיז פריטים בעמוד על ידי גרירת שורת הכותרת שלהם, או לסגור אותם בלחיצה על שורת הכותרת. בתיבת מאפייני העמוד יש כמה אפשרויות יחודיות לעמודים, שלא מופיעות בעת עריכת פוסטים:

en: Post via email settings allow you to send your WordPress install an email with the content of your post.  You must set up a secret e-mail account with POP3 access to use this, and any mail received at this address will be posted, so it&#8217;s a good idea to keep this address very secret.
he: הגדרות עבור פרסום באמצעות דוא"ל מאפשרים לשלוח מיילים עם התוכן לפרסום. יש להגדיר חשבון דואר אלקטרוני סודי עם גישת POP3, וכל הודעה המתקבלת לתיבת הדואר זו תפורסם באתר, כך שיהיה זה רעיון טוב לשמור את כתובת הדואר בסוד.

en: Remote Publishing allows you to use an external editor (like the iOS or Android app) to write your posts.
he: פרסום מרחוק מאפשר להשתמש בעורך חיצוני (כמו יישומי iOS או אנדרואיד) כדי לכתוב פוסטים.

en: Post Via Email
he: פרסום דרך אימייל

en: Due to security issues, you cannot use Post By Email on Multisite Installs.
he: בגלל סוגיות אבטחה, לא ניתן לפרסם דרך מייל ברשת אתרים.

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
he: אם תרצה, וורדפרס תשלח באופן אוטומטי התראה לשירותים שונים על פרסום פוסטים חדשים.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they won&#8217;t all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
he: במסך זה אפשרויות לשליטה על ניהול התצוגה של התגובות וקישורים לפוסטים/עמודים. למעשה יש כל כך הרבה אפשרויות עד שאין פה מספיק מקום לפרט את כולן. השתמשו בקישור התיעוד כדי לקבל מידע על כל הגדרות הדיון.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
he: מלבד הפרופיל האישי שלך, אפשר לשנות בעמוד זה גם מספר הגדרות אישיות, כמו השימוש בעורך הוויזואלי, ערכת הצבעים של לוח הבקרה, ועוד. אפשר להסתיר את סרגל הכלים בעת צפייה באתר, אבל אי אפשר להסתיר אותו בלוח הבקרה.

en: In previous versions of WordPress, all importers were built-in.  They have been turned into plugins since most people only use them once or infrequently.
he: בגרסאות קודמות של וורדפרס, כל כלי היבוא היו מובנים במערכת. מאחר מרבית המשתמשים לא עושים בהם שימוש תקוף, כלי היבוא הפכו לתוספים חיצוניים אותם ניתן להוריד ממאגר התוספים.

en: Inactive Sidebar (not used)
he: סרגל צדדי לא פעיל (לא בשימוש)

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
he: סרגל צדדי זה אינו זמין עוד והוא אינו מוצג באף מקום באתר. כדי להסירו לחלוטין יש להעביר את כל הוידג'טים להלן.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
he: <strong>גרור ושחרר</strong> את הקבצים שלך לאזור למטה. אפשר לגרור קבצים רבים ביחד..

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
he: לחיצה על "לבחור קבצים" תציג חלון בו אפשר יהיה לבחור קבצים מתוך המחשב שלך. בחלון זה אפשר לבחור מספר קבצים ולפתוח אותם, והם יועלו לאתר שלך.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
he: ניתן ליצור קבוצות של קישורים בעזרת קטגוריות קישורים. קטגוריות הקישורים נפרדים מקטגוריות הפוסטים והשמות שלהם חייבים להיות יחודיים.

en: Create Menus
he: יצירת תפריטים

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pulldown, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
he: ניתן למחוק קטגוריות קישור בעריכה קבוצתית, אך פעולה זו אינה מוחקת את הקישורים באותן הקטגוריות. במקום זאת, הפעולה מעבירה את הקישורים לקטגוריית ברירת המחדל.

en: Removing and Reusing
he: הסרה ושימוש חוזר

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there&#8217;s no relationship from one tag to another.
he: ניתן לשייך מילות מפתח לפוסטים בעזרת <strong>תגיות</strong>. בניגוד לקטגוריות, לתגיות אין היררכיה, משמע שאין קשר בין תג אחד לאחר.

en: Missing Widgets
he: וידג'טים חסרים

en: <strong>Select Files</strong> will open the multi-file uploader, or you can use the <strong>Browser Uploader</strong>.
he: <strong>בחר קבצים</strong> יפתח חלון להעלאת קבצים מרובים, או לחליפין ניתן לעשות שימוש ב<strong>מעלה הקבצים של הדפדפן</strong>.

en: Basic image editing is available after upload is complete. Make sure you click Save before leaving this screen.
he: עריכת תמונה בסיסית זמינה אחרי שהעלאה מושלמת. היה בטוח שלחצת על שמירה לפני עזיבת מסך זה.

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the Bulk Actions.
he: ניהול התגובות זהה לניהול פוסטים ותכנים אחרים באתר. במסך זה ניתן לבצע התאמות תצוגה בדומה לשאר המסכים, ולבצע עריכה מהירה ו/או עריכות קבוצתיות.

en: In the <strong>Author</strong> column, in addition to the author&#8217;s name, email address, and blog URL, the commenter&#8217;s IP address is shown. Clicking on this link will show you all the comments made from this IP address.
he: בטור "מאת" מופיע שם המחבר, כתובת האימייל, כתובת האתר, וכתובת ה-IP. לחיצה על כתובת ה-IP תציג את כל התגובות האחרות שפורסמו מאותה כתובת. זו שיטה בסיסית אך יעילה לזיהוי מגיבים אנונימיים.

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
he: קישורים בסרגל הכלים בחלק העליון של המסך מחברים את האתר המוצג לגולשים לממשק הניהול שלו, הוא גם מספק גישה לפרופיל שלך ולמידע מועיל אחר על וורדפרס.

en: Deleting Links
he: מחיקת קישורים

en: Hovering over a row reveals action links: Edit, Delete Permanently, and View. Clicking Edit or on the media file&#8217;s name displays a simple screen to edit that individual file&#8217;s metadata. Clicking Delete Permanently will delete the file from the media library (as well as from any posts to which it is currently attached). View will take you to the display page for that file.
he: כשהעכבר נמצא מעל אחד הפוסטםי ברשימה, תוצגנה כל הפעולות שאפשר לבצע על הקובץ הזה.

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
he: ניהול דפים דומה מאוד לניהול פוסטים, והמסכים ניתנים להתאמה בדרך דומה.

en: In the <strong>In Response To</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows how many comments that post has received. If the bubble is gray, you have moderated all comments for that post. If it is blue, there are pending comments. Clicking the bubble will filter the comments screen to show only comments on that post.
he: בטור "בתגובה על" מופיעים שלושה קישורים. הקישור הראשון הוא שם הפוסט בו התפרסה התגובה, והוא מוביל לעמוד העריכה של אותו הפוסט. מתחתיו, הסולמית (#) מקשרת לפוסט באתר שלך, כפי שהמבקרים רואים אותו. הקישור השלישי הוא בועת השיחה הקטנה, ובתוכה מספר התגובות שהתפרסמו לאותו הפוסט. לחיצה על הבועה תציג רק את התגובות לפוסט זה. אם הבועה אפורה, אין תגובות שזקוקות לטיפול. אם הבועה כחולה, יש לפוסט תגובות שממתינות לאישור.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk Actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
he: ניתן לבצע את אותן הפעולות, כולל צמצום הרשימה באמצעות מסננים, באמצעות קישורי הפעולה המופיעים כאשר מרחפים מעל הפריטים, או באמצעות עריכה קבוצתית.

en: If a media file has not been attached to any post, you will see that in the Attached To column, and can click on Attach File to launch a small popup that will allow you to search for a post and attach the file.
he: אם קובץ המדיה לא שוייך לאף פוסט, יהיה ניתן לראות זאת בטור נפרד. על מנת לשייך את הקובץ לפוסט מסויים ניתן ללחוץ על הקישור "לשייך" אשר מקפיץ חלון קטן ומאפשר לבחור את הפוסט אליו ישוייך הקובץ.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
he: כל הקבצים שהעלית לספריית המדיה, לפי סדר כרונולוגי יורד. אפשר להשתמש באפשרויות המסך כדי להתאים אישית את התצוגה.

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
he: עמודים דומים לפוסטים בכך שיש להם כותרת, תוכן, ומאפיינים שונים, אבל בניגוד לפוסטים, עמודים לא נמצאים ברצף הכרונולגי של האתר והם עומדים בזכות עצמם, בלי קשר לתאריך הפרסום שלהם. עמודים לא משתייכים לקטגוריות ולתגים, אבל אפשר לסדר אותם בהיררכיה של עמודי אב ועמודים בנים, וכך ליצור קבוצות של עמודים תחת כל עמוד אב.

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
he: משתמשים רבים עושים שימוש בקיצורי מקלדת לניהול תגובות בצורה מהירה יותר. לקבל מידע נוסף אודות קיצורי מקלדת היכנסו לקישור בצד.

en: In the <strong>Comment</strong> column, above each comment it says &#8220;Submitted on,&#8221; followed by the date and time the comment was left on your site. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site. Hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
he: בטור <strong>מאת</strong> מופיע שם המחבר, כתובת האימייל, כתובת האתר, וכתובת ה-IP. לחיצה על כתובת ה-IP תציג את כל התגובות האחרות שפורסמו מאותה כתובת. לחיצה על התאריך תציג את התגובות באתר. רחיפה מעל התגובות תציג פעולות שניתן לבצע כמו להגיב לתגובה, לערוך תגובה, לאשר תגובה, לסמן כזבל או להעבירה לפח.

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
he: ניתן לפצל קישורים לקטגוריות קישור; קטגוריות קישור שונות מהקטגרויות שמשתמשות את הפוסטים.

en: <a href="%s">Learn more about WordPress %s</a>.
he: <a href="%s">למידע נוסף על וורדפרס %s</a>.

en: WordPress now includes the entire jQuery UI stack and the latest version of jQuery: %s.
he: וורדפרס כוללת את כל ספריית jQuery UI והגרסה האחרונה של jQuery - גרסה %s.

en: Managing Pages
he: ניהול עמודים

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
he: אפשר להציג או להסתיר טורים לפי הצורך. אפשר גם להחליט כמה משתמשים יוצגו בכל עמוד. לשם כך נא להשתמש בלשונית אפשרויות ההצגה.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
he: <strong>תצוגה מקדימה</strong> מציגה את הטיוטה באתר כדי שנוכל לראות איך התוכן יראה באתר. הצג יעביר אותך לאתר כדי להציג את התוכן. איזה קישור, תצוגה מקדימה או הצג, תלוי במצב הפוסט.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links in the upper left to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users.  Unused User Roles are not listed.
he: ניתן לסנן את רשימת המשתמשים לפי תפקידים. במצב ברירת המחדל מוצגים כל המשתמשים.

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
he: רחיפה מעל שורות ברשימת המשתמשים יציג קישורים לפעולות המאפשרות לך לנהל את המשתמשים באתר. ניתן לבצע את הפעולות הבאות:

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
he: <strong>פח</strong> מאפשר להעביר את הפוסטים מרשימה זו מבלי למחוק אותם. מחיקת הפוסטים לצמיתות מתבצעת מהפח.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
he: <strong>עריכה מהירה</strong> מאפשרת גישה מהירה למידע אודות הפוסט, כדי לעדכן אותו מבלי לעזוב מסך זה.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
he: <strong>עריכה</strong> מובילה למסך עריכת הפוסט. ניתן להגיע למסך זה גם על ידי לחיצה עם כותרת הפוסט.

en: Edit takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
he: עריכת משתמש מובילה למסך עריכת פרופיל המשתמש. ניתן להגיע למסך זה גם על ידי לחיצה על שם המשתמש.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
he: ניתן לצפות בכל הפוסטים של משתמש מסוים בלחיצה על המספר מתחת לטור הפוסטים.

en: Because this is a multisite installation, you may add accounts that already exist on the Network by specifying a username or email, and defining a role. For more options, such as specifying a password, you have to be a Network Administrator and use the hover link under an existing user&#8217;s name to Edit the user profile under Network Admin > All Users.
he: מכיוון שזוהי התקנה של רשת אתרים, ניתן להוסיף משתמשים שכבר קיימים באתרים אחרים ברשת, תוך ציון שם במשתמש או דוא"ל, והגדרת תפקיד. למנהלי רשת יש אפשרויות נוספות, כגון ציון סיסמה. ריחוף מעל משתמש קיים מאפשר לערוך את פרופיל המשתמש מהתפריט מנהל רשת > כל המשתמשים.

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you don&#8217;t want the user to recieve a welcome email.
he: משתמשים חדשים יקבלו אימייל המודיע להם שנפתח עבורם חשבון חדש באתר. המייל הזה יכיל גם את סיסמת הכניסה שלהם. סמנו את התיבה אם אינכם רוצים שמשתמשים חדשים יקבלו הודעת מייל.

en: Likely direct inclusion of wp-admin/includes/template.php in order to use add_meta_box(). This is very wrong. Hook the add_meta_box() call into the add_meta_boxes action instead.
he: כנראה החדרה ישירה של wp-admin/includes/template.php על מנת להשתמש בפונקציה  add_meta_box(). זו פעולה שגויה. במקום זאת יש לקרוא לפונקציה add_meta_box() דרך האקשן add_meta_boxes.

en: Welcome to WordPress %s
he: ברוכים הבאים לוורדפרס %s

en: To save space and increase efficiency, we&#8217;ve combined the admin bar and the old Dashboard header into one persistent toolbar. Hovering over the toolbar items will reveal submenus when available for quick access.
he: כדי לחסוך במקום ולהגביר יעילות, סרגל ניהול וההדר של לוח הבקרה אוחדו לסרגל כלים חדש. ריחוף מעל הפריטים השונים בסרגל הכלים יחשוף קישורים שימושיים בתת-תפריטים.

en: This screen! From now on when you update WordPress, you&#8217;ll be brought to this screen &mdash; also accessible any time from the W logo in the corner of the toolbar &mdash; to get an overview of what&#8217;s changed.
he: החל מגרסה זו, אחרי שדרוג המערכת יטען מסך זה - אליו ניתן להגיע גם על ידי לחיצה על לוגו W בסרגל הכלים בראש הדף - ולקבל סקירה של השינויים בגרסה החדשה.

en: We&#8217;ve streamlined things! Instead of needing to click on a specific upload icon based on your file type, now there&#8217;s just one. Once your file is uploaded, the appropriate fields will be displayed for entering information based on the file type.
he: יעלנו תהליכים רבים! במקום שיהיו מספר אייקונים להעלאת קבצים מסוגים שונים, השאר אייקון אחד המאפשר להעלות קבצים מסוגים שונים. בסיום תהליך העלאת הקובץ, בהתאם לסוג הקובץ, יוצגו השדות המתאימים להזנת מידע אודות הקובץ.

en: When we add new features, move navigation, or do anything else with the dashboard that might throw you for a loop when you update your WordPress site, we&#8217;ll let you know about it with new feature pointers explaining the change.
he: כאשר מתווספים מאפיינים חדשים ללוח הבקרה של וורדפרס, יש ללמד את המשתמשים איך להשתמש בהם. על מנת להקל על המשתמשים, התווספו חלונות הסבר המאפשרים למערכת להציג את המאפיין החדש ולהסביר בקצרה איך להשתמש בו.

en: We&#8217;ve added the rar and 7z file formats to the list of allowed file types in the uploader.
he: קבצים מסוג rar ו-7z התווספו לרשימת הפורמטים שניתן להעלות לאתר.

en: Have you ever gone to edit a post after someone else has finished with it, only to get an alert that tells you the other person is still editing the post? From now on, you&#8217;ll only get that alert if another person is still on the editing screen &mdash; no more time lag.
he: אם אי-פעם יצא לכם לערוך פוסט של מישהו אחר, רק כדי לקבל התראה שאומרת שהמשתמש האחר עדיין עורך את הפוסט? מעתה, התראה תוצג אך ורק אם המשתמש האחר עדיין נמצא במסך עריכה - ללא פערי זמן מיותרים.

en: Go to Dashboard &rarr; Home
he: חזרה אל לוח הבקרה

en: Return to Dashboard &rarr; Updates
he: חזרה אל השדרוגים

en: Want to import content from Tumblr to WordPress? No problem! Go to <span class="no-break">Tools &rarr; Import</span> to get the new Tumblr Importer, which maps your Tumblog posts to the matching WordPress post formats. Tip: Choose a theme designed to display post formats to get the greatest benefit from the importer.
he: רוצים לייבא תוכן מטמבל לוורדפרס? אין בעיה! במסך <span class="no-break">כלים &larr; יבוא</span> תמצאו תוסף חדש ליבוא תכנים מטמבלר. התוסף ממפה את הפוסטים בטמבלוג וממיר אותם לפורמטים של וורדפרס. טיפ: בחרו ערכת עיצוב המאפשרת להציג פורמטים, כדי לממש את מלוא הפוטנציאל של כלי יבוא זה.

en: Speed up navigating the dashboard and reduce repetitive clicking with our new flyout submenus. As you hover over each main menu item in your dashboard navigation, the submenus will magically appear, providing single-click access to any dashboard screen.
he: על מנת להקל את השימוש בלוח הבקרה, ולצמצם את מספר לחיצות העכבר שיש לבצע על מנת להגיע לתפריט מסויים, לוח הבקרה של וורדפרס עבר לתפריטים מרחפים. כאשר מרחפים מעל התפריטים השונים בצידו הימני של המסך, תתי-התפריטים יופיעו מבלי שיהיה צורך ללחוץ על העכבר. הדבר מאפשר למשתמש לגשת לכל תפריט בלוח הבקרה בלחיצת כפתור אחת בלבד.

en: The Help tabs located in the upper corner of the dashboard screens below your name have gotten a facelift. Help content is broken into smaller sections for easier access, with links to relevant documentation and the support forums always visible.
he: לשונית העזרה בצידו השמאלי העליון של לוח הבקרה עבר מתיחת פנים. התוכן של העזרה נפרס על פני מספר חלקים קטנים יותר על מנת להקל על ההתמצאות והגישה.

en: WordPress is created by a worldwide team of passionate individuals.
he: וורדפרס נוצרה על ידי צוות של יחידים בעלי תשוקה מכל רחבי העולם.

en: %s comment awaiting moderation | %s comments awaiting moderation
he[0]: תגובה %s ממתינה לאישור
he[1]: %s תגובות ממתינות לאישור

en: Funky characters in post titles (e.g. curly quotes from a word processor) will no longer result in garbled post slugs.
he: תווים מסוימים בכותרת הפוסט, כמו גרשיים מסולסלים במעבד תמלילים של אופיס, לא יצרו יותר מזהה פוסט משובש.

en: The new editor API automatically pulls in all the JS and CSS goodness for the editor. It even supports multiple editors on the same page.
he: ה-API החדש של העורך הויזואלי טוען באופן אוטומטי את כל ה-JS וה-CSS עבור העורך. הוא אפילו תומכת עורכים מרובים באותו דף.

en: Editor API Overhaul
he: שדרוג העורך הויזואלי

en: Better Co-Editing
he: עריכה שיתופית משופרת

en: jQuery and jQuery UI
he: jQuery ו-jQuery UI

en: Flexible Permalinks
he: מבנה קישורים גמיש

en: You have more freedom when choosing a post permalink structure. Skip the date information or add a category slug without a performance penalty.
he: אפשרויות נוספות בבחירת מבנה קישורים. מעתה ניתן להשתמש במבנה הכולל את מזהה פוסט אשר לא פוגע בביצועי האתר.

en: Post Slugs: Less Funky
he: מבנה קישורים נוח יותר

en: This handy method will tell you if a <code>WP_Query</code> object is the main WordPress query or a secondary query.
he: שיטה שימושית זו תגיד אם האובייקט <code>WP_Query</code> עושה שימוש בשאילתת וורדפרס ראשית או בשאילתה משנית.

en: Widget Improvements
he: שיפור מערכת הוידג'טים

en: Tumblr Importer
he: יבוא תכנים מטמבלר

en: Responsive Design
he: עיצוב רספונסיבי

en: The dashboard home screen will have a Welcome area that displays when a new WordPress installation is accessed for the first time, prompting the site owner to complete various setup tasks. Once dismissed, this welcome can be accessed via the dashboard home screen options tab.
he: המסך הראשי של לוח הבקרה מכיל אזור חדש המציג הודעת "ברוכים הבאים" כאשר נכנסים ללוח הבקרה בפעם הראשונה אחרי ההתקנה. ההודעה מציגה את ההגדרות שיש להגדיר ואת השלבים הבסיסיים שיש לבצע על מנת להפעיל את האתר. בסיום התהליך ניתן להסתיר את ההודעה כדי שלא תופיע בכל עם שנכנסים ללוח הבקרה, ובהמשך ניתן לשחזר אותה דרך לשונית האפשרויות הנוספות.

en: More File Formats
he: פורמטים חדשים של קבצי מדיה

en: Dashboard Design
he: עיצוב לוח הבקרה

en: Flyout Menus
he: תפריטים נגללים

en: New Feature Pointers
he: חלונות הסבר

en: Help Tabs
he: לשוניות עזרה

en: Easier Uploading
he: העלאת תמונות פשוטה יותר

en: Header + Admin Bar = Toolbar
he: כותרת + סרגל ניהול = סרגל כלים

en: Adding photos or other files to posts and pages just got easier. Drag files from your desktop and drop them into the uploader. Add one file at a time, or many at once.
he: הוספת תמונות או קבצים אחרים לפוסטים הופכת לקלה ופשוטה יותר. גוררים את הקבצים משולחן העבודה ומשחררים אותם לתוך מעלה הקבצים. ניתן להוסיף קובץ אחד בכל פעם, או מספר קבצים בבת אחת.

en: Content Tools
he: כלי תוכן

en: Feels Like the First Time
he: הרגשה של פעם ראשונה

en: Post-update Changelog
he: היסטוריית עדכונים לפוסט

en: Certain dashboard screens have been updated to look better at various sizes, including improved iPad/tablet support.
he: מספר מסכים בלוח הבקרה שודרגו כדי שהם יראו טוב יותר ברזולוציות מסך שונות, הדבר כולל תמיכה באייפד וטאבלטים אחרים.

en: Dashboard Welcome
he: ברוכים הבאים בלוח הבקרה

en: File Type Detection
he: איתור אוטומטי של סוג הקובץ

en: The single media icon now launches the uploader for all file types, and the new drag and drop interface makes uploading a breeze.
he: אייקון המדיה מאפשר להעלות קבצים מכל הסוגים, וממשק ה"משוך-ושחרר" החדש הופך את תהליך העלאת הקבצים לפשוט וקל.

en: We&#8217;ve combined the admin bar and the old Dashboard header into one persistent toolbar. Hover over the toolbar items to see what&#8217;s new.
he: שילבנו את כותרת הישנה של לוח הבקרה עם סרגל הניהול הקודם ויצרנו סרגל כלים חדש. רחפו מעל הפריטים השונים בסרגל הכלים כדי לראות מה השתנה.

en: New Feature: Saving Widgets
he: מאפיין חדש: שמירת וידג'טים

en: Network Admin is now located in the My Sites menu.
he: רשת האתרים ממוקמת עכשיו בתפריט אתרים שלי.

en: Updated Media Uploader
he: שדרוג מעלה הקבצים

en: If you change your mind and revert to your previous theme, we&#8217;ll put the widgets back the way you had them.
he: אם שינית את דעתך, והחזרת את התבנית הקודמת, גם הווידג'יטים יוחזרו למצבם הקודם.

en: New Feature: Toolbar
he: מאפיין חדש: סרגל כלים

en: Core Developers
he: מפתחי ליבה

en: Under the Hood
he: מאחורי הקלעים

en: Use the current theme &mdash; %1$s &mdash; or <a href="%2$s">choose a new one</a>. If you stick with %3$s, here are a few ways to make your site look unique.
he: ניתן לעשות שימוש בעיצוב ברירת המחדל &mdash; %1$s &mdash; או ב<a href="%2$s">כל ערכה אחרת</a>. ערכת העיצוב %3$s, מאפשרת לבצע התאמות לפי צרכי האתר.

en: <a href="%s">Install a theme</a> to get started customizing your site.
he: ניתן <a href="%s">להתקין ערכת עיצוב חדשה</a> כדי להתאים את האתר לצרכים מותאמים אישית.

en: If you need help getting started, check out our documentation on <a href="http://codex.wordpress.org/First_Steps_With_WordPress">First Steps with WordPress</a>. If you&#8217;d rather dive right in, here are a few things most people do first when they set up a new WordPress site. If you need help, use the Help tabs in the upper right corner to get information on how to use your current screen and where to go for more assistance.
he: אם אתם זקוקים לעזרה בתחילת הדרך, מומלץ לבדוק את התיעוד בנושא <a href="http://codex.wordpress.org/First_Steps_With_WordPress">צעדים ראשונים עם וורדפרס</a>. אם אתם מעדיפים לצלול לאתר, הנה כמה דברים שרוב האנשים עושים כאשר הם מקימים אתר וורדפרס חדש. לקבל מידע נוסף על אופן השימוש במסכים השונים, ניתן להשתמש בלשונית עזרה.

en: <a href="%s">Create an About Me page</a>
he: <a href="%s">יצירת עמוד אודות</a>

en: <a href="%s">Turn comments on or off</a>
he: <a href="%s">כיבוי/הפעלה של תגובות</a>

en: Delete the <a href="%1$s">sample page</a> and <a href="%2$s">post</a>
he: מחיקת <a href="%1$s">עמוד לדוגמא</a> ו/או <a href="%2$s">פוסט לדוגמא</a>

en: <a href="%s">Select your tagline and time zone</a>
he: <a href="%s">בחירת אזור זמן</a>

en: <a href="%s">Choose your privacy setting</a>
he: <a href="%s">קביעת הגדרות נראות</a>

en: View the <a href="%1$s">sample page</a> and <a href="%2$s">post</a>
he: הצגת <a href="%1$s">עמוד לדוגמא</a> ו/או <a href="%2$s">פוסט לדוגמא</a>

en: <a href="%s">Write your first post</a>
he: <a href="%s">כתיבת פוסט ראשון לאתר</a>

en: <a href="%s">Fill in your profile</a>
he: <a href="%s">עדכון פרופיל משתמש</a>

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The new WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the new uploader</a>.
he: אתה עושה שימוש במעלה הקבצים המובנה של הדפדפן. מעלה הקבצים החדש של וורדפרס מכיל אפשרות להעלות קבצים מרובים עם אפשרות גרור-ושחרר. <a href="#">עבור למעלה הקבצים החדש של וורדפרס</a>.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
he: %s חורג מהגודל המקסימאלי שניתן להעלות.

en: Check out the sample page & post editors to see how it all works, then delete the default content and write your own!
he: בדיקה ועריכה של העמוד/הפוסט לדוגמה כדי לבדוק איך זה עובד. לאחר מכן ניתן למחוק את תוכן ברירת המחדל ולכתוב תוכן חדש.

en: Here are a few easy things you can do to get your feet wet. Make sure to click Save on each Settings screen.
he: ניתן לעשות מספר התאמות פשוטות על מנת להגדיר איך האתר יעבוד. יש להקפיד על שמירת ההגדרות בכל מסכי ההגדרות לאחר ביצוע השינויים.

en: Customize Your Site
he: התאמות עיצוביות

en: <a href="%s">Set a background color</a>
he: <a href="%s">שינוי צבע רקע</a>

en: <a href="%s">Choose light or dark</a>
he: <a href="%s">בחירת ערכה כהה או בהירה</a>

en: Add Real Content
he: הוספת תוכן

en: Already know what you&#8217;re doing? <a href="%s">Dismiss this message</a>.
he: כבר יודע מה אתה עושה ואיך להשתמש במערכת? <a href="%s">הסתר הודעה זו</a>.

en: <a href="%s">Select a new header image</a>
he: <a href="%s">החלפת תמונת כותרת</a>

en: Basic Settings
he: הגדרות בסיסיות

en: <a href="%s">Add some widgets</a>
he: <a href="%s">הוספת וידג'טים</a>

en: Welcome to your new WordPress site!
he: ברוכים הבאים לאתר וורדפרס החדש שלך!

en: <p>There doesn't seem to be a <code>wp-config.php</code> file. I need this before we can get started.</p> <p>Need more help? <a href='http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php'>We got it</a>.</p> <p>You can create a <code>wp-config.php</code> file through a web interface, but this doesn't work for all server setups. The safest way is to manually create the file.</p><p><a href='%ssetup-config.php' class='button'>Create a Configuration File</a></p>
he: <div dir="rtl" style="direction: rtl; font-family: Arial, sans-serif"><p>להקתנת וורדפרס בעברית, יש ראשית כל ליצור קובץ <code>wp-config.php</code>. זהו קובץ ההגדרות של וורדפרס, ואני צריכה אותו בשביל להתחיל בהתקנה.</p>
    <p>אפשר ליצור את הקובץ ידנית, לפי ההוראות בקובץ <a href="readme.html">readme.html</a> המצורף להתקנה, או לפי  <a href='http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php'>ההוראות בקודקס</a>. מומלץ לנסות ליצור אותו עכשיו דרך הדפדפן, אבל זה לא תמיד עובד.</p><p><a href="%ssetup-config.php" class="button">ליצור את קובץ ההגדרות &raquo;</a></p>
    </div>

en: This comment is marked as Spam. Please mark it as Not Spam if you want to edit it.
he: תגובה זו סומנה כתגובת זבל. יש לבטל את הסימון כדי לערוך אותה.

en: Your browser has some limitations uploading large files with the multi-file uploader. Please use the browser uploader for files over 100MB.
he: בהעלאת קבצים מרובים, לדפדפן זה יש מגבלות מובנות בטיפול בקבצים גדולים. יש להשתמש במעלה הקבצים של הדפדפן בהעלאת קבצים הגדולים מ-100MB.

en: Profile updated.
he: הפרופיל עודכן.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
he: יש לנסות להעלות את הקובץ בעזרת %1$sמעלה הקבצים של הדפדפן%2$s.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
he: נכשל ניסיון העלאת הקובץ &#8220;%s&#8221;.

en: Toggle spellchecker (Alt + Shift + N)
he: הפעל/כבה בודק איות (Alt + Shift + N)

en: Toggle fullscreen mode (Alt + Shift + G)
he: מסך מלא (Alt + Shift + G)

en: Align Center (Alt + Shift + C)
he: יישור למרכז (Alt + Shift + C)

en: Align Left (Alt + Shift + L)
he: יישור לשמאל (Alt + Shift + L)

en: Strikethrough (Alt + Shift + D)
he: קו חוצה (Alt + Shift + D)

en: Align Full (Alt + Shift + J)
he: יישור לצדדים (Alt + Shift + J)

en: Redo (Ctrl + Y)
he: לבצע פעולה שבוטלה (Ctrl + Y)

en: Undo (Ctrl + Z)
he: ביטול פעולה (Ctrl + Z / Cmd + Z)

en: Insert Page break (Alt + Shift + P)
he: מעבר עמוד (Alt + Shift + P)

en: Insert More Tag (Alt + Shift + T)
he: המשך קריאה (Alt + Shift + T)

en: Show/Hide Kitchen Sink (Alt + Shift + Z)
he: הצג/הסתר סרגל כלים מורחב (Alt + Shift + Z)

en: Blockquote (Alt + Shift + Q)
he: ציטוט (Alt + Shift + Q)

en: Align Right (Alt + Shift + R)
he: יישור לימין (Alt + Shift + R)

en: You are using the multi-file uploader. Problems? Try the <a href="#">browser uploader</a> instead.
he: אם מעלה הקבצים אינו עובד כמצופה, ניתן להשתמש ב<a href="#">מעלה הקבצים של הדפדפן</a>.

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
he: היי,
    
    הצטרפת אל '%1$s' בכתובת %2$s בתפקיד %3$s.
    
    על מנת לאשר את ההצטרפות יש לאשר אותה על ידי לחיצה על הקישור הבא:
    %4$s

en: ERROR: The themes directory is either empty or doesn&#8217;t exist. Please check your installation.
he: שגיאה: הספרייה של ערכת העיצוב ריקה או שאינה קיימת. נא לבדוק את ההתקנה.

en: Core Developer
he: מפתח ליבה

en: The package could not be installed.
he: לא ניתן להתקין את החבילה.

en: The plugin contains no files.
he: התוסף אינו מכיל קבצים.

en: No valid plugins were found.
he: לא נמצאו תוספים חוקיים.

en: The theme is missing the <code>style.css</code> stylesheet.
he: הקובץ <code>style.css</code> חסר בערכת העיצוב.

en: The theme is missing the <code>index.php</code> file.
he: הקובץ <code>index.php</code> חסר בערכת העיצוב.

en: The <code>style.css</code> stylesheet doesn't contain a valid theme header.
he: הקובץ <code>style.css</code> אינו מכיל כותרת נושא תקפה.

en: Attachment Post URL
he: כתובת URL של הקובץ המצורף

[ctx: admin menu]
en: All Links
he: כל הקישורים

[ctx: links widget]
en: All Links
he: כל הקישורים

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
he: או

en: Drop files here
he: יש לגרור קבצים לכאן

en: The menu ID should not be empty.
he: מזהה התפריט לא יכול להישאר ריק.

en: Drag-and-Drop Media Uploader
he: גרור ושחרר מדיה

en: About WordPress
he: אודות וורדפרס

en: %s plugins
he: %s תוספים

en: %s plugin
he: תוסף %s

en: Visit Network
he: עבור לרשת

en: http://wordpress.org
he: http://he.wordpress.org

en: http://wordpress.org/support/
he: http://he.forums.wordpress.org/

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
he: %s עולה על הגודל המרבי שאפשר להעלות לאתר זה.

en: Successfully optimized the %s table.
he: הטבלה %s עברה אופטימיזציה בהצלחה.

en: Failed to optimize the %1$s table. Error: %2$s
he: אופטימיזציה של הטבלה %1$s נכשלה. שגיאה: %2$s

en: Successfully repaired the %s table.
he: הטבלה %s תוקנה בהצלחה.

en: Failed to repair the  %1$s table. Error: %2$s
he: תיקון הטבלה %1$s נכשל. שגיאה: %2$s

en: The %s table is already optimized.
he: הטבלה %s כבר עברה אופטימיזציה.

en: The %s table is okay.
he: הטבלה %s תקינה.

en: The %1$s table is not okay. It is reporting the following error: %2$s.  WordPress will attempt to repair this table&hellip;
he: הטבלה %1$s אינה תקינה. היא מדווחת על השגיאה: %2$s. המערכת תנסה לתקן את הטבלה&hellip;

en: View version %1$s details
he: מידע נוסף על גרסה%1$s

en: Tumblr
he: טמבלר

en: Install the Tumblr importer to import posts &amp; media from Tumblr using their API.
he: תוסף הייבוא מ-Tumblr מייבא פוסטים וקבצי מדיה מתוך Tumblr.

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
he: <a href="%1$s" class="update-browser-link">עדכן %2$s</a> או למד איך <a href="%3$s" class="browse-happy-link">לגלוש בצורה בטוחה</a>

en: Please see <a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress">Debugging in WordPress</a> for more information.
he: כנסו ל-<a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress">Debugging in WordPress</a> למידע נוסך.

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
he: שנה גודל תמונה כדי שתתאים לגודל שנבחר ב- %1$sהגדרות תמונה%2$s (%3$d &times; %4$d).

en: Audio, Video, or Other File
he: אודיו, וידאו, וקבצים אחרים

en: Insert media from another website
he: הוסף מדיה מאתר אחר

en: Dear User,
    
    Your new SITE_NAME site has been successfully set up at:
    BLOG_URL
    
    You can log in to the administrator account with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    Log in here: BLOG_URLwp-login.php
    
    We hope you enjoy your new site. Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
he: משתמש יקר,
    
    האתר החדש שלך SITE_NAME הותקן בהצלחה ב:
    BLOG_URL
    
    ניתן להתחבר למערכת עם הפרטים הבאים:
    שם משתמש: USERNAME
    סיסמה: PASSWORD
    קישור: BLOG_URLwp-login.php
    
    אנו מקווים שתהנה מהאתר החדש.
    
    --צוות האתר @ SITE_NAME

en: <strong>ERROR</strong>: options page not found.
he: <strong>שגיאה</strong>: עמוד ההגדות לא נמצא.

en: <strong>ERROR</strong>: please enter a valid email address.
he: <strong>שגיאה</strong>: נא להזין מייל תקין.

en: <strong>ERROR</strong>: please fill the required fields (name, email).
he: <strong>שגיאה</strong>: יש למלא את שדות החובה.

en: <strong>ERROR:</strong> This theme is currently not available. Please try again later.
he: <strong>שגיאה:</strong> ערכת העיצוב אינה זמינה. יש לנסות שוב מאוחר יותר.

en: <strong>ERROR:</strong> There was an error connecting to the server, Please verify the settings are correct.
he: <strong>שגיאה:</strong> אירעה שגיאה בהתחברות לשרת, יש לוודא שההגדרות נכונות.

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
he: שגיאה: אתה משיב על תגובה בטיוטה.

en: ERROR: please type a comment.
he: שגיאה: יש להקליד תגובה.

en: <strong>Other WordPress News</strong> - Shows the <a href="http://planet.wordpress.org" target="_blank">WordPress Planet</a> feed. You can configure it to show a different feed of your choosing.
he: <strong>עדכוני וורדפרס נוספים</strong> - עדכונים בנושא וורדפרס בעברית מאתרים שונים ברשת.

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
he: התפריט הניווט השמאלי מספק קישורים לכל מסכי הניהול של וורדפרס. ניתן למזער תפריט זה לרצועת אייקונים זעירה על ידי לחיצה על כפתור המיזעור בתחתית התפריט.

en: Navigation
he: ניווט

en: <strong>Drag and Drop</strong> - To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
he: <strong>גרור ושחרר</strong> - כדי לארגן מחדש את תיבות התוכן, יש לגרור ולשחרר אותן על ידי לחיצה על שורת הכותרת של התיבה ולשחרר אותה שמופיע מלבן אפור שם שירות מנוקדות שמופיע במיקום הרצוי.

en: <strong>Box Controls</strong> - Click the title bar of the box to expand or collapse it. In addition, some box have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
he: <strong>ניהול תיבות</strong> - לחיצה על שורת הכותרת של התיבה תרחיב או תכווץ אותה. בנוסף, לתיבת מסוימות יש הגדרות תוכן הניתנות לעריכה. כדי לשנות את הגדרות יש לרחף מעל שורת הכותרת וללחוץ על הלשונית "הגדרות".

en: ERROR: Invalid values entered, these are marked in red.
he: שגיאה: הוזנו ערכים לא חוקיים, מסומנים באדום.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
he: ניתן להשתמש בפקדים הבאים כדי לארגן את לוח הבקרה ולהתאים את התצוגה.

en: <strong>WordPress Blog</strong> - Latest news from the official WordPress project.
he: <strong>חדשות וורדפרס</strong> - חדשות אחרונות מאתר וורדפרס הרשמי.

en: <strong>Screen Options</strong> - Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show, and how many columns to display.
he: <strong>אפשרויות תצוגה</strong> - לשונית אפשרויות התצוגה מאפשרת לבחור את סוגי התוכן שיוצגו במסך, וכמות העמודות בהן יוצג התוכן.

en: Overview
he: סקירה

en: Could not load the preview image. Please reload the page and try again.
he: אין אפשרות לטעון את התצוגה המקדימה של התמונה. יש לטעון מחדש את הדף ולנסות שוב.

en: Publish Box
he: פרסום

en: About Pages
he: אודות עמודים

en: Customizing This Display
he: התאמה אישית של תצוגה

en: Title and Post Editor
he: כותרת ועורך התוכן

en: Documentation
he: תיעוד

en: Support Forums
he: פורום תמיכה

en: Database Error
he: שגיאה במסד הנתונים

en: Error establishing a database connection
he: שגיאת התחברות למסד הנתונים

en: Post Format
he: סוג תוכן

en: Maximum upload file size: %d%s.
he: גודל מקסימלי לקבצים המועלים: %d%s.

en: Global Dashboard: %s
he: לוח בקרה גלובלי: %s

en: Network Admin: %s
he: מנהל רשת: %s

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Posts_Tags_Screen" target="_blank">Documentation on Tags</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Posts_Tags_Screen" target="_blank">תיעוד תגיות</a>

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
he: תגיות

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
he: תגית

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
he: סקריפטים וסגנונות לא צריכים להרשם או להיטען לפני ווים %1$s,%2$s, או %3$s.

en: Ask search engines not to index this site.
he: בקש ממנועי חיפוש לא לאנדקס את האתר.

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
he: הערה: הגדרות אלה אינן חוסמות את הגישה לאתר - מנועי החיפוש רשאים לכבד (או לא) את בקשת האתר.

en: Allow search engines to index this site.
he: אפשר למנועי החיפוש לאנדקס את האתר.

en: Post name
he: מזהה הפוסט

en: This importer is not installed. Please install importers from <a href="%s">the main site</a>.
he: כלי היבוא אינו מותקן. ניתן להתקין כלי יבוא דרך <a href="%s">האתר הראשי</a>.

en: Site Address (URL)
he: כתובת URL של האתר

en: E-mail Address
he: כתובת דוא"ל

en: WordPress Address (URL)
he: כתובת URL של וורדפרס

en: Site Language
he: שפת האתר

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
he: להודיעה לכל אתר שיש אליו קישור מאתר זה

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks)
he: אפשר הצגה של קישורים לפוסטים מאתרים אחרים (פינגים וטראקבאקים)

en: Use <code>WP_User->ID</code> instead.
he: השתמש ב <code>WP_User->ID</code> במקום.

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
he: שלום,
    
    הוזמנת להצטרף אל '%1$s' בכתובת %2$s בתפקיד %3$s.
    אם אינך מעוניין להצטרף לאתר אנא התעלם מהמייל הזה. ההזמנה תפוג באופן אוטומטי תוך מספר ימים.
    
    כדי להפעיל את החשבון, לחץ על הקישור הבא:
    %%s

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
he: חריגה של זיכרון. יש לנסות קובץ קטן יותר.

en: Allowed Files
he: קבצים מורשים

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
he: גדול מהמקסימום האפשרי. יש לנסות אחר.

en: This file is not an image. Please try another.
he: הקובץ אינו קובץ תמונה. יש לנסות אחר.

en: Plugins extend and expand the functionality of WordPress. You may automatically install plugins from the <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/">WordPress Plugin Directory</a> or upload a plugin in .zip format via <a href="%s">this page</a>.
he: תוספים מאריכים ומרחיבים את הפונקציונליות של וורדפרס. ניתן להתקין באופן אוטומטי את התוספים מ<a href="http://wordpress.org/extend/plugins/">עמוד התוספים של וורדפרס</a> או להעלות אותו בפורמט zip דרך <a href="%s">הדף הזה</a>.

en: Use commas instead of %s to separate excluded categories.
he: השתמש בפסיקים במקום %s להפרדת הקטגוריות שלא כלולות.

[ctx: admin color scheme]
en: Gray
he: אפור

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
he: כחול

en: Full Width Template
he: תבנית לעמוד מלא

en: Post Formats
he: סוגי תוכן

en: Featured Images
he: תמונה ראשית

en: Featured Image Header
he: תמונה ראשית לכותרת

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
he: אזור הזמן שנבחר אינו קיים. יש לבחור אזור זמן תקין.

en: It looks like you're using an old version of <a href='%s'>%s</a>. For the best WordPress experience, please update your browser.
he: זוהתה גרסה ישנה של <a href='%s'>%s</a>. כדי להפיק את המיטב מוורדפרס, מומלץ לשדרג את הדפדפן לגרסה עדכנית.

en: It looks like you're using an insecure version of <a href='%s'>%s</a>. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
he: זוהתה גרסה לא בטוחה של <a href='%s'>%s</a>. שימוש בגרסאות ישנות אינו בטוח. כדי להפיק את המיטב מוורדפרס, מומלץ לשדרג את הדפדפן לגרסה עדכנית.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
he: זוהו מספר פריטים לא תקינים בתפריט. יש לתקן או למחוק אותם.

[ctx: add new on admin bar]
en: Post
he: פוסט

[ctx: add new on admin bar]
en: Page
he: עמוד

en: %s (Invalid)
he: %s (לא קיים)

[ctx: plugin name]
en: Name
he: שם

[ctx: term name]
en: Name
he: שם

[ctx: meta name]
en: Name
he: שם

en: [%s] Your site invite
he: [%s] ההזמנה שלך

[ctx: theme name]
en: Name
he: שם

[ctx: link name]
en: Name
he: שם

[ctx: html attribute]
en: Name
he: שם

[ctx: html attribute]
en: Name:
he: שם

en: Icon Design
he: אייקונים

en: You can find additional themes for your site by using the Theme Browser/Installer on this screen, which will display themes from the <a href="%s" target="_blank">WordPress.org Theme Directory</a>. These themes are designed and developed by third parties, are available free of charge, and are compatible with the license WordPress uses.
he: ישנן ערכות עיצוב נוספות שאפשר להשתמש בהן באתר הזה - בלשונית התקנת ערכות עיצוב. ערכות העיצוב מגיעות  <a href="%s" target="_blank">ממאגר ערכות העיצוב הרשמי</a> של וורדפרס. המאגר מציע ערכות עיצוב חינמיות של מפתחים חיצוניים, שתואמות לתנאי הרישוי של וורדפרס.

en: If you would like to see more themes to choose from, click on the &#8220;Install Themes&#8221; tab and you will be able to browse or search for additional themes from the <a href="%s" target="_blank">WordPress.org Theme Directory</a>. Themes in the WordPress.org Theme Directory are designed and developed by third parties, and are compatible with the license WordPress uses. Oh, and they&#8217;re free!
he: בלשונית התקנת ערכות עיצוב אפשר למצוא עוד מאות ערכות עיצוב אחרות, מתוך <a href="%s" target="_blank">מאגר ערכות העיצוב הרשמי</a> של וורדפרס. המאגר מציע ערכות עיצוב חינמיות של מפתחים חיצוניים, שתואמות לתנאי הרישוי של וורדפרס..

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
he: מדיה

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
he: קישור

[ctx: add new from admin bar]
en: User
he: משתמש

en: Re-install Now
he: להתקין מחדש עכשיו

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
he: הקובץ שניסית להעלות חורג מהגודל שנקבע ב-upload_max_filesize בקובץ php.ini.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
he: הקובץ שניסית להעלות חורג מהגודל שנקבע ב-MAX_FILE_SIZE בטופס ה-HTML.

en: You should specify a nonce action to be verified by using the first parameter.
he: כדאי להגדיר פעולה אירעית שתהיה מאומתת באמצעות הפרמטר הראשון.

en: View Tag
he: הצג תגית

en: View Category
he: הצג קטגוריה

en: If your bookmarks toolbar is hidden: copy the code below, open your Bookmarks manager, create new bookmark, type Press This into the name field and paste the code into the URL field.
he: אם סרגל הסימניות מוסתר, אפשר לשמור את הסימניה כך: להעתיק את הקוד בהמשך, לפתוח את מנהל הסימניות, ליצור סימניה חדשה, ללחוץ על הכפתור "גהץ!" בשדה השם, ולהדביק את הקוד בשדה הכתובת.

en: Core Committer
he: מפתח ראשי

en: Guest Committer
he: מפתח אורח

en: External Libraries
he: ספריות חיצוניות

en: Add:
he: הוסף:

en: Add Photos
he: הוסף תמונות

en: Editor width in Distraction-free writing mode:
he: רוחב אזור הכתיבה במצב כתיבה שקטה:

en: Wider
he: רחב יותר

en: Narrower
he: צר יותר

en: Default width
he: רוחב ברירת מחדל

en: <strong>Post Format</strong> - This designates how your theme will display a specific post. For example, you could have a <em>standard</em> blog post with a title and paragraphs, or a short <em>aside</em> that omits the title and contains a short text blurb. Please refer to the Codex for <a href="http://codex.wordpress.org/Post_Formats#Supported_Formats">descriptions of each post format</a>. Your theme could enable all or some of 10 possible formats.
he: <strong>סוגי תוכן</strong> - הגדרה זו קובעת את סוג התוכן שיוצג באתר. לדוגמה, תוכן <em>רגיל</em> מציג את הכותרת ואת התוכן ללא שינויים או התאמות. תוכן מסוג <em>הערה</em> לא מציג את הכותרת, ומתאים יותר לפוסטים קצרים של משפט או שניים. מידע נוסף על כל סוגי תוכן <a href="http://codex.wordpress.org/Post_Formats#Supported_Formats">נמצא בקודקס</a>.

en: When this setting is in effect a reminder is shown in the Right Now box of the Dashboard that says, &#8220;Search Engines Blocked,&#8221; to remind you that your site is not being crawled.
he: אם האתר נחסם למנועי חיפוש, ההודעה "חסום למנועי חיפוש" תופיע בעמוד הראשי של לוח הבקרה, כתזכורת לכך שמנועי חיפוש לא רשאים לסרוק את האתר.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
he: הכותרת ואזור התוכן מקובעים במקומם, אך כל תיבות התוכן האחרות ניתנות לגרירה ושחרור כדי לשנות את מיקומם, כמו כן ניתן לצמצם או להרחיב אותם על ידי לחיצה על שורת הכותרת של התיבה. שימוש בלשונית 'אפשרויות מסך' מאפשר להסתיר תיבות שונות ולהגדיר את פריסה בטור אחד או 2 טורים.

en: Available Tools
he: כלים זמינים

en: Network Setup
he: הגדרות רשת האתרים

en: User Experience Lead
he: מנהלת חווית שימוש

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
he: מתרגמים

en: WordPress grows when people like you tell their friends about it, and the thousands of businesses and services that are built on and around WordPress share that fact with their users. We&#8217;re flattered every time someone spreads the good word, just make sure to <a href="%s">check out our trademark guidelines</a> first.
he: אנחנו שמחים כשאנשים מדברים על וורדפרס, אך אנחנו מבקשים להישמע להנחיות שלנו לגבי <a href="%s">השימוש בסימן הרשום</a>.

en: Every plugin and theme in WordPress.org&#8217;s directory is 100%% GPL or a similarly free and compatible license, so you can feel safe finding <a href="%1$s">plugins</a> and <a href="%2$s">themes</a> there. If you get a plugin or theme from another source, make sure to <a href="%3$s">ask them if it&#8217;s GPL</a> first. If they don&#8217;t respect the WordPress license, we don&#8217;t recommend them.
he: כל התוספים וערכות העיצוב במאגר הרשמי של וורדפרס משוחררים ברישיון GPL או ברישיון מקביל, אז אפשר להוריד משם <a href="%1$s">תוספים</a> <a href="%2$s">וערכות עיצוב</a> ללא חשש. אם הורדת תוסף או ערכת עיצוב ממקור אחר, כדאי לוודא שהם מופצים תחת  <a href="%3$s">תנאי רישיון GPL</a>. אנו לא ממליצים להשתמש בתוספים וערכות עיצוב שלא מכבדים את ה-GPL.

en: WordPress is Free and open source software, built by a distributed community of mostly volunteer developers from around the world. WordPress comes with some awesome, worldview-changing rights courtesy of its <a href="%s">license</a>, the GPL.
he: וורדפרס היא תוכנה חופשית, והיא מופצת ב<a href="%s">רישיון GPL</a>.

en: Word count: %s
he: ספירת מילים: %s

en: Lead Developer
he: מפתח ראשי

en: Developer
he: מפתח

en: Help (Alt + Shift + H)
he: עזרה (Alt + Shift + H)

en: Extended Core Team
he: צוות הליבה המורחב

en: Want to see your name in lights on this page? <a href="%s">Get involved in WordPress</a>.
he: רוצים לראות את שמכם בדף זה? <a href="%s">תתחילו להיות מעורבים בפרוייקט וורדפרס</a>.

en: Credits
he: קרדיט

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
he: כיבוי

en: Cofounder, Project Lead
he: מייסד, מנהל

en: Internationalization
he: בנאום (Internationalization)

en: Howdy, %1$s
he: שלום, %1$s

en: Core Contributors to WordPress %s
he: צוות הליבה של וורדפרס %s

en: Recent Rockstars
he: כוכבים

en: Exit fullscreen
he: תצוגה רגילה

en: Just write.
he: פשוט לכתוב.

en: All Comments
he: כל התגובות

en: Installed Plugins
he: תוספים מותקנים

en: All Users
he: כל המשתמשים

en: WordPress is created by a <a href="%1$s">worldwide team</a> of passionate individuals. <a href="%2$s">Get involved in WordPress</a>.
he: וורדפרס נוצרה על ידי צוות נלהב של אנשים <a href="%1$s">מכל רחבי העולם</a>. רוצה להשתתף? <a href="%2$s">כדאי להתחיל כאן</a>.

en: Project Leaders
he: מנהלים

en: Designer
he: מעצב

en: You have the freedom to run the program, for any purpose.
he: הרישיון מעניק לך את החירות להפעיל את התוכנה, לכל מטרה.

en: You have access to the source code, the freedom to study how the program works, and the freedom to change it to make it do what you wish.
he: הרשיון מעניק לך חירות גישה לקוד המקור של התוכנה, חירות ללמוד איך התוכנה עובדת, וחירות לשנות אותה בהתאם לצרכיך.

en: You have the freedom to redistribute copies of the original program so you can help your neighbor.
he: הרשיון מעניק לך חירות להפיץ עותקים של התוכנה המקורית.

en: You have the freedom to distribute copies of your modified versions to others. By doing this you can give the whole community a chance to benefit from your changes.
he: הרשיון מעניק לך חירות להפיץ לאחרים עותקים של השינויים שעשית. כך יכולה כל הקהילה ליהנות מהעבודה שלך.

en: You are using an insecure browser!
he: הדפדפן שלך אינו בטוח!

en: Your browser is out of date!
he: הדפדפן שלך לא מעודכן!

en: Don&#8217;t you wish all software came with these freedoms? So do we! For more information, check out the <a href="http://www.fsf.org/">Free Software Foundation</a>.
he: לא היית רוצה שעם כל התוכנות היו לך החירויות האלה? גם אנחנו! לפרטים נוספים, אנו ממליצים לבקר באתר של <a href="http://www.fsf.org/">איגוד התוכנה החופשית</a>.

en: Your login has expired. Please open a new browser window and <a href="%s" target="_blank">log in again</a>.
he: התנתקת מוורדפרס. כדי <a href="%s" target="_blank">להיכנס מחדש</a> יש לפחות חלון חדש.

en: Freedoms
he: תוכנה חופשית

en: Clear
he: איפוס

en: Search Installed Themes
he: חיפוש בערכות עיצוב מותקנות

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
he: אפשר לבחור תמונה אחת מתוך התמונות הבאות, או להציג בכל פעם תמונה  אקראית.

en: If you don&lsquo;t want to upload your own image, you can use one of these cool headers, or show a random one.
he: אם לא רצית להעלות תמונה משלך, אפשר לבחור תמונה אחת מתוך התמונות הבאות, או להציג בכל פעם תמונה אקראית.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
he: אפשר לבחור מבין אחת מתמונות הכותרת שכבר העלאת, או להציג בכל פעם תמונה שונה מתוכן, באקראי.

en: Approve and Reply
he: לאשר ולהגיב

en: All Posts
he: כל הפוסטים

en: All Pages
he: כל העמודים

en: Collapse menu
he: מיזעור תפריטים

en: Drop-ins are advanced plugins in the <code>%s</code> directory that replace WordPress functionality when present.
he: תוספי מערכת (Drop-in) הם תוספים מיוחדים בתיקייה <code>%s</code> שמחליפים פונקציות פנימיות של וורדפרס.

en: Files in the <code>%s</code> directory are executed automatically.
he: תוספים בתיקיה <code>%s</code> יופעלו אוטומטית.

en: Updated.
he: עודכן.

en: fullscreen
he: מסך מלא

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
he: <strong>אקראי</strong>: הצג בכל פעם תמונה אחרת.

en: Uploaded Images
he: תמונות שהעלת

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Media_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Uploading Media Files</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Media_Add_New_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא העלאת קובצי מדיה</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Users_Your_Profile_Screen" target="_blank">Documentation on User Profiles</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Users_Your_Profile_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא פרופילי משתמש</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Permalinks_Screen" target="_blank">Documentation on Permalinks Settings</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Permalinks_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא הגדרות קישורים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Posts_Categories_Screen" target="_blank">Documentation on Categories</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Posts_Categories_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא קטגוריות</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Links_Link_Categories_Screen" target="_blank">Documentation on Link Categories</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Links_Link_Categories_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא קטגוריות קישורים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Widgets_Screen" target="_blank">Documentation on Widgets</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Widgets_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא וידג'טים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Menus_Screen" target="_blank">Documentation on Menus</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Menus_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא תפריטים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Media_Add_New_Screen#Edit_Media" target="_blank">Documentation on Edit Media</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Media_Add_New_Screen#Edit_Media" target="_blank">תיעוד בנושא עריכת מדיה</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Pages_Screen#Editing_Individual_Pages" target="_blank">Documentation on Editing Pages</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Pages_Screen#Editing_Individual_Pages" target="_blank">תיעוד בנושא עריכת דפים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Media_Library_Screen" target="_blank">Documentation on Media Library</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Media_Library_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא ספריית המדיה</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Tools_Screen" target="_blank">Documentation on Tools</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Tools_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא כלים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Header_Screen" target="_blank">Documentation on Custom Header</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Header_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא כותרת עליונה</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Tools_Export_Screen" target="_blank">Documentation on Export</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Tools_Export_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא יצוא</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_General_Screen" target="_blank">Documentation on General Settings</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_General_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא הגדרות</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Media_Screen" target="_blank">Documentation on Media Settings</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Media_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא הגדרות מדיה</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Dashboard_Updates_Screen" target="_blank">Documentation on Updating WordPress</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Dashboard_Updates_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא שדרוג</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Posts_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Writing and Editing Posts</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Posts_Add_New_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא הוספת פוסטים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Administration_Screens#Comments" target="_blank">Documentation on Comments</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Administration_Screens#Comments" target="_blank">תיעוד בנושא תגובות</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Users_Screen" target="_blank">Documentation on Managing Users</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Users_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא ניהול משתמשים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Discussion_Screen" target="_blank">Documentation on Discussion Settings</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Discussion_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא הגדרות דיון</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Links_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Creating Links</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Links_Add_New_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא יצירת קישורים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Reading_Screen" target="_blank">Documentation on Reading Settings</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Reading_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא הגדרות קריאה</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Plugins_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Installing Plugins</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Plugins_Add_New_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא התקנות תוספים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Posts_Screen" target="_blank">Documentation on Managing Posts</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Posts_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא פוסטים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Privacy_Screen" target="_blank">Documentation on Privacy Settings</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Privacy_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא הגדרות נראות</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Dashboard_Screen" target="_blank">Documentation on Dashboard</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Dashboard_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא לוח הבקרה</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Plugins_Editor_Screen" target="_blank">Documentation on Editing Plugins</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Plugins_Editor_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא עריכת תוספים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Background_Screen" target="_blank">Documentation on Custom Background</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Background_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא רקעים מותאמים אישית</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Tools_Import_Screen" target="_blank">Documentation on Import</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Tools_Import_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא כלי יבוא</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Pages_Screen" target="_blank">Documentation on Managing Pages</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Pages_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא ניהול עמודים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Pages_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Adding New Pages</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Pages_Add_New_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא הוספת עמודים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Writing_Screen" target="_blank">Documentation on Writing Settings</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Settings_Writing_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא הגדרות כתיבה</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Links_Screen" target="_blank">Documentation on Managing Links</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Links_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא ניהול קישורים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Users_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Adding New Users</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Users_Add_New_Screen" target="_blank">תיעוד בנושא הוספת משתמשים</a>

en: Layout
he: פריסה

en: Bold (Ctrl + B)
he: מודגש (Ctrl+B)

en: Italic (Ctrl + I)
he: נטוי (Ctrl + I)

en: Ordered list (Alt + Shift + O)
he: רשימה ממוספרת (Alt + Shift + O)

en: Unordered list (Alt + Shift + U)
he: רשימה לא ממוספרת (Alt + Shift + U)

en: Insert/edit image (Alt + Shift + M)
he: הוספת/עריכת תמונה (Alt + Shift + M)

en: Insert/edit link (Alt + Shift + A)
he: הוספת/עריכת קישור (Alt + Shift + A)

en: Unlink (Alt + Shift + S)
he: הסרת קישור (Alt + Shift + S)

en: Save failed
he: השמירה נכשלה

en: You have specified this user for deletion: | You have specified these users for deletion:
he[0]: מחיקת משתמש:
he[1]: מחיקת משתמשים:

en: &larr; Back to Users
he: חזרה למשתמשים

en: Autosave disabled.
he: שמירה אוטומטית אינה פעילה.

en: %s is currently editing this article. If you update it, you will overwrite the changes.
he: הפוסט הזה כבר פתוח לעריכה אצל %s. לא כדאי לעדכן את הפוסט הזה עכשיו, כי השינויים עלולים להמחק.

en: TinyMCE is a platform independent web based Javascript HTML WYSIWYG editor released as Open Source under %sLGPL</a>	by Moxiecode Systems AB. It has the ability to convert HTML TEXTAREA fields or other HTML elements to editor instances.
he: TinyMCE הוא עורך HTML ויזואלי מבוסס JavaScript, שמופץ בקוד פתוח תחת רישיון %sLGPL</a>	על ידי Moxicode Systems AB. עם TinyMCE, שדות HTML TEXTAREA או תגי HTML אחרים הופכים לעורכי HTML ויזואליים.

en: Indigo
he: כחול אינדיגו

en: Navy Blue
he: כחול כהה

en: Dark green
he: ירוק כהה

en: Amber
he: כתום צהוב

en: Olive
he: זית

en: Words:
he: מילים:

en: Maroon
he: חום אדום

en: Poster
he: פוסטר

en: Alternative source 2
he: מקור חלופי 2

en: Alternative source 1
he: מקור חלופי 1

en: Disc
he: עיגול ריק

en: Upper roman
he: ספרות רומיות גדולות

en: Aqua
he: מים

en: Lime
he: ליים

en: Magenta
he: מג'נטה

en: Royal blue
he: כחול מלכותי

en: Turquoise
he: טורקיז

en: Yellow green
he: צהוב ירוק

en: Upper alpha
he: אותיות לטיניות גדולות

en: Lower roman
he: ספרות רומיות קטנות

en: Burnt orange
he: כתום שרוף

en: Paste is now in plain text mode. Click again to toggle back to regular paste mode.
he: ההדבקה מופעלת במצב טקסט ללא עיצוב. לחיצה נוספת תחזיר למצב הדבקה רגיל.

en: Plum
he: שזיף

en: {#field} must be a number
he: {#field} צריך להיות מספר

en: Medium gray
he: אפור בינוני

en: Sea green
he: ירוק ים

en: Paste is now in plain text mode. Click again to toggle back to regular paste mode. After you paste something you will be returned to regular paste mode.
he: ההדבקה פועלת במצב טקסט ללא עיצוב. לחיצה נוספת תחזיר למצב הדבקה רגיל. בכל מקרה, ההדבקה תחזור למצב הרגיל אחרי ההדבקה הבאה.

en: HTML5 Video Options
he: אפשרויות לווידאו ב-HTML5

en: Very dark gray
he: אפור כהה מאוד

en: Press ALT F10 for toolbar. Press ALT 0 for help.
he: הקיצור Alt+F10 מציג את סרגל הכלים. הקיצור Alt+0 מציג את מסך העזרה.

en: Accessibility Help
he: סיוע נגישות

en: General Usage
he: שימוש כללי

en: {#field} must be a number greater than {#min}
he: {#field} צריך להיות מספר גדול יותר מ-{#min}

en: Dark azure
he: תכלת כהה

en: Dark olive
he: זית כהה

en: Lower greek
he: ספריות יווניות קטנות

en: Lower alpha
he: אותיות קטנות

en: Learn word
he: לשמור את המילה

en: Types
he: סוגים

en: Toolbar
he: סרגל כלים

en: {#field} must be a number or percentage
he: {#field} צריך להיות מספר או אחוז

en: Square
he: ריבוע

en: Gold
he: זהב

en: Light sky blue
he: שמיים בהירים

en: Circle
he: עיגול

en: Peach
he: אפרסק

en: Copyright &copy; 2003-2011, <a href="http://www.moxiecode.com" target="_blank">Moxiecode Systems AB</a>, All rights reserved.
he: Copyright &copy; 2003-2011, <a href="http://www.moxiecode.com" target="_blank">Moxiecode Systems AB</a>, כל הזכויות שמורות.&lrm;

en: Sky blue
he: כחול שמיים

en: Rich Text Area
he: עריכה ויזואלית

en: Pale green
he: ירוק חיוור

en: Light yellow
he: צהוב בהיר

en: Teal
he: טורקיז מלוכלך

en: Pale cyan
he: ציאן חיוור

en: Grayish blue
he: כחול אפרפר

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
he: ספריית היעד של הקובץ לא קיימת או לא זמינה.

en: There are no HTTP transports available which can complete the requested request.
he: There are no HTTP transports available which can complete the requested request

[ctx: post format]
en: Format
he: סוג תוכן

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
he[0]: <a href="%1$s">אקיזמט</a> סינן %2$s תגובות זבל.
he[1]: <a href="%1$s">אקיזמט</a> סינן %2$s תגובות זבל.

en: There's <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
he[0]: <a href="%2$s">תגובה אחת</a> ממתינה לאישור.
he[1]: <a href="%2$s">%1$s תגובות</a> ממתינות לאישור.

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
he: %1$s מתוך %2$s

en: <a href="%1$s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
he: <a href="%1$s">אקיזמט</a> חוסם תגובות זבל באתר זה.

en: <strong>Sign up success!</strong> Please check your email for your Akismet API Key and enter it below.
he: <strong>ההרשמה הושלמה!</strong> מפתח ה-API צריך להגיע אליך באימייל כל רגע.

en: Flagged as spam by Akismet
he: תגובת זבל

en: <div id="akismetwrap"><div id="akismetstats"><a id="aka" href="http://akismet.com" title=""><div id="akismet1"><span id="akismetcount">%1$s</span> <span id="akismetsc">spam comment</span></div> <div id="akismet2"><span id="akismetbb">blocked by</span><br /><span id="akismeta">Akismet</span></div></a></div></div> | <div id="akismetwrap"><div id="akismetstats"><a id="aka" href="http://akismet.com" title=""><div id="akismet1"><span id="akismetcount">%1$s</span> <span id="akismetsc">spam comments</span></div> <div id="akismet2"><span id="akismetbb">blocked by</span><br /><span id="akismeta">Akismet</span></div></a></div></div>
he[0]: <div id="akismetwrap"><div id="akismetstats"><a id="aka" href="http://akismet.com" title=""><div id="akismet1"><span id="akismetcount">%1$s</span> <span id="akismetsc">תגובת זבל</span></div> <div id="akismet2"><span id="akismetbb">נחסמו על יד</span><br /><span id="akismeta">Akismet</span></div></a></div></div>
he[1]: <div id="akismetwrap"><div id="akismetstats"><a id="aka" href="http://akismet.com" title=""><div id="akismet1"><span id="akismetcount">%1$s</span> <span id="akismetsc">תגובות זבל</span></div> <div id="akismet2"><span id="akismetbb">נחסמו על ידי</span><br /><span id="akismeta">Akismet</span></div></a></div></div>

en: %1$s%2$s%3$s %4$sspam comment%5$s %6$sblocked by%7$s<br />%8$sAkismet%9$s | %1$s%2$s%3$s %4$sspam comments%5$s %6$sblocked by%7$s<br />%8$sAkismet%9$s
he[0]: %1$s%2$s%3$s %4$sתגובת זבל%5$s %6$sנחסמה על ידי%7$s<br />%8$sAkismet%9$s
he[1]: %1$s%2$s%3$s %4$sתגובות זבל%5$s %6$sנחסמו על ידי%7$s<br />%8$sAkismet%9$s

en: History
he: היסטוריה

[ctx: comments]
en: Spam
he: תגובת זבל

en: There's nothing in your <a href='%1$s'>spam queue</a> at the moment.
he: אין תגובות <a href='%1$s'>שממתינות לאישור</a>.

en: Cleared by Akismet
he: אושר על ידי אקיזמט

en: Enter the destination URL
he: כתובת לקישור חיצוני

en: %s Page Template
he: %s תבנית עמוד

en: Or link to existing content
he: או קישור פנימי באתר

en: Post Format:
he: סוג תוכן:

en: This plugin may be active on other sites in the network. | These plugins may be active on other sites in the network.
he[0]: ייתכן שהתוסף הזה פועל באתרים אחרים ברשת.
he[1]: ייתכן שהתוספים האלה פעילים באתרים אחרים ברשת.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
he: אי אפשר למחוק תוסף בעודו פעיל באתר הראשי

en: Default Post Format
he: סוג ברירת מחדל לתוכן

en: You do not have sufficient permissions to update this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות לשדרוג אתר זה.

[ctx: user]
en: Add Existing
he: הוספת משתמש קיים

[ctx: user]
en: Add New User
he: משתמש חדש

en: Add New User
he: משתמש חדש

en: Add Existing User
he: הוספת משתמש קיים

en: Any edits to files from this screen will be reflected on all sites in the network.
he: שינויים שיבוצעו לקבצים אלה יחולו על כל האתרים ברשת.

[ctx: user]
en: Add Existing User
he: הוספת משתמש קיים

en: Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false.
he: תגי שאילתא מותנים אינם פועלים בטרם הרצת השאילתא.  לפני הרצת השאילתה הם תמיד יחזירו ערך "לא-אמת"(FALSE)

en: To create a new custom menu, click on the + tab, give the menu a name, and click Create Menu. Next, add menu items from the appropriate boxes. You&#8217;ll be able to edit the information for each menu item, and can drag and drop to put them in order. You can also drag a menu item a little to the right to make it a submenu, to create menus with hierarchy. Drop the item into its new nested placement when the dotted rectangle target shifts over, also a little to the right. Don&#8217;t forget to click Save when you&#8217;re finished.
he: כדי ליצור תפריט מותאם אישית חדש, לחץ על לשונית "+", תן לתפריט שם ולחץ על "צור תפריט".
    בשלב הבא, הוסף עצמי-תפריט מהתיבות המתאימות. תוכל לערוך את המידע לכל עצם תפריט , ולגרור אותם כדי לסדר אותם בסדר הנכון. תוכל גם לגרור עצם-תפריט קצת לצד כדי ליצור תת תפריט, בכדי ליצור תפריטים היררכיים.  הצב את העצם לתוך המיקום החדש כאשר משולש המטרה המנוקד זז אליו. 
    חשוב !  לא לשכוח לשמור לאחר ביצוע השינויים !

en: Press This is a bookmarklet that makes it easy to blog about something you come across on the web. You can use it to just grab a link, or to post an excerpt. Press This will even allow you to choose from images included on the page and use them in your post. Just drag the Press This link on this screen to your bookmarks bar in your browser, and you&#8217;ll be on your way to easier content creation. Clicking on it while on another website opens a popup window with all these options.
he: "לגהץ" היא ישומניה שמאפשרת לכתוב בקלות פוסטים על דברים שנתקלת בהם ברשת. אפשר להשתמש בה כדי לפרסם קישור, או פרסם קטע מסוים. ""לגהץ" אף מאפשרת לבחור מתוך התמונות בעמוד בו הפעלת אותה, ולהשתמש בהן בפוסט שלך. צריך רק לגרור את "לגהץ" אל סרגל הסימניות בדפדפן, וללחוץ עליה כל פעם שיש משהו מעניין ברשת.

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Writing_a_Plugin" target="_blank">Documentation on Writing Plugins</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Writing_a_Plugin" target="_blank">תיעוד בנושא יצירת תוספים</a>

en: The boxes on your Dashboard screen are:
he: וידג'טים בלוח הבקרה:

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
he: מסך זה מציג רשימה של המשתמשים הקיימים באתר. כל משתמש מוגדר על ידי הנהלת האתר באחד מחמשת התפקידים הבאים: מנהל, עורך, כותב, תורם, מנוי. משתמשים עם תפקידים אחרים מאשר מנהל יראו פחות אפשרויות בלוח הבקרה כאשר הם מחוברים, בהתאם לתפקידם.

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Permalinks" target="_blank">Documentation on Using Permalinks</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Permalinks" target="_blank">תיעוד בנושא הגדרות קישור</a>

en: If you want to make changes but don&#8217;t want them to be overwritten when the plugin is updated, you may be ready to think about writing your own plugin. For information on how to edit plugins, write your own from scratch, or just better understand their anatomy, check out the links below.
he: אם בוצעו שינויים בקבצי התוסף, הם ימחקו כשהתוסף יעודכן. כדאי לחשוב על כתיבת תוסף משלך, הקישורים בהמשך הם התחלה מצויינת.

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities" target="_blank">Descriptions of Roles and Capabilities</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities" target="_blank">תיעוד בנושא משתמשים ותפקידים</a>

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to  limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
he: אפשר לייצא את תוכן האתר כדי לייבא אותו לאתר אחר. הייצוא ישמר בקובץ XML בפורמט WXR - הוא כולל פוסטים, עמודים, תגובות, שדות מיוחדים, קטגוריות ותגים.

en: Sample Page
he: עמוד לדוגמא

en: %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
he: %1$s נקרא <strong>בצורה לא תקינה</strong>. %2$s %3$s

en: (This message was added in version %s.)
he: (הודעה זו נוספה בגרסה %s.)

en: Retro (Generated)
he: רטרו (אוטומטי)

en: You only have one theme enabled for this site right now. Visit the Network Admin to <a href="%1$s">enable</a> or <a href="%2$s">install</a> more themes.
he: באתר זה יש רק ערכת עיצוב פעילה אחת. אפשר <a href="%1$s">להפעיל</a> או <a href="%2$s">להתקין</a> ערכות עיצוב נוספות.

en: You only have one theme enabled for this site right now. Visit the Network Admin to <a href="%1$s">enable</a> more themes.
he: באתר זה יש רק ערכת עיצוב פעילה אחת. אפשר <a href="%1$s">להפעיל</a> ערכות עיצוב נוספות.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
    
    <blockquote>Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my blog. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)</blockquote>
    
    ...or something like this:
    
    <blockquote>The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickies to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.</blockquote>
    
    As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
he: זו דוגמה לעמוד בוורדפרס. בניגוד לפוסטים, עמודים נשארים תמיד באותו מקום, וברוב ערכות העיצוב הם מופיעים כחלק מתפריט הניווט הראשי של האתר. מומלץ להתחיל ביצירת עמוד "אודות", ולהציג בו למבקרים את האתר ואת בעליו. הנה עמוד אודות לדוגמה:
    
    <blockquote>שלום! אני שליחה בשעות היום, שחקנית בשעות הלילה, וזה האתר שלי. אני גרה בירושלים, יש לי כלב שקוראים לו יוני, ואני אוהבת לשתות פינה קולדה (ולהיות בחוץ כשיורד גשם).</blockquote>
    
    גם זה עמוד אודות:
    
    <blockquote>החברה א.א. ובניו בע"מ מייצרת ומשווקת מוצרי איכות מאז 1971. אנו מעסיקים כ-2,000 עובדים במשרדינו שבמגדל משה, ועוסקים בפעילות חברתית ענפה בקרב הקהילה המקומית.</blockquote>
    
    את עמוד הדוגמה הזה כדאי למחוק <a href="%s">בלוח הבקרה</a>, וליצור במקומו עמודים חדשים. בהצלחה!

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
he: <strong>שגיאה</strong>: הסיסמה שהזנת עבור המשתמש <strong>%1$s</strong>, אינה נכונה. <a href="%2$s" title="שחזור סיסמה">שחזור סיסמה</a>.

en: Sorry, you cannot publish this post.
he: אין לך הרשאות מתאימות לפרסום הפוסט הזה.

en: Comment History
he: היסטוריית תגובות

en: <a href="%s" target="_blank">Click here</a> to confirm that <a href="%s" target="_blank">Akismet.com is up</a>.
he: <a href="%s" target="_blank">לחץ כאן</a> כדי לבדוק אם <a href="%s" target="_blank">Akismet.com פועל</a>.

en: Akismet %s requires WordPress 3.0 or higher.
he: אקיזמט %s פועל רק תחת וורדפרס 3.0 או גרסאות חדשות יותר.

en: %s approved | %s approved
he[0]: %s תגובות אושרו
he[1]: %s תגובות אושרו

en: %s reported this comment as not spam
he: לפי %s, תגובה זו היא תגובה לגיטימית

en: Akismet caught this comment as spam
he: אקיזמט סימן תגובה זו כתגובת זבל

en: %s reported this comment as spam
he: לפי %s, תגובה זו היא תגובת זבל

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
he: אקיזמט סימן תגובה זו כתגובת זבל במהלך בדיקה אוטומטית.

en: Re-trying
he: מנסה שוב

en: Auto-delete spam submitted on posts more than a month old.
he: למחוק אוטומטית תגובות זבל על פוסטים בני יותר מחודש.

en: Your WordPress home URL %s is invalid.  Please fix the <a href="%s">home option</a>.
he: תיקיית הבית של וורדפרס לא מוגדרת כהלכה. צריך לתקן את האפשרות <a href="%s">home</a> לפני שאפשר יהיה להמשיך.

en: Show the number of comments you've approved beside each comment author.
he: עבור כל מחבר, להציג את מספר התגובות האחרות שכבר אושרו.

en: %s changed the comment status to %s
he: סטאטוס התגובה שונה על ידי %s ל %s

en: Comment status was changed to %s
he: סטאטוס התגובה שונה ל%s

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
he: אקיזמט אישר תגובה זו במהלך סריקה אוטומטית.

en: Akismet cleared this comment
he: אקיזמט אישר תגובה זו

en: Comment was caught by wp_blacklist_check
he: התגובה סוננה על ידי wp_blacklist_check

en: A server or network problem prevented Akismet from checking %d comment. It has been temporarily held for moderation and will be automatically re-checked in %s. | A server or network problem prevented Akismet from checking %d comments. They have been temporarily held for moderation and will be automatically re-checked in %s.
he[0]: אקיזמט לא בדק תגובה אחת עקב בעיות תקשורת. התגובה נשארה, באופן זמני, בתור לאישור והיא תבדק מחדש בעוד %s.
he[1]: אקיזמט לא בדק %s תגובות עקב בעיות תקשורת. התגובות נשארו, באופן זמני, בתור לאישור והן תבדקנה מחדש בעוד %s.

en: Accessible
he: נגיש

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s), will automatically retry again later.
he: אקיזמט לא הצליח לבדוק תגובה זו (הודעת השרת: %s), הוא ינסה שוב אוטומטית מאוחר יותר.

en: Super admin privileges cannot be removed because this user has the network admin email.
he: לא ניתן להסיר הרשאות ניהול ממשתמש זה משום שהוא משתמש באימייל של ההנהלה.

en: Permalink: %s
he: קישור ישיר: %s

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress.org Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
he: רק ערכת עיצוב אחת מותקנת באתר זה. אפשר לבחור מתוך 1,000 ערכות עיצוב בלשונית <a href="%s">התקנת ערכות עיצוב</a>

en: One or more database tables are unavailable. To allow WordPress to attempt to repair these tables, press the &#8220;Repair Database&#8221; button. Repairing can take a while, so please be patient.
he: אחת או יותר מהטבלאות בבסיס הנתונים לא פועלות כהלכה. וורדפרס יכולה לנסות לתקן אותן אוטומית - לצורך כך יש ללחוץ על "תקן את בסיס הנתונים". התהליך יכול להמשך זמן מה, כדאי להיעזר בסבלנות.

en: This child theme inherits templates from a parent theme, %s.
he: ערכת עיצוב זו מבוססת על ערכת העיצוב %s.

en: This is a file in your current parent theme.
he: קובץ זה נמצא בערכת העיצוב הראשית.

en: Updating this theme will lose any customizations you have made.  'Cancel' to stop, 'OK' to update.
he: עדכון ערכת העיצוב ימחק את כל השינויים המקומיים שבוצעו.

en: Error occurred while accessing post metadata for file location.
he: אירעה שגיאה בעת גישה לנתוני הקובץ.

en: An error occurred while updating %1$s: <strong>%2$s</strong>.
he:  .<strong>%2$s</strong> :%1$s ארעה שגיאה בעת עדכון

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
he: ארעה שגיאה. יש לטעון מחדש את העמוד, ולנסות שוב.

en: Your WordPress database has been successfully updated!
he: בסיס הנתונים עודכן בהצלחה.

en: Update WordPress Database
he: עדכון בסיס הנתונים

en: You are about to install WordPress %s <strong>in English (US).</strong> There is a chance this update will break your translation. You may prefer to wait for the localized version to be released.
he: עדכון זה לוורדפרס %s <strong>לא כולל תרגום בעברית</strong> והוא עשוי לפגוע בתמיכה הקיימת בעברית. על מנת לשמור על תמיכה מלאה בעברית, מומלץ להתקין רק גרסאות עבריות של וורדפרס.

en: The update process may take a little while, so please be patient.
he: תהליך העדכון עשוי להמשך זמן מה, יש כדאי להתאזר בסבלנות.

en: WordPress &rsaquo; Update
he: וורדפרס &lsaquo; עדכון

en: Update Complete
he: העדכון הושלם

en: To update themes or plugins from this screen, use the checkboxes to make your selection and click on the appropriate Update button. Check the box at the top of the Themes or Plugins section to select all and update them all at once.
he: לשדרוג ערכות עיצוב ותוספים, אפשר לסמן את הפריטים הנבחרים וללחוץ על כפתור השדרוג. תיבת הסימון שבראש הרשימה מסמנת אוטומטית את כל הפריטים הזמינים.

en: Database Update Required
he: יש לעדכן את בסיס הנתונים

en: WordPress has been updated! Before we send you on your way, we have to update your database to the newest version.
he: שדרוג וורדפרס הושלם! עתה יש לעדכן את בסיס הנתונים.

en: No Update Required
he: אין צורך בעדכון

en: Your attempt to update this plugin: &#8220;%s&#8221; has failed.
he: עדכון התוסף &quot;%s&quot; נכשל.

en: Plugin updated successfully.
he: התוסף עודכן בהצלחה.

en: Update Theme
he: עדכון ערכת העיצוב

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">update automatically</a>.
he: יש גרסה חדשה של %1$s. 
    
    <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">מידע נוסף על גרסה  %4$s</a> או <a href="%5$s">עדכון אוטומטי</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">View version %3$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this theme.</em>
he: יש גרסה חדשה של %1$s.
    
    <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">מידע נוסף על גרסה %4$s</a>, <em>אין אפשרות לעדכון אוטומטי</em>.

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
he[0]: עדכון אוטומטי <span class="count">(%s)</span>
he[1]: עדכונים אוטומטיים <span class="count">(%s)</span>

en: Plugin update failed.
he: עדכון התוסף נכשל.

en: Theme update failed.
he: עדכון ערכת העיצוב נכשל.

en: Theme updated successfully.
he: ערכת העיצוב עודכנה בהצלחה.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s" %5$s>update automatically</a>.
he: יש גרסה חדשה של %1$s.
    
    <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">מידע נוסף על גרסה %3$s</a> או <a href="%4$s" %5$s>עדכון אוטומטי</a>.

en: Update Plugin
he: עדכון תוסף

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
he: יש גרסה חדשה של %1$s.
    
    <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">מידע נוסף על גרסה %4$s</a> כאן. <em>אין אפשרות לעדכון אוטומטי.</em>.

en: Update package not available.
he: העדכון לא זמין.

[ctx: Post format]
en: Standard
he: רגיל

en: Standard
he: פוסט רגיל

en: Post types cannot exceed 20 characters in length
he: סוגי פוסטים צריכים להיות בני 20 תווים או פחות

en: Date range:
he: תאריכים:

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus and custom posts.
he: קובץ הייצוא יכלול את כל הפוסטים, העמודים, התגובות, השדות המותאמים אישית, הטקסונומיות, תפריטי הניווט והפוסטים המותאמים אישית.

en: Choose what to export
he: מה לייצא

en: Authors:
he: מאת:

en: All content
he: הכל

[ctx: admin bar menu group label]
en: Add New
he: חדש

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
he: לא ניתן להעלות קבצים מהסוג הזה.

en: When possible, embed the media content from a URL directly onto the page. For example: links to Flickr and YouTube.
he: במידת האפשר, קישורים למדיה יטמיעו את המדיה ישירות בעמוד. לדוגמה, הדבקת קישור ליוטיוב בשורה ריקה בפוסט תיצור גרסה מוטמעת של הווידאו בפוסט.

[ctx: Post format]
en: Audio
he: אודיו

en: Invalid post format
he: סוג תוכן לא קיים

en: %1$s &#8212; WordPress
he: %1$s &#8212; וורדפרס

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">More information</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank"> מידע נוסף על קיצורי מקלדת</a>

en: Open link in a new window/tab
he: הקישור יפתח בלשונית חדשה

en: No search term specified. Showing recent items.
he: לא הוזנו מילים לחיפוש. מוצגים פריטים אחרונים.

[ctx: column name]
en: In Response To
he: בתגובה על

en: Submitted on <a href="%1$s">%2$s at %3$s</a>
he: פורסמה בתאריך <a href="%1$s">%2$s בשעה %3$s</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Comment_Spam" target="_blank">Documentation on Comment Spam</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Comment_Spam" target="_blank">תיעוד בנושא תגובות זבל</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">Documentation on Keyboard Shortcuts</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">תיעוד בנושא קיצורי מקלדת</a>

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
he: הווידג'טים שאפשר להוסיף לסרגל הצדדי נמצאים תחת "ווידג'טים זמינים". ההגדרות של כל ווידג'ט תופענה אחרי גרירתו לסרגל הצדדי הרצוי.

en: Remember to click Update Media to save metadata entered or changed.
he: לשמירת השינויים, לא לשכוח ללחוץ על שמירה.

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
he: אפשר לחתוך תמונה על ידי סימון האזור לחיתוך בגרירה עם העכבר. לסיום החיתוך, יש ללחוץ על שמירה.

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
he: אפשר לפתוח את עורך התמונות בלחיצה על הקישור "עריכה" שמופיע מתחת לתמונה.

en: This screen allows you to edit five fields for metadata in a file within the media library.
he: בעמוד זה אפשר לערוך מאפיינים של קבצים בספריית המדיה.

en: The requested user does not exist.
he: המשתמש אינו קיים.

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site.  That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
he: להזמנת משתמשים אחרים מהרשת, יש להזין את כתובות המייל, אחת כל פעם. הזמנה להצטרפות לאתר תשלח לדואר של המשתמש.

en: E-mail or Username
he: אימייל או שם משתמש

en: Add Existing User
he: הוספת משתמש קיים

en: Please enter a valid email address.
he: לא הזנת כתובת אימייל אמיתית.

en: Create a brand new user and add it to this site.
he: הוספת משתמשים חדשים לאתר.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site.  That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
he: כדי להזמין משתמש קיים ברשת לאתר שלך, אפשר להזין כאן כתובת אימייל או שם משתמש. ההזמנה תשלח אל המשתמש באימייל, עם קישור לאישור.

en: %1$s &lsaquo; %2$s &#8212; WordPress
he: %1$s &rsaquo; %2$s &#8212; וורדפרס

[ctx: Post format]
en: Aside
he: הערה

[ctx: Post format]
en: Chat
he: צ'אט

[ctx: Post format]
en: Gallery
he: גלריה

[ctx: Post format]
en: Link
he: קישור

[ctx: Post format]
en: Image
he: תמונה

[ctx: Post format]
en: Quote
he: ציטוט

[ctx: Post format]
en: Status
he: סטטוס

[ctx: Post format]
en: Video
he: וידאו

en: Add the user without sending them a confirmation email.
he: לא לשלוח סיסמה באימייל למשתמשים חדשים.

en: No pages found in Trash.
he: לא נמצאו עמודים בפח.

en: No pages found.
he: לא נמצאו עמודים.

en: No posts found in Trash.
he: לא נמצאו פוסטים בפח.

en: Network Enable
he: הפעל רשת

en: Enable this theme for all sites in this network
he: הפעל ערכת עיצוב זו עבור כל האתרים ברשת

en: Shortlink
he: כתובת מקוצרת

en: WordPress can automatically look for some common database problems and repair them.  Repairing can take a while, so please be patient.
he: המערכת יודעת למצוא ולתקן בעיות מוכרות בבסיס הנתונים. התיקון יכול לארוך זמן מה, אז כדאי להתאזר בסבלנות.

en: Sorry, you cannot upload files.
he: אין לך הרשאות מתאימות להעלאת קבצים לאתר זה.

en: This file no longer needs to be included.
he: כבר אין צורך לכלול את הקובץ הזה.

en: <strong>Please Note:</strong> Any customizations you have made to theme files will be lost. Please consider using <a href="%s">child themes</a> for modifications.
he: <strong>שימו לב:</strong> אם ביצעתם שינויים בקבצי ערכת העיצוב, הם ימחקו במהלך השדרוג. להתאמה אישית של ערכות עיצוב, מומלץ להשתמש ב<a href="%s">ערכות בנות</a>.

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
he[0]: דביקים <span class="count">(%s)</span>
he[1]: דביקים <span class="count">(%s)</span>

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
he: לאיפוס הסיסמה, יש להזין כאן את שם המשתמש או כתובת האימייל. הוראות נוספות תשלחנה באימייל.

en: Please select one or more plugins to update.
he: לא נבחרו תוספים לעדכון.

en: Please select one or more themes to update.
he: לא נבחרו ערכות עיצוב לעדכון.

en: Last checked on %1$s at %2$s.
he: הבדיקה האחרונה בוצעה ב-%1$s בשעה %2$s.

en: Check Again
he: בדיקה חוזרת

en: Display as dropdown
he: הצג כרשימה נפתחת

en: Large size image height
he: גובה תמונה גדולה

en: Medium size image width
he: רוחב תמונה בינונית

en: Medium size image height
he: גובה תמונה בינונית

en: Large size image width
he: רוחב תמונה גדולה

en: Crop thumbnail to exact dimensions
he: לחתוך לממדים מדויקים

en: Thumbnail Height
he: גובה לתמונה מוקטנת

en: Thumbnail Width
he: רוחב לתמונה מוקטנת

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
he: העדכון התחיל והוא עשוי להמשך זמן מה. יש להתאזר בסבלנות.

en: No matches found.
he: לא נמצאו תוצאות.

en: New password
he: סיסמה חדשה

en: Confirm new password
he: לאישור הסיסמה החדשה

en: To reset your password, visit the following address:
he: בקישור הבא אפשר לבחור סיסמה חדשה:

en: Reset Password
he: איפוס סיסמה

en: The passwords do not match.
he: הסיסמאות לא תואמות.

en: Password Reset
he: איפוס סיסמה

en: Your password has been reset.
he: הסיסמה אופסה.

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
he: התקבלה בקשה לאיפוס הסיסמה עבור המשתמש הבא:

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
he: אם לא רצית לאפס את סיסמתך, התעלם מהודעה זו ושום דבר לא יקרה.

en: Enter your new password below.
he: הזן סיסמה חדשה.

en: Invalid post
he: פוסט לא תקף

en: Global Dashboard
he: לוח בקרה ראשי

en: Edit My Profile
he: פרופיל אישי

en: My Account
he: החשבון שלי

en: Manage Comments
he: ניהול תגובות

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time">Documentation on date and time formatting</a>.
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time">תיעוד בנושא שינוי פורמט התאריך והזמן</a>.

en: You&rsquo;re using the auto-generated password for your account. Would you like to change it to something easier to remember?
he: הסיסמה שוורדפרס יצרה לא הוחלפה. רוצה לבחור סיסמה חדשה שיהיה קל יותר לזכור?

en: Theme filters
he: סינון רשימת ערכות העיצוב לפי מאפיינים

en: Apply Filters
he: החל סינון

en: Close filters
he: סגור

en: RTL Language Support
he: תמיכה בכתיבה מימין לשמאל

en: Blavatar
he: אייקון

en: Light
he: צבעים בהירים

en: Editor Style
he: סגנונות מותאמים לעורך

en: Front Page Posting
he: פרסום פוסטים מהעמוד הראשי

en: Translation Ready
he: מוכנה לתרגום

en: View comment history
he: צפה בהיסטוריית תגובות

en: Akismet
he: אקיזמט

en: Akismet was unable to re-check this comment (response: %s)
he: אקיזמט לא הצליח לבדוק מחדש את התגובה הזו (הודעת השרת: %s)

en: Flagged as spam by %s
he: סומנה כתגובת זבל על ידי %s

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam
he: אקיזמט בדק מחדש את התגובה הזו וזיהה אותה כתגובת זבל.

en: Please <a href="%s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
he: כדאי <a href="%s">לעדכן את וורדפרס</a> לגרסה האחרונה, או לחזור  <a href="%s">לגרסה 2.4 של אקיזמט</a>.

en: Un-spammed by %s
he: סומן כתגובת לגיטימית על ידי %s

en: Akismet re-checked and cleared this comment
he: אקיזמט בדק מחדש את התגובה הזו וזיהה אותה כתגובה לגיטימית.

en: Options:
he: אפשרויות:

en: You are not allowed to edit this comment.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת התגובה הזו.

en: To perform the requested action, WordPress needs to access your web server.
he: כדי לבצע את הפעולה, המערכת צריכה להתחבר לשרת.

en: "caller_get_posts" is deprecated. Use "ignore_sticky_posts" instead.
he: The function "caller_get_posts" is deprecated. Use "ignore_sticky_posts" instead

en: New Link Category Name
he: שם לקטגוריית קישורים חדשה

en: Add New Link Category
he: קטגוריית קישורים חדשה

en: Update Link Category
he: עדכון קטגורית קישורים

en: All Link Categories
he: כל קטגוריות הקישורים.

en: Search Link Categories
he: חיפוש קטגוריות קישורים

en: Link Category
he: קטגורית קישורים

en: Current page
he: עמוד נוכחי

en: Go to the previous page
he: לעמוד הקודם

en: No items found.
he: לא נמצאו פריטים

en: Go to the next page
he: לעמוד הבא

en: Go to the last page
he: לעמוד הקודם

en: 1 item | %s items
he[0]: פריט אחד
he[1]: %s פריטים

en: No matching users were found.
he: לא נמצאו משתמשים.

en: No themes match your request.
he: לא נמצאו ערכות עיצוב מתאימות.

en: Go to the first page
he: לעמוד הראשון

en: Search Sites
he: חיפוש אתרים

en: Create a New User
he: משתמש חדש

en: You have %1$s and %2$s.
he: יש לך %1$s ו-%2$s.

en: %s site | %s sites
he[0]: אתר אחד
he[1]: %s אתרים

en: %s user | %s users
he[0]: משתמש אחד
he[1]: %s משתמשים

en: Network Admin
he: הנהלת הרשת

en: <strong>Important:</strong> before updating, please <a href="http://codex.wordpress.org/WordPress_Backups">back up your database and files</a>. For help with updates, visit the <a href="http://codex.wordpress.org/Updating_WordPress">Updating WordPress</a> Codex page.
he: <strong>חשוב:</strong> לפני השדרוג, מומלץ <a href="http://codex.wordpress.org/WordPress_Backups">לגבות את הקבצים ואת בסיס הנתונים</a>. מידע נוסף על עדכונים אוטומטיים נמצא בעמוד <a href="http://codex.wordpress.org/Updating_WordPress">Updating WordPress</a> בקודקס.

en: http://wordpress.org/news/
he: http://he.wordpress.org/

en: http://wordpress.org/news/feed/
he: http://he.wordpress.org/feed/

en: <h1>Can&#8217;t select database</h1>
    <p>We were able to connect to the database server (which means your username and password is okay) but not able to select the <code>%1$s</code> database.</p>
    <ul>
    <li>Are you sure it exists?</li>
    <li>Does the user <code>%2$s</code> have permission to use the <code>%1$s</code> database?</li>
    <li>On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?</li>
    </ul>
    <p>If you don't know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="http://wordpress.org/support/">WordPress Support Forums</a>.</p>
he: <h1>לא ניתן לגשת לבסיס הנתונים</h1>
    <p>אפשר להתחבר לשרת - כלומר, שם המשתמש והסיסמה נכונים - אבל אי אפשר לבחור את בסיס הנתונים <code>%1$s</code>.</p>
    <ul>
    <li>כדאי לוודא שבסיס נתונים זה אכן קיים.</li>
    <li>כדאי לוודא שלמשתמש <code>%2$s</code> אכן יש גישה מלאה לבסיס הנתונים <code>%1$s</code>.</li>
    \t<li>במערכות מסוימות, שם בסיס הנתונים מתחיל תמיד בשם המשתמש - למשל, <code>username_%1$s</code>. שווה לנסות.</li>\n
    </ul>\n
    <p>אם כל זה לא אומר לך כלום, כדאי <strong>לפנות לתמיכה של ספקית האחסון</strong> בטלפון או באימייל. לחלופין, תמיד אפשר לפנות <a href="http://wordpress.org/support/">לקבוצת הדיון של וורדפרס בעברית</a>.</p>

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
he: (ההרשמה סגורה. רק מתשמשים קיימים יכולים להגיב.)

en: You can update to <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %2$s</a> automatically or download the package and install it manually:
he: אפשר לשדרג אוטומטית <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">לגרסה %2$s</a>, או להוריד את הגרסה החדשה ולהתקין אותה ידנית:

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. By default, this email will also contain their password. Uncheck the box if you don&#8217;t want the password to be included in the welcome email.
he: משתמשים חדשים יקבלו אימייל עם פרטים על האתר ועם הסיסמה שלהם. כאן אפשר לבחור שלא לשלוח את הסיסמה באימייל.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">View version %3$s details</a>.
he: יש גרסה חדשה של %1$s. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">מידע נוסף על גרסה %3$s</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a>.
he: יש גרסה חדשה של  %1$s. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">מידע נוסף על גרסה %4$s</a>.

en: Go to themes page
he: כל ערכות העיצוב

en: Item moved to the Trash. | %s items moved to the Trash.
he[0]: הפריט הועבר לפח.
he[1]: %s פריטים הועברו לפח.

en: Go to plugins page
he: כל התוספים

en: Go to WordPress Updates page
he: כל העדכונים

en: Spam Blocked
he: תגובות נחסמו

en: %s (Pending)
he: %s (בהמתנה)

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
he: שמירת התפריט תציג באתר את כל השינויים האחרונים שעשית.

en: You must <a href="%1$s">enter your Akismet API key</a> for it to work.
he: צריך להזין <a href="%1$s">מפתח API מ-WordPress.com</a> כדי שאקיזמט יעבוד.

en: For many people, <a href="%1$s">Akismet</a> will greatly reduce or even completely eliminate the comment and trackback spam you get on your site. If one does happen to get through, simply mark it as "spam" on the moderation screen and Akismet will learn from the mistakes. If you don't have an API key yet, you can get one at <a href="%2$s">Akismet.com</a>.
he: ברוב המקרים, <a href="%1$s">אקיזמט</a> יפתור את בעיית תגובות הזבל. אם תגובות מצליחות בכל זאת לחדור את המעטה, צריך רק לסמן אותן כ"תגובות זבל", ואקיזמט ילמד מהטעות שלו וישפר את יכולת החסימה שלו. אם אין לך חשבון ב-WordPress.com, אפשר בקלות לפתוח שם <a href="%2$s">חשבונות בחינם</a>.

en: Akismet API Key
he: מפתח API של אקיזמט

en: <a href="http://akismet.com/get/">What is this?</a>
he: <a href="http://akismet.com/get/">מה זה?</a>

en: Your server is running PHP version %1$s but WordPress %2$s requires at least %3$s.
he: בשרת מותקנת גרסה %1$s של PHP, אך דרישת המינימום להפעלת וורדפרס %2$s היא גרסה %3$s או גרסה חדשה יותר.

en: Create a New Site
he: אתר חדש

[ctx: plugins per page (screen options)]
en: Plugins
he: תוספים

[ctx: items per page (screen options)]
en: Media items
he: קבצים

[ctx: comments per page (screen options)]
en: Comments
he: הערות

[ctx: users per page (screen options)]
en: Users
he: מתשמשים

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
he: תמונות שמידותיהן הן בדיוק <strong>%1$d על %2$d פיקסלים</strong> תוצגנה כמות שהן, ללא חיתוך או הקטנה.

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Themes#Adding_New_Themes" target="_blank">Documentation on Adding New Themes</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Themes#Adding_New_Themes" target="_blank"> תיעוד בנושא הוספת ערכות עיצוב</a>

en: Crop and Publish
he: שמירה

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you&#8217;d like and click the Save Changes button.
he: ערכות עיצוב אחדות מגיעות עם תמונות כותרת מוכנות מראש. אם בערכת העיצוב שבחרת יש תמונות כאלה, אפשר לבחור את התמונה הרצויה ולשמור.

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
he: טראקבאק חדש לפוסט "%s" ממתין לאישור שלך

en: Upgrading to a newer version of the same theme will override changes made here. To avoid this, consider creating a <a href="http://codex.wordpress.org/Child_Themes" target="_blank">child theme</a> instead.
he: שדרוג ערכת העיצוב לגרסה חדשה יותר ימחק את השינויים שביצעת. כדי לבצע שינויים בערכות עיצוב מבלי שאלו ילכו לאיבוד בכל עדכון, אפשר להשתמש <a href="http://codex.wordpress.org/Child_Themes" target="_blank">ערכות עיצוב בנות</a>.

en: You can find additional plugins for your site by using the <a href="%1$s">Plugin Browser/Installer</a> functionality or by browsing the <a href="%2$s" target="_blank">WordPress Plugin Directory</a> directly and installing new plugins manually. To manually install a plugin you generally just need to upload the plugin file into your <code>/wp-content/plugins</code> directory. Once a plugin has been installed, you can activate it here.
he: אפשר למצוא תוספים חדשים ולהתקין אותם על ידי חיפוש <a href="%1$s">במאגר התוספים</a> מתוך וורדפרס, או להוריד תוספים <a href="%2$s" target="_blank">באתר התוספים</a> ולהתקין אותם ידנית. להתקנה ידנית, צריך רק להעלות את קובצי התוסף לתיקיה <code>/wp-content/plugins</code>. אחרי ההתקנה, אפשר להפעיל את התוסף בעמוד זה.

en: XFN stands for <a href="http://gmpg.org/xfn/" target="_blank">XHTML Friends Network</a>, which is optional. WordPress allows the generation of XFN attributes to show how you are related to the authors/owners of the site to which you are linking.
he: XFN הוא קיצור של <a href="http://gmpg.org/xfn/" target="_blank">XHTML Friends Network</a>, ומידע זה לא נחוץ ליצירת קישור חדש. מאפייני XFN מאפשרים להגדיר את הקשר בינך לבין בעלי ה או העמוד שהקישור מפנה אליו, אך מידע זה לא מוצג באתר בצורה מפורשת.

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Managing_Plugins#Plugin_Management" target="_blank">Documentation on Managing Plugins</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Managing_Plugins#Plugin_Management" target="_blank">תיעוד בנושא ניהול תוספים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Template_Tags" target="_blank">Documentation on Template Tags</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Template_Tags" target="_blank">פונקציות תבנית</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Editing_Files" target="_blank">Documentation on Editing Files</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Editing_Files" target="_blank">תיעוד בנושא עריכת קבצים</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Themes" target="_blank">Documentation on Using Themes</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Themes" target="_blank">תיעוד בנושא שימוש בערכות עיצוב</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Theme_Development" target="_blank">Documentation on Theme Development</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Theme_Development" target="_blank">תיעוד בנושא פיתוח ערכות עיצוב</a>

en: FTP Password
he: סיסמת FTP

en: FTP Username
he: שם משתמש FTP

en: FTP/SSH Password
he: סיסמת FTP/SSH

en: FTP/SSH Username
he: שם משתמש FTP/SSH

en: You can choose what&#8217;s displayed on the front page of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static home page, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the front page, and the other will be where your posts are displayed.
he: האפשרויות תחת תצוגה בעמוד הראשי קובעות אם העמוד הראשי שלך יהיה עמוד סטאטי, ואם כן - איזה עמוד זה יהיה, או אם העמוד הראשי יציג את הפוסטים האחרונים באתר, ואם כן - כמה פוסטים יוצגו. כדי להשתמש בעמוד סטאטי בתור עמוד ראשי, צריכים להיות באתר שלך שני <a href="%s">עמודים</a> לפחות.

en: The Optional fields let you customize the &#8220;category&#8221; and &#8220;tag&#8221; base names that will appear in archive URLs. For example, the page listing all posts in the &#8220;Uncategorized&#8221; category could be <code>/topics/uncategorized</code> instead of <code>/category/uncategorized</code>.
he: האפשרויות הנוספות בהמשך העמוד קובעות את מבנה הקישורים לעמודי ארכיון של קטגוריות ותגים. לדוגמה, כל עמודי הארכיון של הקטגוריה "General" יכולים להראות <code>/topics/general/</code> במקום <code>/category/general/</code>.

en: The following themes are installed but incomplete. Themes must have a stylesheet and a template.
he: ערכות העיצוב הבאות מותקנות, אבל חסרים בהן קבצים. בכל ערכת עיצוב חייבת להיות תבנית אחת לפחות וקובץ CSS.

en: <strong>Plugins</strong> - Features the most popular, newest, and recently updated plugins from the WordPress.org Plugin Directory.
he: <strong>תוספים</strong> - קישורים לתוספים חדשים ופופולריים ממאגר התוספים של וורדפרס.

en: When you assign multiple categories or tags to a post, only one can show up in the permalink: the lowest numbered category. This applies if your custom structure includes <code>%category%</code> or <code>%tag%</code>.
he: אם השתמשת בתגים <code>%category%</code> או <code>%tag%</code> בקישורים שלך, שם הקטגוריה או התג שבחרת עבור הפוסט יופיעו בקישור אליו. אם בחרת מספר קטגוריות או תגים עבור פוסט אחד, בקישור הקבוע שלו יופיעו התג או הקטגוריה עם המספר הסידורי הנמוך ביותר.

en: If you pick an option other than Default, your general URL path with structure tags, terms surrounded by <code>%</code>, will also appear in the custom structure field and your path can be further modified there.
he: יש מספר אפשרויות מוגדרות מראש, וכל אחת מהאפשרויות להתאמה אישית באמצעות תגים מיוחדים, עם סימני אחוז <code>%</code>.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
he: ערכות עיצוב רבות מציגות מספר וידג'טים בסרגל הצדדי כברירת מחדל, אבל אלה נעלמים בעת עריכת הסרגל הצדדי. כדי להשיב אותם, אפשר לגרור אותם שוב לסרגל הצדדי מתוך רשימת הווידג'טים.

en: The template files are located in <code>%2$s</code>. The stylesheet files are located in <code>%3$s</code>. <strong>%4$s</strong> uses templates from <strong>%5$s</strong>. Changes made to the templates will affect both themes.
he: הקבצים של ערכת העיצוב נמצאים בתיקיה <code>%2$s</code>. קובצי ה-CSS נמצאים בתיקיה <code>%3$s</code>. <strong>%4$s</strong> משתמשת בתבניות מתוך <strong>%5$s</strong>. שינויים בתבניות ישפיעו על שתי ערכות העיצוב.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
he: כדי להסיר וידג'טים מהסרגל הצדדי מבלי שההגדרות שלהם תמחקנה, יש לגרור אותם לאזור הווידג'טים הלא פעילים.

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
he: ניתן להוסיף משתמשים חדשים לאתר בעזרת הכפתור "משתמש חדש".

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
he: בעמוד זה ניתן לקבוע את הממדים של תמונות בפוסטים ובעמודים, אך תמיד אפשר לעקוף הגדרות אלה ולהציג תמונות בגודל המקורי שלהן.

en: If you know what you&#8217;re looking for, Search is your best bet. The Search screen has options to search the WordPress.org Plugin Directory for a particular Term, Author, or Tag. You can also search the directory by selecting a popular tags. Tags in larger type mean more plugins have been labeled with that tag.
he: בעמוד התקנת התוספים ניתן לחפש תוספים במאגר התוספים הרשמי לפי מילות מפתח, או לעיין במאגר לפי תגים.

en: The Embed option allows you embed a video, image, or other media content into your content automatically by typing the URL (of the web page where the file lives) on its own line when you create your content.
he: הטמעה אוטומטית מאפשרת להטמיע סרטונים, תמונות וסוגי מדיה אחרים פשוט על ידי הקלדת הכתובת שלהם בעורך. לדוגמה, עם הטמעה אוטומטית, אפשר להטמיע באתר סרטון מיוטיוב פשוט על ידי הדבקת הדבקת הכתובת של הסרטון בתוך שורה נפרדת בעורך.

en: Most themes display the site title at the top of every page, in the title bar of the browser, and as the identifying name for syndicated feeds. The tagline is also displayed by many themes.
he: כמעט כל ערכות העיצוב מציגות את שם האתר בראש כל עמוד ובכותרת החלון של הדפדפן. ערכות עיצוב רבות מציגות גם את שורת התיאור.

en: <strong>Order</strong> - Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
he: <strong>סדר</strong> - כברירת מחדל, עמודים מסודרים בסדר אלפביתי, לפי שמם. בשדה זה אפשר להגדיר סידור חלופי, בו העמודים יסודרו לפי המספר שיוגדר לכל אחד.

en: Please enter your FTP or SSH credentials to proceed.
he: יש להזין את פרטי ההתחברות ל-FTP או ל-SSH.

en: Please enter your FTP credentials to proceed.
he: יש להזין את פרטי ההתחברות ל-FTP.

en: If you do not remember your credentials, you should contact your web host.
he: אם שכחת אם פרטי ההתחברות, יש ליצור קשר עם חברת האחסון.

en: You can Upload a theme manually if you have already downloaded its ZIP archive onto your computer (make sure it is from a trusted and original source). You can also do it the old-fashioned way and copy a downloaded theme&#8217;s folder via FTP into your <code>/wp-content/themes</code> directory.
he: אם יש לך ערכת עיצוב במחשב בקובץ ZIP, אפשר להעלות אותה עם הקישור "להעלות" שבראש העמוד, או להעלות אותה ישירות לשרת בעזרת תוכנת FTP, לתוך התיקיה <code>/wp-content/themes</code>.

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
he: הפרופיל האישי מכיל מידע אודותיך ואפשרויות שקשורות לשימוש בוורדפרס.

en: Pages are similar to Posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest Pages under other Pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of Pages.
he: עמודים דומים לפוסטים בכך שיש להם כותרת, תוכן, ומאפיינים שונים, אבל בניגוד לפוסטים, עמודים לא נמצאים ברצף הכרונולגי של האתר והם עומדים בזכות עצמם, בלי קשר לתאריך הפרסום שלהם. עמודים לא משתייכים לקטגוריות ולתגים, אבל אפשר לסדר אותם בהיררכיה של עמודי אב ועמודים בנים, וכך ליצור קבוצות של עמודים תחת כל עמוד אב.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> - Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
he: <strong>לשלוח טראקבאקים</strong> - טראקבאקים מאפשרים להודיע לאתרים שלא תומכים בפינגבאקים שקישרת אליהם. אם קישרת לאתרים שפועלים על וורדפרס או על כל מערכת אחרת שתומכת בפינגבאקים, הם יקבלו מהאתר שלך פינגבאק באופן אוטומאטי. אין צורך לשלוח טראקבאקים לאתרים כאלה.

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
he: משתמש בתפקיד "תורם" יכול לכתוב טיוטות ולנהל את הטיוטות שלו, אבל לא לפרסם פוסטים או להעלות קבצים.

en: Administrators have access to all the administration features.
he: משתמש בתפקיד "מנהל" יכול להשתמש בכל הכלים בלוח הבקרה.

en: The Documentation menu below the editor lists the PHP functions recognized in the plugin file. Clicking Lookup takes you to a web page about that particular function.
he: תפריט התיעוד בתחתית העמוד מאפשר לפתוח את עמוד המידע הרלבנטי עבור כל הפונקציות הפנימיות של וורדפרס בקובץ הפתוח בעורך.

en: You can use the editor to make changes to any of your plugins&#8217; individual PHP files. Be aware that if you make changes, plugins updates will overwrite your customizations.
he: בעורך התוספים אפשר לבצע שינויים בכל התוספים המותקנים באתר. עם זאת, השינויים עשויים להימחק בעת שדרוג התוסף ששונה.

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
he: כאן ניתן אפשר להוסיף קישורים שיוצגו באתר - בדרך כלל בתוך <a href="%s">וידג'טים</a>. קישורים למספר אתרים שקשורים לוורדפרס בעברית נוצרו במהלך ההתקנה, לצורך הדגמה.

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
he: מחיקת קישור תמחק אותו לצמיתות, לקישורים אין עדיין פח אשפה.

en: Updating your WordPress installation is a simple one-click procedure; just click on the Update button when it says a new version is available.
he: שדרוג וורדפרס הוא תהליך פשוט שמצריך לחיצה אחת בלבד.

en: Don&#8217;t forget to click on the Save Changes button when you are finished.
he: יש ללחוץ על כפתור השמירה בתחתית העמוד כדי שהשינויים יכנסו לתוקף.

en: If you want to discard your custom header and go back to the default included in your theme, click on the buttons to remove the custom image and restore the original header image.
he: לביטול השינויים בכותרת ולחזור לברירת המחדל של ערכת העיצוב, יש ללחוץ על.

en: To use a background image, simply upload it, then choose your display options below. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
he: כדי להשתמש בתמונה לרקע האתר, צריך רק להעלות אותה ולבחור באפשרויות המתאימות בהמשך העמוד.

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
he: אפשר לשנות את מראה האתר בלי שום ניסיון בפיתוח ערכות עיצוב, על ידי בחירת רקע מותאם אישית. אפשר לבחור צבע לרקע, או להעלות תמונה מהמחשב.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately.
he: ניתן לבחור את התמונה שתופיעה בכותרת האתר. יש להעלות את התמונה ולחתוך אותה לגודל המתאים, והשינוי יופיע באתר מיד.

en: <strong>Slug</strong> - The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
he: <strong>מזהה לכתובת</strong> - השם שיזהה את הפריט בכתובות (URL). המזהה יכול להכיל רק אותיות באנגלית, מספרים, ומקפים.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
he: אפשר ליצור פוסטים גם עם <a href="%s"> סימנייתPress This</a>.

en: The plugin generated %d characters of <strong>unexpected output</strong> during activation.  If you notice &#8220;headers already sent&#8221; messages, problems with syndication feeds or other issues, try deactivating or removing this plugin.
he: תוסף זה יצר %d תווים של <strong>פלט בלתי צפוי (unexpected output)</strong> בזמן שהפעלתי אותו. אם מופיעה ההודעה &quot;headers already sent&quot;, אם שמת לב לבעיות בפידים או אם יש כל בעיה אחרת, כדאי לכבות את התוסף הזה או להסיר אותו לגמרי.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
he: אי אפשר לשנות את שם המשתש, אבל אפשר לשנות את הכינוי ואת שם התצוגה.

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
he: שדות החובה מסומנים בהתאם - כל שאר השדות הם אופציונליים. מידע מהפרופיל יוצג באתר רק אם ערכת העיצוב תומכת בכך.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
he: חשוב לזכור ללחוץ על לשמור בתחתית העמוד, אחרת השינויים לא ישמרו.

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
he: משתמש בתפקיד "עורך" יכול להעלות קבצים, לכתוב פוסטים, לערוך ולפרסם אותם. פוסטים שלו ושל משתמשים אחרים.

en: Background Repeat
he: חזרה על תמונת הרקע

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
he: בעמוד זה אפשר גם לסנן תגובות בתפריט מצב, או לשנות את תאריך התגובה.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
he: אפשר לערוך תגובות אחרי שהן התפרסמו - לדוגמה, אם יש בהן שגיאות כתיב או טעויות בולטות דומות.

en: Background Attachment
he: גלילת תמונת הרקע

en: Automatically add new top-level pages
he: להוסיף אוטומטית עמודים (מהרמה הראשונה)

en: Enter menu name here
he: שם התפריט

en: You can also control the display of your content in RSS feeds, including the maximum numbers of posts to display, whether to show full text or a summary, and the character set encoding.
he: אפשר גם לשלוט באופן פרסום הפוסטים בפידים - מספר הפוסטים שיוצג, ואם הפוסטים יוצגו במלואם או שיוצגו רק תקצירים שלהם, עם קישור לקריאת הפוסטים המלאים באתר.

en: UTC means Coordinated Universal Time.
he: UTC משמעו זמן אוניברסלי מתואם.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
he: בעמוד זה אפשר לקבוע את כמה מההגדרות הבסיסיות של אופן הפעולה של האתר.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
he: אפשרויות אלה קובעות את האופן בו יוצגו תכני האתר.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
he: יש ללחוץ על כפתור השמירה בתחתית העמוד כדי שהשינויים יכנסו לתוקף.

en: The WordPress URL and the Site URL can be the same (example.com) or different; for example, having the WordPress core files (example.com/wordpress) in a subdirectory instead of the root directory.
he: כתובת האתר וכתובת ההתקנה של וורדפרס זהים בדרך כלל, אך לא תמיד. לדוגמה, אפשר לשמור את קבצי ההתקנה של וורדפרס בתת-תיקיה של הדומיין (למשל, example.com/wordpress(

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you don&#8217;t use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
he: את שם הקישור, הכתובת והתיאור אי אפשר להזיז, אבל את שאר התיבות אפשר לגרור משורת הכותרת כדי לשנות את המיקום שלהן, או ללחוץ על שורת הכותרת שלהן כדי לסגור ולפתוח אותן. בלשונית אפשרויות תצוגה אפשר להסתיר תיבות לא נחוצות, ולבחור אם להציג את התיבות בטור אחד או בשני טורים.

en: While your site is being updated, it will be in maintenance mode. As soon as your updates are complete, your site will return to normal.
he: במהלך השדרוג האתר יכנס למצב תחזוקה. כשהשדרוג יסתיים האתר ימשיך לפעול כרגיל.

en: Your plugins are all up to date.
he: כל התוספים מעודכנים.

en: You have the latest version of WordPress.
he: זו הגרסה העדכנית ביותר של וורדפרס.

en: Your themes are all up to date.
he: כל ערכות העיצוב מעודכנות.

en: An updated version of WordPress is available.
he: יש גרסה חדשה יותר של וורדפרס.

en: Original: %s
he: מקורי %s

en: Function Name&hellip;
he: שם הפונקציה&hellip;

en: Activate importer
he: להפעיל את תוסף הייבוא

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
he: אין צורך למלא את כל השדות במסך הזה כדי לערוך או להוסיף קישורים. רק שם הקישור והכתובת הם שדות חובה.

en: Return to Importers
he: חזרה לתוספי הייבוא

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
he: להפעיל את התוסף ולהתחיל בייבוא

en: One Response to %2$s | %1$s Responses to %2$s
he[0]: תגובה אחת על %2$s
he[1]: %1$s תגובות על %2$s

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
he: אפשר להמיר קטגוריות לתגים באופן סלקטיבי, באמצעות <a href="%s">כלי המרת הקטגוריות לתגים</a>.

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>
he: אפשר להמיר תגים לקטגוריות באופן סלקטיבי, באמצעות <a href="%s">הכלי להמרת תגים לקטגוריות</a>.

[ctx: nav menu front page title]
en: Home: %s
he: דף הבית: %s

en: ERROR:
he: שגיאה:

en: The <strong>%s</strong> importer is invalid or is not installed.
he: תוסף הייבוא <strong>%s</strong> לא מותקן, או שאינו פועל כהלכה.

en: Page Attributes
he: מאפייני עמוד

en: Need help? Use the Help tab in the upper right of your screen.
he: צריך עזרה? בלשונית עזרה בראש העמוד יש מידע נוסף.

en: This screen lists links to plugins to import data from blogging/content management platforms. Choose the platform you want to import from, and click Install Now when you are prompted in the popup window. If your platform is not listed, click the link to search the plugin directory for other importer plugins to see if there is one for your platform.
he: תוספים אלה מאפשרים לייבא תכנים מאתרים אחרים. התוספים מסודרים לפי הפלטפורמה בה הם תומכים - לדוגמה, התוסף לייבוא מ-Blogger מאפשר לייבא תכנים מתוך Blogger.

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
he: את הקובץ WXR אפשר לייבא לתוך התקנה אחרת של וורדפרס או לכל פלטפורמה אחר שתומכת בקבצים אלה.

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
he: אפשר להתאים אישית את המראה של העמוד הזה בלשונית "אפשרויות תצוגה".

en: Choose a plugin to edit from the menu in the upper right and click the Select button. Click once on any file name to load it in the editor, and make your changes. Don&#8217;t forget to save your changes (Update File) when you&#8217;re finished.
he: בתפריט בצד שמאל יש לבחור את התוסף ותחתיו אפשר לבחור את הקובץ לעריכה. בסיום, יש לבצע שמירה, אחרת השינויים לא ישמרו.

en: Most of the time, plugins play nicely with the core of WordPress and with other plugins. Sometimes, though, a plugin&#8217;s code will get in the way of another plugin, causing compatibility issues. If your site starts doing strange things, this may be the problem. Try deactivating all your plugins and re-activating them in various combinations until you isolate which one(s) caused the issue.
he: בדרך כלל, תוספים עושים את העבודה שלהם נאמנה ולא מפריעים לשאר החלקים באתר. עם זאת, לעיתים תוספים יכולים להתנגש בתוספים אחרים או בפונקציות פנימיות של וורדפרס, ולגרום לתקלות. אם האתר שלך מתחיל להתנהג מוזר, אפשר לנסות לכבות את כל התוספים, ואז להפעיל אותם אחד-אחד כדי לזהות את התוסף האחראי.

en: If you just want to get an idea of what&#8217;s available, you can browse Featured, Popular, Newest, and Recently Updated plugins by using the links in the upper left of the screen. These sections rotate regularly.
he: בקישורים שבראש העמוד אפשר לעיין בתוספים מומלצים, או לעיין בכל התוספים לפי פופולריות או גיל.

en: You can see your active theme at the top of the screen. Below are the other themes you have installed that are not currently in use. You can see what your site would look like with one of these themes by clicking the Preview link. To change themes, click the Activate link.
he: ערכת העיצוב הפעילה מוצגת בראש העמוד, ומתחתיה מופיעות שאר ערכות העיצוב שמותקנות באתר.

en: Aside from the default theme included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
he: מלבד ערכת העיצוב שמגיעה עם ההתקנה של וורדפרס, את כל ערכות העיצוב יוצרים מפתחים עצמאיים.

en: For PHP files, you can use the Documentation dropdown to select from functions recognized in that file. Lookup takes you to a web page with reference material about that particular function.
he: בעת עריכת קובצי PHP, תפריט התיעוד בתחתית העמוד מאפשר לפתוח את עמוד המידע הרלבנטי עבור כל הפונקציות הפנימיות של וורדפרס בקובץ הפתוח בעורך.

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
he: אפשר להשתמש בכל ווידג'ט מספר פעמים, ובמידת הצורך, אפשר להעניק לווידג'טים כותרות.

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
he: בלשונית אפשרויות תצוגה אפשר להפעיל את מצב הנגישות, בו אפשר לערוך את הסרגלים הצדדיים ללא שימוש בגרירה ושחרור.

en: You can use the Theme Editor to edit the individual CSS and PHP files which make up your theme.
he: אפשר להשתמש בעורך ערכות העיצוב כדי לעשות שינויים בקובצי ערכת העיצוב.

en: Begin by choosing a theme to edit from the dropdown menu and clicking Select. A list then appears of all the template files. Clicking once on any file name causes the file to appear in the large Editor box.
he: בתפריט בצד שמאל אפשר לבחור את ערכת העיצוב, ומתחתיו אפשר לבחור את הקובץ לעריכה.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
he: וידג'טים הם יחידות תוכן עצמאיות שאפשר להציג באזורים התומכים בכך בערכת העיצוב (בדרך כלל, אזורים אלה נקראים "סרגלים צדדים", אבל לעתים קרובות הם מופיעים גם בתחתית העמוד). אפשר לגרור וידג'טים מרשימת הווידג'טים אל הסרגל הצדדי המתאים.

en: You can Search for themes by keyword, author, or tag, or can get more specific and search by criteria listed in the feature filter. Alternately, you can browse the themes that are Featured, Newest, or Recently Updated. When you find a theme you like, you can preview it or install it.
he: אפשר לחפש ערכות עיצוב לפי מילות מפתח, או לפי מאפיינים. לחלופין, אפשר לעיין בערכות העיצוב המומלצות, בערכות העיצוב החדשות, או בערכות העיצוב שעודכנו לאחרונה.

en: <strong>Advice:</strong> think very carefully about your site crashing if you are live-editing the theme currently in use.
he: <strong>חשוב:</strong> ביצוע שינויים בערכת העיצוב שפועלת כרגע באתר עלול להוביל לתקלות בלתי צפויות.

en: After typing in your edits, click Update File.
he: חשוב לזכור ללחוץ על כפתור השמירה בתחתית העמוד כדי שהשינויים יכנסו לתוקף.

en: (no parent)
he: ראשי (ללא עמוד אב)

en: <strong>Template</strong> - Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
he: <strong>תבנית</strong> - לערכות עיצוב מסוימות יש תבניות לעמודים מיוחדים, עם פיצ'רים מיוחדים או תצוגה מותאמת אישית. אם לערכת העיצוב שלך יש תבניות כאלה, הן תופענה כאן.

en: <strong>Parent</strong> - You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
he: <strong>עמוד אב</strong> - אפשר לסדר את העמודים בעץ היררכי - לדוגמה יכול להיות לך עמוד &quot;אודות&quot; שתחתיו יש עמוד &quot;סיפור חיי&quot; ותחתיו יש עמוד &quot;הכלב שלי&quot;. אין מגבלה על גודל העץ או עומק ההיררכיה..

en: All updates have been completed.
he: כל העדכונים הושלמו בהצלחה.

en: Select menu items (pages, categories, links) from the boxes at left to begin building your custom menu.
he: הרשימה בצד ימין מכילה פריטים שאפשר להוסיף לתפריט בצד שמאל.

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
he: אלו השדות שאפשר למלא בעת הוספת תגים בעמוד זה:

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
he: אפשר להשתמש בקטגוריות כדי לארגן פוסטים לפי קבוצות לפי מאפיינים משותפים שונים. אלא אם כן שינית את ברירת המחדל בעמוד <a href="%s">הגדרות כתיבה</a>, קטגורית ברירת המחדל היא "כללי", ולקטגוריה זו משוייכים כל הפוסטים שלא בחרת עבורם קטגוריה אחרת במפורש.

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
he: מה ההבדל בין קטגוריות לתגים? תגים הם כמו מילות מפתח שקשורות לפוסט, וכשתגים חוזרים על עצמם במספר פוסטים, אפשר להשתמש בהם כשיטה לניווט באתר ולאיתור פוסטים. לעומת זאת, קטגוריות הן כמו אזורים מוגדרים מראש באתר, והפוסטים שנמצאים בכל אזור חולקים מכנה משותף כלשהו. אם האתר שלך הוא כמו ספר, אפשר לחשוב על הקטגוריות כעל תוכן העניינים, ועל התגים כעל האינדקס.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
he: אפשר להתאים אישית את המידע שמוצג בעמוד זה בלשונית אפשרויות תצוגה.

en: <strong>Description</strong> - The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
he: <strong>תיאור</strong> - תיאור הקטגוריה לא מוצג בערכת העיצוב שמגיעה עם וורדפרס, אבל ערכות עיצוב אחרות עשויות להציג אותו.

en: <strong>Parent</strong> - Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
he: <strong>קטגורית אב</strong> - קטגוריות, בניגוד לתגים, תומכות במבנה היררכי. לדוגמה, יכולה להיות לך קטגוריה &quot;מוזיקה&quot;, ותחתיה תת-קטגוריות &quot;רוק&quot; או &quot;פופ&quot;. זה שדה אופציונלי לחלוטין.

en: <strong>Name</strong> - The name is how it appears on your site.
he: <strong>שם</strong> - השם שיוצג באתר.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
he: אלו השדות שאפשר למלא בעת הוספת קטגוריה בעמוד זה:

en: You can narrow the list by file type/status using the text link filters at the top of the screen. You also can refine the list by date using the dropdown menu above the media table.
he: אפשר לצמצם את הרשימה לפי סוג או מצב הקובץ, עם הקישורים שבראש העמוד, או לסנן את הרשימה לפי תאריכים עם התפריט שמעל הטבלה.

en: Header Image
he: תמונת כותרת

en: Default Images
he: תמונות מוכנות מראש

en: Crop Header Image
he: חיתוך תמונה

en: For more information:
he: מידע נוסף:

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
he: תמונת הכותרת תמחק - השינויים שעשית לא ישמרו ואי אפשר יהיה לשחזר אותם.

en: You can upload a custom header image to be shown at the top of your site instead of the default one. On the next screen you will be able to crop the image.
he: כאן אפשר להעלות תמונת כותרת שתוצג בכותרת האתר שלך, במקום התמונה הרגילה של ערכת העיצוב. במסך הבא אפשר לחתוך את התמונה לממדים המתאימים, במידת הצורך.

en: Remove Header Image
he: להסיר את תמונת הכותרת

en: Reset Image
he: לאפס תמונה

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
he: תמונת הכותרת שלך תמחק ובמקומה תופיעה ברירת המחדל של ערכת העיצוב שלך. אי אפשר יהיה לשחזר את השינויים שעשית.

en: Restore Original Header Image
he: לשחזר את תמונת הכותרת המקורית

en: Display Text
he: הצג/הסתר את הטקסט

en: Text Color
he: צבע הטקסט

en: If you want to hide header text, add <strong>#blank</strong> as text color.
he: להסתרת הטקסט בכותרת, אפשר להוסיף <strong>#blank</strong> לצבע הטקסט.

en: Reset Text Color
he: לאפס את צבע הטקסט

en: This will restore the original header text. You will not be able to restore any customizations.
he: טקסט הכותרת המקורי ישוחזר - השינויים שעשית לא ישמרו ואי אפשר יהיה לשחזר אותם.

en: Restore Original Header Text
he: לאפס את טקסט הכותרת המקורי

en: Image Upload Error
he: שגיאה בהעלאת התמונה

en: You need Javascript to choose a part of the image.
he: צריך להפעיל ג'אווהסקריפט בדפדפן כדי לחתוך את התמונה.

en: A yellow row means the comment is waiting for you to moderate it.
he: תגובות מודגשות בצהוב הן תגובות שממתינות לאישור.

en: Edit this item
he: עריכה

en: Edit this item inline
he: עריכה מהירה

en: Restore this item from the Trash
he: לשחזר פריט מהפח

en: Move this item to the Trash
he: להעביר פריט לפח

en: Delete this item permanently
he: למחוק לצמיתות

en: Allow comments.
he: פתוח לתגובות.

en: Install the LiveJournal importer to import posts from LiveJournal using their API.
he: תוסף הייבוא מ-LiveJournal מייבא פוסטים ישירות מתוך LiveJournal.

en: Sorry, you have filled your storage quota (%s MB).
he: בעיה - שטח האחסון אזל (%s MB).

en: The current theme does not natively support menus, but you can use the &#8220;Custom Menu&#8221; widget to add any menus you create here to the theme&#8217;s sidebar.
he: ערכת העיצוב הנוכחית לא תומכת בתפריטים כחלק מעיצוב האתר, אבל אפשר להשתמש בווידג'ט "תפריט" כדי להוסיף תפריטים לסרגל הצדדי.

en: Return to WordPress Updates
he: חזרה לשדרוגים

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
he: <strong>לפרסם</strong> - תיבת הפרסום מאפשרת לקבוע את מאפייני הפוסט ותנאי הפרסום. אפשרות התצוגה כולל הגנה עם סיסמה, הצגה בתחילת העמוד הראשי במצב "דביק". מועד הפרסום מאפשר לתזמן את תאריך הפרסום למועד עתידי, או לשנות תאריכי פרסום קיימים.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
he: <strong>תמונה ראשית</strong> - בתיבה זו אפשר לשייך לפוסט תמונה מבלי להוסיף אותה לתוכן הפוסט. אפשרות זו שימושית רק אם ערכת העיצוב שלך תומכת בתמונות ראשיות, ומציגה אותן בעמוד הראשי, בעמודי ארכיון, בכותרת או במקומות אחרים.

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
he: <strong>כותרת</strong> - כותרת הפוסט. אחרי הזנת הכותרת, יופיע מתחתיה הקישור הישיר לפוסט. בהתאם להגדרות האתר, אפשר לערוך את הקישור לפני פרסום הפוסט.

en: <strong>Discussion</strong> - You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
he: <strong>דיון</strong> - לשליטה באפשרויות הדיון בפוסט, ולעריכה או ניהול של תגובות שכבר התפרסמו לפוסט.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
he: אפשר להציג ברשימה רק פוסטים מקטגוריות מסוימות או מחודשים מסוימים באמצעות התפריטים שמעל הרשימה, או להציג את הפוסטים לפי מחברים, קטגוריות או תגים על ידי לחיצה על שם המחבר, על הקטגוריה או על התג הרלבנטי בתוך הרשימה.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt. Choose the view you prefer by clicking on the icons at the top of the list on the right.
he: אפשר להציג פוסטים לפי כותרות בלבד, או להציג גם תקציר של השורות הראשונות. הכפתורים מצד ימין מעל רשימת הפוסטים בוחרים את מצב התצוגה הרצוי.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
he: בלשונית אפשרויות תצוגה אפשר להציג או להסתיר טורים בהתאם לצורך, ולקבוע כמה פוסטים יוצגו בכל עמוד.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links in the upper left to show All, Published, Draft, or Trashed posts. The default view is to show all posts.
he: אפשר לסנן את רשימת הפוסטים לפי מצב הפוסט, באמצעות הקישורים שמעל רשימת הפוסטים, ולהציג רק פוסטים שכבר פורסמו, טויוטות, או פוסטים שנמצאים בפח.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
he: ישנן מספר אפשרויות להתאמה אישית של התצוגה במסך זה:

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
he: כשהעכבר נמצא מעל אחד הפוסטים ברשימה, תוצגנה כל הפעולות שאפשר לבצע על הפוסט הזה:

en: Custom Menu
he: תפריט

en: Use this widget to add one of your custom menus as a widget.
he: הווידג'ט הזה מאפשר להציג את התפריטים שיצרת בסרגל הצדדי

en: Search Installed Plugins
he: חיפוש בתוספים המותקנים

en: Your theme supports %s menu. Select which menu you would like to use. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
he[0]: ערכת העיצוב שלך תומכת בתפריט אחד. כאן אפשר לבחור איזה תפריט יוצג בערכת העיצוב.
he[1]: ערכת העיצוב שלך תומכת ב-%s תפריטים. כאן אפשר לבחור אילו תפריטים יוצגו בערכת העיצוב.

en: <strong>Incoming Links</strong> - Shows links to your site found by Google Blog Search.
he: <strong>קישורים נכנסים</strong> - קישורים לאתר מאתרים אחרים, מתוך Google Blog Search.

en: <strong>QuickPress</strong> - Allows you to create a new post and either publish it or save it as a draft.
he: <strong>פוסט מהיר</strong> - טופס עריכה פשוט לפרסום פוסטים במהירות ובקלות.

en: <strong>Recent Drafts</strong> - Displays links to the 5 most recent draft posts you&#8217;ve started.
he: <strong>טיוטות אחרונות</strong> - רשימת חמשת הטיוטות האחרונות שנכתבו אך טרם פורסמו.

en: <strong>Right Now</strong> - Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
he: <strong>מה המצב?</strong> - סיכום הפעילות באתר.

en: <strong>Recent Comments</strong> - Shows the most recent comments on your posts (configurable, up to 30) and allows you to moderate them.
he: <strong>תגובות אחרונות</strong> - התגובות האחרונות באתר, עם כלים לטיפול מהיר בתגובות המוצגות.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
he: ערכת העיצוב לא תומכת בווידג'טים או בתפריטים.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload due to an error
he: העלאת הקובץ &qout;%s&qout; נכשל

en: Post published. <a href="%s">View post</a> | <a href="%s">Edit post</a>
he: הפוסט פורסם. <a href="%s">הצגה</a> | <a href="%s">עריכה</a>

en: Draft saved. <a href="%s">Preview post</a> | <a href="%s">Edit post</a>
he: הטיוטה נשמרה. <a href="%s">הצגה</a> | <a href="%s">עריכה</a>

en: Categories and Tags Converter
he: ממיר קטגוריות ותגים

en: Install the category/tag converter to convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
he: תוסף המרת הקטגוריות והתגים מאפשר להפוך קטגוריות קיימות ולתגים, ולהפך.

en: New pingback on your post "%s"
he: יש פינגבאק חדש לפוסט "%s"

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
he: פינגבאק חדש לפוסט "%s" ממתין לאישור שלך

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
he: תגובה חדשה לפוסט "%s" ממתינה לאישור שלך

en: New trackback on your post "%s"
he: יש טראקבאק חדש לפוסט "%s"

en: New comment on your post "%s"
he: יש תגובה חדשה לפוסט "%s"

en: There is a pending change of your e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
he: הבקשה לשינוי האימייל לכתובת <code>%1$s</code> עדיין לא אושרה. <a href="%2$s">לבטל את בקשת השינוי</a>

en: Most Recent
he: החדש ביותר

en: End Date
he: חודש אחרון

en: Start Date
he: חודש ראשון

en: A term with the name provided already exists.
he: כבר יש מונח עם השם הזה.

en: No Repeat
he: ללא חזרה

en: Valid <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>
he: <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr> תקני

en: %1$s and %2$s.
he: %1$s ו-%2$s.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives.
he: אלו פוסטים מהארכיון האתר <a href="%1$s/">%2$s</a>.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for %3$s.
he: אלו פוסטים מארכיון האתר <a href="%1$s/">%2$s</a> שפורסמו בחודש %3$s.

en: Comments are closed.
he: סגור לתגובות.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for the year %3$s.
he: אלו פוסטים מארכיון האתר <a href="%1$s/">%2$s</a> שפורסמו בשנה %3$s.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
he: שלום <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out &raquo;</a>
he: שלום <a href="%1$s">%2$s</a>. (זה לא אני! <a href="%3$s" title="להיכנס בשם אחר">לצאת ולהיכנס למערכת בשם אחר &raquo;</a>)

en: Submit Comment
he: להגיב

en: %1$s is proudly powered by %2$s
he: %1$s פועל על %2$s

en: <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>
he: אתר

en: Your Comment
he: התגובה שלך

en: Say It!
he: להגיב

en: Close this window.
he: לסגור חלון זה.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
he: לא מצאתי פוסטים כאלה.

en: Powered by <a href="%s" title="Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform"><strong>WordPress</strong></a>
he: פועל על <a href="http://he.wordpress.org/" title="וורדפרס, מערכת אישית פתוחה לניהול אתרים עצמאיים"><strong>וורדפרס<strong></a><!-- %s -->

en: Log out of this account
he: לצאת ולהיכנס בשם אחר

en: Log out &raquo;
he: התנתקות

en: Mail (will not be published)
he: אימייל (לא יוצג באתר)

en: <strong>XHTML:</strong> You can use these tags: <code>%s</code>
he: <strong>HTML:</strong> אפשר להשתמש בתגים הבאים: <code>%s</code>

en: You have searched the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for <strong>&#8216;%3$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
he: אלו תוצאות החיפוש <strong>"%3$s"</strong> בארכיון האתר <a href="%1$s/">%2$s</a>. אם לא מצאת את מה שחיפשת, אולי זה נמצא באחד הקישורים הבאים.

en: l, F jS, Y
he: l, j בF, Y

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for the day %3$s.
he: אלו פוסטים מארכיון האתר <a href="%1$s/">%2$s</a> שפורסמו בתאריך %3$s.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
he: אלו פוסטים מהארכיון שפורסמו בקטגוריה %s.

en: Comments (RSS)
he: פיד RSS לתגובות

en: Entries (RSS)
he: פיד RSS לפוסטים

en: Line and paragraph breaks automatic, e-mail address never displayed, <acronym title="Hypertext Markup Language">HTML</acronym> allowed: <code>%s</code>
he: חלוקה אוטומטית לשורות ופסקאות, האימייל לא יוצג באתר, תגי <acronym title="Hypertext Markup Language">HTML</acronym> מותרים: <code>%s</code>

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
he: הפוסט הזה מוגן - צריך סיסמה כדי לקרוא אותו:

en: This page validates as XHTML 1.0 Transitional
he: עמוד זה תואם לתקן XHTML 1.0 Transitional

en: Sorry, the comment form is closed at this time.
he: הפוסט הזה סגור לתגובות כרגע.

en: %1$s - Comments on %2$s
he: %1$s - תגובות על %2$s

en: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> feed for comments on this post.
he: פיד <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> של התגובות על פוסט הזה

en: The <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr> to TrackBack this entry is: <em>%s</em>
he: כתובת לשליחת טראקבאקים לפוסט הזה: <em>%s</em>

en: by %1$s &#8212; %2$s @ <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>
he: מאת %1$s &#8212; %2$s בשעה <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>

en: Leave a comment
he: כתיבת תגובה

[ctx: Screen Options]
en: Show on screen
he: להציג

en: Install the WordPress importer to import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
he: תוסף הייבוא מוורדפרס מייבא פוסטים, תגובות, שדות מיוחדים, עמודים, קטגוריות ותגים מקובץ ייצוא של וורדפרס (WXR).

en: Install the RSS importer to import posts from an RSS feed.
he: תוסף ייבוא ה-RSS מייבא פוסטים מפיד RSS.

en: Install the blogroll importer to import links in OPML format.
he: תוסף ייבוא ה-OPML מייבא קישורים מקובץ OPML.

en: Install the Movable Type importer to import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
he: תוסף הייבוא מ-MovableType מייבא פוסטים ותגובות מתוך Movable Type או Typepad.

en: Install the Blogger importer to import posts, comments, and users from a Blogger blog.
he: תוסף הייבוא מ-Blogeer מייבא פוסטים, תגובות ומשתמשים מתוך Blogger.

en: Install importer
he: להתקין את תוסף הייבוא

[ctx: revisions column name]
en: New
he: חדש

[ctx: revisions column name]
en: Old
he: ישן

[ctx: revisions column name]
en: Date Created
he: תאריך

en: Choose from the most used tags
he: לבחור מבין התגים הנפוצים ביותר

[ctx: Theme stylesheets in theme editor]
en: Styles
he: סגנונות

[ctx: Plugin Installer]
en: Tag
he: תג

[ctx: Theme Installer]
en: Tag
he: תג

[ctx: verb]
en: Clear
he: לאפס טופס

[ctx: Taxonomy Description]
en: Description
he: תיאור

[ctx: Taxonomy Slug]
en: Slug
he: מזהה לכתובת

[ctx: Taxonomy Name]
en: Name
he: שם

[ctx: Taxonomy Parent]
en: Parent
he: הורה

[ctx: adjective]
en: Pending
he: בהמתנה

[ctx: comment]
en: Mark as Spam
he: לסמן כתגובת זבל

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: %s
he: תגי <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> מותרים: %s

en: Background Image
he: תמונת רקע

en: Remove Background Image
he: להסיר את תמונת הרקע

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
he: תגובות על &quot;%s&quot;

en: Show advanced menu properties
he: להציג אפשרויות עריכה מתקדמות

[ctx: Columns]
en: Show on screen
he: להציג

[ctx: Metaboxes]
en: Show on screen
he: להציג את הכלים הבאים

en: Theme Locations
he: מיקום התבניות

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
he: קטגוריה

en: Search Tags
he: חיפוש תגיות

en: Popular Tags
he: תגים נפוצים

en: New Category Name
he: שם

en: New Tag Name
he: שם

en: Add New Category
he: קטגוריה חדשה

en: Add New Tag
he: תג חדש

en: Update Tag
he: שמירה

en: Parent Category:
he: קטגורית אם:

en: Parent Category
he: קטגורית אם

en: All Tags
he: כל התגים

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
he: קטגוריות

en: Theme <span class="b">%1$s</span> with <span class="b"><a href="widgets.php">%2$s Widget</a></span> | Theme <span class="b">%1$s</span> with <span class="b"><a href="widgets.php">%2$s Widgets</a></span>
he[0]: ערכת עיצוב <span class="b"><a href="themes.php">%1$s</a></span> עם <span class="b"><a href="widgets.php"><!--%2$s-->ווידג'ט אחד</a></span>
he[1]: ערכת העיצוב <span class="b"><a href="themes.php">%1$s</a></span> עם <span class="b"><a href="widgets.php">%2$s ווידג'טים</a></span>

en: Search Pages
he: חיפוש עמודים

en: Add New Post
he: פוסט חדש

en: Parent Page:
he: עמוד אב:

[ctx: post type general name]
en: Posts
he: פוסטים

en: Edit Page
he: עריכה

en: Search Posts
he: חיפוש פוסטים

en: Add New Page
he: עמוד חדש

[ctx: post type general name]
en: Pages
he: עמודים

[ctx: post type singular name]
en: Page
he: עמוד

[ctx: post type singular name]
en: Post
he: פוסט

en: You have version %1$s installed. Update to %2$s.
he: מותקנת גרסה %1$s, שדרוג לגרסה %2$s.

[ctx: nav menu home label]
en: Home
he: ראשי

en: New theme activated. This theme supports widgets, please visit the <a href="%s">widgets settings</a> screen to configure them.
he: ערכת העיצוב החדשה הופעלה. הערכה הזו תומכת בווידג'טים - אפשר לערוך אותם  <a href="%s">בעמוד הווידג'טים</a>.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
he: <strong>שגיאה</strong>: בשם המשתמש שבחרת יש תווים לא מתאימים - כדאי לנסות שוב.

[ctx: comment]
en: Spam | Spam
he[0]: תגובת זבל
he[1]: תגובות זבל

[ctx: comment]
en: Not Spam
he: לא תגובת זבל

en: Required fields are marked %s
he: (%s) שדות חובה מסומנים

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
he: תמונת הרקע שלך תמחק והתמונה המקורית תשוחזר - השינויים שעשית לא ישמרו ואי אפשר יהיה לשחזר אותם.

en: Please include a %1$s template in your theme.
he: צריך להוסיף לערכת העיצוב שלך תבנית %1$s.

en: Theme without %1$s
he: ערכת עיצוב בלי %1$s

en: Label
he: שם

en: Add New Menu
he: תפריט חדש

en: When you have finished building your custom menu, make sure you click the Save Menu button.
he: לשמירת השינויים בתפריט, יש ללחוץ על הכפתור לשמור.

en: After you have added your items, drag and drop to put them in the order you want. You can also click each item to reveal additional configuration options.
he: אחרי הוספת הפריטים לתפריט, אפשר לגרור אותם כדי לשנות את הסדר שלהם, או ללחוץ עליהם כדי להציג אפשרויות נוספות.

en: Create Menu
he: ליצור תפריט

en: To create a custom menu, give it a name above and click Create Menu. Then choose items like pages, categories or custom links from the left column to add to this menu.
he: ליצירת תפריט, יש לבחור שם בשדה למעלה, ולהוסיף לו קישורים מהאפשרויות שמימין.

en: Your site&#8217;s WordPress Pages
he: רשימת העמודים באתר

en: Your new WordPress site has been successfully set up at:
    
    %1$s
    
    You can log in to the administrator account with the following information:
    
    Username: %2$s
    Password: %3$s
    
    We hope you enjoy your new site. Thanks!
    
    --The WordPress Team
    http://wordpress.org/
he: האתר החדש שלך הותקן בהצלחה בכתובת:
    
    %1$s
    
    כניסה למערכת מתבצעת עם הפרטים הבאים:
    
    שם משתמש: %2$s
    סיסמה: %3$s
    
    כתיבה נעימה.
    
    --וורדפרס
    http://he.wordpress.org

en: WordPress Blog
he: חדשות וורדפרס

en: Your web host or server administrator has disabled PHP's <code>fsockopen</code> or <code>gethostbynamel</code> functions.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet's system requirements</a>.
he: Your web host or server administrator has disabled PHP's <code>fsockopen</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet's system requirements</a>.

en: Sorry, you do not have access to user data on this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות לגישה לנתוני המשתמשים.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות לכתיבת פוסטים.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות לפרסום פוסטים.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת פוסטים, ולכן גם רשימת הקטגוריות חסומה.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות לפרסום עמודים.

en: &mdash; No role for this site &mdash;
he: &mdash; ללא תפקיד &mdash;

en: AtomPub services are disabled on this site.  An admin user can enable them at %s
he: שירותי AtomPub באתר הזה לא פעילים. אפשר לבקש מההנהלה להפעיל אותם, כאן: %s

en: Sorry, you cannot edit posts on this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת פוסטים.

en: Sorry, you must be able to edit posts to this site in order to view categories.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת פוסטים, ולכן גם רשימת הקטגוריות חסומה.

en: You are not allowed access to details about this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות להצגת פרטים על האתר הזה.

en: Use Press This to clip text, images and videos from any web page. Then edit and add more straight from Press This before you save or publish it in a post on your site.
he:  אפשר להשתמש בה כדי לגהץ קטעי טקסט, תמונות ווידאו מכל עמוד ברשת לתוך פוסטים באתר, מבלי להיכנס לממשק הניהול.

en: The most recent posts on your site
he: הפוסטים האחרונים באתר

en: A calendar of your site&#8217;s posts
he: ארכיון יומי של הפוסטים באתר, מוצג כלוח שנה

en: A monthly archive of your site&#8217;s posts
he: ארכיון חודשי של הפוסטים באתר

en: A search form for your site
he: שדה חיפוש לתכני האתר

en: Sorry, you do not have the right to access this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות לגישה לאתר הזה.

en: User removed from this site.
he: הסרתי את המשתמש.

en: New user registration on your site %s:
he: רישום משתמשים חדשים באתר %s:

en: Site Suspended.
he: אתר מושהה.

en: You are not allowed to moderate comments on this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות לניהול תגובות.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת פוסטים, ולכן גם רשימת התגים חסומה.

en: Site Tagline
he: תיאור האתר

en: Site URL
he: כתובת URL לאתר

en: Remove Users from Site
he: להסיר משתמשים מהאתר

en: XML-RPC services are disabled on this site.  An admin user can enable them at %s
he: שירותי XML-RPC באתר הזה לא פעילים. אפשר לבקש מההנהלה להפעיל אותם, כאן: %s

en: You are not allowed to create posts or drafts on this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות לכתיבת פוסטים או טויוטות.

en: Custom site deleted message.
he: הודעת "אתר נמחק" מותאמת אישית.

en: Custom site suspended message.
he: הודעת "אתר בהשהיה" מותאמת אישית.

en: Custom site inactive message.
he: הודעת "אתר לא פעיל" מותאמת אישית.

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using <a href="http://codex.wordpress.org/Introduction_to_Blogging#Managing_Comments" target="_blank">pingbacks</a>, no other action necessary.
he: טראקבאקים מאפשרים להודיע לאתרים שלא תומכים בפינגבאקים שקישרת אליהם. אם קישרת לאתרים שפועלים על וורדפרס או על כל מערכת אחרת שתומכת בפינגבאקים, הם יקבלו מהאתר שלך <a href="http://codex.wordpress.org/Introduction_to_Blogging#Managing_Comments" target="_blank">פינגבאק</a> באופן אוטומאטי.

en: You are not allowed to create pages on this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות ליצירת עמודים.

en: My Site
he: האתר שלי

en: Allow my site to appear in search engines like Google and Technorati.
he: אני רוצה שהאתר שלי יופיע במנועי חיפוש כמו גוגל.

en: New WordPress Site
he: אתר חדש

en: You do not have sufficient permissions to install themes for this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות להתקנת ערכות עיצוב.

en: You do not have sufficient permissions to install plugins for this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות להתקנת תוספים.

en: You do not have sufficient permissions to update themes for this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות לשדרוג ערכות עיצוב.

en: You do not have sufficient permissions to update plugins for this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות לשדרוג תוספים.

en: The site you have requested is not installed properly. Please contact the system administrator.
he: האתר שרצית עדיין לא מותקן כהלכה. כדאי ליצור קשר עם הנהלת האתר.

en: You do not have sufficient permissions to install themes on this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות להתקנת ערכות עיצוב.

en: You do not have sufficient permissions to edit templates for this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת תבניות.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות להפעלת תוספים באתר הזה.

en: You do not have sufficient permissions to install plugins on this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות להתקנת תוספים.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות לכיבוי תוספים באתר הזה.

en: You do not have sufficient permissions to delete plugins for this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות למחיקת תוספים באתר הזה.

en: You do not have sufficient permissions to add links to this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות להוספת קישורים.

en: You do not have sufficient permissions to edit the links for this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת קישורים.

en: You do not have sufficient permissions to export the content of this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות לייצוא תכנים מהאתר הזה.

en: You do not have sufficient permissions to import content in this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות לשימוש לייבוא תכנים.

en: There are no plugins installed on this site.
he: באתר הזה לא מותקנים תוספים.

en: You do not have sufficient permissions to edit plugins for this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת תוספים.

en: No items.
he: לא מצאתי כלום.

en: Menu Name
he: שם התפריט

en: CSS Classes
he: CSS Classes (לא חובה)

en: Navigation Label
he: כותרת

[ctx: search results]
en: No results found.
he: לא מצאתי כאן שום דבר כזה.

en: The menu name <strong>%s</strong> conflicts with another menu name. Please try another.
he: כבר קיים תפריט בשם <strong>%s</strong>‏.

en: To use a subdomain configuration, you must have a wildcard entry in your DNS. This usually means adding a <code>*</code> hostname record pointing at your web server in your DNS configuration tool.
he: כדי להשתמש בדומיינים בתור כתובות האתרים ברשת האתרים שלך, צריך להוסיף Wildcard DNS entry בהגדרות ה-DNS של הדומיין.

en: The installer attempted to contact a random hostname (<code>%1$s</code>) on your domain.
he: תוכנית ההתקנה ניסתה להתחבר לכתובת אקראית (<code>%1$s</code>) בדומיין שלך.

en: Custom Links
he: קישורים

en: Usernames can have only alphanumeric characters, spaces, underscores, hyphens, periods and the @ symbol.
he: אפשר להשתמש רק באותיות באנגלית, במספרים, ברווחים, במקפים וקווים תחתונים, בנקודות ובסימן @.

en: the username you provided has invalid characters.
he: שם המשתמש שבחרת לא מתאים - יש בו תווים שאני לא תומכת בהם.

en: Move down
he: להזיז למטה

en: The menu item has been successfully deleted.
he: מחקתי את הפריט המבוקש מהתפריט.

en: Move up
he: להזיז למעלה

en: Add menu
he: הוסף תפריט

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
he: כתובת האימייל שהזנת לא נראת כמו כתובת אימייל תקינה - כדאי לנסות שוב.

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
he: כתובת וורדפרס שהזנת לא נראית כמו כתובת תקינה. כדאי לנסות שוב.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
he: הכתובת האתר שהזנת לא נראית כמו כתובת תקינה. כדאי לנסות שוב.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
he: כבר יש מונח עם אותו שם ועם אותו הורה.

en: Try again
he: לנסות שוב

en: An unknown error occurred.
he: אירעה שגיאה לא מוכרת.

en: Please provide a custom field name.
he: לא בחרת שם לשדה המיוחד.

en: number_format_decimal_point
he: .

en: Your email address will not be published.
he: האימייל שלך לא יוצג באתר.

en: Display Options
he: אפשרויות תצוגה

en: Remove Image
he: הסרת תמונת הרקע

en: Upload Image
he: להעלות תמונה

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Background Position
he: מיקום הרקע

en: You have specified these users for removal:
he: ביקשת להסיר את המשתמשים הבאים:

en: User deletion is not allowed from this screen.
he: אי אפשר למחוק משתמשים מכאן.

en: You can&#8217;t delete that user.
he: אין לך הרשאות מתאימות למחיקת המשתמש הזה.

en: ID #%1s: %2s <strong>The current user will not be removed.</strong>
he: ID #%1s: %2s <strong>המשתמש הנוכחי לא יוסר.</strong>

en: ID #%1s: %2s <strong>You don't have permission to remove this user.</strong>
he: ID #%1s: %2s <strong>אין לך הרשאות מתאימות להסרת המשתמש הזה.</strong>

en: Confirm Removal
he: לאשר את ההסרה

en: There are no valid users selected for removal.
he: לא בחרת אף משתמש שאפשר להסיר.

en: You can't remove the current user.
he: אי אפשר להסיר את המשתמש הנוכחי.

en: Other users have been removed.
he: הסרתי את המשתמשים האחרים.

en: %1$s updated successfully.
he: %1$s שודרג בהצלחה.

en: Show Details
he: מידע נוסף

en: Hide Details
he: להסתיר מידע נוסף

en: you must provide a valid username.
he: צריך להזין שם משתמש תקין.

en: Yes, take me to my profile page
he: כן, אני רוצה להחליף סיסמה

en: Your chosen password.
he: הסיסמה שבחרת. סודי ביותר.

en: No thanks, do not remind me again
he:  לא, ואין צורך להזכיר לי שוב

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
he: אין לך הרשאות מתאימות לשחזור הפריט מהפח.

en: Error in deleting.
he: לא הצלחתי למחוק...

en: Error in restoring from Trash.
he: ארעה שגיאה בשחזור הפריט מהפח.

en: You are not allowed to restore this item from the Trash.
he: אין לך הרשאות מתאימות לשחזור הפריט מהפח.

en: Error in moving to Trash.
he: ארעה שגיאה בהעברת הפריט לפח.

en: %s comment restored from the Trash | %s comments restored from the Trash
he[0]: תגובה אחת שוחזרה מפח האשפה.
he[1]: %s תגובות שוחזרו מפח האשפה.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
he[0]: תגובה אחת הועברה לפח.
he[1]: %s תגובות הועברו לפח.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
he: אין לך הרשאות מתאימות להעברת הפריט לפח.

en: Item restored from the Trash. | %s items restored from the Trash.
he[0]: פריט אחד שוחזר מהפח.
he[1]: %s פריטים שוחזרו מהפח.

en: The following themes have new versions available. Check the ones you want to update and then click &#8220;Update Themes&#8221;.
he: לערכות העיצוב הבאות יש גרסאות עדכניות יותר.

en: A valid URL was not provided.
he: לא הזנת כתובת תקינה.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
he: שלום <a href="%1$s">%2$s</a>. זה לא אני! <a href="%3$s" title="לצאת מהחשבון ולהכנס בשם אחר">להיכנס בשם אחר</a>

en: User has been added to your site.
he: משתמש נוסף לאתר.

en: That user is already a member of this site.
he: משתמש זה כבר קיים באתר.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
he: ההזמנה נשלחה. החשבון החדש יופעל רק אחרי לחיצה על הקישור לאישור ההזמנה.

en: Could not calculate resized image dimensions
he: לא הצלחתי לחשב את מידות התמונה

en: Use <code>get_trackback_url()</code> instead if you do not want the value echoed.
he: השתמש ב-<code>get_trackback_url()</code> כדי לשלוף את הערך מבלי להציג אותו.

en: The following plugins have new versions available. Check the ones you want to update and then click &#8220;Update Plugins&#8221;.
he: לתוספים הבאים יש גרסאות עדכניות יותר.

en: This action has been disabled by the administrator.
he: ההנהלה חסמה את האפשרות הזו.

en: Use <code>get_the_author()</code> instead if you do not want the value echoed.
he: אפשר להשתמש ב-<code>get_the_author()</code> כדי לשלוף את הערך מבלי להציג אותו.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
he: תמונת הרקע תמחק - אי אפשר יהיה לשחזר את השינויים שעשית אחרי כן.

en: You did not select an item for editing.
he: לא בחרת פריט לעריכה.

en: Only the current theme is available to you. Contact the %s administrator for information about accessing additional themes.
he: באתר שלך אפשר להשתמש רק בערכת העיצוב הנוכחית. אפשר לנסות ליצור קשר עם ההנהלה של %s כדי לקבל פרטים נוספים על התקנת ערכות עיצוב אחרות.

en: <a href="%1$s" title="Manage Uploads" class="musublink">%2$sMB</a>
he: <a href="%1$s" title="ניהול קבצים" class="musublink">%2$sMB</a>

en: <a href="%1$s" title="Manage Uploads" class="musublink">%2$sMB (%3$s%%)</a>
he: <a href="%1$s" title="ניהול קבצים" class="musublink">%2$sMB (%3$s%%)</a>

en: Author Template
he: ארכיון מחבר

en: Visual Editor Stylesheet
he: עיצוב לעורך ויזואלי

en: Tag Template
he: ארכיון תג

en: Page saved.
he: שמרתי את העמוד.

en: Enter title here
he: כותרת

en: You can&#8217;t remove users.
he: אין לך הרשאות מתאימות להסרת משתמשים.

en: Are you sure you want to install this plugin?
he: ביקשת להתקין את התוסף הזה - ההחלטה סופית?

en: This plugin is already installed and is up to date
he: התוסף הזה כבר מותקן, בגרסה העדכנית ביותר.

en: More information about %s
he: מידע נוסף אודות %s

en: Update Now
he: שידרוג

en: Grant this user super admin privileges for the Network.
he: לתת למשתמש זה הרשאות ניהול ברשת אתרים.

en: Important:
he: חשוב:

en: This user has super admin privileges.
he: למשתמש זה יש הרשאות ניהול ברשת אתרים.

en: Remove featured image
he: להסיר את התמונה הראשית

en: Set featured image
he: בחר תמונת ראשית

en: Use as featured image
he: להשתמש כתמונה ראשית

en: Featured Image
he: תמונה ראשית

en: Update to version %s
he: שידרוג לגרסה %s

en: User added.
he: הוספתי את המשתמש.

en: Mismatch
he: הסיסמאות לא תואמות

en: <strong>ERROR</strong>: "Table Prefix" can only contain numbers, letters, and underscores.
he: <strong>שגיאה</strong>: אפשר להשתמש רק באותיות, מספרים וקווים תחתונים עבור "Table Prefix".

en: You cannot modify this Taxonomy.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת הטקסונומיה הזו.

en: Tile Vertically
he: פריסה אנכית

en: Tile Horizontally
he: פריסה אופקית

en: Maintenance
he: תחזוקה

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
he: אתר זה עובר עבודות תחזוקה יזומות. נא לנסות שנית בעוד מספר דקות.

en: items
he: פריטים

en: Usernames cannot be changed.
he:  לא ניתן לשנות את שם המשתמש.

en: Navigation Menu Items
he: פריטי תפריט

en: Navigation Menu Item
he: פריט תפריט

en: Navigation Menus
he: תפריטים

en: The <strong>%s</strong> menu has been updated.
he: שמרתי את השינויים בתפריט <strong>%s</strong>.

en: The menu has been successfully deleted.
he: מחקתי את התפריט.

en: One or more database tables are unavailable.  The database may need to be <a href="%s">repaired</a>.
he: אחת או יותר מהטבלאות בבסיס הנתונים לא פועלות כהלכה - ייתכן שצריך <a href="%s">לתקן</a> את בסיס הנתונים.

en: Search Engines Blocked
he:  חסום למנועי חיפוש

en: Your site is asking search engines not to index its content
he: האתר שלך יסתיר את עצמו ממנועי חיפוש כמו גוגל

en: You do not have sufficient permissions to manage plugins for this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות לניהול תוספים באתר הזה.

en: Enter the address here if you want your site homepage <a href="http://codex.wordpress.org/Giving_WordPress_Its_Own_Directory">to be different from the directory</a> you installed WordPress.
he: כאשר כתובת האתר <a href="http://codex.wordpress.org/Giving_WordPress_Its_Own_Directory">שונה</a> מכתובת ההתקנה (התיקייה בה נמצאים הקבצים של וורדפרס).

en: An avatar is an image that follows you from weblog to weblog appearing beside your name when you comment on avatar enabled sites.  Here you can enable the display of avatars for people who comment on your site.
he: אוואטר הוא תמונה שהולכת איתך מאתר לאתר ומופיעה ליד שמך בתגובות ופוסטים באתרים שתומכים בכך. כאן אפשר להפעיל את התמיכה באוואטרים למגיבים באתר הזה.

en: In a few words, explain what this site is about.
he: במה עוסק האתר, במספר מילים.

en: Site Visibility
he: נראות האתר

en: WordPress is not notifying any <a href="http://codex.wordpress.org/Update_Services">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%s">privacy settings</a>.
he: בהתאם <a href="%s">להגדרות הנראות</a> של האתר שלך, וורדפרס לא שולחת מידע על פוסטים חדשים <a href="http://codex.wordpress.org/Update_Services">לשירותי עדכון</a>.

en: The <a href="http://codex.wordpress.org/Glossary#Character_set">character encoding</a> of your site (UTF-8 is recommended, if you are adventurous there are some <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Character_set">other encodings</a>)
he: קידוד התכנים באתר (אתר בעברית יפעל כהלכה רק עם UTF-8)

en: The miscellaneous options group has been removed. Use another settings group.
he: קבוצת ההגדרות "שונות" הוסרה בגרסה 3.0 - יש להשתמש בקבוצת הגדרות שונות.

en: Links for %s
he: קישורים של %s

en: Custom
he: מותאם אישית

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
he: אם ערכת העיצוב תומכת בכך, תיאור זה יוצג בתפריט.

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
he: אין כאן <a href="%s">תפריטים</a> שאפשר להשתמש בהם.

en: You do not have sufficient permissions to modify unregistered settings for this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות לשינוי הגדרות.

en: There is a pending change of the admin e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
he: הבקשה לשינוי האימייל לכתובת <code>%1$s</code> עדיין לא אושרה. <a href="%2$s">לבטל את בקשת השינוי</a>

en: You are about to permanently delete this menu. 
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
he: ביקשת למחוק את התפריט הזה
      'OK' כדי למחוק, 'Cancel' כדי לבטל.

en: Title Attribute
he: תיאור הכותרת (Title)

en: The <strong>%s</strong> menu has been successfully created.
he: יצרתי תפריט חדש בשם <strong>%s</strong>

en: Link Target
he: פתיחה

en: CSS Classes (optional)
he: CSS Classes

en: Save Menu
he: שמור

en: A password will be automatically generated for you if you leave this blank.
he: אם השדה הזה ישאר ריק, אני אבחר עבורך סיסמה אקראית

en: Password, twice
he: סיסמה (פעמיים)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
he: שדרוג ערכת העיצוב %1$s &rlm;(%2$d/%3$d)

en: This is the short link.
he: כתובת מקוצרת.

en: You must provide a domain name.
he: לא בחרת דומיין לאתר.

en: You must provide a name for your network of sites.
he: יש לבחור שם עבור רשת האתרים.

en: The network already exists.
he: הרשת קיימת כבר.

en: You must provide a valid e-mail address.
he: לא בחרת כתובת אימייל תקנית.

en: This resulted in an error message: %s
he: <br />תוצאות הבדיקה: %s

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
he: אפשר להמשיך להשתמש בוורדפרס, אבל ייתכן שאתרים חדשים ברשת לא יהיו נגישים. אם הגדרות ה-DNS שלך תקינות ולדעתך יש בעיה אחרת בבדיקה של תוכנית ההתקנה, אפשר פשוט להתעלם מההודעה הזו ולהמשיך הלאה.

en: Delete Site
he: למחוק אתר

en: Notice:
he: חשוב:

en: Get Shortlink
he: כתובת מקוצרת

en: %d WordPress Update
he: %d שדרוג וורדפרס

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
he[0]: %d שדרוג ערכות עיצוב
he[1]: %d שדרוג ערכות עיצוב

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
he[0]: %d שדרוג תוספים
he[1]: %d שדרוג תוספים

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
he: עדכון התוסף %1$s &rlm;(%2$d/%3$d)

en: The update of %1$s failed.
he: שדרוג %1$s נכשל.

en: The password you chose during the install.
he: הסיסמה שבחרת במהלך ההתקנה.

en: User already exists. Password inherited.
he: משתמש זה כבר קיים. הססמה הועברה למשתמש זה.

en: your passwords do not match. Please try again
he: הססמאות לא תואמות, נא לנסות שוב.

en: Updates %s
he: שדרוגים %s

en: You cannot update because <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires MySQL version %2$s or higher. You are running version %3$s.
he: לא ניתן לשדרג משום ש<a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">וורדפרס %1$s</a> זקוקה ל-MySQL בגרסה %2$s (או גרסה חדשה יותר). בשרת שלך יש MySQL בגרסה %3$s.

en: WordPress updated successfully
he: השדרוג הושלם בהצלחה

en: Update WordPress
he: שדרוג וורדפרס

en: Update Plugins
he: שדרוג תוספים

en: You cannot update because <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher. You are running version %3$s.
he: לא ניתן לשדרג משום ש<a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">וורדפרס %1$s</a> זקוקה ל-PHP בגרסה %2$s (או גרסה חדשה יותר). בשרת שלך יש PHP בגרסה %3$s.

en: You cannot update because <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher and MySQL version %3$s or higher. You are running PHP version %4$s and MySQL version %5$s.
he: לא ניתן לשדרג משום ש<a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">וורדפרס %1$s</a> זקוקה ל-PHP בגרסה %2$s ול-MySQL בגרסה %3$s (או גרסאות חדשות יותר). בשרת שלך יש PHP בגרסה %4$s ו-MySQL בגרסה %5$s.

en: You are using a development version of WordPress.  You can update to the latest nightly build automatically or download the nightly build and install it manually:
he: זו גרסת הפיתוח של וורדפרס. אפשר לשדרג אוטומטית לגרסת הפיתוח האחרונה, או להוריד אותה למחשב ולהתקין אותה ידנית:

en: You have the latest version of WordPress. You do not need to update. However, if you want to re-install version %s, you can do so automatically or download the package and re-install manually:
he: האתר מופעל באמצעות הגרסה העדכנית ביותר של וורדפרס, אין צורך לשדרג. אולם ניתן להתקין מחדש את גרסה %s אוטומטית, או להוריד אותה למחשב ולהתקין אותה מחדש ידנית:

en: WordPress Updates
he: שדרוגים

en: Super Admin
he: רשת אתרים

en: Select a Color
he: צבע

en: You do not have sufficient permissions to manage options for this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות בשביל לערוך אפשרויות באתר הזה.

en: Invalid post type
he: סוג פוסט לא תקני.

en: Edit Menu Item
he: עריכה

en: File canceled.
he: הקובץ בוטל.

en: GLOBALS overwrite attempt detected
he: זוהה ניסיון לעקוף משתנים גלובליים

en: This address is used for admin purposes. If you change this we will send you an e-mail at your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
he: הכתובת משמשת לצורכי מערכת - אם תשנה את הכתובת, נשלח לך הודעת דוא"ל לכתובת החדשה כדי לאשר את השינוי. <strong> הכתובת החדשה לא תהיה בתוקף עד שתאושר</strong>

en: Daylight saving time begins on: <code>%s</code>.
he: שעון הקיץ מתחיל בתאריך: <code>%s</code>

en: <strong>%1$s</strong> by <em>%2$s</em> (will also <strong>delete its data</strong>)
he: <strong>%1$s</strong> מאת <em>%2$s</em> (מחיקת תוסף <strong>מוחקת גם את כל ההגדרות והנתונים שלו</strong>)

en: You are about to remove the following plugin: | You are about to remove the following plugins:
he[0]: ביקשת להסיר את התוסף הבא:
he[1]: ביקשת להסיר את התוספים הבאים:

en: Delete Plugin | Delete Plugins
he[0]: למחוק תוסף
he[1]: למחוק תוספים

en: Are you sure you wish to delete these files and data?
he: ביקשת למחוק את הדברים הבאים - ההחלטה סופית?

en: Yes, Delete these files and data
he: למחוק

en: Requires <code>%s</code> in <code>wp-config.php</code>.
he: יש להגדיר את <code>%s</code> בקובץ <code>wp-config.php</code>.

en: Inactive:
he: לא פעיל:

en: Must-Use <span class="count">(%s)</span> | Must-Use <span class="count">(%s)</span>
he[0]: תוספים אוטומטיים (Must-Use)&rlm; <span class="count">(%s)</span>
he[1]: תוספים אוטומטיים (Must-Use)&rlm; <span class="count">(%s)</span>

[ctx: theme]
en: Manage Themes
he: ניהול ערכות עיצוב

[ctx: theme]
en: Install Themes
he: התקנת ערכות עיצוב

en: Select Menu:
he: תפריט:

en: Navigation Menu
he: תפריט

en: Taxonomy:
he: טקסונומיה:

en: Please enter a valid menu name.
he: לא בחרת שם קביל לתפריט.

en: Delete Menu
he: למחוק תפריט

en: Menu Item
he: קישור

en: View All
he: להציג הכל

en: Add to Menu
he: להוסיף לתפריט

en: This timezone is currently in daylight saving time.
he: באזור הזמן שבחרת נהוג כרגע שעון קיץ

en: This timezone does not observe daylight saving time.
he: באזור הזמן הזה אין שעון קיץ.

en: Drop-ins <span class="count">(%s)</span> | Drop-ins <span class="count">(%s)</span>
he[0]: תוספי מערכת <span class="count">(%s)</span>
he[1]: תוספי מערכת <span class="count">(%s)</span>

en: Executed before Multisite is loaded.
he: Executed before Multisite is loaded  (תוסף פוקנציות לרשתות אתרים).

en: External object cache.
he: תוסף לניהול זיכרון מטמון חלופי.

en: Custom maintenance message.
he: Custom maintenance message (תוסף הודעת תחזוקה).

en: Custom install script.
he: Custom install script (תוסף התקנה).

en: Custom database error message.
he: Custom database error message (תוסף שגיאות בסיס נתונים).

en: File is empty. Please upload something more substantial.
he: הקובץ ריק. כדאי להעלות משהו משמעותי יותר.

en: Install %s
he: להתקין את %s

en: Custom database class.
he: תוסף לתמיכה בבסיסי נתונים חיצוניים.

en: Advanced caching plugin.
he: תוסף מתקדם לניהול זיכרון מטמון.

en: You cannot install because <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires MySQL version %2$s or higher. You are running version %3$s.
he: אי אפשר להתקין את וורדפרס. <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">וורדפרס %1$s</a> זקוקה ל-MySQL בגרסה %2$s (או גרסה חדשה יותר). בשרת שלך יש MySQL בגרסה %3$s.

en: You cannot install because <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher. You are running version %3$s.
he: אי אפשר להתקין את וורדפרס. <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">וורדפרס %1$s</a> זקוקה ל-PHP בגרסה %2$s (או גרסה חדשה יותר). בשרת שלך יש PHP בגרסה %3$s.

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> is available! Please notify the site administrator.
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">וורדפרס %1$s</a> זמינה להורדה. מומלץ להודיע להנהלת האתר.

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> is available! <a href="%2$s">Please update now</a>.
he: שוחררה <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">וורדפרס %1$s</a>. לשדרוג אוטומטי <a href="%2$s">לחץ כאן</a>.

en: You cannot install because <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher and MySQL version %3$s or higher. You are running PHP version %4$s and MySQL version %5$s.
he: אי אפשר להתקין את וורדפרס. <a href="http://codex.wordpress.org/Version_%1$s">וורדפרס %1$s</a> זקוקה ל-PHP בגרסה %2$s ול-MySQL בגרסה %3$s (או גרסאות חדשות יותר). בשרת שלך יש PHP בגרסה %4$s ו-MySQL בגרסה %5$s.

en: Menus
he: תפריטים

en: This comment is currently marked as spam.
he: תגובה זו מסומנת כתגובת זבל

en: Moderate Comment
he: אישור תגובה

en: This comment is currently approved.
he: התגובה הזו אושרה כבר

en: This comment is already approved.
he: התגובה הזו אושרה כבר.

en: This comment is currently in the Trash.
he: תגובה זו נמצאת בפח.

en: Repeat
he: חזרה

en: Attachment
he: גלילה

en: Tile
he: פריסה

en: Scroll
he: גלילה עם העמוד

en: Fixed
he: רקע קבוע

en: This comment is already in the Trash.
he: תגובה זו כבר נמצאת בפח.

en: View Trash
he: הצג פח אשפה

en: This comment is already marked as spam.
he: התגובה הזו כבר סומנה כתגובת זבל.

en: Bad login/pass combination.
he: בעיה: הסיסמה או שם המשתמש לא נכונים.

en: Software Name
he: שם התוכנה

en: Software Version
he: גרסת התוכנה

en: Time Zone
he: אזור זמן

en: Allow new users to sign up
he: אפשר למשתמש חדשים להירשם לאתר

en: Sorry, you cannot edit this page.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת העמוד הזה.

en: Sorry, no such page.
he: בעיה: אין עמוד כזה.

en: Sorry, you cannot edit pages.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת עמודים.

en: Sorry, you cannot add new pages.
he: אין לך הרשאות מתאימות ליצירת עמודים.

en: Sorry, you do not have the right to delete this page.
he: אין לך הרשאות מתאימות למחיקת העמוד הזה.

en: Failed to delete the page.
he: מחיקת הדף נכשלה.

en: Sorry, you do not have the right to edit this page.
he: אין לך הרשאות מתאימות למחיקת העמוד הזה.

en: Sorry, you do not have the right to add a category.
he: אין לך הרשאות מתאימות להוספת קטגוריה.

en: Sorry, the new category failed.
he: בעיה: לא הצלחתי ליצור את הקטגוריה הזו.

en: Sorry, you do not have the right to delete a category.
he: אין לך הרשאות מתאימות למחיקת קטגוריה.

en: Invalid comment ID.
he: מספר תגובה לא קיים.

en: Sorry, you cannot edit comments.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת תגובות.

en: Invalid comment status.
he: סטאטוס תגובה לא קיים.

en: Sorry, the comment could not be edited. Something wrong happened.
he: לא הצלחתי לערוך את התגובה. משהו השתבש.

en: You must be registered to comment
he: צריך להיכנס למערכת כדי להשתתף בדיון

en: Invalid post ID.
he: מספר פוסט לא קיים.

en: Comment author name and email are required
he: צריך להזין שם וכתובת אימייל כדי להשתתף בדיון

en: A valid email address is required
he: לא הזנת כתובת אימייל תקינה

en: You are not allowed access to details about comments.
he: אין לך הרשאות מתאימות להצגת פרטי תגובות באתר הזה.

en: You are not allowed to update options.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעדכון אפשרויות.

en: Sorry, you cannot edit this post.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת הפוסט הזה.

en: Either there are no posts, or something went wrong.
he: בעיה: או שאין פוסטים, או שמשהו השתבש.

en: Sorry, this user can not edit the template.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת התבנית הזו.

en: Sorry, this user cannot edit the template.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת התבנית הזו.

en: Either the file is not writable, or something wrong happened. The file has not been updated.
he: בעיה: או שלקובץ אין הרשאות מתאימות לכתיבה, או שמשהו אלר השתבש. בכל מקרה, הקובץ לא עודכן.

en: Sorry, no such post.
he: לא מצאתי פוסט כזה.

en: Sorry, you do not have the right to publish this post.
he: אין לך הרשאות מתאימות לפרסום הפוסט הזה.

en: Invalid post type.
he: בעיה: סוג פוסט לא תקני.

en: You are not allowed to post as this user
he: אין לך הרשאות מתאימות לכתיבת פוסטים מטעם המשתמש הזה.

en: You are not allowed to create pages as this user
he: אין לך הרשאות מתאימות לכתיבת עמודים מטעם המשתמש הזה.

en: You are not allowed to change the post author as this user.
he: אין לך הרשאות מתאימות לשינוי שם המחבר עבור הפוסט הזה.

en: You are not allowed to change the page author as this user.
he: אין לך הרשאות מתאימות לשינוי שם המחבר עבור העמוד הזה.

en: Sorry, you do not have the right to publish this page.
he: אין לך הרשאות מתאימות לפרסום העמוד הזה.

en: Sorry, your entry could not be edited. Something wrong happened.
he: לא ניתן לערוך את הפוסט שלך. ארעה תקלה.

en: You are not allowed to upload files to this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות להעלאת קבצים.

en: Could not write file %1$s (%2$s)
he: בעיה: לא הצלחתי לכתוב לקובץ %1$s (%2$s)

en: Sorry, you can not edit this post.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת הפוסט הזה.

en: Is there no link to us?
he: אין קישור אלינו?

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either doesn&#8217;t exist, or it is not a pingback-enabled resource.
he: בעיה: אי אפשר לשלוח פינגבאק לכתובת שנבחרה. או שהיא לא קיימת, או שהיא לא תומכת בפינגבאקים.

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
he: בעיה: כתובות המקור והיעד לא יכולות להיות זהות.

en: The pingback has already been registered.
he: בעיה: הפינגבאק הזה נרשם כבר.

en: The source URL does not exist.
he: בעיה: כתובת המקור לא קיימת.

en: We cannot find a title on that page.
he: בעיה: לא הצלחתי למצוא כותרת בעמוד הזה.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
he: בעיה: כתובת המקור לא מכילה קישור ליעד, ולכן אי אפשר להשתמש בה.

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
he: בעיה: נשלח פינגבאק מ-%1$s אל-%2$s.

en: The specified target URL does not exist.
he: בעיה: כתובת היעד שבחרת לא קיימת.

en: Your PHP installation appears to be missing the MySQL extension which is required by WordPress.
he: התקנת PHP אינה כוללת הרחבת MySQL אשר נדרש על ידי וורדפרס.

en: <strong>ERROR</strong>: <code>$table_prefix</code> in <code>wp-config.php</code> can only contain numbers, letters, and underscores.
he: <strong>שגיאה</strong>: אפשר להשתמש רק באותיות, מספרים וקווים תחתונים בקידומת בסיס הנתונים (<code>$table_prefix</code>) בקובץ <code>wp-config.php</code>

en: 
    <h1>Error establishing a database connection</h1>
    <p>This either means that the username and password information in your <code>wp-config.php</code> file is incorrect or we can't contact the database server at <code>%s</code>. This could mean your host's database server is down.</p>
    <ul>
    	<li>Are you sure you have the correct username and password?</li>
    	<li>Are you sure that you have typed the correct hostname?</li>
    	<li>Are you sure that the database server is running?</li>
    </ul>
    <p>If you're unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href='http://wordpress.org/support/'>WordPress Support Forums</a>.</p>
he: <div dir="rtl" style="direction:rtl; text-align:right;">
    
    <h1>שגיאת התחברות למסד הנתונים</h1>
    <p>שם המשתמש ו/או הסיסמה שהוגדרו בקובץ <code>wp-config.php</code> אינם נכונים, או שאי אפשר להתחבר לשרת בכתובת <code>%s</code>. ייתכן גם שהשרת לא זמין כרגע.</p>
    <ul>
    	<li>יש לוודא ששם המשתמש והסיסמה נכונים, ושהם הוקלדו ללא שגיאות בקובץ ההגדרות.</li>
    	<li>יש לוודא שכתובת שרת בסיס הנתונים נכונה.</li>
    	<li>יש לוודא שהשרת אכן פעיל וזמין.</li>
    </ul>
    <p>אם אינך איש טכני, מומלץ לפנות למחלקת התמיכה של ספקית האחסון שלך. לחלופין, ניתן לפנות <a href="http://wordpress.org/support/">לקבוצת הדיון של וורדפרס</a>.</p>
    
    </div>

en: Invalid database prefix
he: קידומת בסיס נתונים בקובץ ההגדרות אינה חוקית

en: ltr
he: rtl

en: Cancel reply
he: לבטל

en: Post Comment
he: להגיב

en: Unapproved
he: תגובה לא מאושרת

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
he: התגובה הזאת קיימת; נראה שכבר אמרת את זה.

en: You are posting comments too quickly.  Slow down.
he: שלחת יותר מדי תגובות בבת אחת. לאט לך.

en: Could not update comment status
he: לא הצלחתי לעדכן את מצב התגובה

en: Once Hourly
he: פעם בשעה

en: Twice Daily
he: פעמיים ביום

en: Once Daily
he: פעם ביום

en: Sort by:
he: איך למיין את הרשימה?

en: Page title
he: לפי כותרות העמודים

en: Page order
he: לפי סדר העמודים

en: Page ID
he: לפי מספרי העמודים

en: Exclude:
he: לא להציג:

en: Page IDs, separated by commas.
he: מספרי עמודים, עם פסיקים ביניהם

en: Your blogroll
he: הקישורים שלך

en: Select Link Category
he: בחר קטגוריית קישור

en: Show Link Image
he: הצג את תמונת הקישור

en: Show Link Name
he: הצגאת את שם הקישור

en: Show Link Description
he: הצג את תיאור הקישור

en: Show Link Rating
he: הצג דירוג לינקים

en: Select Month
he: מאיזה חודש?

en: Show post counts
he: להציג את כמות הפוסטים בכל קטגוריה?

en: Log in/out, admin, feed and WordPress links
he: התחברות/יציאה מהמערכת, קישור לממשק הניהול, קישורים לפידים וקישור לוורדפרס

en: Syndicate this site using RSS 2.0
he: פיד RSS עם הפוסטים האחרונים באתר הזה

en: Entries <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
he: פיד <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> לפוסטים

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Arbitrary text or HTML
he: טקסט חופשי (או HTML)

en: Text
he: טקסט

en: Automatically add paragraphs
he: לחלק אוטומטית לפסקאות

en: A list or dropdown of categories
he: רשימה רגילה או רשימה נגללת (dropdown) של קטגוריות

en: Select Category
he: בחר קטגוריה

en: Show hierarchy
he: הצג היררכיה

en: Recent Posts
he: פוסטים אחרונים

en: Number of posts to show:
he: כמות הפוסטים שיוצגו:

en: The most recent comments
he: תגובות אחרונות

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
he: %1$s על %2$s

en: Entries from any RSS or Atom feed
he: תוכן חופשי מכל פיד RSS או Atom

en: Syndicate this content
he: פיד RSS

en: An error has occurred; the feed is probably down. Try again later.
he: לא הצלחתי להגיע לפיד - השרת כנראה לא פעיל. כדאי לנסות שוב מאוחר יותר.

en: Untitled
he: ללא כותרת

en: RSS Error: %s
he: בעיה ב-RSS: %s

en: Enter the RSS feed URL here:
he: כתובת URL לפיד:

en: Give the feed a title (optional):
he: כותרת לפיד (לא חובה):

en: How many items would you like to display?
he: כמה פריטים להציג?

en: Display item content?
he: להציג את התוכן?

en: Display item author if available?
he: להציג את המחבר, במידת האפשר?

en: Display item date?
he: להציג את התאריך?

en: Your most used tags in cloud format
he: התגים הפופולריים ביותר בצורת ענן

en: Tag Cloud
he: ענן תגים

en: new WordPress Loop
he: לולאת וורדפרס חדשה

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Missing Attachment
he: חסר קובץ מצורף

en: Comments for %1$s searching on %2$s
he: תגובות על %1$s לפי החיפוש %2$s

en: Comments for %s
he: תגובות לפוסט: &quot;%s&quot;

en: Comment on %1$s by %2$s
he: תגובה לפוסט: &quot;%1$s&quot; מאת &quot;%2$s&quot;

en: By: %s
he: מאת: %s

en: Comments on: %s
he: תגובות לפוסט: &quot;%s&quot;

en: Comments for %s searching on %s
he: תגובות לפוסט: &quot;%s&quot; לפי החיפוש &quot;%s&quot;

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
he: הפוסט הזה מוגן בסיסמה. צריך להזין את הסיסמה כדי לראות את התגובות.

[ctx: opening curly quote]
en: &#8220;
he: &quot;

[ctx: closing curly quote]
en: &#8221;
he: &quot;

en: %s min | %s mins
he[0]: דקה אחת
he[1]: %s דקות

en: %s hour | %s hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: %s שעות

en: %s day | %s days
he[0]: יום אחד
he[1]: %s ימים

en: , and
he: , ו

en:  and
he:  ו

en: %s is a protected WP option and may not be modified
he: %s היא אפשרות מוגנת של וורדפרס ואי אפשר לשנות אותה

en: ERROR: %s is not a valid feed template.
he: שגיאה: %s היא לא תבנית פיד תקנית.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
he: לא הצלחתי ליצור את התיקיה %s. יש הרשאות כתיבה לתיקיה שמעליה?

en: Empty filename
he: שם הקובץ ריק

en: Could not write file %s
he: לא ניתן לשמור את הקובץ %s

en: Your attempt to edit this attachment: &#8220;%s&#8221; has failed.
he: לא הצלחתי לערוך את הקובץ המצורף &quot;%s&quot;. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to add this category has failed.
he: לא הצלחתי לערוך את הקטגוריה. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to delete this category: &#8220;%s&#8221; has failed.
he: לא הצלחתי למחוק את הקטגוריה &quot;%s&quot;. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to edit this category: &#8220;%s&#8221; has failed.
he: לא הצלחתי לערוך את הקטגוריה &quot;%s&quot;. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to delete this comment: &#8220;%s&#8221; has failed.
he: לא הצלחתי למחוק את התגובה &quot;%s&quot;. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to unapprove this comment: &#8220;%s&#8221; has failed.
he: לא הצלחתי לשלול את האישור מהתגובה &quot;%s&quot;. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to approve this comment: &#8220;%s&#8221; has failed.
he: לא הצלחתי לאשר את התגובה &quot;%s&quot;. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to edit this comment: &#8220;%s&#8221; has failed.
he: לא הצלחתי לערוך את התגובה &quot;%s&quot;. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to bulk modify comments has failed.
he: לא הצלחתי להשלים את העריכה ההמונית לתגובות. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to moderate comments has failed.
he: לא הצלחתי לשנות את הסטאטוס של התגובות. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to add this link has failed.
he: לא הצלחתי להוסיף את הקישור הזה. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to delete this link: &#8220;%s&#8221; has failed.
he: לא הצלחתי למחוק את הקישור: &quot;%s&quot;. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to edit this link: &#8220;%s&#8221; has failed.
he: לא הצלחתי לערוך את הקישור: &quot;%s&quot;. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to bulk modify links has failed.
he: לא הצלחתי להשלים את העריכה ההמונית לקישורים. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to add this page has failed.
he: לא הצלחתי להוסיף את העמוד הזה. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to delete this page: &#8220;%s&#8221; has failed.
he: לא הצלחתי למחוק את העמוד: &quot;%s&quot;. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to edit this page: &#8220;%s&#8221; has failed.
he: לא הצלחתי לערוך את העמוד: &quot;%s&quot;. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to edit this plugin file: &#8220;%s&#8221; has failed.
he: לא הצלחתי לערוך את קובץ התוסף: &quot;%s&quot;. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to activate this plugin: &#8220;%s&#8221; has failed.
he:  לא הצלחתי להפעיל את התוסף: &quot;%s&quot;. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to deactivate this plugin: &#8220;%s&#8221; has failed.
he: לא הצלחתי לכבות את התוסף: &quot;%s&quot;. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to add this post has failed.
he: לא הצלחתי להוסיף את הפוסט הזה. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to delete this post: &#8220;%s&#8221; has failed.
he: לא הצלחתי למחוק את הפוסט: &quot;%s&quot;. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to edit this post: &#8220;%s&#8221; has failed.
he: לא הצלחתי לערוך את הפוסט: &quot;%s&quot;. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to add this user has failed.
he: לא הצלחתי להוסיף את המשתמש הזה. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to delete users has failed.
he: לא הצלחתי למחוק את המשתמשים. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to bulk modify users has failed.
he: לא הצלחתי להשלים את עריכת המשתמשים ההמונית. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to edit this user: &#8220;%s&#8221; has failed.
he: לא הצלחתי לערוך את המשתמש: &quot;%s&quot;. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to modify the profile for: &#8220;%s&#8221; has failed.
he: עריכת פרופיל המשתמש: &quot;%s&quot; נכשלה.

en: Your attempt to edit your settings has failed.
he: לא הצלחתי לשנות את הגדרות האתר. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to change your permalink structure to: %s has failed.
he: לא הצלחתי לשנות את מבנה הקישורים ל-&quot;%s&quot;. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to edit this file: &#8220;%s&#8221; has failed.
he: לא הצלחתי לערוך את הקובץ: &quot;%s&quot;. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to edit this theme file: &#8220;%s&#8221; has failed.
he: לא הצלחתי לערוך את הקובץ: &quot;%s&quot;. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: Your attempt to switch to this theme: &#8220;%s&#8221; has failed.
he: לא הצלחתי להפעיל את ערכת העיצוב: &quot;%s&quot;. אמורות להיות לך הרשאות לעשות את זה?

en: You are attempting to log out of %s
he: ניסית לצאת מהמערכת באתר %s

en: WordPress Failure Notice
he: וורדפרס &raquo; בעיה

en: Do you really want to <a href='%s'>log out</a>?
he: באמת רצית <a href='%s'>לצאת מהמערכת</a>?

en: Please try again.
he: כדאי לנסות שוב.

en: &laquo; Back
he: &laquo; לחזור אחורה

en: WordPress &rsaquo; Error
he: וורדפרס &rsaquo; בעיה

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
he: %1$s <strong>לא קיים</strong> מאז גרסה %2$s! השתמשו ב %3$s במקום.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
he: %1$s <strong>לא קיים</strong> מאז גרסה %2$s ואין תחליף חלופי.

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
he: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s. %3$s

en: Select a city
he: בחירת עיר

en: Manual Offsets
he: התאמות ידניות

en: Search for:
he: חיפוש:

en: Log in
he: להיכנס

en: Log out
he: לצאת

en: Remember Me
he: זכור אותי

en: Register
he: הרשמה

en: Site Admin
he: ניהול

en: Search Results %1$s %2$s
he: תוצאות חיפוש %1$s %2$s

en: Page not found
he: העמוד לא נמצא

en: View posts for %1$s %2$s
he: הפוסטים מהחודש  %1$s %2$s

en: %1$s %2$s Feed
he: %1$s %2$s פיד‏

en: %1$s %2$s Comments Feed
he: %1$s %2$s פיד תגובות‏

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
he: %1$s %2$s תגובות על הפוסט &quot;%3$s&quot;&rlm;

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
he: %1$s %2$s פוסטים מהקטגוריה &quot;%3$s&quot;&rlm;

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
he: %1$s %2$s פוסטים עם התג &quot;%3$s&quot;&rlm;

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
he: %1$s %2$s פוסטים מאת %3$s&rlm;

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
he: %1$s %2$s תוצאות החיפוש &quot;%3$s&quot; (פיד עדכונים)&rlm;

en: &laquo; Previous
he: &laquo; אחורה

en: Next &raquo;
he: הבא &raquo;

en: Gray
he: אפור

en: User has blocked requests through HTTP.
he: המשתמש חסם את הגישה ב-HTTP

en: Malformed URL: %s
he: כתובת URL לא תקנית: %s

en: Do you want to use the WYSIWYG mode for this textarea?
he: רוצה להשתמש בעורך הוויזואלי (WYSIWYG) לעריכת טקסטים באתר?

en: Insert
he: להכניס

en: Browse
he: לעיין

en: -- Not set --
he: -- לא מוגדר --

en: Copy/Cut/Paste is not available in Mozilla and Firefox.
he: אי אפשר להשתמש בהעתקה/גזירה/הדבקה במוזילה ופיירפוקס.

en: Currently not supported by your browser, use keyboard shortcuts instead.
he: הדפדפן שלך לא תומך באפשרויות האלו כרגע, אפשר להשתמש במקום בקיצורי המקלדת הרגילים.

en: Sorry, but we have noticed that your popup-blocker has disabled a window that provides application functionality. You will need to disable popup blocking on this site in order to fully utilize this tool.
he: שמתי לב שחוסם הפופ-אפים שלך חסם חלון של וורדפרס. צריך לנטרל את חוסם הפופ-אפים עבור האתר הזה כדי שוורדפרס תוכל לפעול כהלכה.

en: More colors
he: עוד צבעים

en: Full
he: מלא

en: Insert date
he: להכניס תאריך

en: Insert time
he: להכניס זמן

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

en: Jan_January_abbreviation
he: ינו'

en: Feb_February_abbreviation
he: פבר'

en: Mar_March_abbreviation
he: מרץ

en: Apr_April_abbreviation
he: אפר'

en: May_May_abbreviation
he: מאי

en: Jun_June_abbreviation
he: יוני

en: Jul_July_abbreviation
he: יולי

en: Aug_August_abbreviation
he: אוג'

en: Sep_September_abbreviation
he: ספט'

en: Oct_October_abbreviation
he: אוק'

en: Nov_November_abbreviation
he: נוב'

en: Dec_December_abbreviation
he: דצמ'

en: Sunday
he: יום ראשון

en: Monday
he: יום שני

en: Tuesday
he: יום שלישי

en: Wednesday
he: יום רביעי

en: Thursday
he: יום חמישי

en: Friday
he: יום שישי

en: Saturday
he: יום שבת

en: Sun
he: א

en: Mon
he: ב

en: Tue
he: ג

en: Wed
he: ד

en: Thu
he: ה

en: Fri
he: ו

en: Sat
he: ש

en: Print
he: להדפיס

en: Direction left to right
he: כיווניות משמאל לימין

en: Direction right to left
he: כיווניות מימין לשמאל

en: Insert new layer
he: להוסיף שכבה חדשה

en: Move forward
he: להעביר קדימה

en: Move backward
he: להעביר אחורה

en: Toggle absolute positioning
he: להפעיל/לבטל מיקום אבסולוטי

en: New layer...
he: שכבה חדשה&#8230;

en: Cancel all changes
he: לבטל את כל השינויים

en: Insert non-breaking space character
he: להוסיף תו non-breaking space

en: Run spell checking
he: בדיקת איות

en: ieSpell not detected. Do you want to install it now?
he: לא מצאתי את ieSpell. רוצה להתקין אותו עכשיו?

en: Horizontale rule
he: קו הפרדה אנכי

en: Emotions
he: אמוטיקונים

en: Find
he: חיפוש

en: Find/Replace
he: חיפוש/החלפה

en: Insert/edit image
he: הוסף/ערוך תמונה

en: Insert/edit link
he: הוסף/ערוך קישור

en: Citation
he: ציטטה

en: Abbreviation
he: קיצור

en: Acronym
he: ראשי תיבות

en: Deletion
he: מחיקה

en: Insertion
he: תוספת

en: Insert/Edit Attributes
he: הוסף/ערוך מאפיינים

en: Edit CSS Style
he: עריכת CSS

en: Paste as Plain Text
he: להדביק כטקסט רגיל (בלי עיצוב)

en: Paste from Word
he: להדביק מ-Word

en: Use CTRL+V on your keyboard to paste the text into the window.
he: הדביקי את הטקטס בחלון הזה עם קיצור המקלדת Ctrl+V.

en: Keep linebreaks
he: לשמר את שבירת השורות בטקסט

en: Inserts a new table
he: להוסיף טבלה חדשה

en: Insert row before
he: להוסיף שורה לפני

en: Insert row after
he: להוסיף שורה אחרי

en: Delete row
he: למחוק שורה

en: Insert column before
he: להוסיף טור לפני

en: Insert column after
he: להוסיף טור אחרי

en: Remove column
he: להסיר תאים

en: Split merged table cells
he: לפצל תאים

en: Merge table cells
he: למזג תאי טבלה

en: Table row properties
he: מאפייני שורת טבלה

en: Table cell properties
he: מאפייני תא טבלה

en: Table properties
he: מאפייני טבלה

en: Paste table row before
he: להדביק שורת טבלה לפני השורה הנוכחית

en: Paste table row after
he: להדביק שורת טבלה אחרי השורה הנוכחית

en: Cut table row
he: לחתוך שורת טבלה

en: Copy table row
he: להעתיק שורת טבלה

en: Delete table
he: למחוק טבלה

en: Row
he: שורה

en: Column
he: טור בטבלה

en: Cell
he: תא בטבלה

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
he: ניסית לעבור לעמוד אחר אבל עדיין לא שמרת את השינויים שעשית בעמוד הזה.

en: Toggle fullscreen mode
he: מסך מלא

en: Insert / edit embedded media
he: הכנס / ערוך מדיה embed

en: Edit embedded media
he: עריכת מדיה embed

en: Document properties
he: מאפייני מסמך

en: Insert predefined template content
he: להכניס תוכן מוגדר מראש מהתבנית

en: Visual control characters on/off.
he: הצג/הסתר תווי בקרה ויזואליים

en: Spellchecker settings
he: הגדרות בודק האיות

en: Ignore word
he: להתעלם

en: Ignore all
he: להתעלם תמיד

en: Languages
he: שפות

en: Please wait...
he: נא להמתין.

en: Suggestions
he: הצעות

en: No suggestions
he: אין הצעות

en: No misspellings found.
he: לא מצאתי שגיאות איות.

en: Insert Page Break
he: להוסיף מעבר עמוד

[ctx: TinyMCE font styles]
en: Styles
he: סגנונות

en: Font size
he: גודל גופן

en: Font family
he: גופנים

en: Format
he: פורמט

en: Paragraph
he: פסקה רגילה

en: Address
he: כתובת

en: Preformatted
he: שבירת שורות ידנית (pre)

en: Heading 1
he: כותרת ברמה 1 (h1)

en: Heading 2
he: כותרת ברמה 2 (h2)

en: Heading 3
he: כותרת ברמה 3 (h3)

en: Heading 4
he: כותרת ברמה 4 (h4)

en: Heading 5
he: כותרת ברמה 5 (h5)

en: Heading 6
he: כותרת ברמה 6 (h6)

en: Blockquote
he: ציטוט (Blockquote)

en: Code
he: קוד

en: Code sample
he: דוגמת קוד

en: Definition term
he: מונח ברשימת הגדרות

en: Definition description
he: תיאור מונח ברשימת הגדרות

en: Bold
he: מודגש (Bold)

en: Italic
he: נטוי (Italic)

en: Underline
he: קו תחתי

en: Strikethrough
he: קו חוצה (מחיקה)

en: Align Left
he: יישור לשמאל

en: Align Center
he: יישור למרכז

en: Align Right
he: יישר לימין

en: Outdent
he: להסיר ציטוט/להקטין כניסה

en: Indent
he: לצטט/להגדיל כניסה

en: Cleanup messy code
he: לנקות קוד מבולגן

en: Edit HTML Source
he: עריכת HTML

en: Subscript
he: כתב תחתי

en: Superscript
he: כתב עילי

en: Insert horizontal ruler
he: להכניס קו הפרדה אנכי

en: Remove formatting
he: להסיר עיצוב

en: Select text color
he: צבע הטקסט

en: Select background color
he: צבע הרקע

en: Insert custom character
he: להכניס תו מיוחד

en: Toggle guidelines/invisible elements
he: הצג/הסתר אלמנטים בלתי-נראים

en: Insert/edit anchor
he: הכנס/ערוך עוגן (a)

en: Cut
he: לחתוך

en: Copy
he: להעתיק

en: Paste
he: להדביק

en: Image properties
he: מאפייני תמונה

en: New document
he: מסמך חדש

en: Are you sure you want to clear all contents?
he: ביקושת למחוק את כל התוכן. ההחלטה סופית?

en: Jump to tool buttons - Alt+Q, Jump to editor - Alt-Z, Jump to element path - Alt-X
he: לעבור לכלים - Alt+Q, לעבור לעורך - Alt-Z, לעבור לנתיב - Alt-X

en: About TinyMCE
he: אודות TinyMCE

en: License
he: רישיון

en: Loaded plugins
he: תוספים פעילים

en: Anchor name
he: שם העוגן

en: HTML Source Editor
he: עורך קוד HTML

en: Word wrap
he: שבירת שורות

en: Select a color
he: בחר צבע

en: Picker
he: מכל הצבעים

en: Color picker
he: בחירת צבע

en: Palette
he: מפלטת צבעים

en: Palette colors
he: פלטת צבעים

en: Named
he: לפי שמות

en: Named colors
he: צבעים עם שמות

en: Color:
he: צבע:

en: Select custom character
he: תו מיוחד

en: Image description
he: תיאור תמונה

en: Image list
he: רשימת תמונות

en: Border
he: גבול

en: Dimensions
he: מידות

en: Vertical space
he: רווח אנכי

en: Horizontal space
he: רווח אופקי

en: Baseline
he: קו בסיס (baseline)

en: Top
he: למעלה

en: Middle
he: באמצע

en: Bottom
he: תחתית

en: Text top
he: בראש הטקסט

en: Text bottom
he: בתחתית הטקטס

en: Open link in the same window
he: לפתוח את הקישור באותו חלון

en: Open link in a new window
he: לפתוח את הקישור בחלון חדש

en: The URL you entered seems to be an email address, do you want to add the required mailto: prefix?
he: הכתובת שהזנת נראית כמו כתובת אימייל. שאני אוסיף לה את הקידומת 
    mailto:
    (הקישור לא יעבוד בלעדיה)?

en: The URL you entered seems to external link, do you want to add the required http:// prefix?
he: הכתובת שהזנת נראית כמו קישור חיצוני. שאני אוסיף לו את הקידומת 
    http://
    (הקישור לא יעבוד בלעדיה)?

en: Link list
he: רשימת קישורים

en: General
he: כללי

en: File/URL
he: קובץ/URL

en: List
he: רשימה

en: Constrain proportions
he: שמור על יחס גובה/רוחב

en: Type
he: סוג

en: Id
he: מספר (ID)

en: V-Space
he: רווח אנכי

en: H-Space
he: רווח אופקי

en: Auto play
he: להתחיל לנגן אוטומטית

en: Loop
he: לנגן בלי הפסקה

en: Show menu
he: הצג תפריט

en: Quality
he: איכות

en: Align
he: יישור

en: SAlign
he: ליישר לשמאל

en: WMode
he: עורך קוד

en: Background
he: רקע

en: Base
he: בסיס

en: Cache
he: מטמון

en: Hidden
he: מוסתר

en: Controller
he: בקר

en: Kiosk mode
he: מצב קיוסק

en: Play every frame
he: לנגן כל פריים

en: No correction
he: ללא תיקון

en: Enable JavaScript
he: JavaScript

en: Start time
he: זמן התחלה

en: End time
he: זמן סיום

en: Volume
he: עוצמת קול

en: Auto start
he: התחלה אוטומטית

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Invoke URLs
he: לקרוא לכתובת URL

en: Mute
he: להשתיק

en: Stretch to fit
he: למתוח

en: Windowless video
he: וידאו ללא חלון

en: Balance
he: איזון (Balance)

en: Current marker
he: מרקר נוכחי

en: Current position
he: מיקום נוכחי

en: Default frame
he: מסגרת ברירת מחדל

en: Play count
he: מספר צפיות

en: Rate
he: קצב

en: UI Mode
he: מצב ממשק

en: Flash options
he: אפשרויות פלאש

en: Quicktime options
he: אפשרויות Quicktime

en: Windows media player options
he: אפשרויות Windows Media Player

en: Real media player options
he: אפשרויות Real Media

en: Shockwave options
he: אפשרויות Shockwave

en: Auto goto URL
he: מעבר אוטומטי לכתובת URL

en: Image status
he: מצב תמונה

en: Maintain aspect
he: שמור על יחס גובה/רוחב

en: No java
he: ללא ג'אווה

en: Shuffle
he: סדר אקראי

en: Controls
he: בקרים

en: Stretch style
he: סגנון מתיחה

en: Stretch H-Align
he: למתוח וליישר לרוחב

en: Stretch V-Align
he: למתוח וליישר לגובה

en: Sound
he: סאונד

en: Progress
he: התקדמות

en: Streamed rtsp resources should be added to the QT Src field under the advanced tab.
he: צריך להוסיף מקורות RTSP בסטרימינג לשדה QT Src תחת הלשונית &quot;אפשרויות נוספות&quot;

en: Top left
he: למעלה בצד שמאל

en: Top right
he: למעלה בצד ימין

en: Bottom left
he: למטה בצד שמאל

en: Bottom right
he: למטה בצד ימין

en: Flash video options
he: אפשרויות וידאו פלאש

en: Scale mode
he: שיטת מתיחה

en: Start image
he: תמונה ראשונית

en: Default volume
he: עוצמת קול ברירת מחדל

en: Hidden GUI
he: בקרים מוסתרים

en: Show scale modes
he: הצג שיטות מתיחה

en: Smooth video
he: וידאו חלק

en: Insert More Tag
he: להכניס תג המשך (&lt;!--more-->)

en: More...
he: המשך&#8230;

en: Next page...
he: העמוד הבא&#8230;

en: Edit Gallery
he: הגדרות גלריה

en: Delete Gallery
he: למחוק גלריה

en: Delete Image
he: למחוק תמונה

en: Advanced Settings
he: אפשרויות נוספות

en: Current Link
he: קישור נוכחי

en: Link to Image
he: קישור לתמונה

en: Advanced Image Settings
he: אפשרויות תמונה נוספות

en: Source
he: מקור

en: Original Size
he: הגודל המקורי

en: Advanced Link Settings
he: אפשרויות קישור נוספות

en: Link Rel
he: קשר סמנטי (Rel)

en: Rich Editor Help
he: עזרה לעורך הוויזואלי

en: Basics of Rich Editing
he: מבוא לעורך הוויזואלי

en: Basics
he: אפשרויות בסיסיות

en: Advanced use of the Rich Editor
he: שימוש מתקדם בעורך הוויזואלי

en: Hotkeys
he: מקשי קיצור

en: About the software
he: אודות התוכנה

en: Rich Editing Basics
he: מבוא לעורך הוויזואלי

en: <em>Rich editing</em>, also called WYSIWYG for What You See Is What You Get, means your text is formatted as you type. The rich editor creates HTML code behind the scenes while you concentrate on writing. Font styles, links and images all appear approximately as they will on the internet.
he: <em>עורך ויזואלי</em>, שידועה גם בתור WYSIWYG (קיצור של "מה שרואים זה מה שמקבלים" באנגלית), מראה את הטקסט בחלון העריכה כפי שהוא יראה באתר. העורך הוויזואלי עובד על הקוד מאחורי הקלעים, ולך נשאר רק להתרכז בכתיבה. עיצובי אות, קישורים, ותמונות נראים בעורך כמעט אותו דבר כפי שהם יראו באתר אחרי הפרסום.

en: WordPress includes a rich HTML editor that works well in all major web browsers used today. However editing HTML is not the same as typing text. Each web page has two major components: the structure, which is the actual HTML code and is produced by the editor as you type, and the display, that is applied to it by the currently selected WordPress theme and is defined in style.css. WordPress is producing valid XHTML 1.0 which means that inserting multiple line breaks (BR tags) after a paragraph would not produce white space on the web page. The BR tags will be removed as invalid by the internal HTML correcting functions.
he: וורדפרס כוללת עורך HTML ויזואלי שפועל בכל הדפדפנים המובילים. TinyMCE, עורך HTML ויזואלי שעובד היטב ברוב הדפדפנים הנפוצים. עם זאת, עריכת HTML שונה מעריכת טקסט במעבד תמלילים. לכל עמוד יש שני מרכיבים עיקריים - המבנה, שכולל את התוכן שתכתבי בעורך הוויזואלי, והעיצוב, שמוגדר על ידי ערכת העיצוב שלך. העורך הוויזואלי שולט על המבנה בלבד. מכיוון שוורדפרס מייצרת קוד XHTML תקני, אי אפשר לעקוף את הגדרות העיצוב באמצעות אלמנטיים מבניים. לכן, לדוגמה, הוספת מספר תגי שבירת שורת (BR) לא תיצור שורות ריקות - העורך ימחוק את תגי ה-BR הלא תקניים יחד עם תגים לא תקניים אחרים.

en: While using the editor, most basic keyboard shortcuts work like in any other text editor. For example: Shift+Enter inserts line break, Ctrl+C = copy, Ctrl+X = cut, Ctrl+Z = undo, Ctrl+Y = redo, Ctrl+A = select all, etc. (on Mac use the Command key instead of Ctrl). See the Hotkeys tab for all available keyboard shortcuts.
he: בעת השימוש בעורך, רוב קיצורי המקלדת פועלים כמו בכל עורך טקסט אחר. לדוגמה - Shift+Enter מכניס שבירת שורה, Ctrl+C מעתיק, Ctrl+X חותך ו-Ctrl+V מדביק, Ctrl+Y מבצע מחדש את הפעולה האחרונה, Ctrl+A בוחר הכל, וכו' (במק, המקש Command משמש במקום המקש Ctrl). פירוט מלא של מקשי הקיצור נמצא תחת הלשונית &quot;קיצורי מקלדת&quot;.

en: If you do not like the way the rich editor works, you may turn it off from Your Profile submenu, under Users in the admin menu.
he: אפשר לכבות את העורך הוויזואלי ולהשתמש בעורך HTML רגיל בעמוד &quot;פרופיל&quot;, תחת &quot;משתמשים&quot;. עם זאת, העורך הרגיל לא מציע שמירה אוטומטית או הגנה מפני מחיקה של פוסטים ועמודים.

en: Advanced Rich Editing
he: אפשרויות נוספות בעורך הוויזואלי

en: Images and Attachments
he: תמונות וקבצים מצורפים

en: There is a button in the editor toolbar for inserting images that are already hosted somewhere on the internet. If you have a URL for an image, click this button and enter the URL in the box which appears.
he: בסרגל הכלים של העורך יש כפתור להוספת תמונות שכבר נמצאות איפה שהוא באינטרנט. אם לתמונה שלך כבר יש כתובת (URL), אין צורך להעלות אותה לאתר ואפשר להכניס אותה ישר לפוסט.

en: If you need to upload an image or another media file from your computer, you can use the Media Library buttons above the editor. The media library will attempt to create a thumbnail-sized copy from each uploaded image. To insert your image into the post, first click on the thumbnail to reveal a menu of options. When you have selected the options you like, click "Send to Editor" and your image or file will appear in the post you are editing. If you are inserting a movie, there are additional options in the "Media" dialog that can be opened from the second toolbar row.
he: כדי להעלות תמונה או קובץ קול מהמחשב שלך, אפשר להשתמש בכלי העלאת הקבצים שמתחת לעורך. אחרי העלאת התמונה, לחצי על התמונה המוקטנת שלה כדי להציג את אפשרויות התצוגה - אפשר להוסיף תמונה מוקטנת או את התמונה המקורית, ואפשר להוסיף לתמונה קישור. בסוף, לחצי על "לשלוח לעורך" כדי להוסיף את התמונה לפוסט.

en: HTML in the Rich Editor
he: HTML בעורך הוויזואלי

en: Any HTML entered directly into the rich editor will show up as text when the post is viewed. What you see is what you get. When you want to include HTML elements that cannot be generated with the toolbar buttons, you must enter it by hand in the HTML editor. Examples are tables and &lt;code&gt;. To do this, click the HTML tab and edit the code, then switch back to Visual mode. If the code is valid and understood by the editor, you should see it rendered immediately.
he: קוד HTML שהוזן לעורך הוויזואלי יופיע כקטסט רגיל בעת צפיה בפוסט. מה שרואים בעורך זה מה שמקבלים בפוסט. כדי להשתמש בתגי HTML שאי אפשר לייצר באמצעות סרגל הכלים של העורך, צריך להקליד אותם ידנית במצב עריכת HTML )לדוגמה, טבלאות או התג &lt;code>(. אפשר לעבור ללשונית עריכת הקוד ולבצע שם את השינויים, או לחלופין ללחוץ על הכפתור HTML, לערוך את הקוד, וללחוץ על לעדכן. אם הקוד תקני והעורך יודע לקרוא אותו, השינויים יופיע מיד.

en: Pasting in the Rich Editor
he: הדבקה בעורך העשיר

en: When pasting content from another web page the results can be inconsistent and depend on your browser and on the web page you are pasting from. The editor tries to correct any invalid HTML code that was pasted, but for best results try using the HTML tab or one of the paste buttons that are on the second row. Alternatively try pasting paragraph by paragraph. In most browsers to select one paragraph at a time, triple-click on it.
he: הדבקת טקסט יכולה להביא לתוצאות לא צפויות, שתלויות בדפדפן שלך ובאתר ממנו העתקת את הטקסט. העורך מנסה לתקן שגיאות XHTML באופן אוטומטי, אבל עבור התוצאות הטובות ביותר כדאי להדביק במצב HTML או או עם אחד מכפתורי ההדבקה בסרגל הכלים המורחב. לחלופין, אפשר לנסות להדביק פסקה אחת כל פעם - ברוב הדפדפנים, כדי להעתיק פסקה אחת, צריך ללחוץ עליה שלוש פעמים (triple-click).

en: Pasting content from another application, like Word or Excel, is best done with the Paste from Word button on the second row, or in HTML mode.
he: כדי להדביק תוכן מיישומים כמו Word או Excel, מומלץ להשתמש בכפתור להדביק מ-Word בסרגל הכלים המורחב

en: Writing at Full Speed
he: מקשי קיצור חוסכים זמן

en: Rather than reaching for your mouse to click on the toolbar, use these access keys. Windows and Linux use Ctrl + letter. Macintosh uses Command + letter.
he: במקום להעביר את היד לעכבר כדי להשתמש בסרגל הכלים, אפשר להשתמש במקשי הקיצור האלה. בחלונות ובלינוקס, הקיצורים משתמשים במקשים Ctrl+(אות הקיצור). במקינטוש, הקיצורים משתמשים במקשים Command+(אות הקיצור).

en: Letter
he: אות

en: Action
he: פעולה

en: Select all
he: לסמן הכל

en: The following shortcuts use different access keys: Alt + Shift + letter.
he: לקיצורים הבאים יש קיצורי מקלדת שונים: Alt + Shift + אות.

en: Check Spelling
he: בדיקת איות

en: Justify Text
he: ליישר לשני הצדדים

en: Insert link
he: להכניס קישור

en: Remove link
he: להסיר קישור

en: Quote
he: ציטוט

en: Full Screen
he: מסך מלא

en: Insert Page Break tag
he: להכניס תג מעבר עמוד (&lt;!--page-->)

en: Switch to HTML mode
he: לעבור לעורך HTML רגיל

en: For more information about this software visit the <a href="http://tinymce.moxiecode.com" target="_blank">TinyMCE website</a>.
he: מידע נוסף על תוכנה זו: <a href="http://tinymce.moxiecode.com" target="_blank">האתר של TinyMCE</a>.

en: Comments Feed
he: פיד תגובות

en: Previous Post
he: הפוסט הקודם

en: Next Post
he: הפוסט הבא

en: Last Post
he: הפוסט האחרון

en: Newer Comments &raquo;
he: תגובות חדשות יותר &laquo;

en: &laquo; Older Comments
he: &laquo; תגובות ישנות יותר

en: S_Sunday_initial
he: א

en: M_Monday_initial
he: ב

en: T_Tuesday_initial
he: ג

en: W_Wednesday_initial
he: ד

en: T_Thursday_initial
he: ה

en: F_Friday_initial
he: ו

en: S_Saturday_initial
he: ש

en: number_format_thousands_sep
he: ,

en: Could not read image size
he: לא הצלחתי לזהות את מידות התמונה

en: Resize path invalid
he: נתיב הגדלה לא תקני

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password.
he: <strong>שגיאה</strong>: שם המשתמש או הסיסמה שהזנת לא נכונים.

en: Author : %1$s (IP: %2$s , %3$s)
he: מאת : %1$s‏ (IP: %2$s , %3$s)

en: E-mail : %s
he: כתובת אימייל: %s

en: URL    : %s
he: אתר: %s

en: Comment:
he: תגובה:

en: You can see all comments on this post here:
he: אפשר לראות כאן את כל התגובות לפוסט הזה:

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
he: [%1$s] ,תגובה: "%2$s"

en: Website: %1$s (IP: %2$s , %3$s)
he: אתר: %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Excerpt:
he: תקציר:

en: You can see all trackbacks on this post here:
he: אפשר לראות כאן את כל התגובות לפוסט הזה:

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
he: [%1$s] טראקבאק: "%2$s"

en: You can see all pingbacks on this post here:
he: אפשר לראות כאן את כל התגובות לפוסט הזה:

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
he: [%1$s] פינגבאק: "%2$s"

en: Trash it: %s
he: להעביר לפח: %s

en: Delete it: %s
he: למחיקה: %s

en: Spam it: %s
he: לסימון כתגובת זבל: %s

en: Website : %1$s (IP: %2$s , %3$s)
he: אתר: %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Trackback excerpt:
he: תקציר הטראקבאק:

en: Pingback excerpt:
he: תקציר הפינגבאק:

en: Approve it: %s
he: לאשר: %s

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
he[0]: תגובה אחת ממתינה לאישור:
he[1]: %s תגובות ממתינות לאישור:

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
he: [%1$s] צריך לאשר: "%2$s"

en: Password Lost and Changed for user: %s
he: הסיסמה אופסה עבור: %s

en: [%s] Password Lost/Changed
he: [%s] שחזור סיסמה

en: Username: %s
he: שם משתמש:
    %s

en: [%s] New User Registration
he: [%s] רישום משתמשים חדשים

en: Password: %s
he: סיסמה:
    %s

en: [%s] Your username and password
he: [%s] הסיסמה ושם המשתמש שלך

en: Protected: %s
he: מוגן: %s

en: Private: %s
he: פרטי: %s

en: There is no excerpt because this is a protected post.
he: זהו פוסט מוגן ואין לו תקציר.

en: Next page
he: לעמוד הבא

en: Previous page
he: לעמוד הקודם

en: Home
he: ראשי

en: This post is password protected. To view it please enter your password below:
he: הפוסט הזה מוגן. צריך להזין סיסמה כדי לקרוא אותו:

[ctx: revision date format]
en: j F, Y @ G:i
he: j/n/Y בשעה H:i

en: %1$s [Autosave]
he: %1$s [שמירה אוטומטית]

en: %1$s [Current Revision]
he: %1$s [הגרסה הנוכחית]

[ctx: post revision]
en: %1$s by %2$s
he: %1$s מאת %2$s

en: Compare Revisions
he: להשוות גרסאות

en: Revision
he: גרסה

[ctx: post]
en: Published
he: פורסם

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
he[0]: פורסמו <span class="count">(%s)</span>
he[1]: פורסמו <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Scheduled
he: מתוזמן לפרסום

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
he[0]: מתוזמנים לפרסום <span class="count">(%s)</span>
he[1]: מתוזמנים לפרסום <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Draft
he: טיוטה

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
he[0]: טיוטות <span class="count">(%s)</span>
he[1]: טיוטות <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Pending
he: פוסטים בהמתנה

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
he[0]: בהמתנה <span class="count">(%s)</span>
he[1]: בהמתנה <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Private
he: פרטי

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
he[0]: פרטיים <span class="count">(%s)</span>
he[1]: פרטיים <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Trash
he: להעביר לפח

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
he[0]: פח <span class="count">(%s)</span>
he[1]: פח <span class="count">(%s)</span>

en: Content, title, and excerpt are empty.
he: התוכן, הכותרת והתקציר ריקים.

en: Could not update post in the database
he: לא הצלחתי לעדכן את הפוסט בבסיס הנתונים

en: Could not insert post into the database
he: לא הצלחתי להכניס את הפוסט לבסיס הנתונים

en: The page template is invalid.
he: תבנית העמוד לא תקינה.

en: Cannot create a revision of a revision
he: אי אפשר ליצור גרסה של גרסה

en: You do not have permission to preview drafts.
he: אין לך הרשאות מתאימות לתצוגה מקדימה של טיוטות.

en: Cannot create a user with an empty login name.
he: אי אפשר ליצור משתמש בלי שם משתמש

en: This username is already registered.
he: כבר יש כזה משתמש.

en: This email address is already registered.
he: האימייל הזה כבר תפוס.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
he: לא הצלחתי להגיע לפיד - השרת כנראה לא פעיל. כדאי לנסות שוב מאוחר יותר.

en: You are about to permanently delete the selected items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
he: ביקשת למחוק את הפריטים שסומנו לצמיתות
      'OK' כדי למחוק, 'Cancel' כדי לבטל.

en: Enter a word to look up:
he: מילה לחיפוש:

en: Dictionary lookup
he: חיפוש במילון

en: lookup
he: לבדוק במילון

en: Close all open tags
he: לסגור את כל התגים הפתוחים

en: close tags
he: לסגור תגים

en: Enter the URL
he: כתובת URL

en: Enter the URL of the image
he: כתובת URL לתמונה

en: Enter a description of the image
he: תיאור התמונה

en: You do not have permission to do that.
he: אין לך הרשאות מתאימות לזה.

en: An unidentified error has occurred.
he: שגיאה לא מזוהה התרחשה.

en: Next &gt;
he: הבא &gt;

en: &lt; Prev
he: &lt; הקודם

en: Image
he: תמונה

en: of
he: מתוך

en: not configured
he: לא מוגדר

en: You have attempted to queue too many files.
he: ניסית להוסיף יותר מדי קבצים לתור.

en: This file is empty. Please try another.
he: הקובץ ריק. נסי קובץ אחר.

en: This file type is not allowed. Please try another.
he: אי אפשר להעלות את סוג הקובץ שבחרת. נסי קובץ אחר.

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
he: לא הצלחתי לסיים את ההעלאה. כדאי לנסות שוב.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
he: יש שגיאה בהגדרות. כדאי ליצור קשר עם מנהל השרת.

en: You may only upload 1 file.
he: אפשר להעלות רק קובץ אחד.

en: HTTP error.
he: שגיאת HTTP.

en: Upload failed.
he: לא הצלחתי לסיים את ההעלאה.

en: IO error.
he: שגיאת IO.

en: Security error.
he: שגיאת אבטחה.

en: Upload stopped.
he: ההעלאה הופסקה.

en: Crunching&hellip;
he: מעלה&hellip;

en: moved to the trash.
he: הועבר לפח.

en: Separate multiple categories with commas.
he: להפריד קטגוריות בפסיקים

[ctx: password strength]
en: Medium
he: בינוני

en: Publish on:
he: לפרסם ב:

en: Schedule for:
he: פרסום מתוזמן:

en: Published on:
he: פורסם:

en: Show more comments
he: הצג תגובות נוספות

en: No more comments found.
he: אין עוד תגובות.

en: Password Protected
he: מוגן בסיסמה

en: Submitted on:
he: הוגש לאישור ב:

en: Error while saving the changes.
he: ארעה שגיאה במהלך שמירת השינויים.

en: Remove From Bulk Edit
he: לא לכלול בעריכה קבוצתית

en: Plugin Information:
he: נתוני התוסף:

en: Saving...
he: שומרת&#8230;

en: Could not set that as the thumbnail image. Try a different attachment.
he: לא הצלחתי לקבוע את התמונה הזו כתמונה מוקטנת. כדאי לבחור קובץ אחר.

en: Saving Draft&#8230;
he: שומרת טיוטה&#8230;

en: Invalid Taxonomy
he: מונח לא תקני

en: Empty Term
he: מונח ריק

en: Invalid term ID
he: מזהה לא תקני

en: A name is required for this term
he: לא הזנת שם

en: Could not insert term into the database
he: לא הצלחתי להכניס את המונח לבסיס הנתונים

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term
he: המזהה &qout;%s&qout; כבר תפוס

en: File not readable.
he: הקובץ לא קריא.

en: Template is missing.
he: התבנית מקולקלת או חסרה.

en: The parent theme is missing. Please install the "%s" parent theme.
he: ערכת העיצוב שבחרת היא ערכת בת, אבל ערכת האם לא מותקנת. צריך להתקין את הערכה "%s" כדי להשתמש בערכת העיצוב שבחרת.

en: Stylesheet is missing.
he: חסר קובץ CSS.

en: <strong>ERROR</strong>: The username field is empty.
he: <strong>שגיאה</strong>: לא הזנת את שם המשתמש שלך.

en: <strong>ERROR</strong>: The password field is empty.
he: <strong>שגיאה</strong>: לא הזנת סיסמה

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username. <a href="%s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
he: <strong>שגיאה</strong>: שם המשתמש לא זוהה. <a href="%s" title="שחזור סיסמה">שחזור סיסמה</a>.

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has been marked as a spammer.
he: <strong>שגיאה</strong>: חשבון משתמש זה סומן כחשבון זבל.

en: Please log in again.
he: נא להיכנס מחדש.

en: Sidebar %d
he: בר %d

en: <strong>ERROR</strong>: WordPress %1$s requires MySQL %2$s or higher
he: <strong>שגיאה</strong>: וורדפרס %1$s זקוקה ל-MySQL %2$s או גרסה חדשה יותר

en: Powered by WordPress
he: פועל על וורדפרס

en: <strong>ERROR</strong>: Enter a username or e-mail address.
he: <strong>שגיאה</strong>: צריך להזין שם משתמש או כתובת אימייל

en: <strong>ERROR</strong>: There is no user registered with that email address.
he: <strong>שגיאה</strong>: לא כתבת את כתובת האימייל שלך.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
he: <strong>שגיאה</strong>: שם המשתמש או כתובת האימייל שהזנת לא תקינים.

en: Password reset is not allowed for this user
he: לא ניתן לאפס סיסמה למשתמש זה

en: [%s] Password Reset
he: [%s] איפוס סיסמה

en: The e-mail could not be sent.
he: אי אפשר לשלוח את ההודעה.

en: Possible reason: your host may have disabled the mail() function...
he: סיבה אפשרית - יכול להיות שכיבית את הפונקציה  mail()&#8230;

en: Invalid key
he: מפתח לא תקין

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered, please choose another one.
he: <strong>שגיאה</strong>: השם הזה כבר תפוס. בחרי שם אחר.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
he: <strong>שגיאה</strong>: לא כתבת את כתובת האימייל שלך.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
he: <strong>שגיאה</strong>: זאת לא כתובת האימייל הנכונה

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you... please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
he: <strong>שגיאה</strong>: הרישום לא הצליח&#8230; כדאי לפנות <a href="mailto:%s">להנהלה</a>.

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
he: נראה שהמפתח הזה לא תקין...

en: Lost Password
he: שחזור סיסמה

en: Username or E-mail:
he: שם המשתמש או כתובת האימייל שלך:

en: Get New Password
he: לשלוח

en: Are you lost?
he: הלכת לאיבוד?

en: &larr; Back to %s
he: חזרה אל %s

en: Registration Form
he: הרשמה

en: Register For This Site
he: הרשמה לאתר

en: A password will be e-mailed to you.
he: הסיסמה תשלח לכתובת האימייל שהזנת.

en: Password Lost and Found
he: שחזור סיסמה

en: Lost your password?
he: שחזור סיסמה

en: You have logged in successfully.
he: התחברת בהצלחה

en: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href='http://www.google.com/cookies.html'>enable cookies</a> to use WordPress.
he: <strong>שגיאה</strong>: הדפדפן שלך לא תומך בעוגיות (Cookies), או חוסם עוגיות מהאתר הזה. אי אפשר להשתמש בוורדפרס <a href='http://www.google.com/cookies.html'>בלי עוגיות</a>.

en: You are now logged out.
he: יצאת מהמערכת.

en: User registration is currently not allowed.
he: אתר זה לא פתוח להרשמת משתמשים חדשים כרגע.

en: Check your e-mail for the confirmation link.
he: נשלחה אליך הודעה עם קישור לאישור איפוס הסיסמה.

en: Check your e-mail for your new password.
he: נשלחה אליך הודעה עם סיסמה חדשה.

en: Registration complete. Please check your e-mail.
he: ההרשמה הושלמה בהצלחה. אישור על ההרשמה נשלח לכתובת האימייל שהזנת, יחד עם שם המשתמש והסיסמה שלך.

en: Your session has expired. Please log-in again.
he: צריך להתחבר מחדש.

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
he: לאט לאט, לא צריך לבדוק אימיילים כל כך הרבה.

en: There doesn&#8217;t seem to be any new mail.
he: אין הודעות אימייל חדשות

en: Author is %s
he: מאת %s

en: <strong>Author:</strong> %s
he: <strong>מאת:</strong> %s

en: <strong>Posted title:</strong> %s
he: <strong>כותרת:</strong> %s

en: Oops: %s
he: אופס: %s

en: Mission complete.  Message <strong>%s</strong> deleted.
he: המשימה הושלמה. ההודעה <strong>%s</strong> נמחקה.

en: Help
he: עזרה

en: <a href="http://wordpress.org/support/" target="_blank">Support Forums</a>
he: <a href="http://he.forums.wordpress.org/" target="_blank">פורום תמיכה</a>

en: Screen Options
he: אפשרויות תצוגה

en: Screen Layout
he: פריסת מסך

en: Number of Columns:
he: מספר הטורים:

en: Search for themes by keyword, author, or tag.
he: חיפוש ערכות עיצוב לפי מילות חיפוש, שם המחבר או התג

en: Feature Filter
he: חיפוש ערכות עיצוב לפי תכונות

en: Find a theme based on specific features
he: איתור ערכות עיצוב לפי מאפיינים

en: Colors
he: צבעים

en: Black
he: שחור

en: Blue
he: כחול

en: Brown
he: חום

en: Green
he: ירוק

en: Orange
he: כתום

en: Pink
he: ורוד

en: Purple
he: סגול

en: Red
he: אדום

en: Silver
he: כסף

en: Tan
he: חום בהיר

en: White
he: לבן

en: Yellow
he: צהוב

en: Dark
he: צבעים כהים

en: Columns
he: מספר טורים

en: One Column
he: טור אחד

en: Two Columns
he: שני טורים

en: Three Columns
he: שלושה טורים

en: Four Columns
he: ארבעה טורים

en: Left Sidebar
he: סרגל צדדי בצד שמאל

en: Right Sidebar
he: סרגל צדדי בצד ימין

en: Width
he: רוחב

en: Fixed Width
he: רוחב קבוע

en: Flexible Width
he: רוחב גמיש

en: Features
he: תכונות מיוחדות

en: Custom Colors
he: צבעים מותאמים אישית

en: Theme Options
he: אפשרויות

en: Threaded Comments
he: תגובות משורשרות

en: Sticky Post
he: פוסטים דביקים

en: Subject
he: נושא

en: Holiday
he: חגים

en: Photoblogging
he: בלוג תמונות

en: Seasonal
he: עונתי

en: Find Themes
he: חיפוש ערכות עיצוב

en: Install a theme in .zip format
he: להתקין ערכות עיצוב בפורמט &lrm;.zip

en: If you have a theme in a .zip format, you may install it by uploading it here.
he: אם יש לך ערכת עיצוב בקובץ &lrm;.zip בכונן הקשיח, אפשר להעלות אותה ישירות לאתר ולהתקין אותה.

en: Install &#8220;%s&#8221;
he: להתקין את &#8220;%s&#8221;

en: Details
he: פרטים

en: Theme Install
he: התקנת ערכת עיצוב

en: <strong>Warning:</strong> This theme has <strong>not been tested</strong> with your current version of WordPress.
he: <strong>זהירות:</strong> ערכת העיצוב הזו <strong>לא נבדקה</strong> תחת הגרסה של וורדפרס שמותקנת אצלך, ועלולה לגרום לתקלות חמורות.

en: <strong>Warning:</strong> This theme has not been marked as <strong>compatible</strong> with your version of WordPress.
he: <strong>זהירות:</strong> ערכת העיצוב הזו <strong>לא נבדקה</strong> עם הגרסה של וורדפרס שמותקנת אצלך, וייתכן שהיא לא תפעל כהלכה.

en: by %s
he: מאת %s

en: Version: %s
he: גרסה: %s

en: Newer version (%s) is installed.
he: כבר מותקנת גרסה חדשה יותר (%s)

en: This version is already installed.
he: הגרסה הזו כבר מותקנת.

en: Unable to locate WordPress theme directory.
he: לא הצלחתי למצוא את תיקית ערכות העיצוב של וורדפרס.

en: Could not fully remove the theme %s.
he: לא הצלחתי להסיר לגמרי את ערכת העיצוב %s.

en: The update cannot be installed because WordPress %1$s requires PHP version %2$s or higher and MySQL version %3$s or higher. You are running PHP version %4$s and MySQL version %5$s.
he: לא ניתן לשדרג משום שוורדפרס %1$s זקוקה ל-PHP בגרסה %2$s (או גרסה חדשה יותר) ול-MySQL בגרסה %3$s (או גרסה חדשה יותר). בשרת שלך יש PHP בגרסה %4$s ו-MySQL בגרסה %5$s.

en: The update cannot be installed because WordPress %1$s requires PHP version %2$s or higher. You are running version %3$s.
he: לא ניתן לשדרג משום שוורדפרס %1$s זקוקה ל-PHP בגרסה %2$s (או גרסה חדשה יותר), ובשרת שלך יש PHP בגרסה %3$s.

en: The update cannot be installed because WordPress %1$s requires MySQL version %2$s or higher. You are running version %3$s.
he: לא ניתן לשדרג משום שוורדפרס %1$s זקוקה ל-MySQL בגרסה %2$s (או גרסה חדשה יותר), ובשרת שלך יש MySQL בגרסה %3$s.

en: Verifying the unpacked files&#8230;
he: בדיקת קבצים&#8230;

en: The update could not be unpacked
he: לא הצלחתי לפרוק את חבילת העדכון

en: Upgrading database&#8230;
he: שדרוג בסיס הנתונים&#8230;

en: Version %s
he: גרסה %s

en: You are using a development version (%1$s). Cool! Please <a href="%2$s">stay updated</a>.
he: גרסת פיתוח של וורדפרס &rlm;(&lrm;%1$s). נא לא לשכוח <a href="%2$s">לעדכן</a>.

en: <a href="%1$s">Get Version %2$s</a>
he: <a href="%1$s">לשדרג לגרסה %2$s</a>

en: You are using <span class="b">WordPress %s</span>.
he: <span class="b">וורדפרס %s</span>.

en: Update to %s
he: לשדרג ל-%s

en: Latest
he: הגרסה האחרונה

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
he: השדרוג האוטומטי לא הושלם. <a href="%s">אנא נסו לבצע זאת שנית</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
he: השדרוג האוטומטי לא הושלם. נא להודיע להנהלת האתר.

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
he: <strong><em>כדאי לזכור את הסיסמה הזאת</em></strong>. זאת סיסמה <em>אקראית</em> שיצרתי במיוחד בשבילך.

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
he: כללי

[ctx: Default link category slug]
en: Blogroll
he: קישורים

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!
he: ברוכים הבאים לוורדפרס. זה הפוסט הראשון שלך. אפשר למחוק או לערוך אותו, ולהתחיל לכתוב.

en: Hello world!
he: שלום עולם!

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
he: שלום עולם

en: Mr WordPress
he: גברת וורדפרס

en: Hi, this is a comment.<br />To delete a comment, just log in and view the post&#039;s comments. There you will have the option to edit or delete them.
he: שלום, זו תגובה.<br />כדי למחוק תגובות, צריך רק להיכנס למערכת ולהציג את התגובות של הפוסט. שם יש אפשרויות למחיקה ועריכה של תגובות.

en: About
he: אודות

en: You can&#8217;t give users that role.
he: אין לך הרשאות מתאימות לקידום משתמשים.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
he: <strong>שגיאה</strong>: שכחת לכתוב שם משתמש.

en: <strong>ERROR</strong>: You entered your new password only once.
he: <strong>שגיאה</strong>: כתבת את הסיסמה רק פעם אחת.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter your password.
he: <strong>שגיאה</strong>: לא הזנת את הסיסמה שלך.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter your password twice.
he: <strong>שגיאה</strong>: צריך לכתוב את הסיסמה פעמיים, בשני השדות, כדי לוודא שלא היו שגיאות הקלדה.

en: <strong>ERROR</strong>: Passwords may not contain the character "\".
he: <strong>שגיאה</strong>: אי אפשר להשתמש בתו "\". בסיסמה.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter the same password in the two password fields.
he: <strong>שגיאה</strong>: צריך להזין סיסמה זהה בשני השדות.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
he: <strong>שגיאה</strong>: השם שהזנת תפוס כבר. כדאי לנסות שם אחר.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter an e-mail address.
he: <strong>שגיאה</strong>: לא הזנת את כתובת האימייל שלך.

en: <strong>ERROR</strong>: The e-mail address isn&#8217;t correct.
he: <strong>שגיאה</strong>: זאת לא כתובת אימייל

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
he: <strong>שגיאה</strong>: כתובת האימייל הזו כבר תפוסה.

en: No matching users were found!
he: לא מצאתי משתמשים מתאימים.

en: There are no options for this widget.
he: לווידג'ט הזה אין אפשרויות.

en: Dashboard
he: לוח בקרה

en: WordPress &rsaquo; Installation
he: וורדפרס &raquo; התקנה

en: <strong>ERROR</strong>: %s
he: <strong>שגיאה</strong>: %s

en: User(s) already exists.
he: משתמש כבר קיים.

en: Strength indicator
he: חוזק סיסמה

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
he: רמז: סיסמה צריכה להיות בת שבע תווים לפחות. כדי שתהיה בטוחה יותר, יש להשתמש באותיות גדולות וקטנות, ספרות, וסימנים כמו ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Your E-mail
he: כתובת האימייל שלך

en: Double-check your email address before continuing.
he: כדאי לוודא היטב שזו כתובת האיימייל הנכונה לפני השלב הבא - אני אשלח לשם את הסיסמה שלך.

en: Install WordPress
he: להתקין את וורדפרס

en: Already Installed
he: וורדפרס כבר מותקנת

en: You appear to have already installed WordPress. To reinstall please clear your old database tables first.
he: נראה שוורדפרס כבר מותקנת בבסיס הנתונים שבחרת. כדי להתקין מחדש את וורדפרס, צריך למחוק את הטבלאות הקיימות, או לבחור קידומת טבלאות שונה.

en: Insufficient Requirements
he: המערכת לא עומדת בדרישות המינימום להתקנה

en: Welcome
he: ברוכים הבאים

en: Welcome to the famous five minute WordPress installation process! You may want to browse the <a href="%s">ReadMe documentation</a> at your leisure. Otherwise, just fill in the information below and you&#8217;ll be on your way to using the most extendable and powerful personal publishing platform in the world.
he: שלום, אני תוכנית ההתקנה של וורדפרס - מערכת אישית פתוחה לניהול אתרים עצמאיים. אנחנו הולכים לעבור כמה שלבים פשוטים, שבסופם תהיה לך התקנה טריה של וורדפרס. קראת את <a href="%s">ההוראות</a>? כדאי לעיין בהן, זה די מעניין.

en: Information needed
he: פרטים חשובים

en: Please provide the following information. Don&#8217;t worry, you can always change these settings later.
he: יש כמה נתונים שאני צריכה לפני שנתחיל - אבל אין מה לדאוג, אפשר לשנות את ההגדרות האלה אחרי ההתקנה.

en: you must provide an e-mail address.
he: יש להזין כתובת דואר אלקטרוני.

en: that isn&#8217;t a valid e-mail address.  E-mail addresses look like: <code>username@example.com</code>
he: כתובת אימייל לא תקנית. כתובת אימייל נראית כך: <code>username@example.com</code>.

en: Success!
he: סיימתי.

en: WordPress has been installed. Were you expecting more steps? Sorry to disappoint.
he: וורדפרס הותקנה ואפשר להתחיל להשתמש בה. ציפית לעוד שלבים? מצטערת. סיימנו ^_^

en: Log In
he: להיכנס

en: Very weak
he: חלשה מאוד

en: Weak
he: חלשה

en: Strong
he: סיסמה חזקה

en: Add New Link
he: קישור חדש

en: Edit Category
he: עריכת קטגוריה

[ctx: link]
en: Add New
he: קישור חדש

en: %s link deleted. | %s links deleted
he[0]: קישור %s נמחק
he[1]: %s קישורים נמחקו

en: Search Links
he: חיפוש קישורים

en: Yes
he: כן

en: Visit %s
he: לפתוח את הקישור אל %s

en: No links found.
he: לא מצאתי קישורים מתאימים.

en: XML error: %1$s at line %2$s
he: שגיאת XML: %1$s בשורה %2$s

en: Edit Link
he: עריכת קישור

en: Link not found.
he: לא מצאתי את הקישור.

en: WordPress &rsaquo; Database Repair
he: וורדפרס &rsaquo; תיקון בסיס הנתונים

en: To allow use of this page to automatically repair database problems, please add the following line to your wp-config.php file.  Once this line is added to your config, reload this page.
he: כדי שאפשר יהיה להשתמש בעמוד הזה לתיקון בעיות בבסיס הנתונים, צריך להוסיף את השורה הבאה לקובץ wp-config.php ולרענן את העמוד

en: Some database problems could not be repaired. Please copy-and-paste the following list of errors to the <a href="%s">WordPress support forums</a> to get additional assistance.
he: בבסיס הנתונים קיימות תקלות שאינן ניתנות לתיקון. עם זאת, ניתן להדביק את רשימת התקלות <a href="%s">בפורום התמיכה של וורדפרס</a> ולבקש עזרה.

en: Repairs complete.  Please remove the following line from wp-config.php to prevent this page from being used by unauthorized users.
he: התיקונים הושלמו בהצלחה. ליתר ביטחון, רצוי להסיר את השורה הבאה מהקובץ wp-config.php, כדי שמשתמשים לא מורשים לא יוכלו להגיע לעמוד הזה.

en: Repair Database
he: לתקן את בסיס הנתונים

en: WordPress can also attempt to optimize the database.  This improves performance in some situations.  Repairing and optimizing the database can take a long time and the database will be locked while optimizing.
he: וורדפרס יכולה גם לנסות לבצע אופטימיזציה לבסיס הנתונים. התיקונים והשיפורים יכולים להמשך זמן מה ובזמן זה בסיס הנתונים יהיה נעול.

en: Repair and Optimize Database
he: תיקון ואופטימיזציה של בסיס הנתונים

en: You are not allowed to be here
he: אין לך הרשאות מתאימות לזה.

en: Upload New Media
he: העלאת קבצים

en: You are not allowed to edit this attachment.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת הקובץ הזה.

en: You attempted to edit an attachment that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
he: ניסית לערוך קובץ שלא קיים. אולי הוא נמחק?

en: You can&#8217;t edit this attachment because it is in the Trash. Please move it out of the Trash and try again.
he: לא ניתן לערוך קובץ זה כי הוא נמצא בפח. כדי לערוך את הקובץ, יש לשחזר אותו מהפח.

en: Media attachment updated.
he: עדכנתי את הקובץ.

en: Update Media
he: שמירה

en: Sites
he: אתרים

en: Themes
he: ערכות עיצוב

en: My Sites
he: האתרים שלי

en: Library
he: ספריה

[ctx: file]
en: Add New
he: קובץ חדש

[ctx: page]
en: Add New
he: עמוד חדש

en: Comments %s
he: תגובות %s

en: Appearance
he: עיצוב

[ctx: theme editor]
en: Editor
he: עורך

en: Plugins %s
he: תוספים %s

en: Installed
he: תוספים מותקנים

[ctx: plugin]
en: Add New
he: תוסף חדש

[ctx: plugin editor]
en: Editor
he: עורך

en: Profile
he: פרופיל אישי

[ctx: user]
en: Add New
he: משתמש חדש

en: Your Profile
he: פרופיל אישי

en: Tools
he: כלים

en: Settings
he: הגדרות

[ctx: settings screen]
en: General
he: כללי

en: Writing
he: כתיבה

en: Reading
he: קריאה

en: Privacy
he: נראות

en: Permalinks
he: מבנה קישורים

en: Search Users
he: חיפוש משתמשים

en: Options saved.
he: האפשרויות נשמרו

en: First Post
he: הפוסט הראשון

en: Enabled
he: מופעל

en: Path
he: נתיב

en: Remove
he: למחוק

en: Role:
he: תפקיד:

en: Deactivate
he: לכבות

en: Site Title
he: שם האתר

en: Email
he: אימייל

en: Update Themes
he: שדרוג ערכות עיצוב

en: Discussion Settings
he: הגדרות דיון

en: Default article settings
he: ברירות מחדל

en: Allow people to post comments on new articles
he: להרשות לקוראים להגיב לפוסטים חדשים

en: These settings may be overridden for individual articles.
he: אפשר לשנות את ההגדרות האלו עבור כל פוסט בנפרד.

en: Other comment settings
he: הגדרות תגובות נוספות

en: Comment author must fill out name and e-mail
he: המגיבים חייבים לכתוב את שמם ואת כתובת האימייל שלהם

en: Users must be registered and logged in to comment
he: כדי להגיב יש להירשם לאתר ולהתחבר למערכת.

en: Automatically close comments on articles older than %s days
he: לסגור תגובות על פוסטים בני יותר מ %s ימים

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
he: תגובות משורשרות בעומק %s רמות

en: last
he: האחרון

en: first
he: הראשון

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
he: לחלק את התגובות לעמודים עם %1$s תגובות ראשית בכל עמוד, ולהציג את העמוד %2$s כברירת מחדל

en: older
he: ישנות יותר

en: newer
he: חדשות יותר

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
he: התגובות ה%s תוצגנה בתחילת העמוד

en: E-mail me whenever
he: התראות באימייל

en: Anyone posts a comment
he: תגובות חדשות

en: A comment is held for moderation
he: תגובות שממתינות לאישור

en: Before a comment appears
he: תגובות

en: An administrator must always approve the comment
he: ההנהלה חייבת לאשר כל תגובה

en: Comment author must have a previously approved comment
he: תגובות של מגיבים חדשים חייבות לעבור את אישור ההנהלה

en: Comment Moderation
he: טיפול בתגובות

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
he: תגובות שמכילות יותר מ %s קישורים תועברנה לתור התגובות לאישור (תגובות זבל מכילות בדרך כלל קישורים רבים)

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, e-mail, or IP, it will be held in the <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderation queue</a>. One word or IP per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
he: תגובות שמכילות אחת מהמילים האלה בתוכנן, בשמן, בכתובת (URL) שלהן, בכתובת האימייל של הכותב או בכתובת ה-IP של הכותב, <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">תועברנה לתגובות לאישור</a>. ניתן להשתמש גם בחלקי מילים - כך ששימוש במילה "פרס" תחסום גם תגובה עם המילה "וורדפרס".

en: Comment Blacklist
he: רשימה שחורה

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, e-mail, or IP, it will be marked as spam. One word or IP per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
he: תגובות שמכילות אחת מהמילים האלה בתוכנן, בשמן, בכתובת (URL) שלהן, בכתובת האימייל של הכותב או בכתובת ה-IP של הכותב, <strong><a href="edit-comments.php?comment_status=spam">תוגדרנה כתגובות זבל</a></strong>. אפשר להשתמש גם בחלקי מילים - לדוגמה, "פרס" תחסום כל תגובה עם המילה "וורדפרס".<br /><br /> שורה אחת עבור כל מילה או כתובת IP. <a href="http://codex.wordpress.org/Spam_Words">רשימת מילים לדוגמה</a>.

en: Avatars
he: אוואטרים

en: Avatar Display
he: תצוגת אוואטר

en: Don&#8217;t show Avatars
he: אל תציג אוואטרים

en: Show Avatars
he: הצג אוואטרים

en: Maximum Rating
he: צנזורה לאוואטרים - דירוג מרבי

en: G &#8212; Suitable for all audiences
he: G - לא פוגעני (כאילו שאפשר לדעת את זה)

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
he: PG - עשוי להיות פוגעני

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
he: R - לבוגרים

en: X &#8212; Even more mature than above
he: X - לבוגרים יותר

en: Default Avatar
he: אוואטר ברירת מחדל

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their e-mail address.
he: עבור מגיבים שאין להם אוואטר, אפשר להציג אחת מהתמונות הקבועות מראש או לייצר תמונה אקראית לפי כתובת האימייל שלהם.

en: Mystery Man
he: צללית

en: Blank
he: תמונה ריקה

en: Gravatar Logo
he: הלוגו של Gravatar

en: Identicon (Generated)
he: &rlm;Identicon (אוטומטי)

en: Wavatar (Generated)
he: &rlm;Wavatar (אוטומטי)

en: MonsterID (Generated)
he: &rlm;MonsterID (אוטומטי)

en: General Settings
he: הגדרות כלליות

[ctx: timezone date format]
en: Y-m-d G:i:s
he: j/m/Y G:i:s

en: Tagline
he: תיאור האתר

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
he: כתובת זו תשמש להודעות מנהלתיות בלבד, כמו התראות על משתמשים חדשים.

en: Membership
he: רישום משתמשים

en: Anyone can register
he: כל אחד יכול להירשם

en: New User Default Role
he: תפקיד ברירת מחדל למשתמשים חדשים

en: Timezone
he: אזור זמן

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
he: <br /> הזמן עכשיו לפי שעון <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> הוא: <code>%s</code>

en: Local time is <code>%1$s</code>
he: <br />הזמן עכשיו לפי השעון המקומי הוא: <code>%1$s</code>

en: Choose a city in the same timezone as you.
he: ניתן לבחור את אזור הזמן או לבחור את העיר הקרובה ביותר באותו אזור הזמן.

en: This timezone is currently in standard time.
he: באזור הזמן שבחרת נהוג כרגע זמן תקני (שעון חורף)

en: Standard time begins  on: <code>%s</code>.
he: זמן תקני (שעון חורף) מתחיל ב-<code>%s</code>

en: Date Format
he: תבנית לתאריך

en: Custom:
he: מותאם אישית:

en: Time Format
he: תבנית לשעה

en: Week Starts On
he: היום הראשון בשבוע

en: Settings saved.
he: שמרתי את ההגדרות.

en: Media Settings
he: הגדרות מדיה

en: Image sizes
he: גדלים של תמונות

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when inserting an image into the body of a post.
he: המידות המרביות, בפיקסלים, עבור תמונות בפוסטים.

en: Thumbnail size
he: תמונה מוקטנת

en: Height
he: גובה

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
he: לחתוך את התמונה המוקטנת למידות מדויקות

en: Medium size
he: בינוני

en: Max Width
he: רוחב מרבי

en: Max Height
he: גובה מרבי

en: Large size
he: גדול

en: Embeds
he: סרטונים מוטמעים

en: Auto-embeds
he: הטמעה אוטומטית

en: Maximum embed size
he: מידות מרביות להטמעה

en: If the width value is left blank, embeds will default to the max width of your theme.
he: אם שדה הרוחב לא מוגדר, הסרטים יוטמעו ברוחב המרבי של ערכת העיצוב שלך

en: Uploading Files
he: העלאת קבצים

en: Store uploads in this folder
he: התיקייה בה יישמרו הקבצים שיועלו

en: Default is <code>wp-content/uploads</code>
he: ברירת המחדל היא <code>wp-content/uploads</code>

en: Full URL path to files
he: נתיב מלא לקבצים (לא חובה)

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
he: הגדרה זו אופציונלית וכברירת מחדל היא אמורה להיות ריקה.

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
he: לארגן את הקבצים שיועלו בתיקיות לפי חודשים ושנים

en: Permalink Settings
he: הגדרות מבנה קישורים

en: You should update your web.config now
he: צריך לעדכן את הקובץ web.config עכשיו

en: Permalink structure updated. Remove write access on web.config file now!
he: מבנה הקישורים עודכן. עכשיו ניתן להוריד את הרשאות הכתיבה של web.config.

en: Permalink structure updated
he: מבנה הקישורים עודכן.

en: You should update your .htaccess now.
he: צריך לעדכן את הקובץ &lrm;.htaccess עכשיו.

en: Permalink structure updated.
he: מבנה הקישורים עודכן.

en: By default WordPress uses web <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>s which have question marks and lots of numbers in them, however WordPress offers you the ability to create a custom URL structure for your permalinks and archives. This can improve the aesthetics, usability, and forward-compatibility of your links. A <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Permalinks">number of tags are available</a>, and here are some examples to get you started.
he: כברירת מחדל, וורדפרס נותנת לפוסטים ועמודים כתובות מבלבלות וקשות לקריאה, עם סימני שאלה והרבה מספרים. אפשר לשנות את מבנה הקישורים למשהו מילולי יותר, ובכך לשפר את הקריאות, השימושיות, האסתטיות, ואורך החיים שלהן. את מבנה הקישורים הרצוי ניתן להרכיב באמצעות <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Permalinks">התגים הקבועים מראש</a>, ואלו כמה דוגמאות פשוטות בתור התחלה.

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Day and name
he: שנה, חודש, יום ומזהה הפוסט

en: Month and name
he: שנה, חודש ומזהה הפוסט

en: Numeric
he: טקסט כלשהו ומספר הפוסט

en: Custom Structure
he: מבנה מותאם אישית

en: Optional
he: אפשרויות נוספות

en: If you like, you may enter custom structures for your category and tag <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>s here. For example, using <kbd>topics</kbd> as your category base would make your category links like <code>http://example.org/topics/uncategorized/</code>. If you leave these blank the defaults will be used.
he: במידת הצורך, אפשר ליצור מבנה מותאם אישית לכתובות של קטגוריות ותגים. לדוגמה, הערך <kbd>topics</kbd> ייצר לעמודי קטגוריה כתובת שנראית כך: <code>http://example.org/topics/category-slug/</code>. אם השדות יישארו ריקים, וורדפרס תשתמש בברירת המחדל.

en: If you like, you may enter custom structures for your category and tag <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>s here. For example, using <code>topics</code> as your category base would make your category links like <code>http://example.org/index.php/topics/uncategorized/</code>. If you leave these blank the defaults will be used.
he: אפשר גם להוסיף קידומת מיוחדת לכתובות של עמודי קטגוריה ותגים. לדוגמה, הערך <code>topics</code> ייצר כתובות שנראות ככה: <code>http://example.org/index.php/topics/category-slug/</code>. אם תשאירי את השדה ריק, וורדפרס תשתמש בברירות המחדל.

en: Category base
he: כתובת בסיס לקטגוריה

en: Tag base
he: כתובת בסיס לתג

en: If your <code>web.config</code> file were <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">writable</a>, we could do this automatically, but it isn&#8217;t so this is the url rewrite rule you should have in your <code>web.config</code> file. Click in the field and press <kbd>CTRL + a</kbd> to select all. Then insert this rule inside of the <code>/&lt;configuration&gt;/&lt;system.webServer&gt;/&lt;rewrite&gt;/&lt;rules&gt;</code> element in <code>web.config</code> file.
he: אם לקובץ <code>web.config</code> שלך היו <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">הרשאות מתאימות לכתיבה</a>, השינויים הנחוצים היו מתבצעים באופן אוטומטי. מכיוון שאין לקובץ <code>web.config</code> שלך הרשאות כתיבה, צריך להעתיק לתוכו את השורות הבאות ידנית. לחץ <kbd>CTRL + a</kbd> כדי לבחור הכל, והכנס את הקוד לתוך  <code>/&lt;configuration&gt;/&lt;system.webServer&gt;/&lt;rewrite&gt;/&lt;rules&gt;</code>.

en: If you temporarily make your <code>web.config</code> file writable for us to generate rewrite rules automatically, do not forget to revert the permissions after rule has been saved.
he: אם שינית את ההרשאות על הקובץ <code>web.config</code> באופן זמני רק כדי לשנות את כללי שכתוב הכתובות, חשוב לזכור להחזיר את ההרשאות למצב הקודם אחרי שמירת השינויים.

en: If the root directory of your site were <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">writable</a>, we could do this automatically, but it isn&#8217;t so this is the url rewrite rule you should have in your <code>web.config</code> file. Create a new file, called <code>web.config</code> in the root directory of your site. Click in the field and press <kbd>CTRL + a</kbd> to select all. Then insert this code into the <code>web.config</code> file.
he: אם בתיקיה הראשית באתר שלך היו <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">הרשאות מתאימות לכתיבה</a>, וורדפרס היתה עושה את השינויים הנחוצים באופן אוטומטי. במקום זאת, צריך ליצור קובץ <code>web.config</code> בתיקיה הראשית, ולהדביק בו את השורות הבאות. יש ללחוץ על התיבה הבאה וללחוץ <kbd>CTRL + a</kbd> כדי לסמן הכל. את הקוד יש להכניס לקובץ <code>web.config</code>.

en: If you temporarily make your site&#8217;s root directory writable for us to generate the <code>web.config</code> file automatically, do not forget to revert the permissions after the file has been created.
he: אם באופן זמני שינית את הרשאות הכתיבה של ספריית השורש לניתנת לכתיבה, על מנת ליצור את הקובץ <code>web.config</code> באופן אוטומטי, אל תשכח להחזיר את ההרשאות לקדמותן בסיום התהליך.

en: If your <code>.htaccess</code> file were <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">writable</a>, we could do this automatically, but it isn&#8217;t so these are the mod_rewrite rules you should have in your <code>.htaccess</code> file. Click in the field and press <kbd>CTRL + a</kbd> to select all.
he: אילו היו <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">הרשאות כתיבה</a> לקובץ <code>.htaccess</code>, וורדפרס הייתה עושה את זה אוטומטית. אבל מכיוון שאין הרשאות, צריך להדביק את חוקי ה־mod_rewrite האלה בתוך הקובץ <code>.htaccess</code> ידנית. לחץ בתוך השדה ואז על <kbd>Ctrl+a</kbd> כדי לבחור הכול.

en: Privacy Settings
he: הגדרות נראות

en: Reading Settings
he: הגדרות קריאה

en: Front page displays
he: תצוגה בעמוד הראשי

en: Your latest posts
he: הפוסטים האחרונים

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
he: <a href="%s">עמוד סטאטי</a> (מהרשימה הבאה)

en: Front page: %s
he: עמוד ראשי: %s

en: Posts page: %s
he: עמוד פוסטים: %s

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
he: <strong>זהירות:</strong> אי אפשר לבחור שני עמודים זהים.

en: Blog pages show at most
he: בעמוד הראשי ובעמודי ארכיון יוצגו לכל היותר

en: posts
he: פוסטים

en: Syndication feeds show the most recent
he: בפידים יוצגו לכל היותר

en: For each article in a feed, show
he: פוסטים יוצגו בפידים כ

en: Full text
he: פוסטים מלאים

en: Summary
he: תקצירים

en: Encoding for pages and feeds
he: קידוד לאתר ולפידים

en: Writing Settings
he: הגדרות כתיבה

en: Size of the post box
he: גודל תיבת הכתיבה

en: lines
he: שורות

en: Formatting
he: עיצוב

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
he: חיוכים כמו  <code>:-)</code> או <code>:-P</code> יוצגו בתמונות

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
he: תיקון שגיאות קינון של תגי XHTML

en: Default Post Category
he: קטגורית ברירת מחדל לפוסטים

en: Default Link Category
he: קטגורית ברירת מחדל לקישורים

en: Remote Publishing
he: פרסום מרחוק

en: To post to WordPress from a desktop blogging client or remote website that uses the Atom Publishing Protocol or one of the XML-RPC publishing interfaces you must enable them below.
he: כדי לנהל את האתר מתוכנת ניהול חיצונית או שירות מקוון באמצעות פרוטוקול Atom Publishing Protocol או XML-RPC, צריך להפעיל את הפרוטוקול המתאים כאן.

en: Enable the Atom Publishing Protocol.
he: להפעיל את Atom Publishing Protocol.

en: Enable the WordPress, Movable Type, MetaWeblog and Blogger XML-RPC publishing protocols.
he: להפעיל את פרוטוקול XML-RPC של WordPress&rlm;, Movable Type&rlm;, MetaWeblog, ו-Blogger.

en: Post via e-mail
he: כתיבת פוסטים באימייל

en: To post to WordPress by e-mail you must set up a secret e-mail account with POP3 access. Any mail received at this address will be posted, so it&#8217;s a good idea to keep this address very secret. Here are three random strings you could use: <kbd>%s</kbd>, <kbd>%s</kbd>, <kbd>%s</kbd>.
he: כדי לפרסם פוסטים באתר באמצעות האיימיל שלך, צריך חשבון אימייל סודי שאפשר לגשת אליו ב־POP3. כל הודעה שתשלח אליו תופיע באתר, אז כדאי שהכתובת תשאר סודית ביותר. הנה כמה שמות אקראיים וקשים לניחוש שאפשר להשתמש בהם בכתובת: <kbd>%s</kbd>&rlm;, <kbd>%s</kbd>&rlm;, <kbd>%s</kbd>.

en: Mail Server
he: שרת דואר

en: Login Name
he: שם משתמש

en: Default Mail Category
he: קטגוריות ברירת מחדל עבור פוסטים באימייל

en: Update Services
he: שירותי עדכון

en: When you publish a new post, WordPress automatically notifies the following site update services. For more about this, see <a href="http://codex.wordpress.org/Update_Services">Update Services</a> on the Codex. Separate multiple service <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>s with line breaks.
he: וורדפרס תודיע לשירותי העדכון הבאים כל פעם שיעלה באתר פוסט חדש. יש פרטים נוספים ורשימה של <a href="http://codex.wordpress.org/Update_Services">שירותי עדכון</a> בקודקס. שורה אחת עבור כל כתובת.

en: All Settings
he: כל ההגדרות

en: Edit Plugins
he: עריכת תוספים

en: No such file exists! Double check the name and try again.
he: אופס, אין כזה קובץ. כדאי לבדוק את השם ולנסות שוב.

en: Files of this type are not editable.
he: אי אפשר לערוך קבצים מהסוג הזה.

en: Function Name...
he: שם הפונקציה&#8230;

en: File edited successfully.
he: הקובץ נשמר בהצלחה

en: This plugin has been deactivated because your changes resulted in a <strong>fatal error</strong>.
he: התוסף הזה כובה כי השינויים שלך גרמו <strong>לשגיאה חמורה</strong>.

en: Editing <strong>%s</strong> (active)
he: עריכת הקובץ <strong>%s</strong> (בשימוש כרגע)

en: Browsing <strong>%s</strong> (active)
he: עיון בקובץ <strong>%s</strong> (בשימוש כרגע)

en: Editing <strong>%s</strong> (inactive)
he: עריכת הקובץ <strong>%s</strong> (לא בשימוש כרגע)

en: Browsing <strong>%s</strong> (inactive)
he: עיון בקובץ <strong>%s</strong> (לא בשימוש כרגע)

en: Select plugin to edit:
he: בחר תוסף לעריכה:

en: Plugin Files
he: קובצי תוספים

en: Documentation:
he: תיעוד:

en: Lookup
he: חיפוש בקודקס

en: <strong>Warning:</strong> Making changes to active plugins is not recommended.  If your changes cause a fatal error, the plugin will be automatically deactivated.
he: <strong>אזהרה:</strong> לא מומץ לבצע שינויים בתוספים פעילים. אם השינויים שבוצעו יגרמו לשגיאה, התוסף ייכובה אוטומטית.

en: Update File and Attempt to Reactivate
he: לעדכן את הקובץ ולנסות להפעיל מחדש את התוסף

en: Update File
he: עדכון קובץ

en: You need to make this file writable before you can save your changes. See <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">the Codex</a> for more information.
he: כדי לערוך קובץ, צריכות להיות לו הרשאות כתיבה מתאימות. <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions" title="מידע נוסף על הרשאות כתיבה (באנגלית)">למידע נוסף</a>.

[ctx: Plugin Installer]
en: Featured
he: מומלצים

[ctx: Plugin Installer]
en: Popular
he: פופולריים

[ctx: Plugin Installer]
en: Newest
he: חדשים

[ctx: Plugin Installer]
en: Recently Updated
he: עודכנו לאחרונה

en: <strong>%1$s</strong> by <em>%2$s</em>
he: <strong>%s</strong> מאת <em>%s</em>

en: Are you sure you wish to delete these files?
he: ההחלטה סופית?

en: Yes, Delete these files
he: כן, למחוק את הקבצים האלה

en: No, Return me to the plugin list
he: לא, אני רוצה לחזור לרשימת התוספים

en: Click to view entire list of files which will be deleted
he: לרשימת הקבצים המלאה

en: Plugins extend and expand the functionality of WordPress. Once a plugin is installed, you may activate it or deactivate it here.
he: תוספים מוסיפים לוורדפרס תכונות ואפשרויות. אחרי התקנת תוסף, אפשר להפעיל או לכבות אותו בעמוד הזה.

en: If something goes wrong with a plugin and you can&#8217;t use WordPress, delete or rename that file in the <code>%s</code> directory and it will be automatically deactivated.
he: אם אחד התוספים משתבש ומקלקל את וורדפרס, צריך רק למחוק את הקבצים שלו מהתיקיה <code>%s</code>. וורדפרס תכבה את התוסף הסורר ותחזור לפעול כרגיל.

en: The plugin <code>%s</code> has been <strong>deactivated</strong> due to an error: %s
he: התוסף <code>%s</code> <strong>כובה</strong> בגלל שגיאה: %s

en: Plugin could not be activated because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
he: אי אפשר להפעיל את תוסף זה. יש בו <strong>שגיאה חמורה</strong>.

en: Plugin could not be deleted due to an error: %s
he: לא ניתן למחוק את התוסף בגלל שגיאה: %s

en: The selected plugins have been <strong>deleted</strong>.
he: <strong>מחקתי</strong> את התוספים שנבחרו.

en: Plugin <strong>activated</strong>.
he: <strong>הפעלתי</strong> את התוסף.

en: Selected plugins <strong>activated</strong>.
he: <strong>הפעלתי</strong> את התוספים שנבחרו.

en: Plugin <strong>deactivated</strong>.
he: <strong>כיביתי</strong> את התוסף.

en: Selected plugins <strong>deactivated</strong>.
he: <strong>כיביתי</strong> את התוספים שנבחרו.

en: No out of date plugins were selected.
he: לא בחרת תוספים לשדרוג.

en: Plugin
he: תוסף

en: Deactivate this plugin
he: לכבות את התוסף הזה

en: Network Deactivate
he: לכבות לכל הרשת

en: Activate this plugin for all sites in this network
he: הפעל תוסף בכל האתרים ברשת

en: Network Activate
he: להפעיל לכל הרשת

en: Open this file in the Plugin Editor
he: לפתוח את הקובץ הזה בעורך התוספים

en: Delete this plugin
he: למחוק את התוסף הזה

en: Visit plugin site
he: אתר התוסף

en: Clear List
he: לנקות את הרשימה

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
he[0]: כל התוספים <span class="count">(%s)</span>
he[1]: כל התוספים <span class="count">(%s)</span>

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
he[0]: תוספים פעילים <span class="count">(%s)</span>
he[1]: תוספים פעילים <span class="count">(%s)</span>

en: Recently Active <span class="count">(%s)</span> | Recently Active <span class="count">(%s)</span>
he[0]: תוספים שכובו לאחרונה <span class="count">(%s)</span>
he[1]: תוספים שכובו לאחרונה <span class="count">(%s)</span>

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
he[0]: תוספים לא פעילים <span class="count">(%s)</span>
he[1]: תוספים לא פעילים <span class="count">(%s)</span>

en: Network <span class="count">(%s)</span> | Network <span class="count">(%s)</span>
he[0]: רשתות <span class="count">(%s)</span>
he[1]: רשתות <span class="count">(%s)</span>

en: No plugins found.
he: לא נמצאו תוספים.

en: You do not appear to have any plugins available at this time.
he: אין לך תוספים כרגע.

en: You attempted to edit an item that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
he: ניסית לערוך פריט שלא קיים. אולי הוא נמחק?

en: You are not allowed to edit this item.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת הפריט הזה.

en: You can&#8217;t edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
he: לא ניתן לערוך פריט זה כי הוא נמצא בפח. כדי לערוך את הפריט, יש לשחזר אותו מהפח.

en: Unknown post type.
he: בעיה: סוג פוסט לא מוכר.

en: Embed Code
he: קוד להטמעה

en: Insert Video
he: להוסיף וידאו

en: Click to insert.
he: להוספה.

en: Insert Image
he: להכניס תמונה

en: Unable to retrieve images or no images on page.
he: לא הצלחתי להגיע לתמונות, או שאין תמונות בעמוד.

en: click images to select
he: לחצ על תמונות לסימון

en: Add from URL
he: תמונה מכתובת URL ברשת

en: Refresh
he: לרענן

en: Loading...
he: טוען...

en: Your post has been saved.
he: שמרתי את הפוסט שלך.

en: View post
he: להציג את הפוסט

en: Close Window
he: סגור חלון

en: Insert an Image
he: להכניס תמונה

en: Embed a Video
he: להכניס וידאו

en: Visual
he: עורך ויזואלי

en: via
he: היה ב-

en: Compare Revisions of &#8220;%1$s&#8221;
he: השוואת גרסאות של &quot;%1$s&quot;

en: Older: %s
he: הגרסה הישנה יותר: %s

en: Newer: %s
he: הגרסה החדשה יותר: %s

en: These revisions are identical.
he: שתי הגרסאות האלה זהות.

en: Title:
he: כותרת:

en: Tags:
he: תגים:

en: Separate tags with commas
he: להפריד תגים בפסיקים

en: Edit Themes
he: עריכת ערכות עיצוב

en: The requested theme does not exist.
he: ערכת העיצוב שביקשת לא קיימת.

en: Select theme to edit:
he: בחר עיצוב לעריכה:

en: Templates
he: תבניות

en: Oops, no such file exists! Double check the name and try again, merci.
he: אופס, אין כזה קובץ. כדאי לבדוק את השם ולנסות שוב.

[ctx: Theme Installer]
en: Featured
he: מומלצות

[ctx: Theme Installer]
en: Newest
he: חדשות

[ctx: Theme Installer]
en: Recently Updated
he: עודכנו לאחרונה

en: The active theme is broken.  Reverting to the default theme.
he: ערכת העיצוב שבחרת מקולקלת. חזרתי לערכת העיצוב הרגילה.

en: New theme activated. <a href="%s">Visit site</a>
he: הפעלת ערכת עיצוב חדשה. <a href="%s">אל האתר</a>

en: Theme deleted.
he: מחקתי את ערכת העיצוב.

en: Current Theme
he: ערכת העיצוב הנוכחית

en: Current theme preview
he: תצוגה מקדימה של ערכת העיצוב הנוכחית

en: %1$s %2$s by %3$s
he: %1$s %2$s מאת %3$s

en: All of this theme&#8217;s files are located in <code>%2$s</code>.
he: כל הקבצים של ערכת העיצוב הזו נמצאים בתיקייה <code>%2$s</code>.

en: Available Themes
he: ערכות עיצוב נוספות

en: Preview of &#8220;%s&#8221;
he: תצוגה מקדימה של &#8220;%s&#8221;

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
he: למחוק את ערכת העיצוב
    '%s'?

en: Broken Themes
he: ערכות עיצוב מקולקלות

en: Press This is a bookmarklet: a little app that runs in your browser and lets you grab bits of the web.
he: הסימנייה "לגהץ" היא יישום קטן שרץ בתוך הדפדפן ומאפשר לכתוב פוסטים מכל מקום ברשת.

en: Drag-and-drop the following link to your bookmarks bar or right click it and add it to your favorites for a posting shortcut.
he: צריך לשמור את הקישור "לגהץ" בשורת הקישורים או בתפריט היסמניות כדי להשתמש בו כקיצור לפרסום פוסטים:

en: Download nightly build
he: להוריד את גרסת הפיתוח האחרונה (Nightly Build)

en: Download %s
he: להוריד את וורדפרס %s למחשב

en: Hide this update
he: להסתיר את העדכון הזה

en: Bring back this update
he: להחזיר את העדכון הזה

en: This localized version contains both the translation and various other localization fixes. You can skip upgrading if you want to keep your current translation.
he: יש לך גרסה מקומית של וורדפרס, מתורגמת לעברית ומותאמת לכתיבה בעברית. רצוי להמתין עם השדרוג עד שתצא גרסה מקומית מעודכנת.

en: Show hidden updates
he: הצג את כל העדכונים שהוסתרו

en: Hide hidden updates
he: להסתיר את כל העדכונים שהוסתרו

en: Select All
he: בחר הכל

en: Compatibility with WordPress %1$s: 100%% (according to its author)
he: תאימות לוורדפרס %1$s: 100%% (לפי יוצר התוסף)

en: Compatibility with WordPress %1$s: %2$d%% (%3$d "works" votes out of %4$d total)
he: תאימות לוורדפרס %1$s: %2$d%% &rlm;(%3$d קולות בעד מתוך %4$d קולות בסך הכל)

en: Compatibility with WordPress %1$s: Unknown
he: תאימות לוורדפרס %1$s: לא ידוע

en: Installation Failed
he: ההתקנה נכשלה.

en: Plugin Reactivation
he: הפעלה מחדש

en: Plugin reactivated successfully.
he: התוסף הופעל מחדש.

en: Plugin failed to reactivate due to a fatal error.
he: הפעלת התוסף מחדש נכשלה עקב שגיאה חמורה.

en: Installing Plugin: %s
he: התקנת התוסף: %s

en: Upload Plugin
he: העלאת תוסף

en: Installing Plugin from uploaded file: %s
he: התקנת התוסף מהקובץ: %s

en: Installing Theme: %s
he: התקנת ערכת עיצוב: %s

en: Upload Theme
he: העלאת ערכת עיצוב

en: Installing Theme from uploaded file: %s
he: התקנת ערכת עיצוב מהקובץ: %s

en: Your WordPress database is already up-to-date!
he: בסיס הנתונים שלך עודכן כבר.

en: %s queries
he: %s בקשות

en: %s seconds
he: %s שניות

en: You are not allowed to scan for lost attachments.
he: אין לך הרשאות מתאימות לחיפוש קבצים יתומים.

en: You are not allowed to move this post to the trash.
he: אין לך הרשאות מתאימות להעברת הפוסט לפח.

en: You are not allowed to move this post out of the trash.
he: אין לך הרשאות מתאימות לשחזור הפוסט מהפח.

en: You are not allowed to delete this post.
he: אין לך הרשאות מתאימות למחוק את הפוסט הזה.

en: Reattached %d attachment. | Reattached %d attachments.
he[0]: שייכתי מחדש קובץ אחד <!--%d-->
he[1]: שייכתי מחדש %d קבצים

en: Media attachment permanently deleted. | %d media attachments permanently deleted.
he[0]: מחקתי קובץ אחד לצמיתות.
he[1]: מחקתי %d קבצים לצמיתות.

en: Media attachment moved to the trash. | %d media attachments moved to the trash.
he[0]: הקובץ הועבר לפח.
he[1]: %d קבצים הועברו לפח.

en: Media attachment restored from the trash. | %d media attachments restored from the trash.
he[0]: הקובץ שוחזר מהפח.
he[1]: %d קבצים שוחזרו מהפח.

en: Media permanently deleted.
he: מחקתי תגובה אחת לצמיתות

en: Error saving media attachment.
he: ארעה שגיאה במהלך שמירת קובץ המדיה.

en: Media moved to the trash.
he: הקבצים הועברו לפח.

en: Media restored from the trash.
he: קבצים שוחזרו מהפח.

[ctx: uploaded files]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
he[0]: כל הקבצים <span class="count">(%s)</span>
he[1]: כל הקבצים <span class="count">(%s)</span>

[ctx: detached files]
en: Unattached <span class="count">(%s)</span> | Unattached <span class="count">(%s)</span>
he[0]: לא משויכים <span class="count">(%s)</span>
he[1]: לא משויכים <span class="count">(%s)</span>

[ctx: uploaded files]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
he[0]: פח <span class="count">(%s)</span>
he[1]: פח <span class="count">(%s)</span>

en: Attach to a post
he: לשייך לפוסט

en: Scan for lost attachments
he: למצוא קבצים לא משוייכים

en: Edit User
he: עריכת פרטי משתמש

en: Invalid user ID.
he: מספר משתמש לא חוקי.

en: Use https
he: להשתמש ב-https

en: Always use https when visiting the admin
he: להשתמש תמיד ב-https עבור ממשק הניהול

en: You do not have permission to edit this user.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת המשתמש הזה.

en: User updated.
he: פרטי המשתמש עודכנו

en: Personal Options
he: אפשרויות אישיות

en: Visual Editor
he: עורך ויזואלי

en: Disable the visual editor when writing
he: לא להשתמש בעורך הוויזואלי

en: Admin Color Scheme
he: ערכת צבעים בממשק הניהול

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
he: אפשר שימוש בקיצורי מקלדת לניהול תגובות.

en: First Name
he: שם פרטי

en: Last Name
he: שם משפחה

en: Nickname
he: כינוי

en: (required)
he: (חובה)

en: Display name publicly as
he: השם שיוצג לכולם

en: Contact Info
he: מידע ליצירת קשר

en: Website
he: אתר

en: About Yourself
he: אודותיך

en: About the user
he: אודות המשתמש

en: Biographical Info
he: מידע ביוגרפי

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
he: מידע ביוגרפי שיופיע בפרופיל. מידע זה עשוי להיות מוצג באופן פומבי באתר.

en: New Password
he: סיסמה חדשה

en: If you would like to change the password type a new one. Otherwise leave this blank.
he: לשינוי הסיסמה, יש להקליד כאן את הסיסמה החדשה. הסיסמה לא תשתנה אם השדה ישאר ריק.

en: Type your new password again.
he: אישור סיסמה.

en: Additional Capabilities
he: הרשאות נוספות

en: Update Profile
he: עדכן פרופיל

en: Update User
he: לעדכן פרטי משתמש

en: [%s] Joining confirmation
he: [%s] אישור הצטרפות

en: Add New User
he: משתמש חדש

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
he: ההזמנה נשלחה. החשבון החדש יופעל רק אחרי לחיצה על הקישור לאישור ההזמנה.

en: (twice, required)
he: (חובה)

en: Send Password?
he: לשלוח סיסמה באימייל?

en: Send this password to the new user by email.
he: לשלוח סיסמה למשתמש החדש באימייל.

en: Skip Confirmation Email
he: לא לשלוח אימייל לאישור

en: You can&#8217;t edit that user.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת המשתמש הזה.

en: You can&#8217;t delete users.
he: אין לך הרשמת מתאימות למחיקת משתמשים.

en: Delete Users
he: למחוק משתמשים

en: ID #%1s: %2s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
he: מספר סידורי %1s: %2s <strong>המשתמש הנוכחי לא ימחק.</strong>

en: ID #%1s: %2s
he: מספר סידורי %1s: %2s

en: What should be done with posts and links owned by this user? | What should be done with posts and links owned by these users?
he[0]: מה לעשות עם הפוסטים והקישורים של המשתמש הזה?
he[1]: מה לעשות עם הפוסטים והקישורים של המשתמשים האלה?

en: Delete all posts and links.
he: למחוק את כל הפוסטים והקישורים.

en: Attribute all posts and links to:
he: לשייך את כל הפוסטים והקישורים למשתמש:

en: Confirm Deletion
he: לאשר ולמחוק

en: There are no valid users selected for deletion.
he: לא נבחרו משתמשים תקינים שאפשר למחוק.

en: %s user deleted | %s users deleted
he[0]: משתמש %s נמחק
he[1]: %s משתמשים נמחקו

en: New user created.
he: יצרת משתמש חדש.

en: Changed roles.
he: שיניתי את התפקידים.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת משתמשים.

en: Other user roles have been changed.
he: השינויים בתפקידי המשתמשים האחרים נשמרו.

en: You can&#8217;t delete the current user.
he: אי אפשר למחוק את המשתמש הפעיל.

en: Other users have been deleted.
he: המשתמשים האחרים נמחקו.

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
he[0]: כל המשתמשים <span class="count">(%s)</span>
he[1]: כל המשתמשים <span class="count">(%s)</span>

en: Change role to&hellip;
he: לשנות את התפקיד ל&hellip;

en: Change
he: לשנות

en: Widgets
he: וידג'טים

en: Inactive Widgets
he: וידג'טים לא פעילים

en: No Sidebars Defined
he: לא הוגדרו סרגלים צדדיים

en: The theme you are currently using isn&#8217;t widget-aware, meaning that it has no sidebars that you are able to change. For information on making your theme widget-aware, please <a href="http://codex.wordpress.org/Widgetizing_Themes">follow these instructions</a>.
he: ערכת העיצוב שלך לא תומכת בווידג'טים, ואין לה סרגל צדדי שאפשר לערוך באמצעות ממשק הניהול. אפשר להוסיף לכל ערכת עיצוב תמיכה בווידג'טים, <a href="http://codex.wordpress.org/Widgetizing_Themes">לפי ההוראות האלו</a>.

en: Widget %s
he: וידג'ט: %s

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
he: להוספת הווידג'ט לסרגל צדדי, וכן לבחירת המיקום שלו בסרגל הצדדי שנבחר

en: Position
he: מיקום

en: Save Widget
he: שמירה

en: Changes saved.
he: שמרתי את השינויים.

en: Error while saving.
he: ארעה שגיאה במהלך השמירה.

en: Error in displaying the widget settings form.
he: שגיאה בתצוגת טופס הגדרות ווידג'ט

en: Available Widgets
he: וידג'טים זמינים

en: Drag widgets from here to a sidebar on the right to activate them. Drag widgets back here to deactivate them and delete their settings.
he: אפשר לגרור את הווידג'טים מהרשימה הזו אל הסרגל הצדדי כדי להפעיל אותם. להסרת ווידג'טים מהסרגל הצדדי ואיפוס ההגדרות שלהם, יש לגרור אותם לכאן בחזרה.

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
he: אפשר לגרור לכאן ווידג'טים כדי להסיר אותם מהסרגל הצדדי, אבל מבלי שההגדרות שלהם תמחקנה.

en: Sorry, you do not have the right to edit/publish new posts.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכה או פרסום של פוסטים חדשים.

en: Sorry, your entry could not be posted. Something wrong happened.
he: לא הצלחתי לפרסם את הפוסט שלך. משהו השתבש בדרך.

en: Sorry, you do not have the right to access this post.
he: אין לך הרשאות מתאימות לגישה לפוסט הזה.

en: Sorry, you do not have the right to edit this post.
he: אין לך הרשאות מתאימות לעריכת הפוסט הזה.

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be edited.
he: מסיבה כלשהי, לא ניתן לשמור שינויים בפוסט זה.

en: Sorry, you do not have the right to delete this post.
he: אין לך הרשאות מתאימות למחיקת הפוסט הזה.

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be deleted.
he: מסיבה מוזרה כשלהיא, לא הצלחתי למחוק את הפוסט הזה.

en: Sorry, you do not have permission to upload files.
he: אין לך הרשאות מתאימות להעלאת קבצים.

en: Sorry, comments are closed for this item.
he: התגובות סגורות כרגע.

en: Sorry, you must be logged in to post a comment.
he: צריך להיכנס למערכת כדי להגיב.

en: Akismet Configuration
he: הגדרות אקיזמט

en: Your key has been cleared.
he: מחקתי את המפתח שלך.

en: Your key has been verified. Happy blogging!
he: המפתח שלך פעיל.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
he: המפתח שהזנת לא תקין.

en: The key you entered could not be verified because a connection to akismet.com could not be established. Please check your server configuration.
he: לא הצלחתי לאמת את המפתח שהזנת בגלל שלא הצלחתי להתחבר ל-akismet.com. כדאי לבדוק את הגדרות השרת או לנסות שוב מאוחר יותר.

en: There was a problem connecting to the Akismet server. Please check your server configuration.
he: לא הצלחתי להתחבר לשרת של Akismet. כדאי לבדוק את הגדרות השרת או לנסות שוב מאוחר יותר.

en: Please enter an API key. (<a href="%s" style="color:#fff">Get your key.</a>)
he: צריך להזין מפתח API. (<a href="%s" style="color:#fff">לקבלת מפתח.</a>)

en: This key is valid.
he: המפתח הזה תקין.

en: The key below was previously validated but a connection to akismet.com can not be established at this time. Please check your server configuration.
he: כבר אימתתי את המפתח הזה בעבר, אבל כרגע אי אפשר להתחבר ל-akismet.com. כדאי לבדוק את הגדרות השרת או לנסות שוב מאוחר יותר.

en: Why might my key be invalid?
he: למה המפתח שלי לא עובד?

en: This can mean one of two things, either you copied the key wrong or that the plugin is unable to reach the Akismet servers, which is most often caused by an issue with your web host around firewalls or similar.
he: יכול להיות שתי סיבות. או שיש טעות הקלדה (או העתקה) במפתח - לכן כדאי לנסות להדביק אותו שוב, או שהתוסף לא מצליח להתחבר לשרתי של אקיזמט - מה שבדרך כלל אומר שיש איזו בעיה בשרת שצריך לבדוק.

en: Update options &raquo;
he: שמירה &raquo;

en: Server Connectivity
he: קישוריות לשרת

en: Unable to reach some Akismet servers.
he: לא הצלחתי להתחבר לחלק מהשרתים של אקיזמט

en: Unable to reach any Akismet servers.
he: לא הצלחתי להתחבר לשרתים של אקיזמט.

en: All Akismet servers are available.
he: כל השרתים של אקיזמט פועלים.

en: Akismet is working correctly.  All servers are accessible.
he: אקיזמט פועל כהלכה. כל השרתים נגישים ופעילים.

en: Network functions are disabled.
he: פונקציות הרשת לא זמינות.

en: Unable to find Akismet servers.
he: לא הצלחתי להתחבר לשרתים של אקיזמט.

en: Akismet server
he: שרת אקיזמט

en: Network Status
he: מצב הרשת

en: Last checked %s ago.
he: הבדיקה האחרונה נערכה לפני %s.

en: Check network status &raquo;
he: בדיקת מצב הרשת &raquo;

en: Akismet Stats
he: סטטיסטיקות אקיזמט

en: Akismet is almost ready.
he: אקיזמט כמעט מוכן.

en: Akismet has detected a problem.
he: בעיה באקיזמט

en: Akismet Spam (%s)
he: תגובות זבל (%s)

en: Akismet Spam
he: תגובות זבל

en: You do not have sufficient permission to moderate comments.
he: אין לך הרשאות מתאימות לניהול תגובות.

en: %1$s comments recovered.
he: שחזרו %1$s תגובות.

en: All spam deleted.
he: כל תגובות הזבל נמחקו.

en: Caught Spam
he: תגובות זבל

en: Akismet has caught <strong>%1$s spam</strong> for you since you first installed it.
he: אקיזמט חסם <strong>%1$s</strong> תגובות זבל מאז הפעלתו.

en: You have no spam currently in the queue. Must be your lucky day. :)
he: אין תגובות זבל שממתינות לאישור.

en: You can delete all of the spam from your database with a single click. This operation cannot be undone, so you may wish to check to ensure that no legitimate comments got through first. Spam is automatically deleted after 15 days, so don&#8217;t sweat it.
he: אפשר למחוק את כל תגובות הזבל מבסיס הנתונים בלחיצה אחת. פעולה זו לא ניתנת לביטול או לשחזור, לכן כדאי לוודא שאין תגובות לגיטימיות ברשימה. תגובות זבל נמחקות אוטומטית בתוך 15 יום.

en: There are currently %1$s comments identified as spam.
he: %1$s תגובות סומנו כתגובות זבל.

en: Delete all
he: מחק הכל

en: These are the latest comments identified as spam by Akismet. If you see any mistakes, simply mark the comment as "not spam" and Akismet will learn from the submission. If you wish to recover a comment from spam, simply select the comment, and click Not Spam. After 15 days we clean out the junk for you.
he: אלו התגובות האחרונות שאקיזמט הגדיר כתגובות זבל. אם יש טעויות, יש לסמן את התגובה כתגובה לגיטימית. התגובה תוצג כרגיל באתר ואקיזמט ילמד מהטעות שלו. תגובות זבל נמחקות אוטומטית תוך 15 יום.

en: All
he: הכל

en: Search Spam &raquo;
he: חיפוש תגובות זבל

en: &laquo; Previous Page
he: &laquo; העמוד הקודם

en: Next Page &raquo;
he: העמוד הבא &raquo;

en: IP:
he: &rlm;IP&rlm;:

en: De-spam marked comments &raquo;
he: שיחזור תגובות שסומנו בטעות כתגובות זבל &raquo;

en: Comments you de-spam will be submitted to Akismet as mistakes so it can learn and get better.
he: תגובות שאקיזמט סיווג בטעות כתגובות זבל תישלחנה לאקיזמט כטעויות, כדי שהוא יוכל ללמוד מהן ולהשתפר.

en: No results found.
he: לא נמצאו תוצאות.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
he[0]: <a href="%1$s">אקיזמט</a> הגן על האתר שלך <a href="%2$s">מ-%3$s תגובות זבל</a>.
he[1]: <a href="%1$s">אקיזמט</a> הגן על האתר שלך <a href="%2$s">מ-%3$s תגובות זבל</a>.

en: Recheck Queue for Spam
he: לסרוק מחדש את התגובות שממתינות לאישור

en: Check for Spam
he: מצא תגובות זבל

en: Comments on %s
he: תגובות לפוסט: &quot;%s&quot;&rlm;

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
he: פועל על וורדפרס, מערכת אישית פתוחה לניהול אתרים עצמאיים

en: Enter your password to view comments.
he: יש להזין סיסמה כדי לראות את התגובות.

en: No Comments
he: אין תגובות

en: 1 Comment
he: תגובה אחת

en: % Comments
he: % תגובות

en: Edit This
he: עריכה

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
he: צריך <a href="%s">להיכנס למערכת</a> כדי לכתוב תגובה.

en: Tags:
he: תגים:

en: (more...)
he: (המשך&#8230;)

en: Pages:
he: :עמודים

en: Categories:
he: :קטגוריות

en: The latest comments to all posts in RSS
he: התגובות האחרונות לכל הפוסטים, ב-RSS

en: Comments <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
he: פיד <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> לתגובות

en: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">says:</span>
he: <span class="says">מאת</span> <cite class="fn">%s</cite>:

en: Your comment is awaiting moderation.
he: התגובה שלך ממתינה לאישור

en: %1$s at %2$s
he: %1$s בשעה %2$s

en: (Edit)
he: (עריכה)

en: View all posts in %s
he: כל הפוסטים ב%s

en: Meta
he: כלים

en: XML error: %s at line %d
he: שגיאת XML: %s בשורה %d

en: Visit %s&#8217;s website
he: אל האתר של %s

en: Posts by %s
he: פוסטים מאת %s

en: Last updated: %s
he: עדכון אחרון: %s

en: Bookmarks
he: קישורים

en: No categories
he: אין קטגוריות

en: %s topic | %s topics
he[0]: נושא %s
he[1]: %s נושאים

en: No server specified
he: לא הוגדר שרת

en: Error
he: שגיאה

en: no login ID submitted
he: אין נתוני התחברות (No login ID submitted)

en: connection not established
he: לא הצלחתי להתחבר (connection not established)

en: No password submitted
he: לא הזנת סיסמה

en: Authentication failed
he: לא ניתן להתחבר (Authentication failed)

en: No connection to server
he: אין חיבור לשרת (No connection to server)

en: No login ID submitted
he: אין נתוני התחברות (No login ID submitted)

en: No server banner
he: בעיה עם השרת (No server banner)

en: abort
he: ביטול

en: apop authentication failed
he: לא ניתן להתחבר (apop authentication failed)

en: Premature end of list
he: לא קיבלתי את כל הרשימה (Premature end of list)

en: Empty command string
he: רשימת פקודות ריקה (Empty command string)

en: connection does not exist
he: החיבור לא קיים (connection does not exist)

en: No msg number submitted
he: אין מספר הודעה (No msg number submitted)

en: Command failed
he: הפקודה נכשלה

en: View all posts filed under %s
he: כל הפוסטים ב%s

en: Feed for all posts filed under %s
he: פיד של כל פוסטים בקטגוריה %s

en: Comments Off
he: סגור לתגובות

en: Comment on %s
he: תגובה לפוסט: &quot;%s&quot;&rlm;

en: Log in to Reply
he: התחבר למערכת כדי להשתתף בדיון

en: Leave a Comment
he: להגיב

en: Log in to leave a Comment
he: להגיב

en: Click here to cancel reply.
he: ביטול

en: Leave a Reply
he: כתיבת תגובה

en: Leave a Reply to %s
he: להגיב על %s

en: Permanently Delete Comment
he: למחוק תגובה לצמיתות

en: You are about to approve the following comment:
he: ביקשת לאשר לפרסום את התגובה הבאה:

en: Approve Comment
he: לאשר תגובה

en: Caution:
he: זהירות:

en: Author
he: מאת

en: E-mail
he: כתובת אימייל

en: URL
he: כתובת URL

[ctx: noun]
en: Comment
he: התגובה שלך

en: Are you sure you want to do this?
he: ההחלטה סופית?

en: No
he: לא

en: Unknown action.
he: אני לא מכירה את הפעולה הזו.

en: Custom Background
he: התאמה אישית לרקע

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
he: עדכנתי את הרקע. אפשר לראות איך זה נראה <a href="%s">באתר</a>.

en: Choose an image from your computer:
he: לבחור תמונה מהמחשב:

en: Upload
he: להעלות

en: Save Changes
he: שמור שינויים

en: Custom Header
he: התאמה אישית לכותרת

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
he: עדכנתי את הכותרת העליונה. אפשר לראות איך זה נראה <a href="%s">באתר</a>.

en: Image could not be processed.  Please go back and try again.
he: לא הצלחתי לעבד את התמונה. אפשר לחזור אחורה ולנסות שוב.

en: Image Processing Error
he: שגיאה בעיבוד התמונה

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
he: החלק מהתמונה שיופיע בכותרת האתר.

en: You do not have permission to customize headers.
he: אין לך הרשאות מתאימות לשינוי הכותרת.

en: Edit &#8220;%s&#8221;
he: עריכת &quot;%s&quot;

en: Edit
he: עריכה

en: Restore
he: לשחזר

en: Trash
he: להעביר לפח

en: Delete Permanently
he: למחוק לצמיתות

en: View &#8220;%s&#8221;
he: להציג את &quot;%s&quot;

en: View
he: להציג

en: No Tags
he: אין תגים

en: Unpublished
he: לא פורסם

en: Y/m/d g:i:s A
he: Y/m/d G:i:s

en: %s from now
he: %s מעכשיו

en: %s ago
he: לפני %s

en: (Unattached)
he: (לא משוייך)

en: Attach
he: לשייך

en: %s pending
he: %s ממתין לאישור

en: No media attachments found.
he: לא מצאתי קובצי מדיה.

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
he: תוצאות החיפוש: &quot;%s&quot;&rlm;

en: %s comment approved | %s comments approved
he[0]: תגובה %s אושרה
he[1]: %s תגובות אושרו

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
he[0]: תגובה %s סומנה כתגובת זבל
he[1]: %s תגובות סומנו כתגובות זבל

en: Undo
he: לבטל פעולה אחרונה

en: %s comment restored from the spam | %s comments restored from the spam
he[0]: תגובה %s שוחזרה מתגובות זבל
he[1]: %s תגובות שוחזרו מתגובות זבל

en: %s comment permanently deleted | %s comments permanently deleted
he[0]: תגובה %s נמחקה לצמיתות
he[1]: %s תגובות נמחקו לצמיתות

[ctx: comments]
en: All | All
he[0]: כל התגובות
he[1]: כל התגובות

en: Pending <span class="count">(<span class="pending-count">%s</span>)</span> | Pending <span class="count">(<span class="pending-count">%s</span>)</span>
he[0]: בהמתנה <span class="count">(<span class="pending-count">%s</span>)</span>
he[1]: בהמתנה <span class="count">(<span class="pending-count">%s</span>)</span>

en: Approved | Approved
he[0]: תגובות מאושרות
he[1]: תגובות מאושרות

en: Spam <span class="count">(<span class="spam-count">%s</span>)</span> | Spam <span class="count">(<span class="spam-count">%s</span>)</span>
he[0]: תגובות זבל  <span class="count">(<span class="spam-count">%s</span>)</span>
he[1]: תגובות זבל <span class="count">(<span class="spam-count">%s</span>)</span>

en: Trash <span class="count">(<span class="trash-count">%s</span>)</span> | Trash <span class="count">(<span class="trash-count">%s</span>)</span>
he[0]: פח <span class="count">(<span class="trash-count">%s</span>)</span>
he[1]: פח <span class="count">(<span class="trash-count">%s</span>)</span>

en: Search Comments
he: חיפוש בתגובות

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
he: %s עד %s מתוך %s&rlm;

en: Bulk Actions
he: עריכה קבוצתית

en: Unapprove
he: שלול אישור

en: Approve
he: לאשר

en: Not Spam
he: תגובה לגיטימית

en: Move to Trash
he: להעביר לפח

en: Apply
he: החל

en: Show all comment types
he: הצג את כל התגובות

en: Comments
he: תגובות

en: Pings
he: פינגים

en: Filter
he: סינון

en: Empty Spam
he: למחוק את כל תגובות הזבל

en: Empty Trash
he: לרוקן את הפח

en: No comments awaiting moderation&hellip; yet.
he: אין תגובות שממתינות לאישור.

en: No comments found.
he: לא מצאתי תגובות כאלה.

en: Post updated. <a href="%s">View post</a>
he: הפוסט עודכן. <a href="%s">להציג באתר</a>

en: Custom field updated.
he: השדה עודכן.

en: Custom field deleted.
he: מחקתי את השדה המיוחד

en: Post updated.
he: הפוסט עודכן.

en: Post restored to revision from %s
he: הפוסט שוחזר לגרסה מתאריך %s

en: Post published. <a href="%s">View post</a>
he: הפוסט פורסם. <a href="%s">להציג באתר</a>

en: Post saved.
he: הפוסט נשמר.

en: Post submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview post</a>
he: פוסט הוגש לאישור. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה</a>

en: Post scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview post</a>
he: תזמנת את הפוסט לפרסום: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">תצוגה מקדימה</a>

en: M j, Y @ G:i
he: j F, Y בשעה G:i

en: Post draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview post</a>
he: עדכנתי את הטיוטה. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה</a>

en: Page updated. <a href="%s">View page</a>
he: העמוד עודכן. <a href="%s">להציג באתר</a>

en: Page updated.
he: העמוד עודכן.

en: Page restored to revision from %s
he: שחזרתי את העמוד לגרסה מתאריך %s

en: Page published. <a href="%s">View page</a>
he: העמוד פורסם. <a href="%s">אל העמוד</a>

en: Page submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview page</a>
he: הגשתי את העמוד לאישור. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה</a>

en: Page scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview page</a>
he: תזמנת את העמוד לפרסום  <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">תצוגה מקדימה</a>

en: Page draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview page</a>
he: עדכנתי את הטיוטה. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה</a>

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below.  <a href="%s">View the autosave</a>
he: לפוסט הזה יש גרסה שנשמרה אוטומטית, והיא עשויה להיות חדשה יותר מהגרסה הזו. <a href="%s">להציג את הגרסה שנשמרה אוטומטית</a>.

en: Publish
he: לפרסם

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Excerpt
he: תקציר

en: Send Trackbacks
he: לשלוח טראקבאקים

en: Custom Fields
he: שדות מיוחדים

en: Discussion
he: דיון

en: Slug
he: מזהה לכתובת

en: Revisions
he: גרסאות

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
he: עדכון אחרון מאת %1$s ב-%2$s בשעה %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
he: עדכון אחרון ב-%1$s בשעה %2$s

en: Editing Comment # %s
he: עריכת תגובה מס' #%s

en: View Comment
he: להציג

[ctx: adjective]
en: Approved
he: תגובות מאושרות

[ctx: adjective]
en: Spam
he: תגובות זבל

en: Submitted on: <b>%1$s</b>
he: תאריך: <b>%1$s</b>

en: Update Comment
he: שמירה

en: Name:
he: שם:

en: E-mail (%s):
he: אימייל (%s):

en: send e-mail
he: לשלוח אימייל

en: E-mail:
he: אימייל:

en: visit site
he: אל האתר

en: URL (%s):
he: כתובת (%s):

en: URL:
he: כתובת:

en: Link Categories
he: קטגוריות קישורים

en: Search Categories
he: חיפוש קטגוריות

en: Delete
he: למחוק

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
he: המזהה בכתובת ה-URL. המזהה יכול להכיל רק אותיות, מספרים ומקפים.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
he: התיאור אינו מוצג כברירת מחדל, אבל ערכות עיצוב מסוימות עשויות להציג אותו.

en: Edit Link Category
he: עריכת קטגוריית קישורים

en: Update Category
he: לעדכן קטגוריה

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
he: <a href="%s">קישורים</a> / עריכת קישור

en: Update Link
he: לעדכן קישור

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
he: <a href="%s">קישורים</a> / הוספת קישור חדש

en: Add Link
he: הוסף קישור

en: Save
he: שמירה

en: Categories
he: קטגוריות

en: Target
he: חלון (target)

en: Link Relationship (XFN)
he: יחסי קישורים (XFN)

en: Advanced
he: אפשרויות נוספות

en: Link added.
he: הוספתי את הקישור.

en: Name
he: שם

en: Example: Nifty blogging software
he: לדוגמה: תוכנת אתרים מצויינת

en: Web Address
he: כתובת URL

en: Example: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; don&#8217;t forget the <code>http://</code>
he: לדוגמה: <code>http://he.wordpress.org/</code> &#8212; לא לשכוח את ה-<code>http://</code>

en: Description
he: תיאור

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
he: יוצג כשגולשים יעמדו עם העכבר מעל הקישור בבלוגרול, או מתחת לקישור - לפי בחירתך.

en: The name is how it appears on your site.
he: השם שיוצג באתר.

en: None
he: ללא

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
he: קטגוריות, בניגוד לתגים, תומכות במבנה היררכי. לדוגמה, יכולה להיות לך קטגוריה &quot;מוזיקה&quot;, ותחתיה תת-קטגוריות &quot;רוק&quot; או &quot;פופ&quot;. זה שדה אופציונלי לחלוטין.

en: The description is not prominent by default, however some themes may show it.
he: כברירת מחדל, תיאור הקטגוריה לא מוצג בערכות העיצוב שמגיעות עם וורדפרס, אבל ערכות עיצוב אחרות עשויות להציג אותו.

en: Invalid taxonomy
he: מונח לא תקני

en: Edit Tag
he: עריכת תג

en: Item added.
he: הוספתי את הפריט.

en: Item deleted.
he: מחקתי את הפריט.

en: Item updated.
he: עדכנתי את הפריט.

en: Item not added.
he: לא הצלחתי להוסיף את הפריט.

en: Items deleted.
he: הפריט נחמק.

en: <strong>Note:</strong><br />Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the category <strong>%s</strong>.
he: <strong>לתשומת לבך:</strong><br />מחיקת קטגוריה לא מוחקת את הפוסטים שמשויכים אליה. במקום זאת, פוסטים שהיו משוייכים רק לקטגוריה שנמחקה עוברים לקטגוריה <strong>%s</strong>.

en: Error in moving to trash...
he: ארעה שגיאה בהעברה לפח...

en: Error in restoring from trash...
he: ארעה שגיאה בשחזור מהפח...

en: You are not allowed to delete this item.
he: אין לך הרשאות מתאימות בשביל למחוק את זה.

en: Error in deleting...
he: לא הצלחתי למחוק&#8230;

[ctx: post]
en: Add New
he: פוסט חדש

en: View Post
he: הצג פוסט

en: Edit Post
he: עריכה

en: %s post updated. | %s posts updated.
he[0]: פוסט %s עודכן.
he[1]: %s פוסטים עודכנו.

en: %s item not updated, somebody is editing it. | %s items not updated, somebody is editing them.
he[0]: %s פריט לא עודכן, הוא נערך על ידי משתמש אחר.
he[1]: %s פריטים לא עודכנו, הם פתוחים לעריכה על ידי משתמש אחר.

en: Item permanently deleted. | %s items permanently deleted.
he[0]: פריט נמחק לצמיתות.
he[1]: %s פריטים נמחקו לצמיתות.

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
he[0]: שלי <span class="count">(%s)</span>
he[1]: שלי <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
he[0]: הכל <span class="count">(%s)</span>
he[1]: הכל <span class="count">(%s)</span>

en: Show all dates
he: כל התאריכים

en: View all categories
he: כל הקטגוריות

en: List View
he: תצוגת רשימה

en: Excerpt View
he: תצוגת תקצירים

en: Export
he: יצוא

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
he: כלי היצוא מייצר קובץ XML שמכיל את כל תוכן האתר, ומאפשר לשמור אותו במחשב לצורכי גיבוי או העברה לאתר אחר.

en: This format, which we call WordPress eXtended RSS or WXR, will contain your posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags.
he: פורמט זה נקרא WordPress eXtended RSS, או WXR. הוא מכיל את כל הפוסטים, התגובות, השדות המיוחדים, הקטגוריות והתגים באתר שלך.

en: Download Export File
he: לייצא

en: No importers are available.
he: לא מצאתי אף כלי יבוא.

en: Continue
he: להמשיך

en: Posts
he: פוסטים

en: Users
he: משתמשים

en: Done
he: סיימתי.

en: Anonymous
he: משתמש אנונימי (לא מזוהה)

en: &mdash; Select &mdash;
he: &mdash; בחר &mdash;

en: Submit
he: שלח

en: Movable Type and TypePad
he: Movable Type ו-TypePad

en: Blogroll
he: קישורים

en: Invalid file type
he: סוג קובץ לא חוקי

en: Could not update link in the database
he: לא הצלחתי לעדכן את הקישור בבסיס הנתונים

en: Could not insert link into the database
he: לא הצלחתי להכניס את הקישור לבסיס הנתונים

en: Changing to %s
he: עוברת לתיקיה %s

en: Found %s
he: מצאתי %s

en: The ftp PHP extension is not available
he: תוסף ה-FTP של PHP לא זמין

en: FTP hostname is required
he: לא הזנת את כתובת שרת ה-FTP

en: FTP username is required
he: לא הזנת את שם המשתמש בשרת ה-FTP

en: FTP password is required
he: לא הזנת את הסיסמה לשרת ה-FTP

en: Failed to connect to FTP Server %1$s:%2$s
he: התחברות לשרת ה-FTP %1$s:%2$s נכשלה

en: Username/Password incorrect for %s
he: שם משתמש או סיסמה לא נכונים עבור %s

en: The ssh2 PHP extension is not available
he: התוסף SSH2 לא זמין בהתקנת ה-PHP שלך

en: The ssh2 PHP extension is available, however, we require the PHP5 function <code>stream_get_contents()</code>
he: הרחבת SSH2 של PHP זמינה אך היא פועלת רק עם הפונקציה <code>stream_get_contents()</code> של PHP בגרסה 5.

en: SSH2 hostname is required
he: לא הזנת כתובת לשרת SSH2

en: SSH2 username is required
he: לא הזנת שם משתמש לשרת SSH2

en: SSH2 password is required
he: לא הזנת סיסמה לשרת SSH2

en: Failed to connect to SSH2 Server %1$s:%2$s
he: התחברות לשרת ה-SSH2 %1$s:%2$s נכשלה

en: Public and Private keys incorrect for %s
he: שגיאה במפתח הפרטי והציבורי של %s

en: Unable to perform command: %s
he: לא הצלחתי לבצע את הפקודה: %s

en: Invalid Data provided.
he: נתונים לא תקניים (Invalid Data provided).

en: Could not access filesystem.
he: לא הצלחתי לגשת למערכת הקבצים.

en: Filesystem error.
he: שגיאה במערכת הקבצים.

en: Unable to locate WordPress Root directory.
he: לא מצאתי את התיקיה הראשית של וורדפרס.

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
he: לא הצלחתי למצוא את תיקית התוכן של וורדפרס (wp-content).

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
he: לא מצאתי את תיקיית התוספים של וורדפרס.

en: Unable to locate WordPress Theme directory.
he: לא הצלחתי למצוא את תיקית ערכות העיצוב של וורדפרס.

en: Unable to locate needed folder (%s).
he: לא מצאתי את התיקיה הנחוצה (%s).

en: Download failed.
he: ההורדה נכשלה.

en: Installing the latest version&#8230;
he: התקנת גרסה חדשה&#8230;

en: Destination folder already exists.
he: התיקיה כבר קיימת.

en: Could not create directory.
he: לא הצלחתי ליצור את התיקיה.

en: Incompatible Archive.
he: קובץ ארכיון מקולקל.

en: Enabling Maintenance mode&#8230;
he: מעבר למצב תחזוקה&#8230;

en: Disabling Maintenance mode&#8230;
he: ביטול מצב תחזוקה&#8230;

en: The plugin is at the latest version.
he: זו הגרסה העדכנית ביותר של התוסף הזה.

en: Downloading update from <span class="code">%s</span>&#8230;
he: הורדת קובץ השדרוג <span class="code">%s</span>&#8230;

en: Unpacking the update&#8230;
he: פתיחת חבילה&#8230;

en: Deactivating the plugin&#8230;
he: מכבה את התוסף&#8230;

en: Removing the old version of the plugin&#8230;
he: מסירה את הגרסה הקודמת של התוסף&#8230;

en: Could not remove the old plugin.
he: לא הצלחתי להסיר את הגרסה הקודמת של התוסף,

en: Install package not available.
he: לא מצאתי את קובץ ההתקנה.

en: Downloading install package from <span class="code">%s</span>&#8230;
he: הורדת קובץ ההתקנה מהכתובת <span class="code">%s</span>

en: Unpacking the package&#8230;
he: פתיחת חבילה&#8230;

en: Installing the plugin&#8230;
he:  התקנת תוסף&#8230;

en: Plugin install failed.
he: לא הצלחתי להתקין את התוסף.

en: Plugin installed successfully.
he: התקנתי את התוסף בהצלחה.

en: The theme is at the latest version.
he: זו הגרסה העדכנית ביותר של ערכת העיצוב הזו.

en: Removing the old version of the theme&#8230;
he: מסירה את הגרסה הקודמת של ערכת העיצוב&#8230;

en: Could not remove the old theme.
he: לא הצלחתי להסיר את הגרסה הקודמת של ערכת העיצוב.

en: Installing the theme&#8230;
he: התקנת ערכת עיצוב&#8230;

en: Theme install failed.
he: לא הצלחתי להתקין את ערכת העיצוב.

en: Theme installed successfully.
he: .ערכת העיצוב הותקנה בהצלחה

en: WordPress is at the latest version.
he: זו הגרסה העדכנית ביותר של וורדפרס.

en: Could not copy files.
he: לא הצלחתי להעתיק את הקבצים.

en: Reactivating the plugin&#8230;
he: הפעלה מחדש של התוסף&#8230;

en: Activate this plugin
he: הפעל תוסף הזה

en: Activate Plugin
he: הפעל תוסף

en: Return to Plugins page
he: חזרה לתוספים

en: Successfully installed the plugin <strong>%s %s</strong>.
he: התקנתי את התוסף <strong>%s %s</strong>.

en: Return to Plugin Installer
he: חזרה להתקנת תוספים

en: Successfully installed the theme <strong>%1$s %2$s</strong>.
he: התקנתי בהצלחה את ערכת העיצוב <strong>%1$s %2$s</strong>.

en: Preview &#8220;%s&#8221;
he: תצוגה מקדימה &quot;%s&quot;

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Activate &#8220;%s&#8221;
he: להפעיל את &quot;%s&quot;

en: Return to Theme Installer
he: לחזור להתקנת ערכות עיצוב

en: Themes page
he: עמוד ערכות העיצוב

en: Return to Themes page
he: חזרה לערכות העיצוב

en: Please select a file
he: לא בחרת קובץ

en: The uploaded file could not be moved to %s.
he: לא הצלחתי להעביר את הקובץ אל %s.

en: Right Now
he: מה המצב?

en: Recent Comments
he: תגובות אחרונות

en: Incoming Links
he: קישורים נכנסים

en: Plugins
he: תוספים

en: QuickPress
he: פוסט מהיר

en: Recent Drafts
he: טיוטות אחרונות

en: http://planet.wordpress.org/
he: http://planet.mazhir.com/

en: http://planet.wordpress.org/feed/
he: http://feeds.feedburner.com/planetwpheb

en: Other WordPress News
he: עדכוני וורדפרס נוספים

en: View all
he: להציג הכל

en: Cancel
he: לבטל

en: Configure
he: הגדרות

en: Post | Posts
he[0]: פוסט
he[1]: פוסטים

en: Comment | Comments
he[0]: תגובה
he[1]: תגובות

en: Page | Pages
he[0]: עמוד
he[1]: עמודים

[ctx: Right Now]
en: Approved | Approved
he[0]: תגובות מאושרות
he[1]: תגובות מאושרות

en: Category | Categories
he[0]: קטגוריה
he[1]: קטגוריות

en: Pending | Pending
he[0]: בהמתנה
he[1]: בהמתנה

en: Tag | Tags
he[0]: תג
he[1]: תגים

en: Theme <span class="b">%1$s</span> with <span class="b">%2$s Widget</span> | Theme <span class="b">%1$s</span> with <span class="b">%2$s Widgets</span>
he[0]: ערכת עיצוב <span class="b">%1$s</span> עם <span class="b">ווידג'ט %2$s</span>
he[1]: ערכת עיצוב <span class="b">%1$s</span> עם <span class="b">%2$s ווידג'טים</span>

en: Theme <span class="b"><a href="themes.php">%1$s</a></span>
he: ערכת עיצוב <span class="b"><a href="themes.php">%1$s</a></span>

en: Theme <span class="b">%1$s</span>
he: ערכת עיצוב <span class="b">%1$s</span>

en: Post submitted. <a href="%s">Preview post</a> | <a href="%s">Edit post</a>
he: הפוסט הוגש לאישור. <a href="%s">להציג</a> | <a href="%s">לערוך</a>

en: You can also try %s, easy blogging from anywhere on the Web.
he: אפשר לנסות את %s, לכתיבה מהירה וקלה מכל מקום ברשת.

en: Press This
he: לגהץ

en: Content
he: תוכן

en: Tags
he: תגים

en: Save Draft
he: שמור טיוטה

en: Reset
he: לאפס

en: Submit for Review
he: להגיש לאישור

en: There are no drafts at the moment
he: אין לך טיוטות באתר

en: No comments yet.
he: אין תגובות.

en: Approve this comment
he: לאשר את התגובה הזו

en: Unapprove this comment
he: לשלול את האישור של התגובה הזו

en: Edit comment
he: עריכת תגובה

en: Reply to this comment
he: להגיב לתגובה זו

en: Reply
he: להגיב

en: Mark this comment as spam
he: תגובת זבל

[ctx: verb]
en: Spam
he: תגובת זבל

en: Move this comment to the trash
he: העברת התגובה לפח

[ctx: verb]
en: Trash
he: להעביר לפח

en: From %1$s on %2$s%3$s
he: מאת %1$s על %2$s%3$s

en: [Pending]
he: [בהמתנה]

en: Pingback
he: פינגבאק

en: Trackback
he: טראקבאק

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s
he: %1$s לפוסט %2$s

en: Number of comments to show:
he: כמות התגובות שיוצגו:

en: Loading&#8230;
he: מעדכן&#8230;

en: This widget requires JavaScript.
he: הווידג'ט הזה לא פועל בלי ג'אווהסקריפט

en: <strong>RSS Error</strong>: %s
he: <strong>שגיאה בפיד RSS</strong>:&rlm; %s

en: This dashboard widget queries <a href="http://blogsearch.google.com/">Google Blog Search</a> so that when another blog links to your site it will show up here. It has found no incoming links&hellip; yet. It&#8217;s okay &#8212; there is no rush.
he: הווידג'ט הזה מציג קישורים נכנסים <a href="http://blogsearch.google.com/">מ-Google Blog Search</a>. כשאתר אחר יקשר לאתר שלך, הקישור יופיע כאן. גוגל עדיין לא מצאה קישורים נכנסים לאתר שלך - אבל זה בסדר, אין מה למהר.

en: Somebody
he: מישהו

en: %1$s linked here <a href="%2$s">saying</a>, "%3$s"
he: <a href="%2$s">%1$s</a>: "%3$s"

en: %1$s linked here saying, "%3$s"
he: %1$s: "%3$s"

en: on %4$s
he: ב-%4$s

en: Most Popular
he: הכי פופולריים

en: Newest Plugins
he: הכי חדשים

en: Recently Updated
he: עודכנו לאחרונה

en: Install
he: להתקין

en: Unknown Feed
he: פיד לא מוכר

en: Main Index Template
he: תבנית ראשית

en: Stylesheet
he: קובץ העיצוב

en: RTL Stylesheet
he: תצוגה מימין לשמאל

en: Popup Comments
he: תגובות בחלון חדש

en: Footer
he: תחתית כל עמוד

en: Header
he: תמונת כותרת

en: Sidebar
he:  סרגל צדדי

en: Archives
he: ארכיון

en: Category Template
he: עמוד קטגוריה

en: Page Template
he: תבנית עמוד

en: Search Results
he: תוצאות חיפוש

en: Search Form
he: טופס חיפוש

en: Single Post
he: פוסט בודד

en: 404 Template
he: שגיאה 404

en: Links Template
he: עמוד קישורים

en: Theme Functions
he: פונקציות

en: Attachment Template
he: עמוד קובץ

en: Image Attachment Template
he: תבנית קובץ תמונה

en: Video Attachment Template
he: תבנית קובץ וידאו

en: Audio Attachment Template
he: תבנית קובץ אודיו

en: Application Attachment Template
he: תבנית קובץ יישום

en: .htaccess (for rewrite rules )
he: &lrm;.htaccess (שכתוב כתובות)

en: Comments Template
he: תגובות

en: Popup Comments Template
he: תגובות בחלון חדש

en: Sorry, can&#8217;t edit files with &#8220;..&#8221; in the name. If you are trying to edit a file in your WordPress home directory, you can just type the name of the file in.
he: אי אפשר לערוך קבצים שיש  &quot;..&quot; בשם שלהם. אם זה קובץ בתיקיה הראשית של וורדפרס, אפשר פשוט לכתוב את שם הקובץ.

en: Sorry, that file cannot be edited.
he: אי אפשר לערוך את הקובץ הזה.

en: The uploaded file exceeds the <code>upload_max_filesize</code> directive in <code>php.ini</code>.
he: הקובץ חורג מהגודל שנקבע עבור <code>upload_max_filesize</code> ב- <code>php.ini</code>.

en: The uploaded file exceeds the <em>MAX_FILE_SIZE</em> directive that was specified in the HTML form.
he: הקובץ שניסית להעלות חורג מהגודל שנקבע תחת <code>MAX_FILE_SIZE</code> בטופס ה-HTML.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
he: הקובץ לא נשלח עד הסוף.

en: No file was uploaded.
he: א הועלה קובץ.

en: Missing a temporary folder.
he: חסרה לי תיקיה זמנית.

en: Failed to write file to disk.
he: לא ניתן לכתוב את הקובץ לכונן הקשיח.

en: File upload stopped by extension.
he: תוסף עצר את העלאת הקובץ.

en: Invalid form submission.
he: הטופס לא מולא כהלכה.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
he: הקובץ ריק. או שהעלת קובץ לא נכון או מקולקל, או שהתקנת ה-PHP שלך לא מאפשרת להעלות קבצים (רצוי לבדוק בקובץ php.ini או לברר עם ספקית האחסון)

en: Specified file failed upload test.
he: הקובץ שנבחר לא עבר את בדיקת השליחה.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini.
he: הקובץ ריק. או שהעלת את קובץ לא נכון או מקולקל, או שהתקנת ה-PHP שלך לא מאפשרת להעלות קבצים (רצוי לבדוק בקובץ php.ini או לברר עם ספקית האחסון)

en: Specified file does not exist.
he: הקובץ שנבחר לא קיים.

en: Invalid URL Provided.
he: הכתובת שהזנת לא תקנית.

en: Could not create Temporary file.
he: לא הצלחתי ליצור את הקובץ הזמני.

en: Could not retrieve file from archive.
he: לא הצלחתי לפתוח את הקובץ.

en: Could not extract file from archive.
he: לא הצלחתי לפתוח את הקובץ.

en: Could not copy file.
he: לא הצלחתי להעתיק את הקובץ

en: Empty archive.
he: הקובץ ריק.

en: FTPS (SSL)
he: <span dir="ltr">FTPS (SSL)</span>

en: Connection Information
he: פרטי התחברות

en: Hostname
he: כתובת שרת

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Authentication Keys
he: מפתחות (Authentication Keys)

en: Public Key:
he: מפתח ציבורי (Public Key):

en: Private Key:
he: מפתח פרטי (Private Key):

en: Enter the location on the server where the keys are located. If a passphrase is needed, enter that in the password field above.
he: הנתיב בשרת בו מאוחסנים המפתחות. אם יש צורך ב-passphrase, לשימוש במפתח, יש להזין אותו בשדה הסיסמה.

en: Connection Type
he: סוג חיבור

en: Proceed
he: להמשיך

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
he: אין לי מספיק פרטים על התמונה הזו. צריך להעלות אותה מחדש.

en: Crop
he: לחתוך

en: Rotate counter-clockwise
he: לסובב נגד כיוון השעון

en: Rotate clockwise
he: לסובב עם כיוון השעון

en: Image rotation is not supported by your web host (function imagerotate() is missing)
he: פונקציית סיבוב התמונה לא פועלת בשרת שלך (function imagerotate() is missing)

en: Flip vertically
he: להפוך אנכית

en: Flip horizontally
he: להפוך אופקית

en: Redo
he: בצע שוב

en: Scale Image
he: לשנות גודל

en: You can proportionally scale the original image. For best results the scaling should be done before performing any other operations on it like crop, rotate, etc. Note that if you make the image larger it may become fuzzy.
he: אפשר להגדיל או להקטין את התמונה מבלי לעוות את הפרופורציות שלה. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, רצוי לבצע את שינוי הגודל לפני כל פעולה אחרת כמו חיתוך, סיבוב, וכו'. ראוי לציין שהגדלת תמונות עשויה לגרום להן להראות מטושטשות יותר.

en: Original dimensions %s
he: מידות מקוריות %s

en: Scale
he: קנה מידה

en: Restore Original Image
he: לשחזר את התמונה המקורית

en: Discard any changes and restore the original image.
he: להתעלם מכל השינויים ולשחזר את התמונה המקורית

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
he: שינויים שביצעת (ושמרת) בעותקים אחרים של התמונה לא ימחקו.

en: Restore image
he: לשחזר את התמונה המקורית

en: Image Crop
he: חיתוך תמונה

en: (help)
he: (עזרה)

en: The image can be cropped by clicking on it and dragging to select the desired part. While dragging the dimensions of the selection are displayed below.
he: אפשר לחתוך את התמונה על ידי סימון האזור הרצוי עם העכבר. בעת הסימון, מידות האזור המסומן תוצגנה למטה.

en: Keyboard Shortcuts
he: קיצורי מקלדת

en: Arrow: move by 10px
he: Shift+מקשי החצים : להזיז בפיקסל אחד כל פעם

en: Shift + arrow: move by 1px
he: Shift+מקשי החצים : להזיז בפיקסל אחד

en: Ctrl + arrow: resize by 10px
he: Ctrl+מקשי החצים : להזיז ב-10 פיקסלים כל פעם

en: Ctrl + Shift + arrow: resize by 1px
he: Ctrl+Shift+מקשי החצים : להגדיל או להקטין בפיקסל אחד כל פעם

en: Shift + drag: lock aspect ratio
he: Shift + גרירה עם העכבר: שמירה על הפרופורציות

en: Crop Aspect Ratio
he: יחס גובה:רוחב לחיתוך

en: You can specify the crop selection aspect ratio then hold down the Shift key while dragging to lock it. The values can be 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc. If there is a selection, specifying aspect ratio will set it immediately.
he: כדי לחתוך את התמונה לפי יחס גובה:רוחב אחר, אפשר לקבוע אותו בשדות למטה ולהחזיק את המקש Shift לחוץ בזמן גרירת העכבר על התמונה. אפשר לבחור יחס גובה:רוחב כמו 1:1 (ריבוע), 4:3, 16:9 וכו'.

en: Crop Selection
he: קטע לחיתוך

en: Once started, the selection can be adjusted by entering new values (in pixels). Note that these values are scaled to approximately match the original image dimensions. The minimum selection size equals the thumbnail size as set in the Media settings.
he: אחרי בחירת אזור מסויים בתמונה, אפשר לשנות את הבחירה באמצעות השדות בהמשך. הערכים האלה יתעדכנו אוטומטית כדי להתאים לממדי התמונה המקורית. הגודל המינימלי הוא גודל התמונה המוקטנת, כפי שנקבע בעמוד ההגדרות.

en: Aspect ratio:
he: יחס גובה:רוחב:

en: Selection:
he: חיתוך:

en: Thumbnail Settings
he: הגדרות תמונה מוקטנת

en: The thumbnail image can be cropped differently. For example it can be square or contain only a portion of the original image to showcase it better. Here you can select whether to apply changes to all image sizes or make the thumbnail different.
he: כדי  לחתוך את התמונה המוקטנת בנפרד (לדוגמה, לבחירת חלק שמייצג את התמונה המלאה בצורה טובה יותר), אפשר לבחור אם להחיל את השינויים על כל הגדלים או אם לערוך את התמונה המוקטנת בנפרד.

en: Current thumbnail
he: התמונה המוקטנת הנוכחית

en: Apply changes to:
he: החל שינויים על:

en: All image sizes
he: כל הגדלים

en: Thumbnail
he: רק התמונה המוקטנת

en: All sizes except thumbnail
he: כל הגדלים מלבד התמונה המוקטנת

en: There are unsaved changes that will be lost.  'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
he: יש שינויים שלא נשמרו והם יכלו לאיבוד. 'OK' כדי לבטל, או 'Cancel' כדי לחזור לעורך התמונות.

en: Cannot load image metadata.
he: לא הצלחתי לטעון את נתוני התמונה.

en: Cannot save image metadata.
he: לא ניתן לשמור את נתוני התמונה.

en: Image metadata is inconsistent.
he: נתוני התמונה לא תקינים.

en: Image restored successfully.
he: שחזרתי את התמונה בהצלחה.

en: Unable to create new image.
he: לא הצלחתי ליצור תמונה חדשה.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
he: ארעה שגיאה במהלך שמירת התמונה הערוכה. יש לטעון מחדש את העמוד ולנסות שוב.

en: Nothing to save, the image has not changed.
he: אין מה לשמור, לא בוצעו שינויים.

en: Unable to save the image.
he: לא ניתן לשמור את התמונה.

en: Image saved
he: שמרתי את התמונה

en: File &#8220;%s&#8221; doesn&#8217;t exist?
he: הקובץ &quot;%s&quot; לא קיים?

en: The GD image library is not installed.
he: ספריית עיבוד התמונות GD לא מותקנת.

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
he: הקובץ &quot;%s&quot; הוא לא תמונה.

en: From Computer
he: מהמחשב

en: From URL
he: מכתובת URL ברשת

en: Gallery
he: גלריה

en: Media Library
he: מדיה

en: Gallery (%s)
he: גלריה (%s)

en: Uploads
he: קבצים

en: WordPress
he: וורדפרס

en: Upload/Insert %s
he: להוסיף מדיה: %s

en: Add Media
he: הוסף מדיה

en: Add an Image
he: להוסיף תמונה

en: Add Video
he: להוסיף וידאו

en: Add Audio
he: להוסיף אודיו

en: Saved.
he: נשמר

en: Left
he: לשמאל

en: Center
he: למרכז

en: Right
he: לימין

en: Medium
he: בינוני

en: Large
he: גדול

en: Full Size
he: גודל מלא

en: Size
he: גודל

en: File URL
he: כתובת URL לקובץ

en: Alternate Text
he: טקסט חלופי (alt)

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
he: טקסט חלופי (Alt text), לדוגמה &quot;המונה ליזה&quot;

en: Alignment
he: יישור

en: Empty Title filled from filename.
he: לא מילאת כותרת, אז השתמשתי בשם הקובץ במקום.

en: Caption
he: כיתוב

en: Link URL
he: כתובת URL לקישור

en: Enter a link URL or click above for presets.
he: אפשר להזין קישור, או להשתמש באחד הקישורים הקבועים למעלה.

en: Order
he: סדר

en: Location of the uploaded file.
he: מיקום הקובץ שהועלה.

en: Show
he: להציג

en: Hide
he: להסתיר

en: Edit Image
he: עריכת תמונה

en: File name:
he: שם הקובץ:

en: File type:
he: סוג הקובץ:

en: Upload date:
he: תאריך העלאה:

en: Dimensions:
he: מידות:

en: Insert into Post
he: להכניס לפוסט

en: You are about to delete <strong>%s</strong>.
he: ביקשת למחוק את <strong>%s</strong>.

en: Select Files
he: לבחור קבצים

en: After a file has been uploaded, you can add titles and descriptions.
he: אחרי שהקובץ יועלה, אפשר להוסיף לו כותרת ותיאור.

en: Add media files from your computer
he: הוסף קובצי מדיה מהמחשב שלך

en: Save all changes
he: שמור את כל השינויים

en: All Tabs:
he: כל הלשוניות:

en: Sort Order:
he: סדר:

en: Ascending
he: סדר עולה

en: Descending
he: סדר יורד

en: Media
he: מדיה

en: Actions
he: פעולות

en: Gallery Settings
he: הגדרות גלריה

en: Link thumbnails to:
he: קישור תמונות מוקטנות:

en: Image File
he: קובץ תמונה

en: Attachment Page
he: עמוד קובץ

en: Order images by:
he: סידור תמונות לפי:

en: Menu order
he: סדר תפריט

en: Date/Time
he: תאריך/שעה

en: Random
he: אקראי

en: Order:
he: סדר:

en: Gallery columns:
he: טורים בגלריה:

en: Insert gallery
he: להכניס לפוסט

en: Update gallery settings
he: לעדכן הגדרות

en: Search Media
he: חיפוש מדיה

en: All Types
he: כל הסוגים

en: Filter &#187;
he: לסנן את הרשימה &#187;

en: Image Caption
he: כיתוב התמונה

en: Image URL
he: כתובת URL לתמונה

en: Link Image To:
he: קישור:

en: Link to image
he: קישור לתמונה

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
he: טקסט לקישור, לדוגמה: &quot;דרישות כופר (PDF)&rlm;&quot;

en: Save as Pending
he: שמור והמתן לאישור

en: Preview Changes
he: תצוגה מקדימה

en: Status:
he: מצב:

en: Privately Published
he: פורסם כפוסט פרטי

en: OK
he: אישור

en: Visibility:
he: תצוגה:

en: Private
he: פרטי

en: Password protected
he: מוגן בסיסמה

en: Public, Sticky
he: ציבורי, דביק

en: Public
he: ציבורי

en: Stick this post to the front page
he: להדביק לעמוד הראשי

en: Scheduled for: <b>%1$s</b>
he: מתוזמן לפרסום: <b>%1$s</b>

en: Published on: <b>%1$s</b>
he: פורסם: <b>%1$s</b>

en: Publish <b>immediately</b>
he: פרסום: <b>מיידי</b>

en: Schedule for: <b>%1$s</b>
he: מיועד לפרסום ב: <b>%1$s</b>

en: Publish on: <b>%1$s</b>
he: לפרסם ב: <b>%1$s</b>

en: Schedule
he: לתזמן פרסום

en: Update
he: לעדכן

en: Add or remove tags
he: להוסיף או להסיר תגים

en: Add
he: להוסיף

en: All Categories
he: כל הקטגוריות

en: Most Used
he: נפוצים ביותר

en: + Add New Category
he: + קטגוריה חדשה

en: New category name
he: שם לקטגוריה החדשה

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="http://codex.wordpress.org/Excerpt" target="_blank">Learn more about manual excerpts.</a>
he: התקציר הוא סיכום או הקדמה לפוסט. אפשר <a href="http://codex.wordpress.org/Excerpt" target="_blank">להשתמש בו בערכת העיצוב</a>.

en: Already pinged:
he: כבר קיבלו פינג:

en: Send trackbacks to:
he: לשלוח טראקבאקים אל:

en: Separate multiple URLs with spaces
he: להפריד עם רווחים

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Custom_Fields" target="_blank">use in your theme</a>.
he: אפשר להשתמש בשדות מיוחדים כדי לשמור מידע נוסף אודות כל פוסט. <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Custom_Fields" target="_blank">אפשר להשתמש במידע הזה בערכת העיצוב</a>.

en: Allow <a href="%s" target="_blank">trackbacks and pingbacks</a> on this page.
he: לפתוח ל-<a href="%s" target="_blank">טראקבאקים ופינגבאקים</a>.

en: Show comments
he: להציג את כל התגובות

en: Parent
he: עמוד אב

en: Main Page (no parent)
he: ראשי (אין עמוד אב)

en: Template
he: תבנית

en: Default Template
he: תבנית רגילה

en: Visit Link
he: לפתוח את הקישור

en: Keep this link private
he: קישור פרטי

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
he: למחוק את הקישור
    '%s'?

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
he: <code>_blank</code> - חלון חדש או לשונית חדשה.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
he: <code>_top</code> - החלון או הלשונים הנוכחיים, ללא מסגרות.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
he: <code>_none</code> - אותו החלון או הלשונית.

en: Choose the target frame for your link.
he: אופן פתיחת הקישור

en: identity
he: זהות

en: another web address of mine
he: כתובת אינטרנט אחרת שלי

en: friendship
he: קשרים חבריים

en: contact
he: אנשי קשר

en: acquaintance
he: מכרים

en: friend
he: חברים

en: none
he: אין

en: physical
he: במציאות

en: met
he: נפגשנו

en: professional
he: קשר מקצועי

en: co-worker
he: עובדים יחד

en: colleague
he: עמיתים למקצוע

en: geographical
he: קשר גיאוגרפי

en: co-resident
he: גרים ביחד

en: neighbor
he: שכן

en: family
he: משפחה

en: child
he: צאצא

en: kin
he: קשר דם

en: parent
he: הורה

en: sibling
he: אחים

en: spouse
he: בני זוג

en: romantic
he: רומנטיקה

en: muse
he: סימפטיה

en: crush
he: הערצה

en: date
he: יוצאים

en: sweetheart
he: אוהבים

en: If the link is to a person, you can specify your relationship with them using the above form. If you would like to learn more about the idea check out <a href="http://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.
he: אם זה קישור לאתר או אתר אישי, אפשר להגדיר את הקשר שלך עם בעלי האתר באמצעות הטופס. פרטים נוספים באתר של <a href="http://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.

en: Image Address
he: כתובת לתמונה

en: RSS Address
he: כתובת לפיד RSS

en: Notes
he: הערות

en: Rating
he: דירוג

en: (Leave at 0 for no rating.)
he: (0 כדי לא לדרג)

en: Storage Space
he: שטח אחסון

en: Space Allowed
he: שטח אחסון כולל

en: Space Used
he: שטח אחסון בשימוש

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
he: אין לך הרשאות מתאימות בשביל לגשת לעמוד הזה.

en: Dismiss
he: לסגור

en: Search
he: חיפוש

en: Search for plugins by keyword, author, or tag.
he: חיפוש תוספים לפי התיאור, שם המחברת או תגים

en: Popular tags
he: תגים נפוצים

en: You may also browse based on the most popular tags in the Plugin Directory:
he: אפשר לעיין בתוספים לפי התגים הנפוצים ביותר במאגר:

en: Term
he: שם ותיאור

en: Search Plugins
he: חיפוש בתוספים

en: Install a plugin in .zip format
he: להתקין תוסף מהכונן הקשיח

en: If you have a plugin in a .zip format, you may install it by uploading it here.
he: אם יש לך על המחשב תוסף בקובץ &lrm;.zip , אפשר להעלות אותו ולהתקין אותו ידנית

en: Plugin zip file
he: הורדת התוסף למחשב

en: Install Now
he: להתקין

en: Version
he: גרסה

en: No plugins match your request.
he: לא מצאתי תוספים מתאימים

en: By %s
he: מאת %s

en: (based on %s rating) | (based on %s ratings)
he[0]: (לפי %s דירוגים)
he[1]: (לפי %s דירוגים)

en: 5 stars
he: 5 כוכבים

en: 4 stars
he: 4 כוכבים

en: 3 stars
he: 4 כוכבים

en: 2 stars
he: 3 כוכבים

en: 1 star
he: 1 כוכב

en: Plugin Install
he: התקנת תוסף

en: Install Update Now
he: לעדכן

en: Newer Version (%s) Installed
he: גרסה חדשה יותר (%s) כבר מותקנת

en: Latest Version Installed
he: כבר מותקן

en: FYI
he: לידיעתך

en: Version:
he: גרסה:

en: Author:
he: מאת:

en: Last Updated:
he: עודכן לאחרונה:

en: Requires WordPress Version:
he: גרסת וורדפרס מינימלית:

en: %s or higher
he: %s או יותר

en: Compatible up to:
he: תואם לגרסאות וורדפרס:

en: Downloaded:
he: מספר הורדות:

en: %s time | %s times
he[0]: פעם אחת <!--%s-->
he[1]: %s פעמים

en: WordPress.org Plugin Page &#187;
he: עמוד התוסף במאגר התוספים

en: Plugin Homepage  &#187;
he: עמוד הבית של התוסף

en: Average Rating
he: דירוג ממוצע

en: <strong>Warning:</strong> This plugin has <strong>not been tested</strong> with your current version of WordPress.
he: <strong>זהירות:</strong> תוסף זה <strong>לא נבדק</strong> תחת הגרסה של וורדפרס שמותקנת אצלך, ועלול לגרום לתקלות חמורות.

en: <strong>Warning:</strong> This plugin has <strong>not been marked as compatible</strong> with your version of WordPress.
he: <strong>זהירות:</strong> התוסף הזה <strong>לא תואם</strong> לגרסה של וורדפרס שמותקנת אצלך, ועלול לגרום לתקלות חמורות.

en: Visit plugin homepage
he: עמוד הבית של התוסף

en: Visit author homepage
he: עמוד הבית של המפתחים

en: The plugin generated unexpected output.
he: The plugin generated unexpected output (התוסף לא פועל כצפוי)

en: One of the plugins is invalid.
he: אחד התוספים לא תקין.

en: Could not fully remove the plugin(s) %s.
he: לא הצלחתי להסיר לגמרי את התוספים  %s

en: Invalid plugin path.
he: נתיב תוסף לא תקין.

en: Plugin file does not exist.
he: קובץ התוסף לא קיים.

en: The plugin does not have a valid header.
he: לתוסף הזה אין תיאור.

en: You are not allowed to edit pages as this user.
he: אין לך הרשאות מתאימות בשביל לערוך עמודים מטעם המשתמש הזה.

en: You are not allowed to create pages as this user.
he: אין לך הרשאות מתאימות בשביל ליצור עמודים מטעם המשתמש הזה.

en: You are not allowed to edit posts as this user.
he: אין לך הרשאות מתאימות בשביל לערוך פוסטים מטעם המשתמש הזה.

en: You are not allowed to post as this user.
he: אין לך הרשאות מתאימות בשביל לכתוב פוסטים מטעם המשתמש הזה.

en: You are not allowed to edit pages.
he: אין לך הרשאות מתאימות בשביל לערוך עמודים.

en: You are not allowed to edit posts.
he: אין לך הרשאות מתאימות בשביל לערוך פוסטים.

en: Auto Draft
he: טיוטה משמירה אוטומטית

en: Images
he: תמונות

en: Manage Images
he: ניהול תמונות

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
he[0]: תמונה <span class="count">(%s)</span>
he[1]: תמונות <span class="count">(%s)</span>

en: Audio
he: אודיו

en: Manage Audio
he: ניהול אודיו

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
he[0]: אודיו <span class="count">(%s)</span>
he[1]: אודיו <span class="count">(%s)</span>

en: Video
he: וידאו

en: Manage Video
he: ניהול וידאו

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
he[0]: וידאו <span class="count">(%s)</span>
he[1]: וידאו <span class="count">(%s)</span>

en: View Page
he: הצג עמוד

en: Click to edit this part of the permalink
he: לחץ כדי לערוך חלק זה בקישור

en: Temporary permalink. Click to edit this part.
he: קישור ישיר זמני.

en: Permalink:
he: קישור ישיר:

en: Change Permalinks
he: שמור קישור

en: Warning: %s is currently editing this post
he: זהירות: הפוסט הזה פתוח אצל %s

en: Warning: %s is currently editing this page
he: זהירות: העמוד הזה פתוח אצל %s

en: Warning: %s is currently editing this.
he: זהירות: זה כבר פתוח אצל %s

en: Preview not available. Please save as a draft first.
he: תצוגה מקדימה אינה זמינה. צריך לשמור טיוטה כדי שניתן יהיה לראות תצוגה מקדימה.

en: Just another WordPress site
he: אתר חדש בוורדפרס בעברית

en: F j, Y
he: j בF Y

en: g:i a
he: G:i

en: F j, Y g:i a
he: j בF Y, G:i

en: Just another %s site
he:  חדש - %s

[ctx: User role]
en: Administrator
he: מנהל

[ctx: User role]
en: Editor
he: עורך

[ctx: User role]
en: Author
he: כותב

[ctx: User role]
en: Contributor
he: תורם

[ctx: User role]
en: Subscriber
he: מנוי

en: Welcome to <a href="SITE_URL">SITE_NAME</a>. This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!
he: ברוכים הבאים אל <a href="SITE_URL">SITE_NAME</a>. זה הפוסט הראשון; אפשר למחוק או לערוך אותו, ולהתחיל לכתוב.

en: Warning! Wildcard DNS may not be configured correctly!
he: בעיה - אין הגדרות Wildcard DNS תקינות.

en: Quick Edit
he: עריכה מהירה

en: Quick&nbsp;Edit
he: עריכה&nbsp;מהירה

[ctx: column name]
en: Title
he: כותרת

[ctx: column name]
en: File
he: קובץ

[ctx: column name]
en: Attached to
he: משויך לפוסט

[ctx: column name]
en: Date
he: תאריך

[ctx: column name]
en: Comment
he: תגובה

en: Relationship
he: קשרים אישיים

en: Visible
he: להציג

en: Links
he: קישורים

en: Role
he: תפקיד

en: Bulk Edit
he: עריכה קבוצתית

en: &mdash; No Change &mdash;
he: &mdash; אין שינוי &mdash;

en: &ndash;OR&ndash;
he: &mdash;או&mdash;

en: [more]
he: [יותר]

en: [less]
he: [פחות]

en: Allow
he: להרשות

en: Do not allow
he: לא להרשות

en: Allow Comments
he: פתוח לתגובות

en: Allow Pings
he: פתוח לפינגבאקים וטראקבאקים

en: Sticky
he: דביק

en: Not Sticky
he: לא דביק

en: Make this post sticky
he: להדביק לעמוד הראשי

en: Missed schedule
he: מועד הפרסום חלף

en: Last Modified
he: עדכון אחרון

en: Uncategorized
he: כללי

en: E-mail: %s
he: כתובת אימייל:
    %s

en: View posts by this author
he: להציג את הפוסטים של הכותב הזה

en: Y/m/d \a\t g:i A
he: Y/m/d בשעה H:i

en: In reply to <a href="%1$s">%2$s</a>.
he: בתגובה על <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Y/m/d \a\t g:ia
he: Y/m/d בשעה H:i

en: Reply to Comment
he: להגיב

en: Submit Reply
he: להגיב

en: Comment by %s moved to the trash.
he: התגובות של %s הועברו לפח.

en: Comment by %s marked as spam.
he: סימנתי את התגובה של %s כתגובת זבל.

en: Value
he: ערך

en: Key
he: מפתח

en: Add New Custom Field:
he: שדה מותאם אישית חדש:

en: Enter new
he: חדש

en: Add Custom Field
he: הוסף שדה מיוחד

en: %1$s%2$s, %3$s @ %4$s : %5$s
he: %2$s %1$s, %3$s בשעה %5$s : %4$s

en: Thumbnail linked to file
he: תמונה מוקטנת עם קישור לקובץ

en: Image linked to file
he: תמונה עם קישור לקובץ

en: Thumbnail linked to page
he: תמונה מוקטנת עם קישור לעמוד

en: Image linked to page
he: תמונה עם קישור לעמוד

en: Link to file
he: קישור לקובץ

en: Link to page
he: קישור לעמוד

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
he: לפני שאפשר יהיה להעלות את קובץ הייבוא שלך, צריך לתקן את השגיאה הבאה:

en: Choose a file from your computer:
he: לבחור קובץ:

en: Maximum size: %s
he: גודל מרבי: %s

en: Upload file and import
he: להעלות ולייבא

en: Click to toggle
he: ללחוץ לשינוי

en: Find Posts or Pages
he: חיפוש פוסטים או עמודים

en: Pages
he: עמודים

en: Close
he: לסגור

en: Select
he: בחר

en: New Page
he: עמוד חדש

en: Edit Media
he: עריכת מדיה

en: Install Plugins
he: תוסף חדש

en: Install Themes
he: התקנת ערכות עיצוב

en: Manage Themes
he: ניהול ערכות עיצוב

en: New Post
he: פוסט חדש

en: (no title)
he: (אין כותרת)

[ctx: post state]
en: Pending
he: בהמתנה

en: Enable accessibility mode
he: להפעיל מצב נגישות

en: Disable accessibility mode
he: להפעיל את מצב הנגישות

en: Activate
he: להפעיל

en: Password:
he: סיסמה:

en: <strong>ALERT: You are logged out!</strong> Could not save draft. <a href="%s" target="_blank">Please log in again.</a>
he: <strong>זהירות: יצאת מהמערכת!</strong> הטיוטה לא נשמרה. <a href="%s" target="_blank">יש להתחבר מחדש</a>.

en: Comment %d does not exist
he: התגובה %d לא קיימת

en: You did not enter a category name.
he: לא בחרת שם לקטגוריה.

en: No tags found!
he: לא מצאתי תגים.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
he: צריך להיכנס למערכת כדי להגיב לתגובות ולהשתתף בדיון.

en: Please provide a custom field value.
he: לא בחרת ערך לשדה המיוחד.

en: User <a href="#%s">%s</a> added
he: המשתמש <a href="#%s">%s</a> נוצר

en: g:i:s a
he: G:i

en: Draft saved at %s.
he: הטיוטה נשמרה: %s.

en: Someone
he: (לא ידוע)

en: You are not allowed to edit this page.
he: אין לך הרשאות מתאימות בשביל לערוך את העמוד הזה.

en: You are not allowed to edit this post.
he: אין לך הרשאות מתאימות בשביל לערוך את הפוסט הזה.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
he: לא ניתן לשמור: עמוד זה פתוח אצל %s.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
he: לא ניתן לשמור: פוסט זה פתוח אצל %s.

en: Cheatin&#8217; uh?
he: מרמה, הא?

en: Item not updated.
he: לא הצלחתי לעדכן את הפריט.

en: No posts found.
he: לא נמצאו פוסטים

en: Title
he: כותרת

en: Date
he: תאריך

en: Status
he: מצב

en: Published
he: פורסם

en: Scheduled
he: מתוזמן לפרסום

en: Pending Review
he: ממתין לאישור

en: Draft
he: טיוטה

en: Y/m/d
he: d/m/Y

en: Thank you for creating with <a href="http://wordpress.org/">WordPress</a>.
he: תודה שהשתמשת ב<a href="http://he.wordpress.org/">וורדפרס</a>.

en: Visit Site
he: אל האתר

en: Log Out
he: לצאת

en: Invalid plugin page
he: עמוד תוסף מקולקל

en: Cannot load %s.
he: לא ניתן לטעון את %s

en: You are not allowed to import.
he: אין לך הרשאות מתאימות לייבוא.

en: Import
he: יבוא

en: You do not have permission to upload files.
he: אין לך הרשאות מתאימות בשביל להעלות קבצים ל הזה.

en: Edit Comment
he: עריכת תגובה

en: Oops, no comment with this ID.
he: אופס, אין תגובה עם מספר הזיהוי הזה.

en: Go back
he: לחזור אחורה

en: You are not allowed to edit comments on this post.
he: אין לך הרשאות מתאימות בשביל לערוך תגובות לפוסט הזה.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
he: לא ניתן לערוך את התגובה כי היא נמצאת בפח. כדי לערוך את התגובה, יש לשחזר אותה מהפח.

en: You are about to mark the following comment as spam:
he: ביקשת לסמן את התגובה הבאה כתגובת זבל:

en: Spam Comment
he: תגובת זבל

en: You are about to move the following comment to the Trash:
he: ביקשת להעביר לפח את התגובה הבאה:

en: Trash Comment
he: להעביר לפח

en: You are about to delete the following comment:
he: ביקשת למחוק את התגובה הבאה:

en: <strong>ERROR</strong>: please type a comment.
he: <strong>שגיאה</strong>: נא להקליד תגובה.
