Multisite - en to he translation catalogue (470 entries)

[ctx: %1$s: site name. %2$s: site tagline.]
en: %1$s &#8211; <em>%2$s</em>
he: %1$s &#8211; <strong>%2$s</strong>

en: %s is your new username
he: שם המשתמש החדש שלך הוא %s

en: (Must be at least 4 characters, letters and numbers only.)
he: ארבעה תווים לפחות, עם אותיות וספרות בלבד.

en: <a href="http://%1$s">http://%2$s</a> is your new site.  <a href="%3$s">Log in</a> as &#8220;%4$s&#8221; using your existing password.
he: הבלוג החדש שלך נמצא בכתובת <a href="http://%1$s">http://%2$s</a>&lrm;.&rlm; אפשר <a href="%3$s">להכנס ללוח הבקרה</a> עם שם המשתמש &quot;%4$s&quot; ועם הסיסמה הרגילה שלך.

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Create_A_Network" target="_blank">Documentation on Creating a Network</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Create_A_Network" target="_blank">תעוד עבור יצירת רשת</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Dashboard_My_Sites_Screen" target="_blank">Documentation on My Sites</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Dashboard_My_Sites_Screen" target="_blank">תיעוד על האתרים שלי</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Network_Admin" target="_blank">Documentation on the Network Admin</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Network_Admin" target="_blank">תעוד עבור מנהל הרשת</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Network_Admin_Settings_Screen" target="_blank">Documentation on Network Settings</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Network_Admin_Settings_Screen" target="_blank">תעוד עבור הגדרות הרשת</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Network_Admin_Sites_Screens" target="_blank">Documentation on Site Management</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Network_Admin_Sites_Screens" target="_blank">תעוד עבור ניהול אתר</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Network_Admin_Themes_Screen" target="_blank">Documentation on Network Themes</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Network_Admin_Themes_Screen" target="_blank">תעוד עבור ערכות עיצוב לרשת</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Network_Admin_Updates_Screen" target="_blank">Documentation on Update Network</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Network_Admin_Updates_Screen" target="_blank">תעוד עבור עידכון הרשת</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Network_Admin_Users_Screen" target="_blank">Documentation on Network Users</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Network_Admin_Users_Screen" target="_blank">תעוד עבור משתמשים ברשת</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Tools_Network_Screen" target="_blank">Documentation on the Network Screen</a>
he: <a href="http://codex.wordpress.org/Tools_Network_Screen" target="_blank">תיעוד על מסך הרשת</a>

en: <a href="http://wordpress.org/support/forum/multisite/" target="_blank">Support Forums</a>
he: <a href="http://support.wph.co.il/" target="_blank">פורום תמיכה</a>

en: <h1>Already Installed</h1><p>You appear to have already installed WordPress. To reinstall please clear your old database tables first.</p>
he: <h1>וורדפרס כבר מותקנת (Already Installed)</h1><p>כבר התקנת את וורדפרס. כדי לחזור על ההתקנה צריך למחוק את הטבלאות בבסיס הנתונים.</p>

en: <p><em>The site you were looking for, <strong>%s</strong> does not exist, but you can create it now!</em></p>
he: <p>הבלוג שחיפשת, <strong>%s</strong> לא קיים. רוצה ליצור אותו בעצמך?</p>

en: <p><em>The site you were looking for, <strong>%s</strong>, does not exist.</em></p>
he: <p>הבלוג שחיפשת, <strong>%s</strong> לא קיים.</p>

en: <strong>Caution:</strong> We recommend you back up your existing <code>wp-config.php</code> and <code>%s</code> files.
he: <strong>זהירות:</strong> מומלץ לשמור גיבוי של קובץ <code>wp-config.php</code> ושל <code>%s</code>.

en: <strong>Caution:</strong> We recommend you back up your existing <code>wp-config.php</code> file.
he: <strong>חשוב:</strong> לפני הכל, כדאי לגבות את הקובץ <code>wp-config.php</code>.

en: <strong>Could not find site <code>%1$s</code>.</strong> Searched for table <code>%2$s</code> in database <code>%3$s</code>. Is that right?
he: <strong>לא מצאתי את הבלוג <code>%1$s</code>.</strong> חיפשתי את הטבלה <code>%2$s</code> בבסיס הנתונים <code>%3$s</code>. זה נשמע נכון?

en: <strong>Database tables are missing.</strong> This means that MySQL is not running, WordPress was not installed properly, or someone deleted <code>%s</code>. You really should look at your database now.
he: <strong>חסרות טבלאות בבסיס הנתונים.</strong> זה אומר ש-MySQL לא פועל, שוורדפרס לא הותקנה כהלכה, או שהטבלאות הבאות פשוט נמחקו: <code>%s</code>. כדאי לבדוק מה קורה עם בסיס הנתונים שלך, <strong>בהקדם האפשרי</strong>.

en: <strong>ERROR</strong>: Site URL already taken.
he: <strong>שגיאה</strong>: כתובת האתר כבר תפוסה.

en: <strong>ERROR</strong>: The e-mail address is already used.
he: <strong>בעיה</strong>: האימייל הזה תפוס כבר.

en: <strong>ERROR</strong>: The e-mail address isn't correct.
he: <strong>בעיה</strong>: אימייל שגוי.

en: <strong>ERROR</strong>: problem creating site entry.
he: <strong>שגיאה</strong>: בעיה בעת יצירת האתר.

en: <strong>Info</strong> - The domain and path are rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
he: <strong>מידע</strong> - לעיתים נדירות עורכים את שם המתחם והמסלול שכן עריכתם עלולה לגרום לאתר שלא לתפקד כראוי. תאריך הרישום והעידכון האחרון מוצגים לידיעה. מנהלי הרשת יכולים לסמן אתר כארכיון, ספאם, מחוק או למבוגרים, להסיר מרשימות פומביות או לנטרל.

en: <strong>Settings</strong> - This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
he: <strong>הגדרות</strong> - דף זה מציג את רשימת כל ההגדרות הקשורות לאתר זה. חלקן נוצרו על-ידי וורדפרס וחלקן על-ידי תוספים אשר הפעלת. שדות בצבע אפור מצביעים על נתונים הנשמרים בפורמט שלא ניתן לעריכה כאן (כדוגמת מערכי נתונים).

en: <strong>Themes</strong> - This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
he: <strong>ערכות עיצוב</strong> - באזור זה מוצגות ערכות עיצוב שעדיין אינן מאופשרות לשימוש באתר. אישור ערכה בתפריט זה מאפשרת שימוש בה באתר זה בלבד. הפעולה לא מפעילה את הערכה אלא מציגה אותה בתפריט מראה הבלוג. בכדי לאפשר שימוש בערכה ברשת כולה יש לגשת למסך <a href="%s">ערכות הרשת</a>.

en: <strong>Users</strong> - This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
he: <strong>משתמשים</strong> - מציג את המשתמשים המשוייכים לאתר הזה. ניתן לשנות את תפקידם, לאפס את סיסמתם או להסיר אותם מאתר זה. הסרת משתמש מאתר זה לא מסיר אותו מהרשת.

en: A new user will be created if the above email address is not in the database.
he: אפשר להזין אימייל של משתמש קיים כדי לפתוח עבורו את הבלוג, או להזין אימייל שלא קיים עדיין ברשת כדי ליצור משתמש חדש.

en: Activation Key Required
he: קוד הפעלה

en: Activation Key:
he: קוד הפעלה:

en: Add New Site
he: להוסיף אתר חדש

en: Add New Users
he: הוספת משתמשים

en: Add New takes you to the Add New Site screen. You can search for a site by Name, ID number, or IP address. Screen Options allows you to choose how many sites to display on one page.
he: הקישור להוסיף חדש מוביל למסך הוספת אתר חדש. ניתן לבצע חיפוש לפי שם, מזהה (ID) או כתובת IP. באפשרויות מסך ניתן לקבןע את מספר בתוצאות שתוצגנה בכל דף.

en: Add Site
he: להוסיף בלוג

en: Add User
he: להוסיף משתמש

en: Add User to This Site
he: להוסיף משתמש לאתר זה.

en: Add User will set up a new user account on the network and send that person an email with username and password.
he: "הוסף משתמש" משמש להגדרת חשבון משתמש חדש ברשת ושליחת דוא"ל לאדם זה עם שם משתמש וסיסמא שלו.

en: Add a <code>blogs.dir</code> directory under <code>/wp-content</code> and add the designated lines of code to wp-config.php (just before <code>/*...stop editing...*/</code>) and <code>.htaccess</code> (replacing the existing WordPress rules).
he: יש ליצור את התיקיה <code>blogs.dir</code> תחת <code>&lrm;/wp-content</code>, ולהוסיף את השורות שמופיעות בעמוד לקובץ <code>wp-config.php</code> (מיד לפני הקטע <code>/*...stop editing...*/</code>) ולקובץ <code>&lrm;.htaccess</code>, במקום כל דבר אחר שוורדפרס הוסיפה לקובץ הזה

en: Add the following to your <code>.htaccess</code> file in <code>%s</code>, replacing other WordPress rules:
he: לבסוף, יש להוסיף את השורות הבאות לקובץ <code>&lrm;.htaccess</code> שבתיקיה <code>%s</code>&lrm;, במקום כל דבר אחר שוורדפרס הוסיפה לקובץ הזה:

en: Add the following to your <code>web.config</code> file in <code>%s</code>, replacing other WordPress rules:
he: לבסוף, יש להוסיף את השורות הבאות לקובץ ‎<code>web.config</code> שבתיקיה <code>%s&lrm;</code>, במקום כל דבר אחר שוורדפרס הוסיפה לקובץ הזה:

en: Add the following to your <code>wp-config.php</code> file in <code>%s</code> <strong>above</strong> the line reading <code>/* That&#8217;s all, stop editing! Happy blogging. */</code>:
he: לאחר מכן, יש להוסיף את השורות הבאות לקובץ <code>wp-config.php</code> שבתיקיה <code>%s</code>&lrm;, <strong>מעל</strong> השורה שכתוב בה <code>/* That&#8217;s all, stop editing! Happy blogging.&lrm; */</code>:

en: Addresses of Sites in your Network
he: כתובות האתרים ברשת שלך

en: Admin E-mail Address
he: אימייל

en: Admin Email
he: אימייל של ההנהלה

en: All Sites
he: כל האתרים

en: All done!
he: סיימת!

en: Allow my site to appear in search engines like Google, Technorati, and in public listings around this network.
he: אני רוצה שהבלוג שלי יופיע במנועי חיפוש כמו גוגל ובאזורים קהילתיים ברשת הבלוגים.

en: Allow new registrations
he: רישום משתמשים חדשים

en: Allow site administrators to add new users to their site via the "Users &rarr; Add New" page.
he: לאפשר למנהלי האתרים להוסיף משתמשים חדשים לאתר שלהם באמצעות דף משתמשים &rarr; ליצור משתמש חדש.

en: American English
he: אנגלית של ארה"ב

en: An Edit link to a separate Edit Site screen.
he: הקישור לערוך מוביל למסך עריכת אתר נפרד.

en: An error occurred adding you to this site. Back to the <a href="%s">homepage</a>.
he: לא הצלחתי להוסיף אותך לאתר הזה. <a href="%s">לחזור לעמוד הראשי</a>.

en: An error occurred during the activation
he: לא הצלחתי להפעיל את החשבון.

en: An existing WordPress network was detected.
he: מצאתי פה רשת בלוגים קיימת.

en: Archived
he: ארכיון

en: Are you sure you wish to delete these themes?
he: האם למחוק ערכות עיצוב אלו?

en: Available Updates
he: שדרוגים זמינים

en: Back
he: לחזור

en: Banned Email Domains
he: אימיילים אסורים

en: Banned Names
he: כתובות שמורות

en: Because you are using <code>localhost</code>, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using <code>localhost.localdomain</code> if you wish to use sub-domains.
he: מכיוון שהבלוג שלך פועל בכתובת <code>localhost</code>, רשת הבלוגים שלך יכולה ליצור בלוגים רק בתוך תיקיות. כדי ליצור בלוגים בתתי-דומיינים משל עצמם, אפשר להשתמש בכתובת <code>localhost.localdomain</code>.

en: Because your install is in a directory, the sites in your WordPress network must use sub-directories.
he: מכיוון שהבלוג הזה כבר מותקן בתוך תיקיה, רשת הבלוגים שלך יכולה להשתמש רק בתתי-תיקיות.

en: Because your install is not new, the sites in your WordPress network must use sub-domains.
he: מכיוון שזו לא התקנה חדשה, רשת הבלוגים שלך יכולה להשתמש רק בתתי-דומיינים.

en: Before the line <code>/* That's all, stop editing! Happy blogging. */</code> please add this code:
he: לפני השורה <code>/* That's all, stop editing! Happy blogging. */</code>, צריך להוסיף את הקוד:

en: Blogs are now called Sites; Site is now called Network.
he: בלוגים הם עדיין בלוגים, אבל אתר נקרא עכשיו רשת בלוגים, או פשוט רשת.

en: Both sites and user accounts can be registered.
he: <strong>הרשמה פתוחה</strong> - משתמשים חדשים יכולים להרשם ולפתוח בלוגים חדשים בעצמם.

en: British English
he: אנגלית של בריטניה

en: But, before you can start using your new username, <strong>you must activate it</strong>.
he: לפני שאפשר יהיה להתחבר לחשבון החדש שלך,  <strong>צריך  להפעיל אותו</strong>.

en: But, before you can start using your site, <strong>you must activate it</strong>.
he: לפני שאפשר יהיה להשתמש בבלוג שלך, <strong>צריך  להפעיל אותו</strong>.

en: Can&#8217;t create an empty site.
he: אי אפשר ליצור בלוג ריק.

en: Cannot add user.
he: לא ניתן להוסיף משתמש.

en: Cannot create an empty user.
he: אי אפשר ליצור משתמש ריק.

en: Check the junk or spam folder of your email client. Sometime emails wind up there by mistake.
he: כדאי לבדוק גם את דואר הזבל שלך - לפעמים הודעות מגיעות לשם בטעות.

en: Check your inbox at <strong>%1$s</strong> and click the link given.
he: שלחנו לך אימייל לכתובת <strong>%s</strong> עם קישור להפעלת החשבון.

en: Check your inbox at <strong>%s</strong> and click the link given.
he: שלחנו לך אימייל לכתובת <strong>%s</strong> עם קישור להפעלת הבלוג.

en: Checkboxes for media upload buttons set which are shown in the visual editor. If unchecked, a generic upload button is still visible; other media types can still be uploaded if on the allowed file types list.
he: גם אם לא בחרת להציג אף כפתור הוספת מדיה, יוצג תמיד כפתור המדיה הכללי. את סוגי הקבצים שאפשר להעלות יש לקבוע בשורה סוגי קבצים מותרים.

en: Choose subdomains or subdirectories; this can only be switched afterwards by reconfiguring your install. Fill out the network details, and click install. If this does not work, you may have to add a wildcard DNS record (for subdomains) or change to another setting in Permalinks (for subdirectories).
he: את סוג כתובות הבלוגים ברשת אי אפשר לשנות אחרי ההתקנה (לא בקלות, בכל אופן). אם ההתקנה לא מצליחה, ייתכן שצריך להוסיף wildcard DNS record, או פשוט להשתמש בתיקיות.

en: Clicking on bold headings can re-sort this table.
he: לחיצה על כותרות מודגש יכול למיין מחדש את הטבלה.

en: Complete the following steps to enable the features for creating a network of sites.
he: נשארו רק עוד כמה שלבים לפני שאפשר להפעיל את רשת הבלוגים שלך.

en: Confirm
he: לאשר

en: Congratulations! Your new site, %s, is almost ready.
he: הבלוג החדש שלך, %s, כמעט מוכן לשימוש.

en: Could not create site.
he: לא הצלחתי לפתוח את האתר.

en: Could not create user
he: לא הצלחתי ליצור את המשתמש

en: Create Site
he: לפתוח בלוג

en: Create a <code>blogs.dir</code> directory at <code>%s/blogs.dir</code>. This directory is used to store uploaded media for your additional sites and must be writeable by the web server.
he: יש ליצור את ספריית <code>blogs.dir</code> כאן: <code>%s/blogs.dir</code>. בספריה זו נשמרים קבצי המדיה והקבצים המועלים לכל אתר ברשת. יש לתת לשרת הרשאות כתיבה לספריה זו.

en: Create a Network of WordPress Sites
he: הקמת רשת אתרים

en: Dashboard Site is an option to give a site to users who do not have a site on the system. Their default role is Subscriber, but that default can be changed. The Admin Notice Feed can provide a notice on all dashboards of the latest post via RSS or Atom, or provide no such notice if left blank.
he: לוח הבקרה הכללי הוא הבלוג אליו יצורפו משתמשים שביקשו שלא לפתחו בלוג משל עצמם.

en: Dashboard leads to the Dashboard for that site.
he: קישור לוח הבקרה מוביל ללוח הבקרה של אותו אתר.

en: Database tables are missing.
he: חסרות טבלאות בבסיס הנתונים.

en: Deactivate, Archive, and Spam which lead to confirmation screens. These actions can be reversed later.
he: <strong>לכבות</strong>, <strong>להעביר לארכיון</strong> ו-<strong>לסמן כזבל</strong> מובילים למסכי אישור. אפשר לבטל את ההגדרות האלה בהמשך.

en: Dear User,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
he: החשבון שלך מוכן לשימוש.
    
    לשימושך, אלו פרטי ההתחברות שלך:
    
    שם משתמש:
    USERNAME
    
    סיסמה:
    PASSWORD
    
    LOGINLINK
    
    יום טוב,
    SITE_NAME

en: Dear User,
    You recently clicked the 'Delete Site' link on your site and filled in a
    form on that page.
    If you really want to delete your site, click the link below. You will not
    be asked to confirm again so only click this link if you are absolutely certain:
    ###URL_DELETE###
    
    If you delete your site, please consider opening a new site here
    some time in the future! (But remember your current site and username
    are gone forever.)
    
    Thanks for using the site,
    Webmaster
    ###SITE_NAME###
he: שלום מהאתר ###SITE_NAME###
    
    לאחרונה, ביקשת למחוק את הבלוג שלך, ומילאת טופס לאישור הבקשה הזו. אם באמת
    רצית למחוק את הבלוג שלך, כל מה שנשאר זה ללחוץ על הקישור בהמשך ההודעה הזו.
    יותר לא נציק לך - לחיצה על הקישור תמחק את הבלוג, סופית.
    
    ###URL_DELETE###
    
    אם מחקת את הבלוג שלך, תמיד אפשר לפתוח בלוג חדש. נשמח לראות אותך שוב!
    
    יום טוב,
    ###SITE_NAME###

en: Dear user,
    
    You recently requested to have the administration email address on
    your site changed.
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
he: שלום מהאתר ###SITENAME###
    
    לאחרונה התקבלה בקשה להחליף את האימייל הראשי בבלוג שלך.
     לאישור הבקשה, יש ללחוץ על הקישור הבא:
    
    ###ADMIN_URL###
    
    אם לא ביקשת להחליף את האימייל הראשי או ששינית את דעתך,
     אפשר פשוט להתעלם מההודעה הזו.
    
    הודעה זו נשלחה לאימייל: ###EMAIL###
    
    יום טוב,
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Dear user,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
he: שלום מהאתר ###SITENAME###
    
    לאחרונה התקבלה בקשה להחליף את האימייל שלך.
    
    לאישור הבקשה, יש ללחוץ על הקישור הבא:
    
    ###ADMIN_URL###
    
    
    ניתן להתעלם מהודעה זו במידה ואין ברצונך להחליף את כתובת הדוא"ל.
    
    
    הודעה זו נשלחה לכתובת ###EMAIL###
    
    
    יום טוב,
    החברים מאתר ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Default Language
he: שפה

[ctx: Default network name]
en: %s Sites
he: %s - רשת בלוגים

en: Delete My Site
he: למחוק את הבלוג שלי

en: Delete My Site Permanently
he: למחוק את הבלוג שלי

en: Delete Theme | Delete Themes
he[0]: למחוק ערכת עיצוב
he[1]: למחוק ערכות עיצוב

en: Delete this theme
he: למחוק ערכת עיצוב זו

en: Delete which is a permanent action after the confirmation screens.
he: מחיקה היא פעולה בלתי הפיכה לאחר אישורה.

en: Deleted
he: קפוא

en: Disable
he: לכבות

en: Disable this theme
he: לכבות ערכה זו

en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
he[0]: לא פעילות <span class="count">(%s)</span>
he[1]: לא פעילות <span class="count">(%s)</span>

en: Domain
he: דומיין

en: Duplicated username or email address.
he: שם המשתמש או האימייל קיימים כבר.

en: ERROR: The network could not be created.
he: בעיה: לא הצלחתי להקים את רשת הבלוגים.

en: Edit Site: %s
he: לערוך אתר: %s

en: Edit Site: <a href="%1$s">%2$s</a>
he: ערוך אתר: <a href="%1$s">%2$s</a>

en: Email&nbsp;Address:
he: אימייל:

en: Enable
he: ערכה פעילה

en: Enable administration menus
he: תפריטי ניהול

en: Enable this theme
he: לאפשר ערכה זו

en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
he[0]: פעילות <span class="count">(%s)</span>
he[1]: פעילות <span class="count">(%s)</span>

en: Enabling the Network
he: הפעלת הרשת

en: English
he: אנגלית

en: Enter the username and email.
he: יש להכניס את שם המשתמש וכתובת הדוא"ל.

en: Enter the username of an existing user.
he: יש להכניס שם משתמש של משתמש קיים.

en: Error establishing database connection
he: לא הצלחתי להתחבר לבסיס הנתונים (Error establishing database connection)

en: Fill in the information below and you&#8217;ll be on your way to creating a network of WordPress sites. We will create configuration files in the next step.
he: זה המידע הבסיסי שאני צריכה כדי להקים את רשת הבלוגים שלך. בשלב הבא ניצור את קובץ ההגדרות של הרשת.

en: First Comment
he: תגובה ראשונה

en: First Comment Author
he: מחבר התגובה הראשונה

en: First Comment URL
he: קישור לתגובה הראשונה

en: First Page
he: עמוד ראשון

en: Get <em>another</em> %s site in seconds
he: %s - לפתוח בלוג חדש

en: Get your own %s account in seconds
he: %s - ליצור חשבון חדש

en: Gimme a site!
he: אני רוצה בלוג!

en: Global Settings
he: הגדרות כלליות

en: Greetings Site Administrator! You are currently allowing &#8220;%s&#8221; registrations. To change or disable registration go to your <a href="%s">Options page</a>.
he: ההרשמה לרשת %s.<br/>אפשר לשנות את הגדרות הרישום  <a href="%s">בהגדרות הרשת</a>.

en: Have you entered your email correctly?  You have entered %s, if it&#8217;s incorrect, you will not receive your email.
he: אולי נפלה טעות באימייל שהזנת? הזנת את האימייל %s. אם זה לא האימייל שלך, ההודעה לא תגיע.

en: Hover over any user on the list to make the edit links appear. The Edit link on the left will take you to his or her Edit User profile page; the Edit link on the right by any site name goes to an Edit Site screen for that site.
he: לעריכת פרטי משתמשים, יש ללחוץ על שם המשתמש. לעריכת הבלוגים שלהם, יש ללחוץ על שם הבלוג.

en: Hovering over each site reveals seven options (three for the primary site):
he: אפשר להציב את העכבר מעל כל בלוג כדי להציג את האפשרויות הבאות:

en: I'm sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
he: שלחצת עליו כבר לא תקף. כדאי לנסות לבחור אפשרות אחרת.

en: I'm sure I want to permanently disable my site, and I am aware I can never get it back or use %s again.
he: אני רוצה למחוק את הבלוג שלי. כל תכני הבלוג ימחקו לצמיתות ללא אפשרות שחזור, ויותר לא אוכל להשתמש בכתובת %s&lrm; באף בלוג אחר.

en: If <code>mod_rewrite</code> is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="http://httpd.apache.org/docs/mod/mod_rewrite.html">Apache documentation</a> or <a href="http://www.google.com/search?q=apache+mod_rewrite">elsewhere</a> for help setting it up.
he: אם <code>mod_rewrite</code> אינו פעיל, אפשר לבקש ממנהל הרשת או מספקית האחסון שלך להפעיל אותו. אפשר למצוא מידע נוסף בנושא <a href="http://httpd.apache.org/docs/mod/mod_rewrite.html">בתיעוד של השרת Apache</a> או פשוט <a href="http://www.google.com/search?q=apache+mod_rewrite">לחפש בגוגל</a>.

en: If a version update to core has not happened, clicking this button won&#8217;t affect anything.
he: אם לא עדכנת את ההתקנה של וורדפרס, הכפתור בעמוד זה לא יעשה כלום.

en: If registration is disabled, please set <code>NOBLOGREDIRECT</code> in <code>wp-config.php</code> to a URL you will redirect visitors to if they visit a non-existent site.
he: אם ההרשמה סגורה, אפשר לבחור כתובת אליה יופנו משתמשים שמנסים לפתוח בלוג חדש, עם הקבוע <code>NOBLOGREDIRECT</code> בקובץ <code>wp-config.php</code>.

en: If the admin email for the new site does not exist in the database, a new user will also be created.
he: אם האימייל שבחרת עבור הבלוג החדש לא קיים עדיין בבסיס הנתונים, יווצר משתמש חדש עבור הבלוג הזה.

en: If the network admin disables a theme that is in use, it can still remain selected on that site. If another theme is chosen, the disabled theme will not appear in the site&#8217;s Appearance > Themes screen.
he: אם כיבית ערכת עיצוב שכבר פועלת בבלוג מסויים, היא תמשיך לפעול באותו הבלוג. עם זאת, ברגע שערכת העיצוב של אותו הבלוג תוחלף, יותר אי אפשר יהיה לבחור את הערכה שכובתה.

en: If this process fails for any reason, users logging in to their sites will force the same update.
he: אם התהליך לא יסתיים, מכל סיבה שהיא, כל בלוג ישודרג בתורו ברגע שמשתמש יתחבר ללוח הבקרה.

en: If you are the owner of this network please check that MySQL is running properly and all tables are error free.
he: אם זו הרשת שלך, כדאי לבדוק ש-MySQL פועל כהלכה ושאין שגיאות באף אחת מהטבלאות.

en: If you do not activate your site within two days, you will have to sign up again.
he: אם הבלוג לא יופעל בתוך יומיים, ההרשמה תבוטל - אבל תמיד אפשר להתחיל את ההרשמה מחדש.

en: If you do not activate your username within two days, you will have to sign up again.
he: אם החשבון לא יופעל בתוך יומיים, ההרשמה תבוטל - אבל תמיד אפשר להתחיל את ההרשמה מחדש.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
he: בעמוד זה אפשר לבקש למחוק את הבלוג שלך: &quot;%s&quot;. אחרי לחיצה על כפתור המחיקה, ישלח אליך אימייל עם קישור לאישור המחיקה. לחיצה על הקישור באימייל תמחק את הבלוג לצמיתות.

en: If you haven&#8217;t received your email yet, there are a number of things you can do:
he: אם האימייל עדיין לא הגיע, יש כמה דברים שאפשר לעשות:

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
he: אם הגעת למסך זה בטעות והיית אמור לבקר באחד האתרים שלך, הנה מספר קיצורי דרך שיעזרו לך למצוא את דרכך.

en: If you want to ban domains from site registrations. One domain per line.
he: אימיילים מהדומיינים האלה לא יכולים להרשם לרשת. דומיין אחד בכל שורה. אם השדה נשאר ריק, אפשר להרשם עם אימייל מכל דומיין.

en: If you want to limit site registrations to certain domains. One domain per line.
he: רק אימיילים מהדומיינים האלה יכולים להרשם לרשת. דומיין אחד בכל שורה. אם השדה נשאר ריק, אפשר להרשם עם אימייל מכל דומיין.

en: If you&#8217;re not going to use a great site domain, leave it for a new user. Now have at it!
he: אם יש לך כתובת טובה שלא נמצאת בשימוש, אפשר לפנות אותה לטובת משתמשים אחרים.

en: If you&#8217;re still stuck with this message, then check that your database contains the following tables:
he: כדאי גם לבדוק שהטבלאות הבאות קיימות בבסיס הנתונים שלך:

en: If your browser doesn&#8217;t start loading the next page automatically, click this link:
he: אם העמוד הבא לא נפתח אוטומטית, אפשר ללחוץ על הקישור הבא:

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
he: אם הבלוג שלך לא מוצג כהלכה, אפשר לנסות לברר את זה עם הנהלת הרשת.

en: Info
he: מידע

en: Installed Themes
he: ערכות עיצוב מותקנות

en: Invalid activation key.
he: קוד הפעלה שגוי.

en: Invalid email address.
he: האימייל שגוי.

en: Invalid site ID.
he: מזהה אתר לא תקין (ID).

en: It looks like the Apache <code>mod_rewrite</code> module is not installed.
he: ככל הנראה, המודול <code>mod_rewrite</code> של Apache (שרת האינטרנט שלך) לא מותקן.

en: Just a username, please.
he: רק שם משתמש, בבקשה.

en: Language Settings
he: הגדרות שפה

en: Last Updated
he: עדכון אחרון

en: Limit total size of files uploaded to %s MB
he: להגביל את שטח האחסון ל-%s MB

en: Limited Email Registrations
he: הגבלת הרשמה לפי אימייל

en: Logged in users may register new sites.
he: משתמשים קיימים יכולים לפתוח בלוגים, אבל משתמשים חדשים לא יכולים להרשם בעצמם.

en: MB (Leave blank for network default)
he: MB<br/>(אפשר להשאיר את השדה ריק כדי להשתמש בברירת המחדל)

en: Mature
he: למבוגרים

en: Max upload file size
he: גודל קובץ מרבי

en: Menu Settings
he: תפריטים

en: Menu setting enables/disables the plugin menus from appearing for non super admins, so that only super admins, not site admins, have access to activate plugins.
he: הגדרות התפריטים מאפשרות להסתיר את תפריט התוספים עבור בלוגרים ברשת. אם התפריט מוסתר, רק הנהלת הרשת יכולה להתקין ולהפעיל תוספים.

en: Missing email address.
he: האימייל חסר.

en: Missing or invalid site address.
he: האימייל חסר או שגוי.

en: More
he: עוד

[ctx: Multisite active signup type]
en: all
he: פתוחה

[ctx: Multisite active signup type]
en: blog
he: פתוחה לבלוגים חדשים של משתמשים קיימים

[ctx: Multisite active signup type]
en: none
he: סגורה

[ctx: Multisite active signup type]
en: user
he: פתוחה למשתמשים חדשים

en: Multisite only works without the port number in the URL.
he: אי אפשר להקים רשת בלוגים עם מספר Port בכתובת

en: Multisite support is not enabled.
he: אין כאן רשת אתרים - Multisite support is not enabled.

en: Must be at least 4 characters, letters and numbers only. It cannot be changed, so choose carefully!
he: <br />ארבעה תווים לפחות, עם אותיות וספרות בלבד. אי אפשר לשנות את זה בהמשך, אז כדאי להקדיש לזה קצת מחשבה.

en: Network
he: רשת אתרים

en: Network Admin Email
he: אימייל של ההנהלה

en: Network Details
he: פרטי הרשת

en: Network Disable
he: כבויה לכל הרשת

en: Network Name
he: שם הרשת

en: Network Settings
he: הגדרות רשת

en: Network Title
he: שם הרשת

en: Network enabled themes are not shown on this screen.
he: ערכות עיצוב הזמינות לכל הרשת אינן מוצגות במסך זה.

en: Networks may not be fully compatible with custom wp-content directories.
he: רשתות בלוגים לא תמיד פועלות כהלכה עם תיקיות <code>wp-content</code> מותאמות אישית.

en: Never
he: לא עודכן

en: New %1$s Site: %2$s
he: %2$s - אתר חדש - %1$s

en: New %1$s User: %2$s
he: %2$s - משתמש חדש ברשת - %1$s

en: New Site Registration: %s
he: אתר חדש: %s

en: New Site Settings
he: בלוגים חדשים

en: New Site: %1s
    URL: %2s
    Remote IP: %3s
    
    Disable these notifications: %4s
he: אתר חדש:
    %1s
    
    כתובת:
    %2s
    
    IP:
    %3s
    
    לכבות את התזכורות האלה:
    %4s

en: New User Registration: %s
he: משתמש חדש: %s

en: New User: %1s
    Remote IP: %2s
    
    Disable these notifications: %3s
he: משתמש חדש:
    %1s
    
    IP:
    %2s
    
    לכבות את התזכורות האלה:
    %3s

en: New site created by %1s
    
    Address: %2s
    Name: %3s
he: אתר חדש נוצר על יד %1s
    
    כתובת: %2s
    שם: %3s

en: New site settings are defaults applied when a new site is created in the network. These include welcome email for when a new site or user account is registered, and what&#8127;s put in the first post, page, comment, comment author, and comment URL.
he: ברירות המחדל לבלוגים חדשים מאפשרות לנסח את האימיילים שישלחו למשתמשים והתכנים שיווצרו עבור כל בלוג חדש.

en: Next
he: לשלב הבא

en: Next Sites
he: הבלוגים הבאים

en: No site by that name on this system.
he: אין כאן בלוג בשם הזה.

en: No site defined on this host. If you are the owner of this site, please check <a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">Debugging a WordPress Network</a> for help.
he: אין פה התקנה של וורדפרס (No site defined on this host). אם זה האתר שלך, אפשר למצוא מידע נוסף בעמוד <a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">Debugging a WordPress Network</a> בקודקס.

en: No sites found.
he: לא מצאתי בלוגים.

en: No theme selected.
he: לא נבחרו ערכות.

en: No themes found.
he: לא נמצאו ערכות.

en: No users found.
he: אין משתמשים אחרים.

en: No, Return me to the theme list
he: לא תודה, אני רוצה לחזור לרשימת ערכות העיצוב

en: Not enough space to upload. %1$s KB needed.
he: אין מספיק מקום להעלאת לקבצים חדשים. צריך %1$sKB.

en: Note:
he: הערה:

en: Once the network is created, you may reactivate your plugins.
he: אחרי הקמת הרשת, אפשר להפעיל את התוספים מחדש.

en: Once you complete these steps, your network is enabled and configured. You will have to log in again.
he: אחרי השלמת שלושת השלבים הפשוטים האלה, צריך רק להתחבר מחדש לבלוג, ורשת הבלוגים שלך תהיה מוכנה לשימוש.

en: Only lowercase letters (a-z) and numbers are allowed.
he: מוצרות רק אותיות קטנות (a-z) ומספרים.

en: Only lowercase letters and numbers allowed
he: אפשר להשתמש רק באותיות a-z או בספרות.

en: Only showing first 5 users.
he: אלו רק 5 המשתמשים הראשונים.

en: Only the characters a-z and 0-9 recommended.
he: מומלץ להשתמש רק בתווים a-z או 0-9.

en: Open this theme in the Theme Editor
he: לפתוח ערכת עיצוב זו בעורך הערכות

en: Operational Settings
he: הגדרות כלליות

en: Operational settings has fields for the network&#8217;s name and admin email.
he: ההגדרות הכלליות קובעות את שם הרשת וכתובת האימייל להודעות מנהלתיות.

en: Please <a href="%s">deactivate your plugins</a> before enabling the Network feature.
he: צריך <a href="%s">לכבות</a> את כל התוספים לפני הקמת רשת הבלוגים.

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories. <strong>You cannot change this later.</strong>
he: אפשר להפעיל את הבלוגים ברשת בתיקיות או בתתי-דומיינים, לפי הדוגמאות בהמשך. <strong>אי אפשר לשנות את זה אחרי הקמת הרשת</strong>.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
he: אם כבר התחלת להקים רשת בלוגים אבל עדיין לא סיימת, אפשר לסיים עכשיו לפי ההוראות בהמשך העמוד. כדי להתחיל את ההתקנה מחדש, צריך למחוק מבסיס הנתונים את כל הטבלאות שנוצרו במהלך ההתקנה.

en: Please enter a correct email address
he: לא בחרת אימייל תקין.

en: Please enter a site name
he: לא בחרת כתובת לאתר.

en: Please enter a site title
he: לא בחרת שם לאתר.

en: Please enter a username
he: לא נבחר שם.

en: Please make sure the Apache <code>mod_rewrite</code> module is installed as it will be used at the end of this installation.
he: חשוב לוודא שהמודול <code>mod_rewrite</code> של Apache (שרת האינטרנט שלך) מותקן ומופעל - אני צריכה להשתמש בו בסוף ההתקנה.

en: Please try again!
he: כדאי לנסות שוב.

en: Primary Site
he: בלוג ראשי

en: Privacy:
he: נראות:

en: Read the <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">bug report</a> page. Some of the guidelines there may help you figure out what went wrong.
he: ההנחיות בעמוד <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">bug report</a> בקודקס עשויות לעזור לך להבין מה קרה כאן.

en: Registration Settings
he: רישום משתמשים

en: Registration and support emails will come from this address. An address such as <code>support@%s</code> is recommended.
he: אימיילים שקשורים לרשת יגיעו מהכתובת הזו. כדאי להשתמש במשהו כמו  <code>support@%s</code>.

en: Registration has been disabled.
he: ההרשמה לרשת סגורה כרגע.

en: Registration is disabled.
he: <strong>הרשמה סגורה</strong> - אי אפשר להרשם או לפתוח בלוגים חדשים.

en: Registration notification
he: הודעת רישום

en: Registration settings can disable/enable public signups. If you let others sign up for a site, install spam plugins. Spaces, not commas, should separate names banned as sites for this network.
he: הגדרות הרישום קובעות אם משתמשים יוכלו להרשם לרשת בעצמם. ברשתות בלוגים עם הרשמה פתוחה, רצוי להתקין אמצעי הגנה מפני ספאמים ותכני זבל. את המילים ברשימת הכתובות השמורות יש להפריד עם רווחים, לא פסיקים.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
he: אי אפשר לשחזר בלוגים שנמחקו.

en: Return to Dashboard
he: לחזור ללוח הבקרה

en: Select a user to change role.
he: יש לבחור משתמש בכדי לשנות את תפקידו.

en: Select a user to remove.
he: יש לבחור משתמש בכדי להסירו.

en: Send the network admin an email notification every time someone registers a site or user account.
he: להודיע להנהלה על כל משתמש חדש או בלוג חדש.

en: Server Address
he: כתובת השרת

en: Signup
he: להרשם

en: Site Address
he: כתובת הבלוג

en: Site Admin is now Super Admin (we highly encourage you to get yourself a cape!).
he: "הנהלת האתר" הפכה ל-"הנהלת הרשת".

en: Site Domain:
he: כתובת הבלוג:

en: Site Name:
he: כתובת הבלוג:

en: Site Title:
he: שם הבלוג:

en: Site Upload Space Quota
he: מכסת שטח אחסון להעלאת קבצים

en: Site activated.
he: הפעלת את הבלוג.

en: Site added. <a href="%1$s">Visit Dashboard</a> or <a href="%2$s">Edit Site</a>
he: האתר התווסף. גש ל<a href="%1$s">לוח הבקרה</a> או <a href="%2$s">ערוך אתר</a>

en: Site already exists.
he: האתר הזה כבר קיים.

en: Site archived.
he: העברת בלוג לארכיון.

en: Site deactivated.
he: כיבית את הבלוג.

en: Site deleted.
he: מחקת את הבלוג.

en: Site info updated.
he: עודכנו נתוני האתר

en: Site marked as spam.
he: סימנת את הבלוג כבלוג זבל.

en: Site name must be at least 4 characters
he: הכתובת צריכה להיות באורך ארבעה תווים לפחות.

en: Site options updated.
he: עודכנו אפשרויות האתר.

en: Site registration has been disabled.
he: אי אפשר לפתוח בלוגים חדשים כרגע.

en: Site removed from spam.
he: הסרת את הבלוג מרשימת הזבל.

en: Site unarchived.
he: הוצאת בלוג מהארכיון.

en: Site upload space
he: שטח אחסון

en: Site: %s
he: בלוג: %s

en: Sites deleted.
he: מחקת את הבלוגים.

en: Sites marked as spam.
he: סימנת את הבלוגים כזבל.

en: Sites removed from spam.
he: הסרת בלוג אחד מרשימת הזבל.

en: Sites you are already a member of:
he: הבלוגים שלך:

en: Sorry, new registrations are not allowed at this time.
he: ההרשמה סגורה כרגע.

en: Sorry, site names may not contain the character &#8220;_&#8221;!
he: אי אפשר להשתמש בקו תחתון (_) בכתובת.

en: Sorry, site names must have letters too!
he: הכתובת צריכה להכיל גם אותיות - אי אפשר להשתמש רק בספרות.

en: Sorry, that email address is already used!
he: האימייל הזה תפוס כבר.

en: Sorry, that email address is not allowed!
he: אי אפשר להשתמש באימייל הזה.

en: Sorry, that site already exists!
he: הכתובת הזו תפוסה כבר.

en: Sorry, that site is reserved!
he: הכתובת הזו שמורה, אי אפשר להשתמש בה.

en: Sorry, that username already exists!
he: השם הזה תפוס כבר.

en: Sorry, usernames may not contain the character &#8220;_&#8221;!
he: אי אפשר להשתמש בקו תחתון (_) בשם המשתמש.

en: Sorry, usernames must have letters too!
he: השם צריך להכיל גם אותיות - אי אפשר להשתמש רק בספרות.

en: Sorry, you have used your space allocation. Please delete some files to upload more files.
he: השתמשת בכל שטח האחסון שהוקצב לך. צריך למחוק קבצים שהעלת לפני שאפשר יהיה להעלות קבצים חדשים.

en: Sorry, you may not use that site name.
he: אי אפשר להשתמש בכתובת הזו.

en: Sorry, you must delete files before you can upload any more.
he: צריך למחוק קבצים קיימים כדי לפנות מקום להעלאת קבצים חדשים.

en: Still waiting for your email?
he: עדיין מחכה לאימייל?

en: Sub-directories
he: תיקיות

en: Sub-directory Install
he: התקנה בתיקיות

en: Sub-domain Install
he: התקנה בתתי-דומיינים

en: Sub-domains
he: תתי-דומיינים

en: Success
he: הצלחה

en: Super Admin <span class="count">(%s)</span> | Super Admins <span class="count">(%s)</span>
he[0]: מנהלי הרשת <span class="count">(%s)</span>
he[1]: מנהלי הרשת <span class="count">(%s)</span>

en: Thank you for Updating! Please visit the <a href="%s">Update Network</a> page to update all your sites.
he: תודה שעדכנת את וורדפרס לגרסה האחרונה. עכשיו רק צריך <a href="%s">לעדכן את הבלוגים ברשת</a>.

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
he: מחקת את הבלוג שלך. תודה ושלום, %s.

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
he: שלחנו לאימייל שלך קישור לאישור המחיקה. צריך ללחוץ על הקישור כדי למחוק את הבלוג.

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
he: האימייל הזה תפוס כבר. אם זה האימייל שלך, כדאי לבדוק אם קיבלת אימייל לאישור ההרשמה.

en: That name is not allowed
he: אי אפשר להשתמש בכתובת הזו.

en: That site does not exist. Please try <a href="%s">%s</a>.
he: אין פה בלוג כזה. אפשר לנסות: <a href="%s">%s</a>.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
he: הכתובת הזו תפוסה כרגע, אבל אולי היא תתפנה בעוד מספר ימים.

en: That user does not exist.
he: אין משתמש כזה.

en: That username is already activated.
he: החשבון הזה הופעל כבר.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
he: השם הזה תפוס כרגע, אבל אולי הוא יתפנה בעוד מספר ימים.

en: That username is not allowed
he: אי אפשר להשתמש בשם הזה.

en: The <code>%1$s</code> file is deprecated. Please remove it and update your server rewrite rules to use <code>%2$s</code> instead.
he: הקובץ <code>%1$s</code>כבר לא נמצא בשימוש (deprecated). צריך למחוק אותו מהשרת ולהשתמש בקובץ <code>%2$s</code>במקומו.

en: The Network creation panel is not for WordPress MU networks.
he: עמוד זה לא נועד לשימוש עם רשת אתרים של  WordPress MU.

en: The URL for the first comment on a new site.
he: כתובת הבלוג של מחבר התגובה הראשונה בכל בלוג.

en: The author of the first comment on a new site.
he: שם המחבר של התגובה הראשונה בכל בלוג.

en: The bulk action will permanently delete selected users, or mark/unmark those selected as spam. Spam users will have posts removed and will be unable to sign up again with the same email addresses.
he: בתפריט העריכה הקבוצתית אפשר למחוק משתמשים או לסמן אותם כספאמרים. משתמשים שסומנו כספאמרים לא יוכלו להרשם מחדש עם אותו אימייל.

en: The constant <code>VHOST</code> <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> in wp-config.php to enable a subdomain configuration. Use is_subdomain_install() to check whether a subdomain configuration is enabled.
he: The constant <code>VHOST</code> <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> in wp-config.php to enable a subdomain configuration. Use is_subdomain_install() to check whether a subdomain configuration is enabled

en: The constant DO_NOT_UPGRADE_GLOBAL_TABLES cannot be defined when creating a network.
he: המשתנה DO_NOT_UPGRADE_GLOBAL_TABLES לא ניתן להגדרה כאשר יוצרים רשת.

en: The first comment on a new site.
he: התגובה הראשונה בכל בלוג.

en: The first page on a new site.
he: העמוד הראשון בכל בלוג.

en: The first post on a new site.
he: הפוסט הראשון בכל בלוג.

en: The following words are reserved for use by WordPress functions and cannot be used as blog names: <code>%s</code>
he: המילים הבאות שמורות לשימוש על ידי וורדפרס, ואי אפשר להשתמש בהן בשמות של בלוגים: <code>%s</code>

en: The internet address of your network will be <code>%s</code>.
he: הכתובת של רשת הבלוגים שלך תהיה <code>%s</code>.

en: The main site in a sub-directory install will need to use a modified permalink structure, potentially breaking existing links.
he: כשהאתר הראשי נמצא בתוך תיקיה, צריך להשתמש במבנה קישורים שונה, שעשוי לשבור את הקישורים הקיימים.

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
he: תפריט זה נועד לעריכת מידע של אתרים מסויימים במיוחד כאשר ממשק הניהול של האתר אינו זמין.

en: The original configuration steps are shown here for reference.
he: ההגדרות משלב ההתקנה הראשוני מוצגות כאן לעיונך, אך אין צורך לחזור עליהן.

en: The primary site you chose does not exist.
he: האתר הראשי שבחרת לא קיים.

en: The site %s is yours.
he: פתחת את הבלוג %s.

en: The site ID is used internally, and is not shown on the front end of the site or to users/viewers.
he: מספר הזיהוי או ה-ID לא מוצג למשתמשים, ונועד לשימוש פנימי בלבד.

en: The site is already active.
he: האתר הזה הופעל כבר.

en: The user is already active.
he: המשתמש כבר פעיל.

en: The username and password will be mailed to this email address.
he: אם צריך ליצור משתמש חדש, שם המשתמש והסיסמה ישלחו לאימייל הזה.

en: The welcome email sent to new site owners.
he: האימייל הזה נשלח עם פתיחת בלוג חדש.

en: The welcome email sent to new users.
he: האימייל הזה נשלח עם הרשמת משתמשים חדשים.

en: Theme
he: שם הערכה

en: Theme disabled. | %s themes disabled.
he[0]: בטלת הפעלת ערכה.
he[1]: בטלת הפעלת %s ערכות.

en: Theme enabled. | %s themes enabled.
he[0]: הערכה זמינה.
he[1]: %s ערכות זמינות.

en: Themes %s
he: ערכות עיצוב %s

en: There was a problem, please correct the form below and try again.
he: משהו לא בסדר - צריך לתקן את השגיאה המודגשת ולנסות שוב.

en: There was an error creating the user.
he: לא הצלחתי ליצור את המשתמש.

en: This file is too big. Files must be less than %1$s KB in size.
he: הקובץ הזה גדול מדי. אפשר להעלות קבצים בגודל %1$sKB לכל היותר.

en: This file is too big. Files must be less than %d KB in size.
he: הקובץ הזה גדול מדי. אפשר להעלות קבצים בגודל %1$sKb לכל היותר.

en: This is the main table of all sites on this network. Switch between list and excerpt views by using the icons above the right side of the table.
he: עמוד זה מציג את כל הבלוגים ברשת.

en: This screen allows you to configure a network as having subdomains (<code>site1.example.com</code>) or subdirectories (<code>example.com/site1</code>). Subdomains require wildcard subdomains to be enabled in Apache and DNS records, if your host allows it.
he: בעמוד זה אפשר להפוך את הבלוג שלך לרשת בלוגים, עם בלוגים בתתי-דומיינים משל עצמם (לדוגמה, <code><strong>blog</strong>.example.com</code>), או בתוך תיקיות (לדוגמה, <code>example.com/<strong>blog</strong></code>).

en: This screen enables and disables the inclusion of themes available to choose in the Appearance menu for each site. It does not activate or deactivate which theme a site is currently using.
he: בעמוד זה אפשר לבחור את ערכות העיצוב שתהיינה זמינות לשימוש על ידי בלוגרים ברשת. ההגדרות האלה לא משפיעות על ערכות העיצוב שנמצאות בשימוש כרגע.

en: This screen is for Super Admins to add new sites to the network. This is not affected by the registration settings.
he: במסך זה מנהלי הרשת יכולים להוסיף אתר לרשת ללא קשר להגדרות הרישום הכלליות.

en: This screen sets and changes options for the network as a whole. The first site is the main site in the network and network options are pulled from that original site&#8217;s options.
he: בעמוד זה אפשר לקבוע את הגדרות רשת הבלוגים שלך. הבלוג הראשון הוא הבלוג הראשי ברשת, והגדרות הרשת מגיעות מההגדרות של בלוג זה.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. He or she can use the links under each site to visit either the frontend or the dashboard for that site.
he: בעמוד זה מופיעים כל האתרים שפתחת. אפשר לבחור את האתר הראשי שלך, ולפתוח אתרים נוספים.

en: This site has been archived or suspended.
he: האתר הזה הוקפא או הועבר לארכיון.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact <a href="mailto:%1$s">%1$s</a>.
he: הבלוג הזה לא הופעל עדיין. אם זה הבלוג שלך ולא הצלחת להפעיל אותו, אפשר לפנות לתמיכה:  <a href="mailto:%1$s">%1$s</a>.

en: This table shows all users across the network and the sites to which they are assigned.
he: בעמוד זה מופיעים כל המשתמשים ברשת, וכל הבלוגים שהם חברים בהם.

en: This theme may be active on other sites in the network. | These themes may be active on other sites in the network.
he[0]: ערכת עיצוב זו עשויה להיות בשימוש באתרים (בלוגים) אחרים ברשת.
he[1]: ערכות עיצוב אלו עשויות להיות בשימוש באתרים (בלוגים) אחרים ברשת.

en: This unique authentication key is also missing from your <code>wp-config.php</code> file. | These unique authentication keys are also missing from your <code>wp-config.php</code> file.
he[0]: גם מפתח ההצפנה הייחודי הבא חסר בקובץ <code>wp-config.php</code> שלך.
he[1]: גם מפתחות ההצפנה הייחודיים הבאים חסרים בקובץ <code>wp-config.php</code> שלך.

en: This user has elected to delete their account and the content is no longer available.
he: הבלוג הזה נמחק על ידי בעליו.

en: To activate your blog, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %s
he: להפעלת האתר החדש שלך, יש ללחוץ על הקישור הבא:
    
    %s
    
    
    אחרי ההפעלה, נשלח לך אימייל נוסף עם פרטי ההתחברות.
    
    כשהאתר יופעל, אפשר לראות אותו כאן:
    
    %s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
he: להפעלת החשבון שלך, יש ללחוץ על הקישור הבא:
    
    
    %s
    
    
    אחרי ההפעלה, נשלח לך אימייל נוסף עם פרטי ההתחברות.

en: To make your installation more secure, you should also add:
he: כדי לשפר את האבטחה ברשת שלך שלך, כדאי להוסיף גם את השורות הבאות:

en: Transfer or delete posts and links before deleting users.
he: לפני מחיקת משתמשים צריך להחליט מה לעשות עם הפוסטים והקישורים שלהם.

en: Unarchive
he: להוציא מארכיון

en: Until WordPress 3.0, running multiple sites required using WordPress MU instead of regular WordPress. In version 3.0, these applications have merged. If you are a former MU user, you should be aware of the following changes:
he: עד לוורדפרס 3.0, הכלים לניהול רשתות בלוגים הופצו בנפרד, ב-WordPress MU. בגרסה 3.0, הכלים לניהול רשתות שולבו בהתקנה הרגילה. אם השתמשת בעבר ב-WordPress MU, כדאי לשים לב לשינויים הבאים:

en: Up until WordPress version 3.0, what is now called a Multisite Network had to be installed separately as WordPress MU (multi-user).
he: עד וורדפרס 3.0, מה שמכונה היום רשת אתרים (Multisite Network) חייב היה להיות מותקן בנפרד כמערכת מרובת משתמשים (WordPress MU).

en: Update <code>siteurl</code> and <code>home</code> as well.
he: לעדכן גם את <code>siteurl</code> ואת <code>home</code>.

en: Update Network
he: עדכון הרשת

en: Updates
he: עידכונים

en: Upload Settings
he: הגדרות העלאת קבצים

en: Upload file types
he: סוגי קבצים מותרים

en: Upload settings control the size of the uploaded files and the amount of available upload space for each site. You can change the default value for specific sites when you edit a particular site. Allowed file types are also listed (space separated only).
he: הגדרות העלאת קבצים קובעות את סוגי הקבצים שאפשר להעלות ושטח האחסון שיהיה זמין לכל משתמש. אפשר לעקוף את ההגדרות האלה עבור כל בלוג בנפרד.

en: Used: %1s%% of %2s
he: השתמשת ב-%%1s% מתוך %2s

en: User accounts may be registered.
he: משתמשים חדשים יכולים להרשם, אבל לא יכולים לפתוח לעצמם בלוג.

en: User created.
he: משתמש נוצר.

en: User deleted.
he: מחקת את המשתמש.

en: User is already a member of this site.
he: המשתמש כבר חבר באתר זה.

en: User registration has been disabled.
he: אי אפשר לרשום משתמשים חדשים כרגע.

en: Username and password will be mailed to the above email address.
he: שם משתמש וסיסמה ישלחו לאימייל שצוין.

en: Username must be at least 4 characters
he: השם צריך להיות באורך ארבעה תווים לפחות.

en: Username:
he: שם משתמש:

en: Users are not allowed to register these sites. Separate names by spaces.
he: הכתובות האלה ישמרו להנהלת הרשת - משתמשים אחרים לא יכולים לפתוח בלוגים עם הכתובות האלה.

en: Users deleted.
he: מחקת את המשתמשים

en: Users marked as spam.
he: סימנת את המשתמש כספאמר.

en: Users removed from spam.
he: הסרת את המשתמש מרשימת הספאמרים.

en: Users who are signed up to the network without a site are added as subscribers to the main or primary dashboard site, giving them profile pages to manage their accounts. These users will only see Dashboard and My Sites in the main navigation until a site is created for them.
he: משתמשים שנרשמו לרשת ולא ביקשו לפתוח בלוג מופיעים כחברים בבלוג הראשי או בלוח הבקרה הכללי.

en: View Site
he: הצג אתר

en: Visit
he: אל האתר

en: Visit Dashboard
he: לוח בקרה

en: Visit Theme Site
he: לבקר באתר הערכה

en: Visit theme homepage
he: לבקר בדף הערכה

en: Visit to go to the frontend site live.
he: <strong>אל הבלוג</strong> - להצגת העמוד הראשי של הבלוג.

en: Wait a little longer. Sometimes delivery of email can be delayed by processes outside of our control.
he: לחכות עוד קצת. אימיילים לפעמים מתעכבים בגללים דברים שמחוץ תהליכים שמחוץ לשליטתנו.

en: Warning!
he: זהירות:

en: Warning! Problem updating %1$s. Your server may not be able to connect to sites running on it. Error message: <em>%2$s</em>
he: זהירות: לא הצלחתי לעדכן את %1$s. השרת שלך כנראה לא מצליח להתחבר לבלוגים. זו הודעת השגיאה: <em>%2$s</em>

en: Warning! User %s cannot be deleted.
he: התראה! המשתמש %s לא ניתן למחיקה.

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network admnistrator.
he: זהירות: אי אפשר את %s. אי אפשר למחוק משתמשים מההנהלה.

en: Warning! User cannot be modified. The user %s is a network administrator.
he: זהירות: אי אפשר למחוק את החשבון %s. הוא שייך להנהלה.

en: Warning! WordPress encrypts user cookies, but you must add the following lines to <strong>wp-config.php</strong> for it to be more secure.
he: זהירות! וורדפרס יכולה להצפין את העוגיות שנשמרות אצל המשתמשים, אבל צריך להוסיף את השורות הבאות לקובץ <code>wp-config.php</code> כדי שההצפנה תהיה בטוחה יותר.

en: Warning:
he: זהירות:

en: We recommend you change your siteurl to <code>%1$s</code> before enabling the network feature. It will still be possible to visit your site using the <code>www</code> prefix with an address like <code>%2$s</code> but any links will not have the <code>www</code> prefix.
he: לפני הקמת רשת הבלוגים, אני ממליצה לשנות את כתובת הבלוג לכתובת הזו: <code>%1$s</code>. הבלוג עדיין יהיה זמין עם הקידומת <code>www</code> בכתובת כמו <code>%2$s</code>, אבל קישורים מתוך האתר לא יכללו את הקידמות <code>www</code>.

en: We send your registration email to this address. (Double-check your email address before continuing.)
he: פרטי ההתחברות שלך ישלחו לאימייל הזה - כדאי לוודא שזה האיימייל הנכון לפני השלב הבא.

en: Welcome Email
he: אימייל לבלוגים חדשים

en: Welcome User Email
he: אימייל למשתמשים חדשים

en: Welcome back, %s. By filling out the form below, you can <strong>add another site to your account</strong>. There is no limit to the number of sites you can have, so create to your heart&#8217;s content, but write responsibly!
he: שלום, %s. עם הטופס בהמשך העמוד אפשר <strong>לפתוח עוד בלוג</strong>. אין גבול לכמות הבלוגים שאפשר לפתוח, אבל זה לא אומר שאין גבול למה שאפשר להגיד בהם. נא לכתוב באופן אחראי!

en: Welcome to the Network installation process!
he: הקמת רשת בלוגים - לניהול מספר בלוגים תחת אותו אתר, עם התקנה אחת של וורדפרס.

en: What do I do now?
he: מה לעשות עכשיו?

en: What should be done with posts and links owned by <em>%s</em>?
he: מה לעשות עם הפוסטים והקישורים של <strong>%s</strong>?

en: What would you like to call your network?
he: שם רשת הבלוגים שלך.

en: What you would like to call this website.
he: שם רשת הבלוגים שלך.

en: WordPress &rsaquo; Confirm your action
he: וורדפרס &rsaquo; צריך אישור

en: Yes, Delete this theme | Yes, Delete these themes
he[0]: כן, למחוק את ערכת העיצוב הזו
he[1]: כן, למחוק את ערכות העיצוב שסימנתי

en: You are about to activate the site %s
he: ביקשת להפעיל את הבלוג %s.

en: You are about to archive the site %s.
he: ביקשת להעביר את האתר %s לארכיון.

en: You are about to deactivate the site %s
he: ביקשת לכבות את הבלוג %s.

en: You are about to delete the site %s.
he: ביקשת למחוק את הבלוג %s.

en: You are about to mark the site %s as spam.
he: ביקשת לסמן את הבלוג %s כבלוג זבל.

en: You are about to remove the following theme: | You are about to remove the following themes:
he[0]: בקשת למחוק את ערכת העיצוב:
he[1]: בקשת למחוק את ערכות העיצוב הבאות:

en: You are about to unarchive the site %s.
he: ביקשת להוציא את הבלוג %s מהארכיון.

en: You are about to unspam the site %s.
he: ביקשת להסיר את הבלוג %s מרשימת הזבל.

en: You are logged in already. No need to register again!
he: כבר נכנסת למערכת - אין צורך להרשם מחדש.

en: You are not allowed to change the current site.
he: אין לך הרשאות מתאימות בשביל לעשות שינויים בבלוג הזה.

en: You are not allowed to delete the site.
he: אין באפשרותך למחוק אתר זה.

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
he: ניסית לגשת אל "%1$s" בלוח הבקרה, אבל אין לך הרשאות מספקות כדי לגשת לאזור זה. אם אתה מאמין שאתה אמור להיות מסוגל לגשת אל "%1$s", אנא פנה למנהל הרשת.

en: You can make an existing user an additional super admin by going to the Edit User profile page and checking the box to grant that privilege.
he: אפשר להפוך כל משתמש לחבר בהנהלה בעמוד הפרופיל - צריך לסמן את השורה "לתת לחשבון הזה הראשות ניהול ברשת הבלוגים".

en: You can sort the table by clicking on any of the bold headings and switch between list and excerpt views by using the icons in the upper right.
he: אשר למיין את הטבלה על ידי לחיצה על כל אחת משורות הכותרת, ולעבור בין תצוגה מלאה או מורחבת עם האייקונים מעל הטבלה, בצד שמאל.

en: You can update all the sites on your network through this page. It works by calling the update script of each site automatically. Hit the link below to update.
he: כאן אפשר לעדכן את הבלוגים ברשת בבת אחת. הכפתור מפעיל אוטומטית את סקריפט העדכון של כל בלוג.

en: You cannot delete a theme while it is active on the main site.
he: אי אפשר למחוק ערכת עיצוב שנמצאת בשימוש באתר הראשי.

en: You cannot install a network of sites with your server address.
he: אי אפשר להתקין רשת בלוגים עם כתובת השרת שלך.

en: You cannot use port numbers such as <code>%s</code>.
he: אי אפשר להשתמש במספר Port, כמו  <code>%s</code>.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
he: אי אפשר להשתמש באימייל הזה - ספק האימייל שלך חוסם חלק מההודעות שלנו. צריך להשתמש באימייל אחר.

en: You do not appear to have any themes available at this time.
he: בשלב זה לא נמצאו ערכות עיצוב זמינות עבורך.

en: You do not have permission to access this page.
he: אין לך הרשאות מתאימות בשביל לראות את העמוד הזה.

en: You do not have permission to delete that site.
he: אין לך הרשאה למחיקת אתר זה.

en: You do not have sufficient permissions to add sites to this network.
he: אין לך הרשאה מספקת בכדי להוסיף אתרים לרשת.

en: You do not have sufficient permissions to add users to this network.
he: אין לך הרשאה מספקת להוסיף משתמשים לרשת זו.

en: You do not have sufficient permissions to delete themes for this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות למחיקת ערכות עיצוב באתר זה.

en: You do not have sufficient permissions to delete this site.
he: אין לך הרשאות מתאימות בשביל למחוק את הבלוג הזה.

en: You do not have sufficient permissions to edit this site.
he: אין לך הרשאה מספקת לעורך אתר זה.

en: You do not have sufficient permissions to manage network themes.
he: אין לך הרשאה מספקת בכדי לנהל ערכות עיצוב עבור הרשת.

en: You do not have sufficient permissions to manage themes for this site.
he: אין לך הרשאה מספקת בכדי לנהל ערכות עיצוב באתר זה.

en: You do not have sufficient permissions to view this page.
he: אין לך הרשאות מתאימות בשביל להיות לראות את העמוד הזה.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%s">homepage</a> or <a href="%s">log in</a> using your username and password.
he: נוספת לאתר זה. אנא בקשר ב<a href="%s">עמוד הבית</a> או <a href="%s">היכנס</a> בעזרת שם המשתמש וסיסמה.

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
he: השתמשת בכל שטח האיחסון שלך. צריך למחוק קבצים קיימים כדי לפנות מקום להעלאת קבצים חדשים.

en: You may add from existing network users to this site.
he: ניתן להוסיף משתמשים מהרשת לאתר זה.

en: You may add from existing network users, or set up a new user to add to this site.
he: באפשרותך להוסיף משתמש ממשתמשי הרשת הקיימים או להגדיר משתמש חדש לאתר זה.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
he: צריך לפתוח אתר או להירשם לאתר קיים כדי שאפשר יהיה לראות את העמוד הזה.

en: You must define the <code>WP_ALLOW_MULTISITE</code> constant as true in your wp-config.php file to allow creation of a Network.
he: כדי ליצור רשת אתרים, יש להגדיר את הקבוע <code>WP_ALLOW_MULTISITE</code> בקובץ wp-config.php.

en: You must first <a href="%s">log in</a>, and then you can create a new site.
he: צריך <a href="%s">להיכנס למערכת</a> כדי ליצור בלוג חדש.

en: You will need a wildcard DNS record if you are going to use the virtual host (sub-domain) functionality.
he: כדי להשתמש בתתי-דומיינים (Virtual Host), צריך להוסיף wildcard DNS record.

en: Your <strong>WordPress address</strong> must match your <strong>Site address</strong> before creating a Network. See <a href="%s">General Settings</a>.
he: כדי להקים רשת בלוגים, <strong>כתובת ההתקנה של וורדפרס</strong> צריכה להיות זהה <strong>לכתובת הבלוג</strong>. אפשר לשנות את זה בעמוד <a href="%s">הגדרות כלליות</a>.

en: Your Sites
he: האתרים שלך

en: Your account has been activated. You may now <a href="%1$s">log in</a> to the site using your chosen username of &#8220;%2$s&#8221;.  Please check your email inbox at %3$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%4$s">reset your password</a>.
he: חשבונך הופעל. ניתן <a href="%1$s">להתחבר</a> לאתר על-ידי שם המשתמש שבחרת &#8220;%2$s&#8221;. הנחיות ההתחברות וכן סיסמה נשלחו בדוא"ל לכתובת %3$s . במידה ולא קבלת את הודעת הדואר כדאי לבדוק את ספריית הזבל. במידה והודעת הדואר לא מתקבלת תוך כשעה אפשר לבקש <a href="%4$s">איפוס סיסמה</a>.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">Log in</a> or go back to the <a href="%2$s">homepage</a>.
he: החשבון שלך מופעל כעת. <a href="%1$s">התחבר</a> או לחזור <a href="%2$s">לעמוד הבית</a>.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">View your site</a> or <a href="%2$s">Log in</a>
he: החשבון שלך הופעל. <a href="%1$s">בקר באתר שלך</a> או <a href="%2$s">התחבר למערכת</a>

en: Your account is now active!
he: הפעלת את החשבון שלך.

en: Your address will be %s.
he: הכתובת שלך תהיה %s.

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
he: החלפת האימייל שלך עוד לא הושלמה. שלחנו לך הודעה עם קישור לאישור ההחלפה, לכתובת %s. צריך ללחוץ על הקישור בהודעה הזו כדי להשלים את החלפת האימייל.

en: Your email address.
he: אימייל של ההנהלה.

en: Your site at <a href="%1$s">%2$s</a> is active. You may now log in to your site using your chosen username of &#8220;%3$s&#8221;.  Please check your email inbox at %4$s for your password and login instructions.  If you do not receive an email, please check your junk or spam folder.  If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%5$s">reset your password</a>.
he: <a href="%1$s">%2$s</a> הפעלת את האתר שלך. אפשר להכנס ללוח הבקרה עם השם &quot;%3$s&quot;. הסיסמה ופרטי ההתחברות נשלחו לאימייל %4$s. אם ההודעה לא הגיעה, כדאי לבדוק את תיקיית דואר הזבל שלך. במידת הצורך, אפשר <a href="%5$s">לבקש סיסמה חדשה</a>.

en: [%1$s] Activate %2$s
he: [%1s] להפעיל את האתר %2s

en: [%s] New Admin Email Address
he: [%s] בקשה להחלפת אימייל ראשי

en: [%s] New Email Address
he: [%s] אימייל חדש

en: [%s] New Site Created
he: [%s] בלוג חדש ברשת

en: domain
he: שם מתחם

[ctx: network]
en: Theme deleted. | %s themes deleted.
he[0]: מחקת ערכת עיצוב אחת.
he[1]: מחקת %s ערכות עיצוב.

[ctx: plugin editor]
en: Add New
he: להוסיף תוסף חדש

[ctx: site]
en: Add New
he: להוסיף אתר

[ctx: site]
en: Mark as Spam
he: זבל

[ctx: site]
en: Not Spam
he: לא זבל

[ctx: site]
en: Registered
he: נפתח בתאריך

[ctx: site]
en: Spam
he: זבל

en: sitename
he: blog_address

[ctx: sites per page (screen options)]
en: Sites
he: אתרים

[ctx: subdirectory examples]
en: like <code>%1$s/site1</code> and <code>%1$s/site2</code>
he: לדוגמה, <code>%1$s/<strong>someblog</strong></code> או <code>%1$s/<strong>otherblog</strong></code>

[ctx: subdomain examples]
en: like <code>site1.%1$s</code> and <code>site2.%1$s</code>
he: לדוגמה, <code><strong>someblog</strong>.%1$s</code> או <code><strong>otherblog</strong>.%1$s</code>

[ctx: theme]
en: Add New
he: להוסיף ערכה חדשה

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
he[0]: הכל <span class="count">(%s)</span>
he[1]: הכל <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes per page (screen options)]
en: Themes
he: ערכות עיצוב

[ctx: user]
en: Mark as Spam
he: לסמן כספאמרים

[ctx: user]
en: Not Spam
he: להסיר מרשימת הספאמרים

[ctx: user]
en: Registered
he: תאריך רישום

en: username and email used
he: השם והאימייל שבחרת תפוסים כבר.

[ctx: verb; site]
en: Archive
he: להעביר לארכיון
